• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanžilky od léta 2012, jste tu?

(Zamčená)
21. června 2012 
Ahoj holky, také se přidávám, my se sice "nesnažíme" úmyslně, ale od minulého týdne jsem vysadila anti a necháváme to osudu, aby to nedopadlo jako u prvního ďítka, kdy už jsem pak byla téměř posedlá, když nám to nešlo :D všem snažilkám držím palce, jen se množme :wink:
18. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky ,taky planuju zacit v Cervenci,Srpnu se snazenim :slight_smile: Lucka
19. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz
@medria Taky doufám, že se nám na dovče zadaří :o)Budu držet palce!
19. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz
Tak držím pěsti ať to vyjde co nejdříve :wink:
20. čer 2012 v 19:51  • Odpověz
díky holky, už se moc těším. akorát se mi to všechno nějak zkomplikovalo, máme čtyři dny do odletu a na mě zaútočil nějaký bacil a šíleně mě škrábe v krku :angry: , tak jsem zaútočila vším, co znám a co mi kdy pomáhalo a rozhodně doufám, že to bude dobré. nemáte nějaký osvědčený recept, co vám pomáhá? díky
21. čer 2012 v 07:18  • Odpověz
Mě zabírá slivovice, ale hned v počátku, pak už jen antibiotika, ale určitě máš cestovní horečku :grinning: Taky jsem už pak byla posedlá, když to nešlo, myslela jsem, že to bude hned, ale podařilo se to po týdenním půstu :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my také uvažujeme o snažení druhého miminka. Jedno dítko už máme doma a chtěli bychom pro něj sourozence at si má s kým hrát :slight_smile:...Sice stále váháme jestli teda už nebo ne, ale řekli jsme si že okolo toho srpna by jsme mohli začít. Mám ještě jedno platičko HA tak to doberu a pak můžeme začít :slight_smile:
21. čer 2012 v 10:25  • Odpověz
Ahoj, téma u nás už existuje a pokud byste se do něj chtěly zapojit, napište aajda. Ta založila soukromou diskuzi, která se jmenuje "Začínáme v létě 2012".
Nové zájemkyně jistě rády ostatní snažilky uvítají, stačí aajda napsat :slight_smile:
21. čer 2012 v 11:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.