• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka
@kkouzlo Tak jsem jí koukala na dásně a má tam vidět bílé čárky, a pak mi příjde, že má bílou bouličku na dásni, jako by se tam něco klubalo, ale je to spíš dvojka, než jednička...tak nevim, můžou se třeba první vyklubat dvojky? :slight_smile: Dnes v noci se zase budila a brečela...:frowning2:
Kači na procházku klidně....konečně je takový pěkný procházkový počasí, ani vedro, ani zima..:slight_smile: Ale mám čas středa, čtvrtek a pak víkend...
12. srp 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 K těm zoubkům, určitě můžou první lézt dvojky, neboj nic :slight_smile: Matýskovi vylezly dole teda první jedničky, ale nahoře mu první rostly dvojky, pak se přidaly jedničky :slight_smile: Má teď vylezlou pravou dvojku, pak levou , trochu pravou jedničku a levá se pomalu přidává.. Vypadá jak upír :D
12. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka dneska mu meloun jede zas, už koumám, jak to zamrazit (třeba naředěný s vodou) na podzim :grinning:
12. srp 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrola v 10ti měsících - 8.81 kg, 76 cm, 45 cm hlavička, řidší kakání k zoubkům patří, mám dávat víc rýži, strouhaný jablíčko a černej čaj, ono se to upraví. K jídlu mi neřekla nic, jen se ptala jestli Ája stojí, obchází, říká nějaký slova a jestli vidí a slyší. Seděla ukázkově na pultíku, tak k tomu se nevyjadřovala, kojení taky bez připomínek :slight_smile: Další kontrola den po Áji prvních narozkách.
12. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo a dá se mrazit? Já ho taky asi zamrazim do zásoby.
12. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak to u nás to bude zase úplně jiný :D ale aspoň, že v pořádku!!!

asi se zamrazit dá, ale ještě jsem se zeptala v tý skupině s příkramama, já to jinak zkusím a nějak to dopadne
12. srp 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo no jsem fakt zvědavá s čím se vrátíš z kontroly ty :grinning:
12. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@1terezicka
@lucinkka Holky, tak dneska malá i zvracela, teplotu nemá a kromě toho, že je protivná jí nic není, může to být taky k zoubkům? Jako dvakrát po sobě zvracela a vždy na mojí mámu....ale po druhý se normálně začala těma zvratkama dusit, vůbec nedýchala, bylo to strašný, pak jí máma bouchla do zad a začala dýchat, ale pořád se kuckala...fuuj už to nikdy nechci zažít :frowning2: Zjistila jsem, že v krizových situacích naprosto selhávám, uplně jsem spanikařila,a jen říkala, že nevim, co mám dělat...teď už spí a já se děsim, aby v noci neblinkala znovu a pořád jí kontroluju, jestli dýchá....snad to bude zítra dobrý a nebo se rozjede nějaká nemoc....

Jinak Terko krásný míry, Alenka je mooc šikovná..:slight_smile: A Luci, tak to musí být srandovní mít doma malého upírka, no jestli malá bude mít první dvojky dole, tak bude vypadat jak buldok...:grinning:
12. srp 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, teda to jsi mě vyděsila, asi bych taky jenom strnula. Občas se mi "dusí" sušenkama, ale vždy jí hned dám napít, tak je to ok, ale tohle je teda jiný kafe. S tím zvracením k zoubkům teda nevim, jestli bude blinkat i zítra, tak radši cinkni mudr..
12. srp 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 já ti nevím, asi jako Terka, kdyby jeste dneska, tak volám doktorce. Malej jeste neblinkal co má příkrmy, u nás to u zubáka fakt nebylo....
13. srp 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Tak mi v noci zvracela ještě dvakrát, a tak od půl noci nic...ale snad každou hodinu vstávala a brečela, jakoby jí něco bolelo... nemá teploty, leze tady a vypadá, jako by jí nikdy nic nebylo...akorád měla kakání na půl bobky a na půl tekutý...tak možná jí něco nesedlo z jídla a nebo ty zuby...ráno jsem jí koukala na dásně a má je uplně bílý a nechce si na ně nechat šáhnout, ani dudlíka nechce...tak jí nasadim dneska pro jistotu dietu a budu doufat,že už to bude dobrý...ráno snědla i pár lžiček banánu a pila Kulíška, a v noci se kojila a taky nezvracela...teď tady pěkně zlobí, a já jsem uplně mrtvá, skoro celou noc jsem nespala....jestli jsou to zuby, tak to se máme na co těšit.... :unamused:
13. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, tak vař dlouho rejži, jen tam dolejvej pořád vodu, aby se ti nevyvařila (klidně to vař hodinu) a ten vývar si pak slej a udělej jí do toho nemléčnou kaši. A pak ten banán nebo nastrouhat jablíčko a nechat ho úplně zhnědnout. No a nakonec zabere i černej čaj, jen ten pytlík protáhni tou vodou, ať není fakt úplně černej. Tohle by mělo zabrat teda aspoň na to kakání. Ale jinak co popisuješ, tak to má asi pusinku plnou klubajících se zubů, takže ještě jestli máš calgel nebo kamistad, tak jí to zkus promáznout, ono to docela dobře zabírá aspoň na pár minut.
13. srp 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi povedla dneska ráno fotka, kde má krásně vidět zoubky, tu sem musim dát :slight_smile:) Ukradl mi z topení chleba pro slepičky a zabavil se tim na pěkně dlouho :slight_smile:))
13. srp 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@1terezicka Tery děkuju za rady, už jsem uvařila černý čaj, nechala jsem tam ten pytlík pár vteřin, teď čekám až trošku vychladne, zatim vařim tu rýži na kaši a k obědu rýži s mrkví... nemám nemléčnou kaši,ale mám rýžovou mouku, tak jí pak do toho dám...jinak malá od rána už nekadila a ani nezvracela...lezla tady jakoby nic, teď usnula...ale je vidět, že jí něco bolí, pořád fňukala, než jsem jí uspala, dala jsem jí dudlíka a strašně s ním slintá....no snad to bude brzy dobrý....je mi jí líto prdelky....
13. srp 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ahoj, doufám, že to zvracení bylo jenom k těm zoubkům! Snad je prdelce už líp ;o)
Jinak s tim buldokem jsi mi dostala, docela jsem se nasmála, ale máš pravdu, vypadala by tak :slight_smile:))
13. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka malej se skvělej :slight_smile: já už občas dala JOnášovi tvrdej schválně:grinning:

holky, dneska už jsem rezignovala na svojí výchovu. Jonáš mi znova lezl do misky s kaší na stole, tak sem ho vysvlíkla, dala do lehátka a tu misku mu dala k dispozici, no zasranej celej, šel rovnou do vany, ale spokojenej :slight_smile: a na mě ted je zlikvidovat to lehátko :grinning:
13. srp 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Taky dobrý :D to bys sem mohla hodit taky nějakou fotku, ať se pobavíme :slight_smile:))
14. srp 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka kaši jsem nefotila, to by bylo na sociálku, ale naše včerejší ranní jogurtová pleťová maska :slight_smile: vypadá, že mu to vadí, ale ve skutečnosti pokračoval dál a dál :grinning:
14. srp 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kkouzlo ježiš ten je úžasnej! :slight_smile:))) To se krmil sám?
14. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka
@kkouzlo
@1terezicka Tak včera malá už nezvracela, ani neměla průjem, ale večer měla 37,9...v noci byla taky děsně horká, tak jsem jí davala střídavě Paralen a Nurofen...takže teď má teplotu a nechce jíst, je protivná, jinak nic jinýho jí není...ale do pusy si nenechá šáhnout, to strašně řve...no a já stejně poznám kulový, jestli to jsou zuby nebo ne...jak to má vypadat?Já když se podívám ze strany na dáseň, jako když odhrnu dolní ret...tak tam má vidět bílý zoubky, jak jsou přes celou tu dáseň nahoru, a mezitím má takový červený čárečky...no a když kouknu ze zhora, tak tam není nic, jen horká bílá, řekla bych i nateklá dáseň...no nedostanu do ní nic, včera jeden banán, a pak žmoulala rohlík...jediný kojení jí jde, tak se asi ještě rozkojim a to už jsem myslela, že jí odstavim..:slight_smile: No uvidím, jak dneska, co všechno se přidá k teplotě a kdyžtak zítra k doktorce...:frowning2: Ale pořád doufám, že to budou ty zuby, podle těch čárek, se jí tam rvou rovnou 4...
14. srp 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka ne :grinning: to si vyndavá z pusy a asi jednou mi to sundal ze lžičky :grinning:
14. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 pod dásní malýmu prosvítala taková bílá čárka a byla vidět víc a víc a pak byl zub venku (v jednom místě mi to přišlo černý, ale to asi byla nějaká krev,jak se dral ven)
14. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To jsou zuby jak vyšitý, akorát jí to teda fakt trápí..
14. srp 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abyste si nemyslely - kaše a krůtí :slight_smile:
14. srp 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@1terezicka
@kkouzlo (a klidně i ostatní :slight_smile: )Trochu vám sem vpadnu. Dnes jsem šla do Galerie a na výloze visí leták do toho nového fitka - od září tam otevírají cvičení pro prcky :slight_smile:! http://www.fitnessgalerie.cz/fit-kids-gym/baby/baby-rozvrh Chodil byste někdo s náma?

Joo, jinak teda koukam, že my tomu našemu dítěti prd dopřejeme :grinning: :grinning:
14. srp 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Asi to fakt budou ty zuby, teplotu teď přes den neměla, ale stejně jsem jí dala Nurofen na bolest, celý dopoledne probrečela....pak se tak pořád dívala na flašku, že jsem jí šla udělat UM, no celý to vyžunkla, sice se pak pos...., ale byla spokojená..:grinning: Když já do ní nemůžu nic nemléčnýho dostat, už jsme zkusila snad všechno a jediný, co tak nějak snědla, byly piškoty namočený v čaji...kakala dvakrát a bylo to řídčí, ale zase kdyby to byl nějakej pořádnej průjem, tak by šla víckrát...no mě se pořád zdá strašně horká, ale podle teploměru má 36,8...:slight_smile: A pořád spí, tak mám čas dneska i uklidit a uvařit...Jinak to je hustý, jak jsou děcka upatlaný...já jsem Máje zkusila jednou takhle dát kaši, ale teda na očích to neměla..:grinning: je ale fakt, že jsem jí nechala jen chvilku, nějak jsem neměla odvahu jí to nechat dotáhnout do konce...:grinning:
14. srp 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diableria Do toho fitka plánuju začít chodit i já, mají otevřeno do 23.hod, ale na to cvíčo pro děti jsem ještě nekoukala. Ale určitě by to nebylo špatný k tomu plavání ještě něco přidat :slight_smile:
14. srp 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diableria no určitě!! AKorát ve středu máme plavání....
14. srp 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 věrko zkus dát nějaký homeopatika, v lékárně ti poradí jaký se hodí při zubech, držim palce a´t je to co nejdřív dobrý!!
14. srp 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek