Sanus 2014

Ahoj holky jelikož se forum Sanus zaběhl trochu na jinou kolej (jsou tam už jen maminky nebo těhotné) tak zakladám nový 😉 aby jsme si mohly předávat zkušenosti a taky se svěřit či poradit.....
Já jsem v Sanusu od roku 2006 za tu dobu jsem byla 6x na IUI, 2x IVF (jedno nepodařené, z druhého mám krásného syna) a prodělala jsem 2xZP. Mezi tím vším jsem si dávala vždy oddechové přestávky....teď by jsme chtěli s manželem druhé a jelikož máme ještě zmrzlíky tak se chystám pokud bude vše ok tenhle měsíc na svůj první KET 😃
unkarka
11. bře 2014
@holubice.petra tak dneska velký den HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
holubice.petraautor
18. bře 2014
@unkarka tak co?! Jak jsi na tom? Ja dnes delala prvni test jsem sedmy den a byl tam slaboucky dusik 🙂 tak snad bude silit 😉
unkarka
19. bře 2014
@holubice.petra ahojky fakt to by bylo supééééééér.ování je ještě brzo.tak hned písni a doufam že dušík vydrží.
holubice.petraautor
19. bře 2014
@unkarka byla jsi už na transféru? zatím to vypadá nadějně 😃 chytla mě testovací mánie nahoře včera dole dnes 😎
unkarka
22. bře 2014
@holubice.petra ahojky jj byla jsem na krev jedu 31.3 a testovat nebudu manžel zakázal 🙂 jinak píšu v rychlosti,jsem u rodiču a tam není internet,jinak dušíka vydím a přeju ti aby stále sílil.
holubice.petraautor
25. bře 2014
@unkarka tak ode dneska jsem oficialne tehozna 🙂 Hcg 423 na ultrazvuk jdu 7.4. 😉
unkarka
25. bře 2014
holubice.petra OBROVSKÁ gratulace,moc ti to přeju bud na sebe a miminko opatrná.
holubice.petraautor
31. bře 2014
@unkarka ahoj tak jak jsi na tom? Dnes jdes na krev ze? Moc na tebe myslim 😉
unkarka
1. dub 2014
@holubice.petra ahojky tak jsme negativní 😞 a ted mě už nejak přešla chut dál bojovat.
holubice.petraautor
1. dub 2014
@unkarka to je mi tak lito! 😞 nevzdavej to! Mas jeste mrazacky?
unkarka
1. dub 2014
@holubice.petra máme ještě dva marazáčky a potom eventuálně ješte jeden cyklus s pojišťovnou.
holubice.petraautor
1. dub 2014
@unkarka no vidíš tak to nevzdávej 😉 mrazáčky ti můžou dát ještě tenhle měsíc ne?
unkarka
1. dub 2014
@holubice.petra jj hned jsem zas vyfasovala rozpis injekcí a zatím je píchlej na lednici tak ještě uvidím zda budu mít ještě odvahu 😞
holubice.petraautor
1. dub 2014
@unkarka nad nicim nepremyslej a jdi do toho hned zase...ted jsi hezky pripravena a nadopovana...rcite to vyjde 😉
unkarka
2. dub 2014
@holubice.petra tak se musím pochlubit,zvedla jsem se od dna a od zítra zase píchám injekce a jdem pro mrazáčky znova.Třeba do třetice všeho dobrého.
holubice.petraautor
2. dub 2014
@unkarka to je dobre drzim pesti!
unkarka
2. dub 2014
@holubice.petra díky a jak je tobě jak se cítíš?Vše v pořádku?
holubice.petraautor
3. dub 2014
@unkarka ja se citim tak nejak normalne...snad to je v poradku na ultrazvuk jdu v pondeli
ivetinka1
19. čer 2014
Ahoj, chtěla bych všechny podpořit. Sama jsem navštěvovala Sanus HK, vím jaké to je přát si otěhotnět a ne a ne se zadařit. Ale neztrácejte naději. My byli v lednu na IUI - neúspěšné, v březnu na IVF, také neúspěšné. Pořádně nás to vzdalo, protože vzhledem k mému věku to byl první a poslední pokus IVF, který byl hrazený pojišťovnou. Doktor nám řekl, že by považoval za zázrak, kdyby se nám to povedlo přirozenou cestou....o měsíc později se ten zázrak stal! - Povedlo se nám otěhotnět přirozenou cestou. Možná tomu pomohla i hormonální stimulace, nevím, každopádně, už jsem přestala doufat.
Tak teď jsem na začátku 8. týdne a jen doufám, že vše bude probíhat jak má a vytouženého miminka se dočkáme.
Myslím, že je věc názoru, jaká má které problémy a podle toho i hodnotí jednotlivá centra. Nám i když se v Sanusu HK nezadařilo, nemůžu si stěžovat ani na mého doktora a ani na sestřičky.
Všem snažilkám přeji hodně síly a štěstí.

Začni psát odpověď...

Odešli