Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

Ahojky, je tu taky někdo kdo by na to chtěl za ty dva roky vlítnout? 😮)
dreanaautor
25. čer 2010
@maatkka ahojyk, jasěn vítej mezi námi 😃
No příspěvek krásný, gratuluji k nádherné holčičce :o)

Nejvíc se mi lbíí že jste to prostě zkusili tak by to mělo být :o)
k.ate
25. čer 2010
@maatkka ahojky 🙂 malá je krásná, držím pěsti, abyste příští těhu zvládli co nejlíp a nakonec jste se odhodlali k dalšímu mrńouskovi 🙂
maatkka
25. čer 2010
Dakujem za privitanie 🙂 a hlavne za pchvalu Julinky x-) x-) x-)
dreana no u nas to bolo nejako tak ze ja som si kvoli trosku horsim pecenovym testom chcela dat pauzu v dlhodobom uzivani hak (no a pauza trva doteraz) a na radu dr. som zacala brat multivitamin v ktorom bola aj kys. listova - pretoze hak ju v tele "odburava"... a potom som si povedala ze to je akoby som sa pripravovala na tehotenstvo 😃 a tak mi to zacalo vrtat v hlave... a pozerala som si stranky o tehu a raz ma moj (teraz uz) manzel "nachytal" ako si pozeram stranku tehotenska kalkulacka 🙂 a rozpravali sme sa o babatku - ze by sme ho uz moooc chceli... po pravde asi ani jeden z nas necakal ze sa nam podari na prvy sup 😃 ale vyslo to 😃
maatkka
25. čer 2010
k.ate dakujem 🙂 aj Kubik je naaadherny x-)
dreanaautor
26. čer 2010
Tak a máme tu vííkend :o)) Manžílkovi začala dovolena, takže dneska kino a potom učení :o( že by se mi chtělo ... 😃 Co planujete vy?
smudlinka10
26. čer 2010
Ahojky,
můžu se přidat?
My se asi začneme snažit koncem roku 2011, přišla jsem na popud @draana 🙂
smudlinka10
26. čer 2010
no já jsem střevo na popud @dreana :-N
fire85
26. čer 2010
ahoj tak víkend začal včera s kámoškou na chatě,grilovačka,vínečko a dnes večer zase grilovačka u našich.
takže super.přítele doma nemám tak si užívám sama takhle. 🙂

ahoj smudlinko 😉
smudlinka10
26. čer 2010
@fire85 ahojky 🙂

teda ty se máš, já mám klidovej režim 😞 takže se nic u nás nechystá, jen možná ukecám své zlato na malou procházku... moc v to ale nedoufám :-N
fire85
26. čer 2010
@smudlinka10 ale tak třeba půjde,můj přítel se mnou teda chodí na prochajdy rád, vždycky vezmem jejich psa a vyrazíme.ale je fakt že chlapi obecně moc procházkám neholdujou....naposledy jsme chtěli jít minulý víkend,ale byla u nás děsná zima :-| tak to necháme na dýl

a co jinak děláš ty?
smudlinka10
26. čer 2010
@fire85 asi nepůjde, on by šel ale on se hrozně bojí,že mi bude špatně, vyhovuje mu když ležím a ani se nehejbám :-N

Já si právě sepisuji seznam věcí co si musím vzít do nemocnice, jdu na operaci i velkou kýlou (přes celou levou půlku břicha), termín budu vědět příští týden ale mám bolesti tak ať mám zabaleno kdyby něco 😉
sylvka
26. čer 2010
ahojky,tak vás štu a když tak počítám,tak okolo toho roku,bychom se taky mohli snažit.jmenuji se sylva a mám doma skoro 2letého rošťáka.už to snim docela jde,hezky papá,spí celou noc,takže bych do druhého šla klidně hned,ale přesně jak píšete,finance a malej byt,nám v tom brání.máme taky 2+1,hrozně maličký,ale musim říct,že pro 1 dítě je to v pohodě,stejně jsme celej den venku....no v září 2011 jdu do práce,pak bychom chtěli přistavět patro a potom možná to snažilkování....spíše too vidím až 2013 :-p
sylvka
26. čer 2010
dreano,není to brzo,já měla martínka taky ve 22letech a má to hodně výhod.třeba spoustu energie....kterou ve 40 mít určo nebudu :-p
k.ate
26. čer 2010
@maatkka díky za pochvalu 🙂

Tak holky my jsme dneska byli u mýho táty slavit moje narozky, s malým si tam hráli všichni a pak nám ho tátova manželka pohlídala a mohli jsme s manžou hupsnout na relax do vířivky, takže paráda 🙂 Mrňousek se nám vyřádil na zahradě, takže ted spinká... Škoda, že taky zahrádku nemáme 😞

@smudlinka10 ahojky 🙂
dreanaautor
26. čer 2010
Ahojky, tak to my jsme docela procházkový typy, to nas celkem baví :o) al my jsme hodně výletový :o)

@smudlinka10 Ahojky děvče :o) Ja taky nevím přesný termín, ale tak tohle je spíš o těch holkách co plánujou :o))
A přeju at ti operace dopadne dobře to jsou hrozně nepříjemný tyhle věci.. 😞

@sylvka Naprosto s tou energií souhlasím, a hlavně mi přijde že když budu máít mimčo brzo tak až vyroste takl to bude spíš jako kamoška ( jako to mam ja se svojí mamčou, co mě měla v 1😎 :o))

@k.ate jéé výřivka, tu bych brala :o))

My jsme dneska kupovali nějaké věci pro kempování (razíme ve středu) protože v utery mam přijmačky na VS..
A bylo krásně, ted jsem se chvili učila venku na balkoně.

Jinak s tím bytem my mame jednu místnost jako pracovnu a potom tu budě detsky pokoj a myslim, že je to idealni, takže pro 1 dítě místo určitě máme :o)
smudlinka10
27. čer 2010
@k.ate ahojky 🙂
@dreana pro mě už je tahle operace snad konečná, jsem po nádoru na vaječníku, mám naštěstí ještě druhej tak snad to půjde a kdyby ne... dětí co nemají rodiče je strááášně moc 😉 jinak děkuji x-)
dreanaautor
27. čer 2010
@smudlinka10 Tak to budu držet všechny palce co mam !! At to vyjde!!
Jinak co děls takhle brzo vzhuru proboha? :o))
fire85
27. čer 2010
ahoj

@smudlinka10 přeju at operace dopadne co nejlépe a už nemáš žádné trápení

holky dnes jsem si koupila úžasné bačkůrky pro holčičku,no nevím co když budeme mít kluka 🙂 a stály jen 37 kč, po slevě 😃

odpoledne hodím foto
dreanaautor
27. čer 2010
@fire85 No to rozhodně musíš 🙂 My jsme byli na kutnohorském stříbření, nevím jestli to někdo znáte, a tam měli užasné pletené ponožtičko-botičky 🙂 a jen za 100, a manža mi je nedovolil koupit 😞
fire85
27. čer 2010
dreana jé to je škoda,ale tak já v tomhle přítele neposlouchám,koupím si co chci,ale nemám toho moc,jen pár hadříků.
dreanaautor
27. čer 2010
To ja posloucham, on je manžel v tomhle takovy dost striktní.. No ale tak snad je tam budou mít i příští rok 🙂
fire85
27. čer 2010
ajo tak to je škoda, můj přítel by proti tomu nic neměl,neviděl by důvod. a hlavně já v tomhle fakt neposlouchám 🙂
ale určitě je budou mít i příště, a jsou toho plné obchody. 🙂
dreanaautor
27. čer 2010
@fire85 jo jo, prostě si nakupky necham až na těhu :o) stejně se bojim že budu mít rizikáč kvuli tlaku takže času bude dost :o))
fire85
27. čer 2010
jo to je jasný pak si to aspon víc užiješ 🙂 hlavně aby ti bylo dobře, a pak to bude fajn.
přítel to až tak neprožívá,vždycky něco koupím, ukážu mu to a on řekne co mi to kupuješ,dyt mi to bude malý 😃 no jo chlapi no
dreanaautor
27. čer 2010
@fire85 No jo, od tech nemužeme chtít zazraky 😃 on je manžel v tomhle jiny o dítěti hrozně nerad mluvi. 😞

Jinak co planujete na dnešek? ja mam nemocneho manžílka tak léčba a učení mučení :o(
jolinarcz
27. čer 2010
Ahoj holky, přidám se k vám s tím plánovaným snažením v roce 2012. Je mi 26 a říkám si že za dva roky mi bude 28 a to je tak ideální věk na mimčo. V práci už budu mít nějakou praxi, finančně budeme za vodou a tak to bude všechno jednodušší. Přítel(zatím) to vidí podobně, tak za ty dva roky se začít snažit a pak se uvidí🙂
fire85
27. čer 2010
@jolinarcz-ahoj,vítám tě tady,máme to podobně,akorát mě je 25.děti bych chtěla taky tak za ty dva roky,možná i dýl.

@dreana-to je mi líto,že máš m nemocného.copak ho trápí?
to je škoda že se o mimču nechce bavit,ale tak chlapi obecně to prostě asi tak neprožívají no.ale myslím že v těhu tě bude na rukou nosit 🙂
my se o tom teda s přítelem bavíme a rádi.jak to bude,o jménech atak.on to bere taky hodně prakticky,jestli bude jezdit pryč, jak to bude s penězma,atd.ale vím že bysme měli za ty dva tři roky být finančně docela za vodou a hlavně budeme mít postavenej ten barák a nebudeme v pronájmu.
dreanaautor
27. čer 2010
@jolinarcz ahojky, vítej :o)

Jinak holky hodila jsem si do alba kolébku, naprosto na ní ujíždím, co vy na ní?
dreanaautor
27. čer 2010
@fire85 nejhorší že ja vim že bude :o) Oni prostě radi vidí tu realitu a ne ty sny 🙂
Ale, nějak ho bolí v krku asi chřipka, doufam že se do dovolene vyleží..
Baraček zavidím, to mi budeme pořad v tomhle bytě :o) ale je to tu hezky hned nad namy park a mame i balkon, hlavní je daleko 😃pohoda 😃
fire85
27. čer 2010
@dreana-kolébka moc hezká 🙂
no tak vidíš když víš už ted že tě bude na rukou nosit,tak paráda,už ted se máš na co těšit 🙂
vypadá dost mladě tvůj manžel,at se brzy uzdraví mu přeju.

no já v bytě bydlela někdy do 19 let,pak jsem se přestěhovala k prvnímu manželovi na vesnici,pak po rozvodu k našim,ted už mají baráček,takže taky na vesnici,a ted jsem s přítelem zase v bytě a nevíme jak dlouho ještě no.
těch stěhování bylo víc,třeba i v rámci města,je mi 25 a stěhovala jsem se už 6x.ted už chci jen do baráku a konec snad 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli