Slané a okolí

Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. 🙂 🙂
andrissekautor
15. dub 2012
@marquett86 Ahoj vítám tě tady ,snad to tady pořádně rozjedeme 😉
mamka77
18. dub 2012
Ahoj 🙂 to jsem ráda,že nás je zase o jednu více 🙂 já chodím s malým do Rybičky a moc se nám tam líbí 🙂
mamka77
21. dub 2012
Ahojky 🙂 tak už jsi našla nějaké plavání?Seznámila jsem se ted v Rybičce s jednou mamčou a ta chodí s malým také do toho centra a začínají nejdříve koupat ve vaničkách jejímu mimču je 5měs.Koukala jsem ,že jsi až z Klobuk a to je do Tuchlo.trošku z ruky 😉 vid,ale v tom plaveckém bazénu ve Slaném je to krásné 🙂 chystáme se tam v květnu.
kladenacka
21. srp 2012
www.kladnoprodeti.estranky.cz tipy spíš pro Kladno a okolí... ale vítám tipy od maminek ze Slaného 🙂
zupik81
15. zář 2012
Ahojte, já bydlím ve Slaném 6 let. Děti mám 3 😃 Četla jsem, že se tu řešilo plavání. Já jsem chodila s prostředním dítkem na plavání rodičů a dětí v aquaparku ve Slaném - plavecká škola Medůza 😉
zupik81
23. zář 2012
@marquett86 @radka_h @mamka77 @andrissek Ahoj, trochu to tady oživíme, co vy na to? 😉
andrissekautor
23. zář 2012
@zupik81 JÁ JSEM PRO 😉 😉 😉 😉
zupik81
23. zář 2012
@andrissek Tak to je super 😃 Byla by škoda nechat to tu ladem.
andrissekautor
23. zář 2012
jÁ UŽ SE TAKY PÁRKRÁT SNAŽILA , ale vždycky to tady nějak utichlo.
Já budu jen ráda když poznám nové lidičky okolo Slaného. Nikoho tady moc nezám.
andrissekautor
23. zář 2012
@zupik81 Koukala jsem že máš taky 3 dětičky.Jak starý? já 9 ,5 a 10 měsíců 😉
zupik81
23. zář 2012
@andrissek Nejstarší kluk má 9, přostřední kluk má 5 a nejmladší holka má 3 roky 🙂 Bydlíme přímo ve Slaném. Vy bydlíte taky ve Slaném nebo někde v okolí?
radka_h
23. zář 2012
Ahoj neni problém se víc poznat 😉
zupik81
23. zář 2012
@radka_h Ahoj Radko, bezva, že jsi se taky ozvala 😉 Jak staré máš dítko?
radka_h
23. zář 2012
Jiřikovi budou v listopadu 4 roky. Odkad všechny přesně jste?
zupik81
23. zář 2012
Já jsem přímo ze Slaného 🙂
andrissekautor
23. zář 2012
@zupik81 Jééééé tak to jsou skoro jako moji 🙂 .
Já bydlím asi 13km od Slaného v malé vesničce.

@radka_h Ahojky 😉
andrissekautor
23. zář 2012
Byla bych moc ráda kdyby se to tady pořádně rozjelo a poznat se blíže a třeba se mužeme s dětma sejít někdy ve Slaném 😉
andrissekautor
23. zář 2012
Dobrou noc 😉
zupik81
23. zář 2012
@andrissek To je dobrý nápad, andrissku. Bydlíme tady už několik let a v podstatě tu nikoho neznám.
andrissekautor
24. zář 2012
Hezké ránko, za chvilku povezu syna do školky.
@zupik81 á tu jsem 6 let a taky tu pořádně nikoho neznám a kolikrát už mě to šíleně štve :-p
Zítra jedeme do poradny (do Loun) s maličkým ,tak jsem zvědavá jak nám vyrostl 😉
zupik81
24. zář 2012
@andrissek Hezké ráno, já už děti rozvezla 😃 Jen prostřeního mám doma, v sobotu mu trhali na pohotovosti dvě stoličky, bere antibiotika 😢
andrissekautor
24. zář 2012
@zupik81 To je nepříjemný ,snad bude brzo ok 😉
Já si ted udělala kafíčko,než pujdu uklízet 😉
zupik81
24. zář 2012
@andrissek Jj, taky se chystám na kafčo, vytáhnu zbytek buchty 😃 Pak asi vyrazíme s papírama na sociálku. Tak jenom doufám, že nám to ve školce vyplnili dobře a nic nebude chybět.
andrissekautor
24. zář 2012
@zupik81 na socialce jsem byla minulý týden, naštěstí tam nikdo nebyl tak to bylo rychlé 😉
Malej mi tady ted usíná u prsa ,tak snad bude aspoň 2h spinkat 😉 .
Potom podle počasí budto pujdeme pro děti pěšky a nebo zajedeme autem.
zupik81
24. zář 2012
@andrissek Já vozím nejstaršího do školy do vedlejší vesnice, bohužel tam tak blbě jezdí autobusy, že ráno je takřka nemožné, aby se tam dopravil sám. Odpoledne je to už lepší, ale zase musí na zastávku, která je od školy vzdálená. Není to žádná extrra vzdálenost, ale je to tam celkem nepřehlé, blbé chodníky a tak. A to mají přímo u školy zastávku, tam autobus zastaví ale jen ve čtyři odpoledne, což je nám tak nějak k ničemu.
zupik81
24. zář 2012
Takže ho radši vozím autem tam i zpět a rovnou vezmu i děcka do školky.
andrissekautor
24. zář 2012
Naše děti taky chodí do vedlejší vesnice. Deniska někdy jezdí ve 3h autobusem domu,ale ted nějak nechce . tak většinou jede s námakdyž jdu do školky. Takže taky je vozím ráno i odpoledne.
Kam chodí syn do školy? Naše děti chodí do Klobuk.
zupik81
24. zář 2012
@andrissek Náš Míša jezdí do školy do Tuřan 🙂
andrissekautor
24. zář 2012
@zupik81 Aha tak to jo,tam to ani neznám.
Jdu něco dělat ,až bude chvilka tak zase kouknu 😉
zupik81
24. zář 2012
Tak já mizím na sociálku 🙂