• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

ahoj ahoj tak vás tady všechny vítám nové i "staré" :grinning: já jsem měla supr víkend v patek posezeníčko na zahradě v sobotu grilování a v neděli u babičky oběd a večer grilování takže jsem celý víkend nemusela nic dělat tak to byla paráda dokonce jsem se trochu opalila a asi nakonec pojedeme k tomu moři našla jsem Řecko na 12 dni plná penze autobusem za 7000,- na osobu takže paráda :wink: navíc kdybych další rok otěhotněla tak by jsme se pak k moři dostali bůh ví kdy.

Do toho mi volala včera sestřenice z Irska, že se jím to taky konečně povedlo a že otěhotněla takže se v září vrací do česka :slight_smile: fakt krásny a povedený víkend.
28. čer 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik máme novou diskuzi tak klikni na odkaz a stav se :wink: není sestřenice Lucka? :confused:
28. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 ahoj ahoj žádný odkaz mi, ale nepřišel :frowning2: a ano mám sestřenici Lucku
28. čer 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinkahonzik odkaz je tady na straně 5, Lucku znám z beremese.cz :wink:
28. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? chtěla bych miminko moc, klidně hned, ale zatím to nejde - dodělávám VŠ a přítel se na to teď moc netváří.. ale řekla bych, že v roce 2012 to už bude aktuální. :wink:
4. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amorcilla ahoj :slight_smile: vitaj a kludne sa pridaj :slight_smile:
4. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 děkuji! :wink:
koukám, že se na předchozích stránce řeší diplomky.. měla bych odevzdat do konce prázdnin, ale nevím, jak to udělám.. myšlenky jsou uplně jinde. :frowning2:
4. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amorcilla no treba to nejak skusit, vymysliet trik, ako na to :slight_smile: a preco ti to nejde?
4. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 vůbec se nesoustředím, do toho bych se měla ještě učit na 3 zkoušky, co mi zbývají, času je málo a nejde s tím hnout. nevím, čím začít, jak to napsat.. :confounded:
4. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amorcilla no skus si premysliet, co je teraz najdolezitejsie, kolko ti staci sa ucit na kazdu zo skusok a ist na to postupne :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to máš pravdu.. musím nějak začít.. :slight_smile: a ty jsi pracující a mimi plánujete na 2012? :wink:
4. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amorcilla ja pracujem a mam este jeden rok skoly do Bc. babtko neplanujem konkretne na rok 2012, vidim to az neskor... :slight_smile:
4. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 já taky pracuju, ale jen na částečný úvazek.. asi bych to se školou obojí nezvládala. a odkud jsi? bydlíš v ČR nebo na Slovensku? :slight_smile:
4. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amorcilla no ja uz som si zvykla, aj ked uz som zo skoly nervozna, uz chcem byt po tom, lebo je toho na mna vela... dost ma vycerpali tie uplynule roky, uz chcem mat len oddych :slight_smile:
som zo Slovenska
4. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, taky se přidám. Z Beremese.cz jsem postupně přešla tady a pročítám si diskuze na téma těhotenství. V září mi bude 26 let, půl roku učím v mateřské školce a na miminku začneme pracovat příští rok na podzim. Slíbila jsem v práci, že zůstanu aspoň dva roky, ale mé hormony jsou nastartované už pár let, takže začneme o pár měsíců dříve. Myslela jsem, že jsem sama, kdo tahle blázní a pořád myslí na mateřství. Spolužačky ze střední a z výšky o dítěti ještě ani neuvažují a já jsem stihla s manželem koupit dům, vdát se a plánuju. ale už teď se cítím, že je nejvyšší věk, proto v práci vydržím jen tu nutnou dobu a chci na mateřskou. Snad se nám holky zadaří, tak jak chceme!
5. srp 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j už jsme v soukromém tématu, napiš smudlince10 s žádostí o vstup. :wink:
5. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, už jsem napsala.
5. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky bych ráda na to vlítla než bude mít malý tři:slight_smile:
19. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, holky nikdo kdo by planoval mimčo za rok / dva?
28. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my taky chceme příští rok na jaře zadělat :slight_smile: na druhý, tak snad to půjde rychle a bez problémů, jako u prvního. Jen teď, když slyším a čtu vše ohledně financí na rodičovské dovolené, tak se děsím, jak to bude.... Sice si neděláme mimčo pro to, aby jsme pobírali nějakou dávku od státu, ale co si budeme povídat rodinka s normálními příjmy, jakékoliv ubrání peněz pocítí.
2. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola, snad se mi podaří znovu otevřít toto téma :wink: my máme jedno dítko a chtěli bysme v roce 2012 druhé, takže začít hned z kraje :grinning: tak šup, koho se to taky týká, honem sem ať můžeme společně plánovat :wink:
10. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi taky začnem až za rok. Koupili jsme si byt a ještě dlužíme nějaké peníze v rodině, tak to chceme nejdřív splatit. Pak jen něco málo našetřit pro mimořádné případy, ale už moc nechceme čekat....co kdyby byly nějaké problémy a nešlo to přirozenou cestou. Už se moc těším a nemůžu se dočkat roku 2012 :slight_smile:
16. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bychom rádi zadělali tuhle zimu, já chciprostě 2012 rodit :slight_smile:
28. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. mozem sa k vam pridat?? my planujeme tiez zacat niekedy 2012 alebo az 13.. treba zmaturovat tento rok a vyriesit stahovanie - ci ja pojdem natrvalo za drahym alebo on pride na slovensko.. ale skor to prve..
30. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se vám ráda přidám. S manžílkem plánujeme miminko 2012-2013. Resp. chceme se o něj začít snažit v létě 2012.
Teď něco na úvod o mě, je mi 26let, s manželem jsme spolu 10 let a půl roku manželé :slight_smile: Miminko bych chtěla klidně hned, ale stavíme domeček, takže musíme počkat, než bude hotov a zabydlen.
30. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som tiez presla z mojasvadba.sk na modrustrechu a konika :D
s manzelom sme uz v takom stave, ze ano chceme babatko. Len v momente staviame domcek, cize vsetky peniazky idu tam. Preto sme si povedali, ze az ked dostaviame, nech pride do cisteho prostredia :slight_smile: a druha vec je aj to, ze chcem pockat aspon do konca roka 2011, kedy by mi mali povedat ci mi predlzia zmluvu v praci alebo nie.

Ako dalsi dovod, co ma trochu aj s pracou spolocne je, ze by sme nechceli zimne (konkretne vianocne) babo. Preto by sme zacali mozno az tak nejak na marec april ... no uvidime ako nam to vyjde.
Plany su zatial taketo, ale tie nemusia vzdy vyjst tak ako chceme :grinning:
5. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrs trosku ma to zaskocilo, ked si napisala ze zmaturovat treba. neviem kolko mas rokov, ale tak predpokladam, ze 18,19.... nemyslis ze je to trocha skoro??
5. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika reagujem na tvoju otazocku na terrs :slight_smile: preco myslis, ze by to malo byt skoro? :sweat_smile: len preto, ze by ho chceli tesne po skole? ved sa to nevylucuje? pokial dokazu zabezpecit zakladne potreby sebe aj babatku, teda ze nejake to zabezpecenie a byvanie maju, preco nie? :wink:
18. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano, aj z hladiska zabezpecenia.. sak jasne, ked to vies zabezpecit ano, nieje nic proti tomu..
mne islo ale skor o to, ze podla mna treba aj trochu casu na zivot. oskusat si ake to je ked musis pracovat, starat sa o ucty, o sama seba a nebyt obstaravana len mamou a otcom. lebo pokym byvas doma tak to nieje vlastny zivot, nevies ake starosti ma tento vlastny zivot.

A pokial viem, este ani nezmaturovala.....
Ja som v 18tich tiez chcela rodinu, deti, ale na druhej strane som chcela este nieco zazit - isla som vyskusat do anglicka ake to je sa starat o deti. a musim povedat, ako 18. rocnej babe mi to neislo az tak jednoducho
Musela som sa 1x sama o seba postarat, nemala som ziadnu mamickynu rucicku, ktora vsetko za mna spravila. A o to mi ide. ze treba prv toto oskusat.
18. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika nie kazdy je nastaveny na to, ze si chce po skole a pred zalozenim rodiny uzit len sameho seba a nejakej ten slobody a neobmedzovania sa... :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek