• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

autor
@maatkka ahojyk, jasěn vítej mezi námi :D
No příspěvek krásný, gratuluji k nádherné holčičce :o)

Nejvíc se mi lbíí že jste to prostě zkusili tak by to mělo být :o)
25. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maatkka ahojky :slight_smile: malá je krásná, držím pěsti, abyste příští těhu zvládli co nejlíp a nakonec jste se odhodlali k dalšímu mrńouskovi :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za privitanie :slight_smile: a hlavne za pchvalu Julinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dreana no u nas to bolo nejako tak ze ja som si kvoli trosku horsim pecenovym testom chcela dat pauzu v dlhodobom uzivani hak (no a pauza trva doteraz) a na radu dr. som zacala brat multivitamin v ktorom bola aj kys. listova - pretoze hak ju v tele "odburava"... a potom som si povedala ze to je akoby som sa pripravovala na tehotenstvo :grinning: a tak mi to zacalo vrtat v hlave... a pozerala som si stranky o tehu a raz ma moj (teraz uz) manzel "nachytal" ako si pozeram stranku tehotenska kalkulacka :slight_smile: a rozpravali sme sa o babatku - ze by sme ho uz moooc chceli... po pravde asi ani jeden z nas necakal ze sa nam podari na prvy sup :grinning: ale vyslo to :grinning:
25. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate dakujem :slight_smile: aj Kubik je naaadherny :dizzy_face:
25. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a máme tu vííkend :o)) Manžílkovi začala dovolena, takže dneska kino a potom učení :o( že by se mi chtělo ... :D Co planujete vy?
26. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
můžu se přidat?
My se asi začneme snažit koncem roku 2011, přišla jsem na popud @draana :slight_smile:
26. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem střevo na popud @dreana :sweat_smile:
26. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak víkend začal včera s kámoškou na chatě,grilovačka,vínečko a dnes večer zase grilovačka u našich.
takže super.přítele doma nemám tak si užívám sama takhle. :slight_smile:

ahoj smudlinko :wink:
26. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 ahojky :slight_smile:

teda ty se máš, já mám klidovej režim :frowning2: takže se nic u nás nechystá, jen možná ukecám své zlato na malou procházku... moc v to ale nedoufám :sweat_smile:
26. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 ale tak třeba půjde,můj přítel se mnou teda chodí na prochajdy rád, vždycky vezmem jejich psa a vyrazíme.ale je fakt že chlapi obecně moc procházkám neholdujou....naposledy jsme chtěli jít minulý víkend,ale byla u nás děsná zima :unamused: tak to necháme na dýl

a co jinak děláš ty?
26. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 asi nepůjde, on by šel ale on se hrozně bojí,že mi bude špatně, vyhovuje mu když ležím a ani se nehejbám :sweat_smile:

Já si právě sepisuji seznam věcí co si musím vzít do nemocnice, jdu na operaci i velkou kýlou (přes celou levou půlku břicha), termín budu vědět příští týden ale mám bolesti tak ať mám zabaleno kdyby něco :wink:
26. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak vás štu a když tak počítám,tak okolo toho roku,bychom se taky mohli snažit.jmenuji se sylva a mám doma skoro 2letého rošťáka.už to snim docela jde,hezky papá,spí celou noc,takže bych do druhého šla klidně hned,ale přesně jak píšete,finance a malej byt,nám v tom brání.máme taky 2+1,hrozně maličký,ale musim říct,že pro 1 dítě je to v pohodě,stejně jsme celej den venku....no v září 2011 jdu do práce,pak bychom chtěli přistavět patro a potom možná to snažilkování....spíše too vidím až 2013 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dreano,není to brzo,já měla martínka taky ve 22letech a má to hodně výhod.třeba spoustu energie....kterou ve 40 mít určo nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maatkka díky za pochvalu :slight_smile:

Tak holky my jsme dneska byli u mýho táty slavit moje narozky, s malým si tam hráli všichni a pak nám ho tátova manželka pohlídala a mohli jsme s manžou hupsnout na relax do vířivky, takže paráda :slight_smile: Mrňousek se nám vyřádil na zahradě, takže ted spinká... Škoda, že taky zahrádku nemáme :frowning2:

@smudlinka10 ahojky :slight_smile:
26. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak to my jsme docela procházkový typy, to nas celkem baví :o) al my jsme hodně výletový :o)

@smudlinka10 Ahojky děvče :o) Ja taky nevím přesný termín, ale tak tohle je spíš o těch holkách co plánujou :o))
A přeju at ti operace dopadne dobře to jsou hrozně nepříjemný tyhle věci.. :(

@sylvka Naprosto s tou energií souhlasím, a hlavně mi přijde že když budu máít mimčo brzo tak až vyroste takl to bude spíš jako kamoška ( jako to mam ja se svojí mamčou, co mě měla v 18) :o))

@k.ate jéé výřivka, tu bych brala :o))

My jsme dneska kupovali nějaké věci pro kempování (razíme ve středu) protože v utery mam přijmačky na VS..
A bylo krásně, ted jsem se chvili učila venku na balkoně.

Jinak s tím bytem my mame jednu místnost jako pracovnu a potom tu budě detsky pokoj a myslim, že je to idealni, takže pro 1 dítě místo určitě máme :o)
26. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate ahojky :slight_smile:
@dreana pro mě už je tahle operace snad konečná, jsem po nádoru na vaječníku, mám naštěstí ještě druhej tak snad to půjde a kdyby ne... dětí co nemají rodiče je strááášně moc :wink: jinak děkuji :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 04:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smudlinka10 Tak to budu držet všechny palce co mam !! At to vyjde!!
Jinak co děls takhle brzo vzhuru proboha? :o))
27. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

@smudlinka10 přeju at operace dopadne co nejlépe a už nemáš žádné trápení

holky dnes jsem si koupila úžasné bačkůrky pro holčičku,no nevím co když budeme mít kluka :slight_smile: a stály jen 37 kč, po slevě :grinning:

odpoledne hodím foto
27. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fire85 No to rozhodně musíš :slight_smile: My jsme byli na kutnohorském stříbření, nevím jestli to někdo znáte, a tam měli užasné pletené ponožtičko-botičky :slight_smile: a jen za 100, a manža mi je nedovolil koupit :(
27. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dreana jé to je škoda,ale tak já v tomhle přítele neposlouchám,koupím si co chci,ale nemám toho moc,jen pár hadříků.
27. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ja posloucham, on je manžel v tomhle takovy dost striktní.. No ale tak snad je tam budou mít i příští rok :slight_smile:
27. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo tak to je škoda, můj přítel by proti tomu nic neměl,neviděl by důvod. a hlavně já v tomhle fakt neposlouchám :slight_smile:
ale určitě je budou mít i příště, a jsou toho plné obchody. :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fire85 jo jo, prostě si nakupky necham až na těhu :o) stejně se bojim že budu mít rizikáč kvuli tlaku takže času bude dost :o))
27. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je jasný pak si to aspon víc užiješ :slight_smile: hlavně aby ti bylo dobře, a pak to bude fajn.
přítel to až tak neprožívá,vždycky něco koupím, ukážu mu to a on řekne co mi to kupuješ,dyt mi to bude malý :grinning: no jo chlapi no
27. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fire85 No jo, od tech nemužeme chtít zazraky :D on je manžel v tomhle jiny o dítěti hrozně nerad mluvi. :(

Jinak co planujete na dnešek? ja mam nemocneho manžílka tak léčba a učení mučení :o(
27. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidám se k vám s tím plánovaným snažením v roce 2012. Je mi 26 a říkám si že za dva roky mi bude 28 a to je tak ideální věk na mimčo. V práci už budu mít nějakou praxi, finančně budeme za vodou a tak to bude všechno jednodušší. Přítel(zatím) to vidí podobně, tak za ty dva roky se začít snažit a pak se uvidí:slight_smile:
27. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolinarcz-ahoj,vítám tě tady,máme to podobně,akorát mě je 25.děti bych chtěla taky tak za ty dva roky,možná i dýl.

@dreana-to je mi líto,že máš m nemocného.copak ho trápí?
to je škoda že se o mimču nechce bavit,ale tak chlapi obecně to prostě asi tak neprožívají no.ale myslím že v těhu tě bude na rukou nosit :slight_smile:
my se o tom teda s přítelem bavíme a rádi.jak to bude,o jménech atak.on to bere taky hodně prakticky,jestli bude jezdit pryč, jak to bude s penězma,atd.ale vím že bysme měli za ty dva tři roky být finančně docela za vodou a hlavně budeme mít postavenej ten barák a nebudeme v pronájmu.
27. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jolinarcz ahojky, vítej :o)

Jinak holky hodila jsem si do alba kolébku, naprosto na ní ujíždím, co vy na ní?
27. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fire85 nejhorší že ja vim že bude :o) Oni prostě radi vidí tu realitu a ne ty sny :slight_smile:
Ale, nějak ho bolí v krku asi chřipka, doufam že se do dovolene vyleží..
Baraček zavidím, to mi budeme pořad v tomhle bytě :o) ale je to tu hezky hned nad namy park a mame i balkon, hlavní je daleko :Dpohoda :D
27. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana-kolébka moc hezká :slight_smile:
no tak vidíš když víš už ted že tě bude na rukou nosit,tak paráda,už ted se máš na co těšit :slight_smile:
vypadá dost mladě tvůj manžel,at se brzy uzdraví mu přeju.

no já v bytě bydlela někdy do 19 let,pak jsem se přestěhovala k prvnímu manželovi na vesnici,pak po rozvodu k našim,ted už mají baráček,takže taky na vesnici,a ted jsem s přítelem zase v bytě a nevíme jak dlouho ještě no.
těch stěhování bylo víc,třeba i v rámci města,je mi 25 a stěhovala jsem se už 6x.ted už chci jen do baráku a konec snad :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek