• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

Ahojky, je tu taky někdo kdo by na to chtěl za ty dva roky vlítnout? :O)
22. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my do toho vlítnem asi trošku dřív, ale přidávám se tady :wink:
23. čer 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky a jak pak dřív? a podle čeho se to u Vás odvíjí?
23. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky aj ja do toho vlietnem možno skorej o rok...uvidime alebo neskor
23. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katrenka111 : A podle čeho se rozhodnete??

my si taky nejsme jisty rokem 2012, zaleží to na hodně věcech, ale je to takové nejvíc pravděpoeobné. :slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana a co už ste zobratý,kolko ste spolu?? a priatel alebo manželik chce???
23. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katrenka111 Jsme spolu 7 let z toho 2 roky manželé. Mnažílek by asi chtěl ale ja to vidím spíš srdcem, a on rozumem. Bojí se že bychom an to neměli. Ja jsem studentka a on nas oba živí z jednoho platu. Proto budeme jeste cekat abych si nasla práci a měla nějaké penízky..

a jak je to u tebe?
23. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana No tak to je najvyšší cas ja som s mojim 4roky,rok spolu bývame ale este nie sme manželia... u nas je to podobne tiež je to u mna asi srdcom,taktiež mam aj nejake zdravotné problemy, a u neho asi rozumom....
už si myslím že by bolo niečo na čase bud babo alebo svadba....
no on nechce nic planovat nerád planuje...
23. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katrenka111 No to je bohužel u chlapu nevýhoda, že hrozně neradi plánují. Třeba u mého manžela vím, že kdybych otěhotněla, tak mi byl strasne nadšený, ale sam prostě neumí udělat ten krok a přijít a říct, že díétě chce...
23. čer 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych ideálně za ty dva roky chtěla druhýho mrňouse, ale vzhledem k financím, to asi nepůjde... :frowning2: No uvidíme... :confused: :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem s přítelem dva roky a z toho rok spolu žijeme, možná si někdo řekne, že je to brzy, ale mi je 22 a mu 25 a tak nechceme tu naši šanci prošvihnout. Chtěli by jsme začít se zkoušením buď už letos na vánoce a nebo nějak po novém roce to se musíme ještě domluvit.

A taky máme strach z mnoha věcí mame malý byt 2+1 to bude asi náš první takový problém a pak splacíme hypotéku na byt a taky se bojíme že to finančně nezvládnem, ale zase si říkam, že když to zvládají jiní co mají mnohem míň peněz než my tak to zvládnem i my :slight_smile: když to příjde tak to zvladnout budeme muset :wink:
24. čer 2010 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulinkahonzik to si říkam taky, ale je to o tom se odhodlat, alespon podle mě. Uvidíme, jak se to všechno vyvine, třeba se nam holky poštastní dříve :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já se taky přidávám.
jsme spolu dva roky,bydlíme rok a půl.vzatí ještě nejsme.je mi 25 a přítelovi 28. děti nechci nějak brzy,takže možná do toho půjdem ještě dýl než za ty dva roky,to se uvidí.
24. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik ve 2+1 to s malým mrňousem docela jde, našemu malýmu je 9 měsíců, spí s náma v ložnici, takže to je v klidu :slight_smile: my jsme ze začátku bydleli na studenstkejch kolejí (do malýho 5 měsíců :slight_smile: ), to bylo prťavý, jen byla taková pidikuchyňská linka v chodbě :grinning: A dalo se to taky, ale v tom 2+1 mi to připadá jako luxus :grinning: Jinak s financema je to podle mě o tom, kdo je na co zvyklej :slight_smile: Ale zvládat se to dá... :confused:
24. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčiny ja jsem tak jako přemýšela, že s těma financema by se to docela dobře dalo udělat, vždyt třeba na aukru jsou věci fakt za babku, kočarek mam vyhlídlej za 4 444 :o) a je skvělej a podle mě člověk kdyžhleda a ankupuje setrně tak by to mohlo jít, co vy myslíte?
24. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate no já jsem chtěla, aby naše malé mělo svůj pokojíček víš takže z toho v 2+1 mam obavu a nechci se stěhovat do obýváků, aby naše malé melo svuj pokoj tak jak to někdo dělá. Takže uvidíme navíc mame ložnici úplně nudli takže jsem zvědavá jak bych tam v případě otěhotnění strčila postýlku :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana tak to jsem stejného nazoru já jsem obzvlášť typ co koupí např. za 1000,- čtyři trička než za 1000,- jedno tričko takže ja s nakupováním problém mít nebudu. Navíc dneska se dají koupit tak krásné věcičky např. tesco cherokee za levný penízek. A kočárek chci sice nový ale se vším hlubokou korbu, sporťák a sedačku do auta takže to mi vydrží po celé období miminka a nebudu to muset obměnovat
24. čer 2010 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme taky minibyteček 1+1,jsme v pronájmu ale stavíme baráček,takže děti bych chtěla až tam což za dva roky už snad půjde. :slight_smile: asi bysme se vešli i sem,ale bylo by to na úkor pohodlí.

jinak s těma věcma máte pravdu ,dneska díky internetu se dají věci sehnat levně,tak jsme pro že děti nebudou mít drahý zančkový oblečení,to jim to radši dám na spoření.
co ale vím už ted že chci úplně novej kočárek :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik-ted jak píšeš o tom kočárku,,jj je to tak,poslouží ti i na druhé dítě a pak ho ještě můžeš prodat
24. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulinkahonzik No přesně, ja si prostě myslím že se to da zvladnout, že to je o tom co člověk chce a jak umí nakupovat, nejvíc se bojím že nebudu mít mléko a potom příkrmy a tak jsou hrozně drahé. ale to je jediné..

My mame byt 2 místnosti menší, obývak s kuchyn. koutem, zachod a koupelna a myslim že je to akorat, v jednom malem pokoji je ted pracovna a je to budoucí dětský pokojík.

No ten kočarek, poslu Vám odkaz:
http://aukro.cz/item1085237298_kombinovany_kocarek_torent_cerveny_s_kvety.html

myslim že novýa za tu cenu je bezva, + za 1 000 má k sobě autosedačku. A uplně mě uchvátila ta zelená :D
24. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dreana-kočárek moc hezkej
24. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 jéééé baráček bych taky moc chtěla, ale nejsou na to penízky i když snad časem se nějak podaří. Jinak chápu tvé rozhodnutí že chceš miminko až do domečku
24. čer 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate ach tie financie...to je strasný postrach mladých....
24. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby myslím že peniaze vždy budu potrbne...ved to pozname..este chceme to,este toto a hypoteky....
ale myslím že ak žena zacne cítit a túžit po babetku,tak by to mala nejak zohladnit,ved keby sme cakali kedy budeme mat naozaj všetko a potom si povedat no a možme mat dieta tak to väčšinou už nejde,poznám vela takých párov alebo sa s mužom rozídu.....
Moj je toho nazoru že ked príde bude ked nie nie.....lenže myslím že malo by sa to tak malinko naplanovat.......aj ked nie vždy je to podla planov......
24. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana kočárek vypadá pěkně :slight_smile: jak říkám, já si myslím, že se to zvládnout dá. My s manžou oba studujem, takže nás ještě podporujou rodiče, ale už nás to štve, takže manža půjde pracovat a finančně bychom na tom měli bejt o něco líp, než jsme na tom teď, ale i ta se to dá zvládat, já teda moc neutrácím za oblečení a malovátka (ale to je u mě normální :grinning: )... Ale pro malýho máme to co potřebuje a nešetříme na něm v ničem... :slight_smile: Je fakt, že kdybych nekojila, asi by to lezlo do peněz víc... My jsme k malýmu přišli jak "slepej k houslím", podle doktorů jsme měli šanci na přirozený otěhotnění minimální, tak jsme to nechali plynout a zadařilo se... :slight_smile:

@katrenka111 s financema je to na prd, nás nejvíc trápí, že nemáme auto a vlastní bydlení... :frowning2: Nejvíc mě pobavil předvolební bilboard ODS (myslim), kde bylo, že zodpovědní chtěj žít bez dluhů... :grinning: No jo, chtít můžem stokrát, ale pokud chce člověk vlastní bydlení, stjeně se zadlužit v 90% případů musí... Pokud nedostane byt od rodičů... :confounded:
24. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katrenka111 Taky si myslim, na ideáln í dobu čekat nemůžeš, ale chce to mít alespon nějaké peníze, to určitě...

U mě už jude jen o to najít nějakou tu práci.. už aby to bylo..
24. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate Mužu se zeptat jak jsi věděla že mas minimální šance? kvuli nějaké nemoci nebo tak?

24. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana u nás byl problém u manži... Měl varikokélu a rozhodoval se, jestli jít na operaci nebo ne, tak si nechal udělat spermiogram a výsledky byly mizerný :-/ Tak pak na tu operaci šel, ale kontrolní spermiogram (ten mu dělali, když už jsme věděli, že jsem těhu) byl pořád stejně na prd, takže ta operace stejně nepomohla. Ale my jsme si už po tom prvním řekli, že než to prošvihnout (protože těžko se ty hodnoty budou zlepšovat), budem mít mimčo radši "brzo"...
24. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate No vždyt jo, s tím naprosto souhlasím!! Tak třeba Vám to vyjde i na podruhé :o) podle mě si s náma někdy příroda pěkně hraje :D
24. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jééééé tak to je krásné, že se vám povedlo miminko i když vám doktoři davali minimální šanci to musel být super pocit když si zjistila, že si v tom co :slight_smile: a já si taky myslím radši dřív než pak něco prošvihnout
24. čer 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jo souhlasím že s těma penězma je to dnes na pytel ale asi když se chce tak se dá...já nejsem moc náročná co se týče třeba oblékání nebo tak,třeba jen 1 za měsíc něco pokoupím ,někdy taky půl roku nic.
u nás je plus v tom že přítel vydělává dobrý peníze,tak se to dá a snad to půjde i s prckem,pokud mu ta práce vydrží,všichni víme jak to dnes je.
a barák není až taká výhra-budeme bydlet s rodiči :slight_smile: no každej to odsuzuje ale já se na to těším,jsme 2 úplně rozdělený byty takže se s nima nějak často neuvidíme.

jinak já už jednou vdaná byla,ale byly jsme mladý,22 a 23 let, a nedopadlo to .teknkrát jsem i s ním chtěla mimčo a jsem ráda že jsme sii ho nepořídili.myslím že v tomhle věku ještě člověk neví pořádně co chce.
to berte jen jako můj názor,nechci se nikoho dotknout,každej to má jinak. :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek