• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andrissek!

Já jsem ze Sleného. Nejsem ale maminka a bohužel ani nastávající maminka... Jen snažilka :slight_smile: Ze Slanýho tady skoro nikdo není (asi kromě nás dvou :slight_smile: Okolí Kladna je silnější :slight_smile:
A ty ses tu narodila, nebo jsi se sem přestěhovala?
13. bře 2007 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj bludicko- to jsem ráda že jsi se ozvala. Já zatím pořád ještě pendluji mezi Ml. Boleslaví a Slaným(teda vlastně Kokovicemi). Až nastoupim na mateřskou tak se sem budu stěhovat za manželem a nikoho tu neznám. To vubec nevadí že nejsi maminka. Já mam 4letou holčičku a v červenci čekáme mimi.
13. bře 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrisku

tak sme na tom podobne.my sme se prestehovali s manzelem do vesnicky u Slanyho do domecku teprve pred 2mesici a taky tady nikoho nezname.cekame detatko v kvetnu.
13. bře 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ja taky bydlim ve Slanem, nejsem rodacka, prestehovali jsme se sem pred par lety.
Necekame ani se nesnazime... ale na konika chodim

:slight_smile:
13. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky- to je super že se to rozjíždí,já jsem to špatně napsala (maminka,nebo bud. maminka)i nemaminky jsou výtaní.Andoro- to jsme na tom prakticky stejně,mně to stěhování teprve čeká.Mám z toho hruzu už ted.Lenkab-taky tě výtám. :slight_smile:
13. bře 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, ze muzu byt taky v klubu, i kdyz jsem trochu "out" :grinning:
Ve Slanym bydlime skoro 4 roky, ale za praci dojizdim do Prahy, coz je trochu vycerpavajici, ale co mi zbyva. Jak se zije maminkam v Slanem?
13. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já teda Slaný,zatím poznávám. Jsme asi 12km za Slaným tak se tam zas tak často nedostanu.No jo člověk udělá hodně aby měl práci. U nás to ted stálo za dračku,tak jsem byla ráda že to takto dopadlo a pujdu na mateřskou. Mne po porodu čeká dodělání řidičáku. Doted jsem byla ve městěš všechno při ruce a měla jsem i strach z řízení. Ale ted mě to donutí. :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenko.tak to ty aspon trosku znas Slany.ja zatim jenom jezdim autickem do mesta a pak ho pesky zkoumam.dneska sem se byla divat na detsky doktorky.potrebujeme se nekam zaregistrovat.libilo se mi to na wilsonove ulici doktorka Sircova a Peterkova.nemuzes nam neco doporucit?
13. bře 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já potřebuji doporučit všechny doktory komplet. Prosím,prosím :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chci se zeptat jakou máte pojištovnu a jak jste sní spokojený. Já měla v Boleslavi škodováckou,ale tady s ní bude asi problém.
13. bře 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrisku
to ja se zatim orientuju podle pocitu.my taky mame zubare i gynekologa v hloubetine a v pocernicich coz je Praha vychod.
13. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo k pojistovne my mame ZPMVR ministerstva vnitra a v pohode ale vim ze i lidi s VZP maj problemy.asi to chce zmenit pojistovnu.vcera u doktorky sestricka doporucovala prave pojistovnu ministerstva vnitra.
13. bře 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andoro-já taky zatím ponechám doktory v Boleslavi. Pojištovnu ještě uvidím,taky se musím rozkoukat. Kde bydlíte?
13. bře 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak bohuzel s doktorama ve Slanym moc neporadim - prakt. doktorku mam porad na Praze 6 [skoro vubec nemarodim], kde jsem do ty doby bydlela, v Praze mam i zibare a gynekologa, takze se slanskyma doktorama nemam zkusenosti. Slysela jsem ale chvalu na doktora Polaska [pro dospele], detsky doktory nemam poneti.
14. bře 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik Leni to mi si taky nechame doktorku na letisti akurat potrebujem tu detsku a je fakt ze se mi vcera libila ta ordinace pro decka tak skusime jestli nas tam vemou. :slight_smile:
14. bře 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
Já asi taky doktory v Boleslavi zatím nechám. Jen praktického a dětského. Děti budeme registrovat k mudr. Burešovi,manžel s ním má dobré zkušenosti. Je někde na vesnici,ale ted přesně nevím.
14. bře 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se koukla a doktor Bures je ve vedlejsi vesnici spis ve meste Zlonice ale tam nechci tam bude hodne cikanu.
14. bře 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka ze Sl. jezdila s dcerkou taky k nejakymu doktorovi do Zlonic, nevim jestli je to ten Bures co zminujete, a hodne si ho vsichni pochvaluji, ze prej je to peclivka. Ale cekarna je prej cerna, to je fakt.
15. bře 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky- ještě uvidíme.Jak jinak trávíte dnešní den? Já ted přišla z Deniskou z města,scháněla jsem pro ní boty,děsný. Začíná se to tam pěkně mračit. Má se prý rapidně ochladit ach jo :frowning2:.Já se namlsala teploučka a zase bude zima.
15. bře 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-koukám že tu dlouho nikdo nebyl.
Tak vás chci jen pozdravit. My máme okopanou ložnici a zítra jí budeme malovat,aspon to bude připravené už na mimi. :slight_smile: :slight_smile:
Tak se mějte fajn
17. bře 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andrissek i ostatní!
Ohledně dětského doktora Vám asi moc nepomůžu. Zatím jsem ho nepotřebovala :slight_smile: Jinak já mám všechny doktory ve Slaném. Zubařku (MUDr.Kašparová), praktika (MUDr. Chotěborská) i gynekoložku (MUDr. Hamouzová). Se všemi jsem spokojená, ale taky moc nemarodím, takže jsem takový "nekomplikovaný pacient" :slight_smile:
Pojišťovnu mám VZP, ale ministerstvo vnitra je podle mě taky dobrý.
Jinak trochu ze života - zamiloval se nám pes! Jeho psí kamarádka hárá a její panička nechce štěňátka, takže se teď nemůžou stýkat a ten náš chudáček se tak smutně choulí v pelíšku... Ale já ho večer pomazlím a bude to zase v poho :slight_smile:

Tak zatím paaa!
21. bře 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj bludičko- díky za ty doktory.Pejska je mi líto,chudáček.
Tak jsme byli včera na ultrazvuku,je všechno v pořádku a budeme mít chlapečka :grinning: :grinning:
21. bře 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bludicko dik za info.my sme skusili zavolat detsku doktorku a Peterkova ta ma plno tak nas nevzala, ale vzala nas Mudr. Sircova.
Andrisku gratulujeme ti ke klukovi.uz mate jmeno?
21. bře 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andoro- malej se bude jmenovat po tátovi Petr, to víš ten se naparuje jako páv :grinning: :grinning:
21. bře 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je proste idealni holcicka a kluk.to my taky pak chceme jeste holcicku. :slight_smile:
21. bře 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..muzu se taky pripojit..sice jsem az z Rakovnika,ale rodit bych chtela ve Slanym :slight_smile:
22. bře 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se zase budu stěhovat do Slaného,ale rodit chci ještě v Mladé Boleslavi. Jaké máte informace o Slánské porodnici?
22. bře 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dendasku urcite se pripoj.ja o slanske porodnici nic moc nevim ale slysela jsem ze ta maj i porody do vody a ze asi dobry.ja budu rodit na melniku
22. bře 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to tady v okoli moc neznam :frowning2: , (jsem ostravacka) a porodnici jsem se vybirila...zatim vice mene jen na netu.
22. bře 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom stejne.my jsme se pristehovali v lednu a taky vsechno hledam na netu.ja som slovenka
23. bře 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 12
Tvůj příspěvek