• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodina s dětmi z Prahy hledá kamarády

20. března 2014 
Ahoj, jsme rodinka s dvěma dětmi 2 a 4 roky z Prahy 9 a hledáme k sobě nové kamarády s podobně starými dětmi. Chodíme na procházky, jezdíme na víkendy a dovolené, prostě jsme rádi akční. Pokud byste se k nám rádi přidali (ve více se to lépe táhne), budeme rádi.
3. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo?:slight_smile:
7. říj 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 Ahojky, mám dětičky 4 (kluk) a skoro 2 roky (holka). Jsme ale z Prahy 10 Skalka. Jana
8. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak to je bezva,že se jsi se ozvala:slight_smile: já mám holčičku 4 roky a kluka 2,5 roku.Jsme z Černého Mostu:slight_smile:.Na Skalku to zase tak daleko není. :slight_smile:
8. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 Ahoj, není to kousek, ale metrem a busem se to dá, asi 25 min, což jde. Dětičky máme věkově k sobě hezky, co? Jinak mě je 31 a tobě? Můžeme se tedy někdy domluvit na srazík. J.
13. led 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Mě je 34let tak to máme kousek od sébe ne?Tak kdy vyrazíme?
13. led 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 Ahojky, to máme. :slight_smile: Můžeme se domluvit někdy na příští týden? Chodí dcerka do školky? Šimon chodí a vyzvedáváme ho většinou po 15 hod. Můžeme klidně i dopo. Tak dej vědět.
16. led 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 ahoj,vim,ze uz je dlouho co jsi to sem davala,ale nehledate jeste nahodou?Jsme take z Phy 9 a radi cestujeme.
17. bře 2014 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stepanka87 Ahoiky Štepánko no to je náhoda játady nebyla strašně dlouho a dneska náhodou sem vlezla a ty píšeš.No jasně,že by se nám hodil nějaký parták a pro mě kámoška na procházky a výlety.Sice už není tolik času jako,když člověk byl na mateřský,ale i tak se to dá:slight_smile:.Já jsem z Černého Mostu děti mi za tu dobu už taky vyrostly holce bude 6 a klukovi ted v červenci 4 roky:slight_smile:
19. bře 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 Ahoj,to jsem ráda,že píšeš.Nám budf také v červenci 4 a na Čerňák kousek,jsme z Proseka.Tak s časem je to vždycky horší,ale nějaký se najde.My se snažíme hodně výletovat.Doma nás to neba,hlavně s naším neposedou.
19. bře 2014 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to jste kousíček.Jojo doma jak už je hezky se to fakt vydržet moc nedá.My jsme ted bohužel od ledna byli hodně nemocní tak až teprve ted se to malinko zlepšilo jo hold školky.
20. bře 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek