• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanžilky od léta 2012, jste tu?

(Zamčená)
21. června 2012 
Ahojky :slight_smile: ...je tu nějaká určitě budoucí maminka, která plánuje ačít letos v létě se snažením? My můžem od srpna a já už se táááák moc těším :slight_smile:.
7. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz
Ahojda tak to jsme na tom stejne jeste mam na 14 dni prasky a pak uz to nechame osuddu.snazime se o prvni jak ty?
8. čer 2012 ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz
@zuzka90
@mihsulka Já dobírám HA 1.7. Pak dáme měsíc pauzu a začneme se snažit v srpnu. Jedeme taky na dovču, tak třeba se nám zadaří. Bude to naše první mimi a s amnželem jsme skoro 9 let a více jak rok manželé.
10. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz
autor
@bessinka Juuu nekdo se precijen nasel :slight_smile:. Ja poprve tez otehotnela na dovce. Vloni na svatebni ceste :slight_smile:. Uz se tesim a jsem zvedava jak nam to pujde :slight_smile:. Kam se chystate na dovcu?
10. čer 2012 ve 23:05  • Odpověz
@mihsulka Chystáme se autem do Skotska a VB. Na 14 dní. Někdy v srpnu. Tak už se těším. Takže ty už máš dítko?
11. čer 2012 v 07:51  • Odpověz
13. čer 2012 v 11:03  • Odpověz
@bessinka viz výše
13. čer 2012 v 11:03  • Odpověz
@bessinka
@mihsulka
@zuzka90 A teď ještě koukám, že už si holky vytvořily soukromou skupinu:slight_smile:
13. čer 2012 v 11:08  • Odpověz
autor
@bessinka Tak to bude urcite krasna dovca :slight_smile: to drzim palce at vam tap vyjde pocasi :slight_smile:. Ja dite nemam, tehu mame za sebou dve, ale mimi jeste zadne, takze verime ve treti pokus a snad vse dopadne jak ma.
@leni_tom Ahojky :slight_smile: ...vidis te diskuze jsem si nevsimla a to jsem ji hledala nez jsem zakladala tuto. Bylo mi divne, ze tu nikdo takovy neni :slight_smile:. A ted koukam, ze uz opravdu delaji svou uzavrenou skupinku. Nevadi :slight_smile:
13. čer 2012 v 15:40  • Odpověz
@mihsulka Aha, tak to mě mrzí, ale určitě se brzy zadaří. Uvidíš. Nemůžu se dočkat až dobereme HA a začneme se snažením :o)Už aby byl srpen, viď?
13. čer 2012 v 15:42  • Odpověz
autor
@bessinka Ja po vysezena HA byla za dva tydny tehotna :grinning: ...uz at je srpen, presne tak :grinning: ...nikdy jsem si tak neprala aby leto utikalo, az letos :slight_smile: ...jsem rada, ze jsem Te tu nasla...proc vlastne vysazujes v srpnu a ne trebas ted?
13. čer 2012 v 15:49  • Odpověz
@mihsulka No mám poslední plato do 1.7., tak to doberu. Pak budu stejně jako vedoucí na táboře a mě řekla doktorka, že by ten měsíc počkala, tak se začneme snažit začátkem srpna. Mě by se líbilo otěhotnět nejdéle do Vánoc, ale uvidíme. My jsme teď posleddí rok řešili s manželem, že já mimčo chtěla a on ještě ne. On chtěl, když nám bylo 20, ale to já studovala a neuměla si to představit. No teď jsem byla minulý týden na preenci na gyn a večer jsme se o tom bavili a já mu říkám, že dobírám HA 1.7. a že bych si už pro další nešla a on řekl tak jo :o)A bylo to. Těším se jako malá a doufám, že to nebude dlouho trvat (i když nevím no. Manžel je dost často pracovně mimo a doma je pak utahanej a ještě k tomu má školu.) Tak uvidíme. Jinak jsme spolu s manželem na podzim 9 let a menželé jsme byli v dubnu rok. Jak jste na tom vy?
13. čer 2012 v 16:01  • Odpověz
autor
Jeee taky jsem jezdila na tabory jako vedouci, ale ted uz na to neni vubec cas. To uz jste s polu s manzou peknou radku let :slight_smile:. My budem spolu 7 let a ted v cervnu to byl rok :slight_smile:. To je super, ze manza takhle souhlasil :grinning:. My to mela docela opacne. Ja si chtela poridit domaciho mazlicka a maza my rekl, ze by si rad poridil uz trochu jine zviratko :grinning:. Hned po svatbe jsem vysadila HA a otehotnela. Problem u nas podle me nebyl, ze jsme nedali pauzu po vysazeni, ale ja zacala krvacet po prijezdu ze svatebni cesty, v letadle me zacalo bolet bricho a po pristani uz bylo jasno...tak si rikam, ze ted rozhodne litat nikam nebudu :grinning:.
Co manza studuje za skolu? Tyjo to ja uz se tesim az z ni vylezu :grinning:. Co vlastne delas ty?
13. čer 2012 v 16:32  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych se k vám přidala :wink: se snažením chceme taky začít na dovolené, která bude už za 14 dní, shodou okolností dneska dobírám poslední prášek :grinning: strašně jsem se na tenhle den těšila a konečně je tady :grinning:
jen tak mimochodem, jak dlouho jste braly HA? já skoro 7 let, tak se trochu bojím, jak to půjde :unamused:
14. čer 2012 v 07:34  • Odpověz
Ahoj, my se začneme snažit tak za měsíc :slight_smile:. Také po dovolené :grinning:
14. čer 2012 v 08:20  • Odpověz
@medria Já brala HA taky asi 7 let. Přestala jsem v zimě a už jí dobrovolně nikdy brát nechci :grinning:.
14. čer 2012 v 08:21  • Odpověz
@bessinka My spolu budeme na vánoce taky 9 let a 4.6. to byl rok od svatby :slight_smile:.
14. čer 2012 v 08:25  • Odpověz
@mihsulka Manžel studuje techniku. Je to náročný. Má teprve 1,5 roku ze 4 a teprve bude Bc. Já školu dodělala v únoru a pracuju u nás ve firmě (stavební). Dělám papíry, hlídám termíny ap. Je to bezva, jsem víceméně pánem svého času. Já jezdím na tábory od 10 let - takže pojedu letos 15 rok. Je to tam bezva. Útěk od reality, máme super partu. Těším se moc. A vy jedete někam na dovču?
14. čer 2012 v 08:33  • Odpověz
@medria Jo taky se těším na 1.7. až doberu poslední prášek :o)Já beru HA 9 let s jednou roční přestávkou, takže celkem 8 let. Snad to půjde dobře a do Vánoc budu těhotná. No ale uvidíme. Chci tomu dát volný průběh.
14. čer 2012 v 08:35  • Odpověz
@kacka_88 To jste spolu podobně dlouho jako my :o)Mě HA pomohla hodně s pletí a taky nemám při MS ty šílený bolesti. Docela se toho bojím, až ji nebudu brát. Ale co bych pro mimčo nevydržela že?A kam jedete na dovču?
14. čer 2012 v 08:36  • Odpověz
@bessinka Mě se pleť trochu zhoršila, potom co jsem přestala HA brát. Ale dá se to :slight_smile:. Prodloužil se mi cyklus a snad to po půl roce vypadá, že se i srovnal.
Příští víkend jedeme na Madeiru. Je to taková naše svatební cesta po roce :grinning:.
14. čer 2012 v 10:16  • Odpověz
@kacka_88 a jak dlouho po vysazení se chystáte na snažení? tohle mě docela zajímá, protože co doktor to názor, někdo tvrdí pauzu, ten můj zas že se nemá na nic čekat, že není důvod...
14. čer 2012 v 10:44  • Odpověz
@medria Já jsem se na to doktora neptala :grinning:, prostě jsem už nechtěla HA brát i z jiných důvodů než jen kvůli těhotenství. Ale také jsem četla různé názory. Těžko říct co je lepší.
14. čer 2012 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat. S manželem se začínáme snažit o druhé mimi, tak bych taky ráda s někým pokecala :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz
autor
@medria Ahojky vitej tadyyy :slight_smile: ...neboj, urcite to bude ok...ja brala HA 8let v kuse a 14dni po vysazeni jsem otehotnela....takze se telo rozjelo rychle, rika se, ze vetsinou to trva mesic nez se to rozjede a to je taky super :slight_smile: Drzim palecky, my startujem v srpnu :slight_smile:
Jinak ma doktorka rekla, ze pauza je k nicemu, ze znamka toho, ez prasek je pryc a skoncila ucinnost je po 5 az 7 dnech kdy to vlastne v te pauze dostanem, ale ja kdyz otehotnala na dovolene po svatbe hned po vysazeni prasku tak jsem spontanne potratila....takze ja bych ted uz pockala, alespon 1 mesic, to nikoho nezabije a nemuze uskodit :slight_smile:.
Ale zas chapu, ze tvuj doktor rekne, ze neni duvod cekat, protoze u zen, ktere maji problemy s cyklem se davaji hormony a to je vlastne to same jako HA, aby se telo vystimulovalo a pak teprve otehotni...takze telo maji tez zamoreny a je to jejich moznost jak poridit mimco, tak to asi na tom taky neco bude :slight_smile:
@kacka_88 presne! :grinning: ja ji prestala jist loni v cervnu a uz ji jist nechci nikdy...budem muset vymyslet neco jineho nez prasky a skafandry :grinning: Jinak i mne se plet zhorsila. Jinak tu Madeiru desne zavidim a preju :slight_smile: ...byli tam kamaradi a teda fotky neuveritelne
@marky.nem Ahojky vitej u nas :slight_smile: To vis ze pojd, budem rady, ze nas tu bude vic...a navic ty uz zkusena :slight_smile: ...to se hodiiii
14. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz
@mihsulka skafandry :grinning: to si mě pobavila.
Jo na Madeiru se strašně těšíme. Je to takový náš první velký výlet za hranice ČR a na dlouhou dobu taky poslední. Snad se tam dostatečně zrelaxujeme a až přijedeme, vyhodíme všechny skafandry :grinning:.
14. čer 2012 v 15:06  • Odpověz
autor
@kacka_88 :grinning: :grinning: To udelejte, my je nikdy nepouzivali a nechystame se :grinning: ....manza je nesnasi a kdybych po nich touzila ja tak se nevdam za manzela, ale za rolicku idelitaku :grinning:...Teeeda, urcite pak musis dat nejakou fotecku. Kdy odjizdite?
14. čer 2012 v 16:58  • Odpověz
@kacka_88 Taky závidím Madeiru a těším se na fotky :wink:
14. čer 2012 v 17:47  • Odpověz
@marky.nem Ahoj. To víš, pojď k nám! A jak máš staré dítě?
14. čer 2012 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky, mám dceru starou 19 měsíců, HA jsem brala 11 let a Terezka se nám zadařila po 7 měsících, ale mě to připadalo jako věčnost, protože jsem se na mimčo moc těšila. :slight_smile: Madeiru taky závidím, taky bych jela :slight_smile: Určitě se ráda podělím se zkušenostmi,které mám :slight_smile: Teď doufám, že se nám zadaří dříve :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky, díky za povzbuzení, no už brzo uvidím, jak to půjde, prášky jsem dobrala, tento týden už jen MS a pak začínáme na ostro a v neděli odjíždíme na dovču, tak snad i změna prostředí, relax udělají své :sweat_smile: už se hrozně moc těším, mimi jsme dlouho odkládali a už máme opravdu nejvyšší čas
18. čer 2012 v 07:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.