• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

autor
@fire85 jj manžovi je 22, je o rok starší :o)

To ja bydlela do 18 s našima a od 19 s manžou v bytě a jedno stěhování mi bohatě stačilo teda :D
27. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to věřím o tom stěhování,ale tak nevíš kam vás život zavane,třeba to budeš ještě muset podstoupit až půjdete do baráku jednou :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 Docela ti závidím, že se o tom takhle bavíte. My se s přítelem zatím bavíme jen v teoretické rovině - kdy asi tak a podobně. Zato já se ráda podívám na diskuze, na miminkovské věci a podobně. On se na to dívá tak, že zatím je brzo se o tom bavit, ale já to vidím tak, že je dobrý se připravit dopředu, vědět do čeho jdu( i když to je asi nesplnitelnej sen). Vůbec si nedokážu představit jak bych za 9 měsíců dokázala do sebe vstřeba všechny informace, všechno nakoupit, zařídit a tak.....
27. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolinarcz-ale tak bud ráda že aspon takto se o tom bavíte.jinak s tebou určitě souhlasím,je dobrý něco vědět dopředu,ale to většinou studuju já a ne přítel.třebá já jsem na to trochu magor,ale děti mě baví a už někdy od 20 let si kupuju časopisy o dětech,Maminku Betynku atd.ted už je možná konečně použiju prakticky,teda časem.ale tak snažím se to moc nepřehánět.i u chlapa to pořád neomílám,nebo by se mu to mohlo zprotivit to téma,sama to nemám ráda když do mě někdo hučí.

ale zase si myslím že vše vstřebat taky nepotřebuješ,naučíš se asi za pochodu,budeš muset :slight_smile: no jo bude to boj jednou
27. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
smudlinka tiez veeeeeelmi drzim palce na operaciu...
sylvka my mame cca rovnako stare deticky :wink: ... a podobne plany :grinning:
inka my sme nemali kupene predom vobec nic kedze sme neplanovali... ale ked uz som bola tehu tak sme boli nakupni maniaci... nasi sa nam smiali lebo sme mali skoro vsetko (okrem kocika) nakupene uz asi do 20-teho tt. aj tasku do porodnice som mala uz zbalenu :grinning: ... nakoniec sa to ukazalo ako vyhoda kedze som rodila necakane predcasne a keby sme si to nechavali na poslednu chvilu tak nemame pripravene nic... stihli by sme to aj za tie vyse dva mesiace co bola Lilinka v nemocnici... ale to som nemala fakt vobec naladu nakupovat :pensive:
no ale teraz su obchody kde nakupite na jednom mieste skoro uplne vsetko pre babo... :slight_smile:
aj mm by raz chcel dom... ale ja moc nie :sweat_smile: ... ja som taky mestsky typ... ja mam rada byvanie v byte :wink:
27. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 jj boj to bude:slight_smile: Ale snad peknej boj:slight_smile:
27. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak ja som sa zacala veeeelmi zaujimat o tehotenstvo a vsetko co s tym suvisi asi tak pred 6 rokmi ked bola starsia sestra tehotna... takze teoreticky som uz vedela do coho idem - je fajn sa vopred pripravit... ale prax je aj tak o niecom inom :wink:
27. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to ja budu mit nakoupeno všechno hned, mame v rodině serii předčasnych porodu okolo 7.měsíce, tak sebudu bát a raději do té sdoby chci všechno mit hotove a doma, i kočárek :o) Nějak na ty pověry nevěřím :o)

Kamaradka ma tedka holčičku, dva měsíce tak jsme domluvene že od ní většinu věcí koupim, včetně knih a časopisu :o)

Už se docela těším :o) Ale datum kdy bude mimčo se rozhodne až v pátek :D tak jsem na to zvědava :o))
27. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím při neděli:slight_smile:dreana,jak to že se to rozhodne v pátek? :wink: maatkko,taky chceš jít ještě do práce?každej mi říká,že lepší mít děti dřív po sobě,ale já se na to necítím.chci si martínka užít a až mu bude těch 5,přece jen už bude víc samostatný,bude dopo ve školce,tak bych měla v těhu klid a čas,seznámit se z novym mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes: nehledě na to,že bude víc peněz,budu moct pořídit nový kočár atd.jak jste se bavily ,kdy vás začaly brát mateřské pudy,tak mě tak okolo 18,ale to jsem ještě byla na střední,takže bylo jasné že nejdřív maturita,práce-časáky o mateř.jsem si kupovala na tajňačku asi půl roku před snažením.to že se snažíme jsme nikomu neřekli,protože jsme spolu ještěani nebydleli,jenže pak u mě máma našla calibrum baby plan a našla si to na internetu(do dneška se tomu smějem.)...o mimko jsme se snažili od mých 21let(MM tehdy 33let) a za rok se zadařilo :grinning: jak jsem psala,bydlela jsem doma,prohlížela jsem si jednou ty svoje vysněné//testy a máma mi vlítla do pokoje...tak já,týýý jo,tady nemá člověk soukromí :angry: a máma -co tam schováváš..a já -lubrigační gel a ona se smála a prej-tak mi ho pujč :grinning: já stejně vím že tam máš těhu testy :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat? Letos to bude 7 let co jsme s manželem spolu, v srpnu máme rok od svatby. Jinak teda já ještě studuju, ale snad budu v září končit Ing. na ekonomce. Ale u toho už tři roky pracuju na půl úvazku v personálce. Jinak manžel je o rok starší a na mimčo se tváří zatím rozpačitě, jako asi by byl rád, kdyby se "přihodilo" ( což je ale vzhledem k tomu, že beru HA dost nepravděpodobný) ale bere to rozumově prostě, že tak za ty dva roky. Já bych teda do toho šla klidně hned, sice bydlíme v 1+1 ale postýlka se sem vejde a dala by se ta místnost přepůlit na dvě, protože bůhví kdy budeme mít na to mít větší bydlení a kvůli tomu čekat nechci. Taky se bojim aby to pak šlo, cpu se hormonama už 6let :unamused: a manža měl zdravotní problém. Ale on si to snad vůbec nepřipouští a i když se může z dětí po....(fakt je hotovej z každýho mimina skoro co potkáme)tak debata že bych chtěla dřřív zatim žádná úspěšná....
27. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cocci vítám tě :dizzy_face: já jsem se sem přihlásila,ale MM taky nechce o druhém zatím moc slyšet.ale to snažení bych viděla tak na začátek 2013 :slight_smile: já jsem brala ant 4 roky a tělo mi po nich blblo v tom smyslu,že mi nedorůstala děložní sliznice.no ale s pomocí holek z koníka,které mi doporučily pít kontryhel,jsem otěhotněla po 3 měsích začátku pití toho kontr.čaje.takže se toho neboj. :sunglasses:
27. čer 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka-tak to jsi teda měla odvahu,už jste se snažili a každej jste bydleli ještě doma:slight_smile:

@coccinellka-taky jsem vysadila HA letos v únoru a brala jsem jí 8 let.ted mimčo zatím ještě nechcem ale já už jí rozhodně brát nebudu,snad už nikdy.fakt hrůza,ty hormony
27. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana
@fire85 děkuji holky :dizzy_face:

noo já jsem nějak nemohla usnout, tak jsem uvařila oběd, upekla zákusek ať je něco po obědě (oni mě jinak nenechaj ani vařit aby jsem nezvedla něco těžkého tak mi vyhovovalo,že všichni chrní :grinning: ) a pak jsem si šla lehnout s pejsanem a spala jsem až do teď
27. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se zadaří pak až bude čas :wink: manžel měl totiž varikokélu, vlastně ji pořád má, měl s tim jít na operaci,ale nechali jsme předtim udělat spermio a vyšlo perfektně, tak doktor řikal, že to necháme tak. no tak snad se to od tý doby nezměnilo, jsou to tři roky...no já doufám že teda snažení začne nejpozději v září 2012, ale tak trochu doufám že to třeba nějak pošoupnem na dřív :wink: ale moc tomu nevěřim, manžel je celkem neoblomnej...

jinak sylvi máš krásnýho chlapečka, taky bych chtěla kluka, ale samo že hlavní je zdraví...
27. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fire,no ale byli jsme spolu přes dva roky :wink: navíc bydlíme od vesnici,tak to zas takovej rozdíl nebyl.no nebudu zastírat,že to nebyla mladická nerozvážnost,ale nakonec se celkem vydařila :grinning:jinak já už taky ANT neberu 1.jsem po ní přibrala snad 12kg a to už nechci 2.by se nám to při naší sex.fregvenci ekonomicky nevyplatilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3.když se náhodou zadaří bublika,nebude to žádná tragédie,budeme se z ní těšit stejně jako z martínka :wink: :slight_smile:takžeANT taky už ne.
27. čer 2010 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coccinellka ahoooooj :dizzy_face: taky se opět setkáváme :dizzy_face: kdyby jsi nepoznala tak pojď na FB a já ti ukážu kdo jsem :grinning:
27. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cocci,no nebudu kecat,já jsem hrozně chtěla holčičku a taky jsem mu 20týdnů říkala nelinko :grinning: pak me dr.na UTZ ubepečil že vidí pindíka,tak jsem se hrozně smála a MM byl bez sebe štěstím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevim zda mám teď HA vysadit, mám sice šetrnou a má to pro mě i pozitivní přínos kvůli střevům ale pociťuju že už mi ty hormony asi vadí, pokaždý v tý pauze mám fakt hrozný problémy :frowning2:
27. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
smudli :grinning:

sylvi, nelinka je krásný jméno :slight_smile: nám by se líbila NIkolka :slight_smile:
27. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás přibude příští týden Eliška, strašně moc jsem chtěla mít dceru Elišku a teď budu mít neteřinku, ale byla to moje chyba, já to navrhla a oni to vzali vážně :grinning:

sice máme v rodině málo holek ale přála bych si syna, asi hodně dělá to,že jsem se už od malička starala o synovce když bylo potřeba... ale co holka nebo kluk, hlavně že bude prcek zdravej :wink:
27. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka-no víš vlastně jsem to tak nějak chtěla napsat že to možná u vás byla mladická nerozvážnost,ale bála jsem se že bych tě třeba mohla urazit :wink: ,ale je fakt že na vesnici to je jak kdyby jste bydleli spolu a máte štěstí že se vám to vydařilo

jj nelinka je hezký jméno,akorát ho ted dávaj dost takže já jednou asi ne

@coccinellka-možná máš šetrnou HA ale pořád jsou to hormony a hnus do těla,tak třeba vysad na chvíli a uvidíš :slight_smile:

já teda neměla při braní HA žádné problémy, po vysazení taky ne až na zkrácení cyklu.
27. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 koukla jsem do tvého alba a máš tam moc pěknej kočárek,tak nějakej bych si jednou představovala,ale nevím jak na vesnici by se stím dalo jezdit
27. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fire85 no já jsem taky z vesnice, takže potřebuji něco bytelného co vydrží ty naše polňačky na procházky, chci pomaličku obhlížet obchody s kočárky, tam něco vybereme :wink:
27. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 no přesně něco bytelnýho, nějaké kočárky mám taky okouklé ale zatím to moc neřeším,ptz určitě bude zase něco nového,než ho budu potřebovat.
a já chci navíc dva,jeden novej ven, a jeden asi z nějakého bazaru kterej si dám na terasu,at tam může mimčo spát.ale s tím jezdit nebudu takže to může bejt klidně nějakej horší.

razím na nákupy,zatím se mějte hezky
27. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fire- ja sem ji za celých šest let nevysadila ani jednou, ale je vždy ta pauza sedm dni tak to jsem poslední dobou na blázinec-pořád brečím a mám pocit že ty bilogický hodiny nebo co to je mi udělají fíru do hlavy...a nemám o tom s kým mluvit :frowning2: manžel to bere jakože ho tim manipuluju nebo co a kámošku tady blízko nemám...a ostatně ty kterým bych to i řekla mají svých starostí dost, ( mají děti)
27. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka No rpotože to se uvidí jestli ěm zali na VS na dalkové studium :D

@coccinellka ahojkly, hele víš že mame společné to že o tom nemam s kym mluvit? pro manžekla je to tabu, je to přesně jako u tebe, že když dítě vidí tak bezva a vim že kdyby se to "omylem"stalo že by byl nadšený, ale sam od sebe o tom neumí mluvit...nebo nechce :slight_smile:

Je horzny mit ve 22 jiny starorosti než chlast, pařby a ja nevim co všechno, vubec nemam v okolí nikoho kdo by to chápal :o( S kym by se dalo mluvit..
27. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana takový starosti jako chlast a pařby jsem nikdy neměla, trošinku toho lituji, prožila jsem si ty nejbouřlivější léta v nemocnici a teď chci miminko, nemám chuť si to vynahrazovat a nic na tom měnit... on to málokdo chápe,že mi bude za pár týdnů 19 a já chci být máma. Pochopí to jen ten kdo děti má a moc je miluje, nebo po dítěti taky touží.A my tě chápeme a máš nás tady kdykoliv budeš potřebovat říct jak moc po miminku toužíš :wink:
27. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana no to jsme na to fakt podobně, já mám kolem sebe buď v práci starší kolegyně, kterým je přes 30, co děti nemají, i by třeba chtěly ale není asi s kým a stačilo mi co měly za anrážky ke svatbě, jakože proč to dělám když nemusim a podobně...a kámošky to maj tak, že studujou nebo začaly pracovat a děti jsou téma hluboké budoucnosti, děti mají jen dvě, jenže s těma se nevidim moc často a upřímně je to takový citlivý téma a oni většinou mluví hlavně o dětech tak je to o to těžší...

jinak díky za přivítání, a varuju vás dopředu že si sem budu chodit vylévat srdíčko :slight_smile:
27. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 já to chápu ani nevíš jak moc...já na ty pařby taky nikdy nebyla, ale já od malička byla nějak mimo vrstevníky...manžel na nějaké party taky moc není, spíš zajdeme někam poseděts kamarády, na večeři, do kina a tak...a upřímně já chci děti asi už od 19ti, ale radši to neventiluju protože už takhle sem "divná", že sem vdaná už tak "mladá"...mně to teda přijde normální, navíc po šestiletým vztahu...a myslím že každá se na mimčo cítí v jiným věku, tak proč ne? navíc z fyziologickýho hlediska je to nejlepší právě mezi 20-25...a taky chci být mladá maminka a to dítě si užít a ne to tak prožívat jako některé ty starší mámy, které se o to dítě moc bojí a moc všechno řeší...
27. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coccinellka krásně jsi to napsala :dizzy_face: k tomu asi není co dodat :wink:
27. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek