• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

autor
@fire85 Asi je to tvuj nazor, ale mě je 22, manžovi 23 a oba víme přesně co chceme, jsme manželé dva roky a naše manželství je dokonalé, občas nějaka hadka ale je to každy den lepší, takže si myslim že to není o věku... :o))
24. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana přesně tak, je to jen můj názor,já to tak vidím,protože sama mám takovou zkušenost a neříkám že to někomu nebude klapat :slight_smile:
spíš to dnes vidím i jako nějakej trend,lidi se berou raději starší,ale zase to není pravidlo a jsou vyjímky.takže každej jaký si to udělá takový to má.
24. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fire85 ja souhlasím, že to je nazor :o) ja si taky myslim že my jsme s manželem vyjímka a občas děkuju Bohu( a to jsem ateista :D ) že se zname od 16 let. Mame tak spolu doslova celý život... :slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik no my jsme tomu ze začátku furt nevěřili a říkali jsme si, že to bude nějaká chyba, navíc začátek těhu jsem měla takovej docela "zajímavej", takže to vypadalo, že o malýho příjdem, takže jsme si to pořád tak nějak nepřipouštěli :confused: to přišlo tak nějak až po tom prvním trimestru naplno... :slight_smile:

@fire85 já s tím nesouhlasim (nečekaně teda :grinning: ) mně bude teď za chvíli 23 a manžovi 24 a v červenci budem mít dva roky výročí svatby, neříkám, že žijem jak v pohádce, občas je to pořádá itálie, ale neměnila bych :grinning: Podle mě je to o těch dvou, někdo neví, co chce, ještě ve 30 a někdo to může vědět už třeba ve 20 :grinning:
Navíc podle mě se i člověku, kterej už "ví co chce", můžou změnit v průběhu života ty priority změnit :slight_smile: Nerozváděj se přece jenom lidi, kteří se brali mladí, to na to podle mě zas až tolik vliv nemá. Mně zas naopak přijde, že starší lidi mají už svoje zažitý zvyky a pak jim dělá víc problém se tomu druhýmu přizpůsobit. Mladší páry jsou podle mě v tomhle flexibilnější, pokud teda chtějí :grinning:
24. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, souhlasím s k.ate já mám taky 22 a přítel má 25 zatím sice nejsme svoji, ale taky už víme co chcem pro miminko jsme se rozhodli a chceme ho i když nám všichni říkají jste mladí užívejte si a my jsme si tak řekli jako čeho si máme užívat??? Už nás nebaví chodit "pařit" opíjet se a dělat kraviny jasně, že jednou za čas je to super si někam zajít, ale to můžem klidně i pak až budeme mít mimi.

Jinak holky včera jsem viděla na vlastní oči supr kočárek V-TRAVEL a fakt bomba za 6000,- hluboká korba, sedačka, sporťák a síťka proti hmyzu no byl úplně boží :slight_smile: už se nemůžu dočkat až budu všechno nakupovat :wink:
25. čer 2010 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dneska je krásné ránko,prosluněné....hned z toho má člověk lepší náladu :slight_smile:

taky nemám ráda věty že si ještě můžu užívat,myslím že i s mimčem se dá dělat dost věcí jako normálně.
ale já jsem nemluvila o připravenosti na miminko,ale např. na svatbu a tak.
ale myslím že je lepší tuhle debatu ukončit,jak sem psala každej to má jinak.

já si hlavně chci taky udělat ještě nějakou praxi v práci,sice nemám vůbec nic super za práci,ale aspon smlouvu na dobu neurčitou mít .není nic horšího než pak po dvou dětech ve 30 jít do práce pomalu bez praxe. :pensive:

a kolik byste chtěli dětí?
25. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko, tady zatím nějak extra slunečno není tak uvidíme :D

Verul: Přesně!! Taky nas to s manžou nebaví, raději vyrážíme do kina nebo tak a kdo řekl že potom nebudeme moct??
ja myslim že když to člověk prostě cítí, a když jeste k tomu už dlouho, tak n ení na co čekat :D

Ja bych taky nakupovala jak zběsilá :D Kočárek a hlavně třeba šatičky.

Hrozně bychom chtěli s manžou holčičku, Gabrielu, tak třeba se povede :D

Co byjste chtěli za pohlaví vy?
Jinak já bych chtěla asi dvě, ale vzhledem k našim genetikckym predikcím, budu nadšená z jednoho zdravého :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana No my bychom chtěli .... nám je to asi jedno :wink: holčičku Vanessku a kluka Kryštofka :slight_smile: no my zase k našim genetickým předpokladům možná budeme mít i dvojčátka tak já bych nejradši holčičku a pak třeba kdyby se povedly ty dvojčátka.

A s tím kinem a podobně máš pravdu my si tak zadjem spolu třeba na oběd nebo si vínečko dáme spolu večer u telky no nějak to už pro nás není někde chodit a courat se ponocích. Teď jsme byli asi měsíc zpátky snad po půl roce a tak nám druhý den bylo zle, že jsme se shodli že nám to v podstatě ani nechybí.
25. čer 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dreana-tak Gabriela je teda moc hezký jméno

já bych poslední dobou chtěla spíš kluka,ale i holčička by byla supr, :slight_smile:

a jména asi Monika, a kluka nevím,je toho moc

nedávno jsem se pobavila když jedna paní z jedné menšiny v ČR volala na svojí dceru Angeliko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulinkahonzik Přesně! Hele nam taky, radi ěnkam zajdem, ale třeba na véču (což se dá potom i s mimčem, třeba v létě na zahrádku), nebo do kina, ale jako lítat a chlastat někde do bezvědomí, to nas nebaví. Jeste milujeme hrady a zámky, takže takové to cestování, to nas baví a tomus mimčem moc nebrání :slight_smile:

No my máme holčička Gabriela a kluk Daniel :o) A druhýá místa jsou Veronika a Michal. Chtěla jsem jména která jsou česká ale uplně česky nezní, proto tak :o)

A angeliku bych nechtěla teda. jako jmeno hezký ale u nás fakt ne :o) Mě se teřba líbí Nicolas ale dítěti bych to nikdy nedala...
25. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana to je fakt tak to my se teď pravě chystame do Prahy na Karlštejn a Zoo a tak, ale mojeho Honzu zrovna moc hrady a zámky neberou on na to není, ale na takové vyletky mužeš i s malým mimčem takže to není problem a když jednou budeš někam chtít zajít se napít s přáteli až bude mimi větší tak tu jsou přece jen babičky :wink:

Gabriela a Daniel je supr, mi se líbí i jméno Richard, ale to u nás neprošlo. navíc iniciály budu mít V.K. tak jsem chtěla právě aby i holčička měla takové iniciály proto Vanesska chtěli jsme Viktorku, ale přítelova sestra si koupila papouška, kterého pojmenovala Viktorka tak to by bylo trošku ujeté :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dělat s mímem se toho dá dost, ale člověk je do jisté míry omezenej, ale zase podle mě se ty hodnoty trošku upraví, ale do restarurace a tak se jít dá :slight_smile:

No a já bych chtěla asi zase kluka... :confused: Nedovedu si představit, jak bych vychovávala holčičku :grinning: Ale jinak je mi to v celku jedno :slight_smile: Hlavně aby bylo mimčo zdravý :slight_smile: A jméno... My jsme měli pro holčičku vymyšlený jméno Michaela, ale teď bychom vymejšleli asi něco jinýho, nevim :grinning: A druhej kluk taky nevim, jak by se jmenoval, už vybrat jméno pro Kubu byl docela boj :grinning:
25. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulinkahonzik Vanessa je nadherné jméno, ale u manžela by neprošlo, on ma pravě rad takova ty typická česká, takže proto takové komrpomisy. Jinak pražská ZOO je skvělá, doporucuju, Ja jako Pražák uvažuju o koupi permanentky, že bych tam byla pečená vařená :D

Jinak to jo, nmaše babička bude hlídat myslim dost rada :slight_smile:

tak to u nas jsme 90% jmen vyřadili hned oba takže tak hrozné to zase nebylo :D

holky, taky by jste už nakupovali? ja teda hrozně :D
25. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana tak my jsme se na jménech shodli docela rychle :wink: a děkuji za doporučení ještě chceme do mořského světa, muzea voskových figurýn a ten Karlštejn.

Jinak já bych nakupovala snad hned :slight_smile: to co pak nakoupím tak mimuško snad nestihne ani prostřídat jak mi z toho rychle vyroste :grinning:
25. čer 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už něco málo nakoupeno mám ale fakt jen pár kousků,některý se mi moc líbí.
všechno mám ze sekáče,ale capáčky na nožky jsou pletené.
když tak vyfotím a hodím semka.
zatím nakupuju občas tak nějak průběžně,nějaký velký nákupy určitě nedělám. :slight_smile:

jo a kam pojedete na dovču? my by jsme chtěli nějakej dobrej last minute ale až v září jestli se něco naskytne, viděla sem Malorcu za dobrou cenu.tak musíme někam vyrazit, a hlavně než bude to mimčo pak už se k moři nějakej čas nedostanu,a hlavně ta stavba.
25. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 já mám zatím jen jedny krásné růžové ponožečky.

Na dovču jedem jen do té Prahy taky jsme chtěli k moři, ale finančně to asi nevyjde a taky jsem uvažovali na nějakém dobrém last minute tak třeba v září, no uvidíme.
25. čer 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No o muezu voskovýchz figurín nevím ai že tu máme :D jinak doporucuju noční Petřína vylézt za tmi nahoru, to je nádhera!

No přesně! ja se znam, budu mít všchno nakoupené už ve 3. měsíci :D

ja nemam nic, manžel by mě zabil, on tohle neschvaluje. :slight_smile:

Jinak mi jedem na 14 dní pod stan na jih čechn, na moře nejsou vubec penízky. :slight_smile: ale tak sladka voda je stejně lepší :D:D
25. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana tak já ty ponožečky dostala kdybych si je koupila sama taky by byl přítel pro ti nakupovat by se mělo až po třtím měsíci kdy už je vše tak nějak jisté tak to bych chtěla vydržet, ale asi se neudržím :wink:

No to muzeum by mělo být pod Karlštejnem někde kousek.

Tak i stan je super pořád lepší než nic :wink: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tak když nejsou penízky tak se neda nic dělat :o))
ale tak my si to užijem i tak :slight_smile: a třeba se to i povede :D:D

25. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana ale ale nějaké změny :slight_smile: v úvodním příspěvku si psala, že do toho vlítnete za dva roky :wink:
25. čer 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to víš že jo :o) Ale u nas je to složitější, protože mam vysoký tlak + nějuaké další problémy tak nemužu mít antikoncepci, takže planování je jedna věc a druhá je realita :slight_smile: Ale pozor si davame už 2 roky tak myslim že to bez toho dávání pozor stejně nevyjde :D
25. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana aha tak to jo :slight_smile: tak zapomenout na dávání pozoru a šup na to :wink: třeba si z dovolené přivezete i to překvapeníčko
25. čer 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulinkahonzik No nevím, spíš ne ale tak co :o) Dovolena je aby se odpočívalo. :D

Al amm nakoupenou kupu knížek co chce přečíst protože jsem an to ted vube cneměla cas tak doufam že tedka bude :D
25. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik-ten kolotoč jsem našla na lebebe.cz,stojí 1449,-,ale někde možná budou mít i levnější,tohle je hrozná pálka za to :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 kde si to tam našla ja tam viděla jen jiný kolotoč ale ten co jsem chtěla ne :frowning2:
25. čer 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla sice někde jinde ale našla děkuji
25. čer 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik-http://www.lebebe.cz/katalog/znacky/tomy/produkt/medvidek-pu---kolotoc-nad-postylku
25. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky
mohla by som sa k vam pridat? :slight_smile: Ja si sice vobec nie som ista ze sa na "TO" v roku 2012 odhodlame ale mozno ked sa budem takto vopred psychycky priparavovat... :grinning:
Mame totizto uz jedno dietatko - bude mat pomaly dva roky - a s mm sme kedysi chceli dve deticky s vekovym rozdielom tak cca 2 - 3 roky (co uz nehrozi...) - ale k druhemu babu sa nevieme odhodlat (aj keby sme ho raz moooc chceli) kvoli tomu ze sa nam Julinka narodila predcasne - teda hlavne kvoli tomu ze sa narodila predcasne kvoli preeklampsii a u tejto choroby (vyskytujucej sa len v tehu) je riziko ze sa bude v dalsom tehotenstve opakovat... a teda dalsi predcasny porod a vsetko co z neho (pre babo vyplyva) by som uz asi nezvladla...
Takze stale odkladame a verime ze raz bude tuzba po dalsom dietatku predsa len silnejsia ako strach...
Inak dreana ja mam tiez od porodu vysoky tlak a tak nesmiem uzivat HAK takze... :wink:
No a my by sme chceli druheho chlapceka - teda parik... ale to len tak - ja by som hlavne chcela vydrzat do terminu nerodit znova predcasne... Ta veta ze nezalezi na pohlavi hlavne nech je dietatko zdrave ma pre mna po tom vsetkom cim sme si u Juinky presli 1000 nasobny zmysel...
A k menu... ja som mala pred tehu vybratych vela mien ale Julia medzi nimi nebola :grinning: No a ked som otehotnela vedela som ze to bude dievcatko a Julia :dizzy_face: neviem preco...
Aaa este som chcela o tom spravnom case na babo... my s mm (teda vtedy este len priatelom :wink: ) sme sice mali kazdy pracu ale byvali sme kazdy doma u rodicov. Aj tak sme si povedali ze to skusime a isli sme hned do toho lebo inak by sme si vzdy nasli nejake "dovody" preco este cakat. A zrazu ked som otehotnela tak sme namali ziadny :grinning: Bola svadba stahovanie... a nasej dcerke nikdy nic materialne nechybalo... a to nehovorim o laske nas dvoch :dizzy_face:
Ospravedlnujem sa za dlllhy prispevok - len som vas chcela trosku dobehnut... :grinning:
25. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maatkka Ahoj, moc krásný a dlouhý příspěvek :wink: tak tě tady moc vítáme :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maatkka : malinká je úplně sladká máš moc krásnou holčičku a po narození takové bobátko maličké nádherné
25. čer 2010 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek