• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

autor
@smudlinka10 Teda. děkuju ti moc, to bylo moc hezky .o) Jsem rada že je tu někdo v mem věku co to chápe :o) Ja jsem taky nějak to období neměla, potkala jsem manžela v 16-17 a do te doby jsem ybla slušné děvče, maminčin mazanek :D

@coccinellka jen lej, my mame bezednou nádrž :o)
Jinaqk mas nadherné fotečky ze svatby, ja jsem nesnašela když se mě ptali proc se vdavam, a že si kazim život, takova blbost!!! Prostě jsem se citila že to chci,a ted to byli nejlepší 2 roky :o)
Koukam že jsi taky z Prahy :o))

Jo holky budeme skvělé maminy :o)
27. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s přítelem rozhodla,že se zatím brát nebudeme, nějak se nám nedařilo se dostat do stádia,že tu svatbu opravdu uděláme, tak budeme dál žít na hromádce a snad časem... :slight_smile:
27. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana děkuji za pochvalu :wink: no nejlepší bylo že podobný otázky mi dávali ženský přes třicet bez chlapa, tak jsem si v duchu říkala že je holt ještě nikdo nepožádal, tak tvrdí že svatba je papír k ničemu...pro nás ale byla důležitým a krásným okamžikem..odkud z Prahy jsi?
27. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 hlavní je že budete spokojenísvatbu uděláte až budete chtít, o co jde, člověk má dělat věci pro sebe a ne pro okolí, ale řada lidí to asi nechápe...
27. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coccinellka no tak nějak, každej si myslí,že se budeš řídit jako názory... ty jsou mi ale u jedné části těla :sweat_smile:
27. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: mozem sa pridat? aj ked u mna to vyzera za viac ako 2 roky...
27. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 to je správný přístup...nemá smysl se stresovat tim, co kdo myslí nebo bude myslet...ovšem v tomto je česká povaha prostě hrozná, každej má patent na to plést do věcí ostatních...

mimochodem stejně jako mě štvaly otázky před svatbou proč? tak teď zas pro změnu každej druhej- a kdy bude mimi nebo doufám, že dítě ještě neplánujete! sorry, ale co je komu do toho?
27. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj a vitej, čím víc nás tu bude, tím to bude lepší..aspoň ten ročník 2012-2013 bude mít pořádný základ že jo..
27. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 vítej :wink:

já vím,že to asi není moje věc ale šlo by pak udělat zamčenou skupinu? :confused:
27. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coccinellka
@smudlinka10
dakujem vam za privitanie :slight_smile:
no ked s tym nemaju problem ostatne, tak nie je problem zalozit sukromnu skupinu... predsa len tu clovek niekedy pise dost intimne veci a cudzi ludia mozu take infosky aj nepekne zneuzit :confounded:
27. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jj já jsem taky pro to tu zamknout, ale to asi může udělat ten kdo to zakládal ne? bo jak to funguje...?
27. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já už jednou mám změněný nick kvůli slídilům :angry:
27. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to udělat?
27. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se tak koukám tak zakladatelka je @dreana tak to necháme na ní :wink:
27. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coccinellka to moze urobit hocikto z tejto temy... pri zakladani sa napise do urceneho policka presny nick tej osoby, ktora bude mat do sukromnej skupiny vstup... :slight_smile:

@smudlinka10 ak sa chces toho zhostit :slight_smile:
27. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coccinellka ja jsem ze žižkova, nebo se vyskytuju ve Slivenci,a ty? :o)

ja to neumiiiim :D takže to zamkněte kdo to umíte ano? :D prosííím :D Děkuji :o)

@riana12 Vítej, tady nikdo neví kdy přesně, jen víme že mame jeste casek :o))

27. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smudli klidne to udelej...nebo muzem pockat na dreanu...no mně třeba přijde hrozný, že někdo takhle lozí po diskuzích a třeba si i vymýšlí a tak...je to smutný, ale všem se věřit nedá no...
jdu na to ženy :grinning: jakej dáme název?
@coccinellka to ja mam zase v praci presne opacnej problem. Kolem me jsou sami kolegove a kolegyne co maji deti a ja si skoro pripadam menecenna ze je mi 26 a deti chci az tak za 2 roky. Nekdy mi z toho fakt hrabe a mam pocit ze bych chtela mimco hnedka, ale vim ze nejsem pripravena, ze neni vhodna doba.... Obcas proste trosku schizofrenni stavy:slight_smile: Takze obcas si vylit srdce je dobra vec:slight_smile: zvlast mezi tema co to citi podobne:slight_smile:
27. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
název? no co nechat ten co je ted?
27. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smudlinka10 Něco vymysli, mě se z toho vedra a učenhí vaří mozek :D
Holky a z Plzne tu zadna neni?:slight_smile:
@dreana ja mam na žižkově školu ale tam už pujdu jen na statnice...ale jinak pracuju na vaclavaku a bydlime ve Stodulkach...
@jolinarcz jo taky si přijdu schizofrenně...jeden den rozum vyhraje a je jasný, že ještě počkám...a druhej den vítězí srdce a šla bych kupovat kočárek...ale jsem ráda že v tom nejsem sama...
27. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coccinellka tak v té schíze určitě nejsi sama, jsem rada že to má někdo uplně stejně jako ja!!!
27. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana co se učíš? já smolím diplomku ale vůbec mi to teďka nejde...myšlenky mám kdesi u dudlíků...škoda že nemůžu psát na nějaké dětské téma, to bych měla hned...
27. čer 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coccinellka na řpijímačky :slight_smile: V září dělam bakaláře na Chemie životního prostředí na UK, a chtěla bych dalkově do Brna. Ale uvidíme :D

Jo ja mam Pachové latky to není moc tema pro děti :D
27. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky mela psat jednu praci do skoly, ale vylozene se mi nechce.....
27. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana no tak dětičky občas zapáchají že :grinning: já mám vzdělávání zaměstnanců ve veřejné správě a dělám na to výzkum na jednom ministerstvu a městským úřadu, ale holt musim napsat něco z teorie taky že...jen se bojim že mi to vedoucí hodí na hlavu, skoro každý odstavec mam z nějakého zdroje, ale i kdyz to prepisuju svymi slovy nevim zda to projde...
27. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám všechny nově příchozí, koukám, že se toho napovídala spousta,nějak nemám čas a sílu dočítat, byli jsme s malým dneska na hodech a pak jsme šli ještě nakupovat a vrátili jsme se teď :grinning:
27. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek