• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
holky nějak jsem to setkání zasabotovala co, já bych to asi měla domluvit když jsem to vymyslela, tak to se omlouvám :slight_smile: ale příští týden by s náma aspoň mohla zuzka, tak jestli máte stále chuť tak to můžem vymyslet :slight_smile:
14. srp 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jaký plavání, vy taky budete chodit na Slovany? Jako to mě štve, že nám to nevyšlo všem na ten čtvrtek, ale hlásila jsem včas, že tam jsou dvě místa ještě volný :slight_smile:
14. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@diableria Koukám na to a ty úterky s ťapkama by šly :slight_smile:
14. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka já jsem nad tím tenkrát uvažovala, ale přijdde mi, že by na to byl Jonáš ještě malej a naše mamka mu chce něco zaplatit k narozkám, tak jsem ho přihlásila na 9-12m pokročilí. No, vůbec se mi do toho nechce :grinning:
14. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @diableria no nevím, jestli Jonáš nebude spíš dudlina :D
14. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo My tam budeme taky nejmladší, ale to je zase motivace :slight_smile: To bude paráda, budeme to mít od nás z baráčku všude kousek..
14. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 No nechci tě strašit, já vim prd, ale radši bych zašla k doktorce, za to nic nedáš a budeš mít klid! :slight_smile:
14. srp 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jo, to je dobrej nápad, díky, to bude potřeba i do budoucna, protože jestli tohle bude u každýho zubu....

@lucinkka No já uvidím,jak to bude zítra,ale za celej den teplotu neměla...ale zase má průjrm,kadila 4 x za den, to když měla v půl roce střevní chřipku, tak kakala tak 4 x do půl hodiny, tak si myslim, že to bude k těm zubům....jinak pod dásní jde nahmatat už špička zoubku, tak snad ž to bude brzo...:slight_smile: kdyby se teplota vrátila, nebo se jí to zhoršilo, tak zítra zajdu k dr...:slight_smile:
14. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@theera Verča našla cvičení, kdyby ten hobit divnej :grinning: tak tohle je ve Dvořáku
15. srp 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jdu nato mrknout:wink:
15. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to setkani bez deti? Ja byla vcera a super:grinning: teda pro me. vasek se uz tak netvaril, kdyz jsem se nemohla trefit klicem do zamku:grinning:

Co tedy pristi streda ve 20 hod?
15. srp 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To je škoda, že nebudete na to plavání chodit s náma :frowning2:. Jonášek je šikula, určitě by tam nebyl nějak pozadu - ani schopnostma, ani vzrůstem :slight_smile:.

@kkouzlo
@1terezicka No, napadlo mě, jestli nebude problém v tom věkovém zařazení,ale říkala jsem si, že Ája i Jonášek nejsou proti Anetce úplně nějak pozadu, takže byste mohli chodit do ťapek :slight_smile:.
15. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diableria @1terezicka a když neřeknem, jak jsou starý, tak to nezjistí :grinning:
15. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@theera a jak si jela domů?Taxíkem? :grinning:
@agent008 @zusoka @1terezicka @werka87 @diableria @lucinkka já jsem pro, ale klidně už v 7, co vy na to??
15. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo zelvama za 400 jsem krvacela:grinning:
Co to cvico do ktere skupiny by jsi chodila?
15. srp 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@theera já byla minulý pátek a přitáhla ve 3...tágem za kilo, takže to tolik nebolelo a hlavně jsem kromě tý stovky nic jinýho neutratila. Holt to ještě funguje :grinning:
15. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já nevim, zuby to asi zase nebyly...:grinning: protože já jsem zvracela celou noc, každých deset minut, už ani nebylo co...takže asi nějaká střevní chřipka, babi s dědou volali, že to měli taky, den zvracení a pak už dobrý....takže jsme si to dotáhli z chalupy jako památku...:slight_smile: Kubu to taky skolilo...no asi to postupně chytneme celá rodina, jediná malá je už celkem v pohodě, akorád teda kakání má řídký, ale jsou tam sraženinky, tak by to mělo být už dobrý...zkusim jí dát smectu,počítám, že zítra už bude uplně zdravá...každopádně na dásni má opravdu bouličku, určitě se tam něco klube, ale kdo ví, jestli ty příznaky byly k tomu...Jinak na tu dámskou jízdu bych fakt vyrazila...:slight_smile:musim ale domluvit hlídání, malá bude klidnější u babči jak u taťky,tak musim zařídit aby tu byli oba...ale stejně asi budu pořád volat...:grinning:
15. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.iprima.cz/krizovatky-zivota-i-2
Viděli jste tohle?Jako fakt mazec, si říkám, že sice v 18 jsem byla nevycválaný tele, ale takhle bych se asi nechovala...no snad nás nebude čekat něco podobnýho s těma našema dětičkama
15. srp 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 chystám se zkouknout všechny díly, ale kdy bude čas, to nevím :grinning: s Jonášem asi nikdy, teď ho pořád přemlouvám k jídlu, sní 3 lžičky a dost
15. srp 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera @kkouzlo Já jsem pro,ale pro mě by to byl večírek bez alkoholu, nějak domů se dostat musím :wink:
15. srp 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo padl návrh příští středa 19-20h co ?
15. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka já taky tomu pití moc nedám :grinning: všude piju nealko idkyž můžu třeba pivo :grinning:
15. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka supr, já bych mohla přijet nejdřív tak na tu osmou, ale klíďo se sejděte už dřív a já pak dorazím :slight_smile: s kampak půjdem?? :slight_smile:
15. srp 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věruš ty homeopatika při růstu zoubků se podle naší dětské dr, se jmenujou Chamomilla vulgaris 30
rozpusti najednou 5 kuliček v půl deci vody v plastové nádobě a podávala plastovou lžící, nesmí to být v kontaktu s kovem jinak se účinek zničí. Vždy před podáním protřepat, udělat roztok a podávat dle potřeby , ze začátku klidně podávat i co 15min. potom už třeba po 3 hoďkách a pak tak 3–4 denně. Prostě na ten ten vždy jen ten jeden roztok, pokud by to nestačilo udělat další dávku, ale né při každé podání znovu rozpouštět 5 kuliček. Homeopatika by se měla podávat minimálně půl hodiny po tom, co dítě něco dojí a dopije – aby se netloukli s nějakou složkou jídla či nápoje.
16. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to máme asi za sebou a jsme zdravý...a zub nikde...jinak dneska má malá už tuhá hovínka a i chuť k jídlu, teplotu taky už třetí den nemá...ale asi to byla fakt nějaká viroza, babi volala, že to má celá vesnice...tak buď něco ve vzduchu, nebo mě napadlo, že z vody, sice malá jí nepila, ale koupala se v ní a cucala žinku...no hlavně, že už je dobře...teď už jen ty zuby...:slight_smile:

Jinak ve středu bych mohla, taky tomu alkoholu moc nedám, tak max. dvě malý pivka...:slight_smile: a kam se půjde? A ještě mě napadlo, co někdy vyrazit všichni na kočárkování k Boleváku, jsme to tak plánovali ne?Dokud je ještě hezky...:slight_smile: já mám teda příští týden docela nabouchanej, ale ten další by šel?

@zusoka @kkouzlo @1terezicka @theera @lucinkka @agent008 a další...
16. srp 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No to mi neříkej, on se určitě nějakej ukáže!
16. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @lucinkka @agent008 Holky já to nechám zcela na vás, protože už jsem vůbec nikde skoro dva roky nebyla :frowning2:
16. srp 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Za podporu neděkuj, od toho nás přece máš :wink: moc vám držím palečky, hlavně ať jste všichni 4 v pořádku, to je nejdůležitěší.Prďolka už je určitě úžasně krásné miminečko :slight_smile: jo mimochodem, nesledovala jsi na Prima Love dokument V Lůně?Já u toho vzpomínala na těhotenství a řvala jako želva. Jak já Ti ten ,,jiný,,stav závidím. Doufám, že nám se taky jednou poštěstí druhé mimi a budu si to moci zopakovat :slight_smile:
16. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera @lucinkka @agent008 Holky mám dotaz, kolik cm mají vaše dítka chodidlo?
16. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro me by byla lepsi 8, ale klidne dorazim dyl. Sejdeme se nekde ve meste? Co treba husa, martinska,pijezpi? Chceme jen "pit" nebo i jist?:grinning: Nebo kam chodite Vy??
@zusoka
@1terezicka
@werka87
@agent008
@kkouzlo
16. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek