• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2012 - rok našeho snaženíčka a těhu

@riana12 nehovorim o slobode...ale o starostiach vlastneho byvania, platenia uctov, prania, varenia, upratovania (aj pre partnera), pracovania atd... ked toto nezazijes ako sa chces starat o vlastne dieta? zakazdim zavolas mame?
18. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika a precitala si si tam niekde, ze ona nikdy neprala, nevarila, nezehlila? ze jej partner je tiez na skole a ze ani byvanie nema? ze okamzite po mature bude tehotna a nestihne si nic "nacvicit"?
ona len proste spomenula fakt, ze musi zmaturovat a poriesit miesto usadenia sa (bez toho do toho nepojde/nemoze ist)
a ty uz to bohviekam zenies :unamused:
18. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 moj nazor!
18. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ja ti ho neberiem, len mi to a zaklade jednej vety od rarrs prislo trosku prehnane...
18. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Moc vás zdravím a ráda se k vám přidám, jestli můžu. :slight_smile: Na úvod, je mi 23, s přítelem jsme spolu 5 let a miminko plánujeme tak za ty dva roky (snažení cca za rok a půl), po svatbě. Přečetla jsem všechny stránky této diskuze a mám najednou strašně dobrý pocit, že nejsem na své pocity sama, a že to další cítí podobně. :slight_smile: Já vím, že je to předčasný, ale kdy plánujete přípravu na těhotenství? Jako vysazení prášků (někde čtu, že se může vysadit jen těsně před plánovaným otěhotněním, pak že tři měsíce před tím, nebo dokonce rok), zdravá strava apod.
23. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, túto tému som dlho nevidela, a čo v nej nevidím, @red_kika , @riana12 nemyslíte si, že to je moja vec? :slight_smile:
27. črc 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrs ahojky, no ked sa ta dotklo, ze som na opacnej strane ako red_kika, ze som skor na tej tvojej, tak prepac :sweat_smile:
ale mne to neda, ked starsia rype do mladsej len preto, ze je mladsia... a ze ma inak nastavene hodnoty, inak to vnima... lebo som casto na tom rovnako... starsi rypne do mna, co chcem, taka mlada, nech si dam este na par rokov pohov... no ale nenastve ta to? mna teda ano, ked sa posudzuje len podla veku... :pensive:
2. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nedotklo sa ma to, skôr si naozaj myslím, že to je len a len moja vec (a tak maximálne drahého vec, keby sa to má týkať viac ľudí)..
a takí ľudia čo hneď riešia prečo chce dieťa mať dieťa dobrovoľne, tak tí ma vedia naštvať.. presne ako si povedala, každý to inak vníma..
celý život budeme niečie dieťa, tak to by sme deti nemohli mať nikdy..
3. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek