• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus 2014

19. června 2014 
@holubice.petra tak dneska velký den HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
11. bře 2014 v 09:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka tak co?! Jak jsi na tom? Ja dnes delala prvni test jsem sedmy den a byl tam slaboucky dusik :slight_smile: tak snad bude silit :wink:
18. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ahojky fakt to by bylo supééééééér.ování je ještě brzo.tak hned písni a doufam že dušík vydrží.
19. bře 2014 ve 13:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@unkarka byla jsi už na transféru? zatím to vypadá nadějně :grinning: chytla mě testovací mánie nahoře včera dole dnes :sunglasses:
19. bře 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ahojky jj byla jsem na krev jedu 31.3 a testovat nebudu manžel zakázal :slight_smile: jinak píšu v rychlosti,jsem u rodiču a tam není internet,jinak dušíka vydím a přeju ti aby stále sílil.
22. bře 2014 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka tak ode dneska jsem oficialne tehozna :slight_smile: Hcg 423 na ultrazvuk jdu 7.4. :wink:
25. bře 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holubice.petra OBROVSKÁ gratulace,moc ti to přeju bud na sebe a miminko opatrná.
25. bře 2014 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka ahoj tak jak jsi na tom? Dnes jdes na krev ze? Moc na tebe myslim :wink:
31. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ahojky tak jsme negativní :frowning2: a ted mě už nejak přešla chut dál bojovat.
1. dub 2014 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka to je mi tak lito! :frowning2: nevzdavej to! Mas jeste mrazacky?
1. dub 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra máme ještě dva marazáčky a potom eventuálně ješte jeden cyklus s pojišťovnou.
1. dub 2014 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka no vidíš tak to nevzdávej :wink: mrazáčky ti můžou dát ještě tenhle měsíc ne?
1. dub 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jj hned jsem zas vyfasovala rozpis injekcí a zatím je píchlej na lednici tak ještě uvidím zda budu mít ještě odvahu :frowning2:
1. dub 2014 v 15:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka nad nicim nepremyslej a jdi do toho hned zase...ted jsi hezky pripravena a nadopovana...rcite to vyjde :wink:
1. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubice.petra tak se musím pochlubit,zvedla jsem se od dna a od zítra zase píchám injekce a jdem pro mrazáčky znova.Třeba do třetice všeho dobrého.
2. dub 2014 ve 23:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@unkarka to je dobre drzim pesti!
2. dub 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra díky a jak je tobě jak se cítíš?Vše v pořádku?
2. dub 2014 ve 23:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@unkarka ja se citim tak nejak normalne...snad to je v poradku na ultrazvuk jdu v pondeli
3. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych všechny podpořit. Sama jsem navštěvovala Sanus HK, vím jaké to je přát si otěhotnět a ne a ne se zadařit. Ale neztrácejte naději. My byli v lednu na IUI - neúspěšné, v březnu na IVF, také neúspěšné. Pořádně nás to vzdalo, protože vzhledem k mému věku to byl první a poslední pokus IVF, který byl hrazený pojišťovnou. Doktor nám řekl, že by považoval za zázrak, kdyby se nám to povedlo přirozenou cestou....o měsíc později se ten zázrak stal! - Povedlo se nám otěhotnět přirozenou cestou. Možná tomu pomohla i hormonální stimulace, nevím, každopádně, už jsem přestala doufat.
Tak teď jsem na začátku 8. týdne a jen doufám, že vše bude probíhat jak má a vytouženého miminka se dočkáme.
Myslím, že je věc názoru, jaká má které problémy a podle toho i hodnotí jednotlivá centra. Nám i když se v Sanusu HK nezadařilo, nemůžu si stěžovat ani na mého doktora a ani na sestřičky.
Všem snažilkám přeji hodně síly a štěstí.
19. čer 2014 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek