• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sexshop v Ostravě, kde najdu dobrý?

7. listopadu 2012 
Ahoj holky, můžete mi prosím poradit, kde v Ostravě najdu nějaký dobrý sexshop? Nikdy jsem tam nebyla a teď tam prostě potřebuji zajít a hrozně se stydím. Můžete mi prosím poradit, kde mají velký výběr??? Nechce se mi chodit do víc obchodů. Nebo máte nějaký eshop, který byste mi mohly doporučit???
Dík moc.
7. lis 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss eshop beate-ushe,mají tam jak er.věci,tak krásné oblečení a doplnky
7. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@benjik zkusím, díky :slight_smile: Jdeme zapíjet svobodu kamarádky a potřebujeme namíchat velký balíček - takovou všehochuť...
7. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss já se taky děsně stydím, tak jsem objednávala přes net. Objednala jsem v neděli a v úterý už jsem to měla doma. Jo a na balík ti jako odesílatele neuvedou sexshop, ale třeba módní doplňky ap. takže 100% diskretnost. Ale záleží jak moc na to spěcháš.
7. lis 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snehulik fááákt??? tak to je super. Mě právě napadlo, že pokud by bylo na balíku sexshop, tak bych se na poště pěkně červenala, nebo kdyby mi to přivezl chlat z PPL :slight_smile:
7. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erotický sen - Poděbradova ...na jejich stránkách máš vyfocený i obchod zevnitř, aby jsi věděla do čeho jdeš :grinning:
7. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss můžu doporučit www.sexshop1.cz rychlé dodání, velký výběr, diskrétnost :slight_smile:
7. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek