• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
autor
Ahojky :wink:
24. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
24. zář 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zupik81 Jaký byl den? Co na sociálce?
My měli celke dobrý den,pobyli jsme ve školce na zahradě a děti si vyřádil :slight_smile:
24. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám ře jsme tu samy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
24. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Na sociálce mazec, byla nás tam kupa a hodně dlouho se čekalo. :astonished: A to jsem tam šla dát jenom dva papíry, záležitost jedné minuty.
Chtěla jsem jít ještě do města, ale neklaplo to, už bych to nestíhala.
24. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já tam byla minulý týden ve středu a nebyla tam ani noha
24. zář 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Tak já doufám, že toto byla mimořádná situace. Budu nucena toto absolvovat každý měsíc, ale co člověk nadělá.
24. zář 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
Tak jsem dneska zavítala do města a v Rossmannovi měli v akci pasty na zuby, tak jsme jich kupu nakoupili :grinning: Ve čtvrtek máme schůzku ve školce, tak doufám, že na to nezapomenu.Dcerka dneska nechtěla jít do třídy ve školce, myslela si, že se půjde převlíkat i bráška. Ten je ale teď kvůli zubům doma, tak se tam sekla a nechtěla. Nakonec situaci vyřešila paní učitelka :wink:
25. zář 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zupik81 Také zdravím :wink:
Já byla s malím v Lounech. Tak máme za sebou 10měsíční poradnu a byl pochválený jak je šikovný :slight_smile:
Já byla zase v DM ,tam jsem sice nic nekoupila (jen kul. kartáč),ale v Daichmanu jsem si koupila boty tak mám radost.

U nás je to spíše obráceně Péťa nechce ze školky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kdepak jste všichni :confused: :confused:
26. zář 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek ahojte, já jsem se na chvilku odmlčela. O víkendu jsme měli návštěvu, pak jsem přes týden trénovala s jedním dítětem písemné sčítání, s druhým grafomotoriku,třetí se do toho porůznu motalo, ve školce schůzka s rodiči, k tomu naprosto nehorázně blblo auto. Takže jsem na pitomých 4 km na cestě do školy třikrát zastavovala u krajnice a "restartovala auto", v tom lepším případě jsem se plahočila padesátkou (na silnici,kde většina jezdí 110 km/h). Ale auto už by mělo být opraveno, tak uvidím zítra, proběhne zátěžová zkouška :grinning:
7. říj 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je to mrtvé ach jo :cry: Maminky z okolí Slaného šup sem :wink:
27. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem kousek od slaného a hledám maminku na pokec a kočárkování. pocházím z Brna a bydlím ve BŘEŠŤANECH 2,5roku a žádnou kamarádku nemám.ozvěte se mi budu ráda
29. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zakovaveri Břešťany? A kde by to mělo být? :slight_smile: jooo, už to vidím, našla jsem to na Mapách
29. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zakovaveri Já jsem ze Slaného a teď bydlíme na Kladně :dizzy_face:
29. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimiveru kousek od Zlonic
29. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zakovaveri Jojo, už to vím :grinning:
29. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimiveru do kladna moc nejezdím,abych se přiznala.ani to tu moc neznám na to že tu bydlíme už 2,5 roku .
29. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimiveru @zakovaveri Ahooooj holky to je dobře že se někdo ozval. Také tu nikoho moc neznám a ráda poznám lidičky z okolí . Také bydlíme kousek od Zlonic .
29. srp 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek a kde přesně bydlíte?
29. srp 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme od Klobuk :wink:
29. srp 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zakovaveri kam takhle chodíte tady? Koukala jsem že máš skoro ročního chlapečka. Našemu nejmladšímu je 21m ,potom mám 6letého a skoro 11letou puberťačku.Jak jste se dostali z Brna až do těchto končin. Já tu jsem 7 rok a přistěhovala jsem se za manželem.

@mimiveru jééé čerstvoučký miminečko :slight_smile:
29. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek nikam nechodím, jsem skoro doma, nebo chodím na procházky okolo Břešťan a sami. někdy do Zlonic. samotnou mě to moc nebaví. přítel je pořád v práci a nebo pracuje na baráčku a teď si opravuje auto tak ho vidím jen na jídlo a pak až večer. já jsem přítele poznala na vysočině, je to kamarád mého bratra, který bydli v Litoměřicích. popravdě mě se do Čech moc nechtělo. v brně mám kamarádky a tady nikoho nemám. jinak jsem potřebovala nový start v životě a to se mi vyplnilo.
29. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem na tom podobně,také nikam moc nechodíme jen po okolí a většinou samy.Manžel bývá taky do večera v práci a nebo dělá na baráku.Většinou jsem s dětma sama.Já pocházím z Mladé Boleslavi a nejraději bych se tam vrátila.Narodila jsem se a část rodiny je ve Znojmě (to je moje srdeční záležitost). A vlastně i s tím novým startem jsem na tom podobně (po rozvodu)
29. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek
@zakovaveri
No tak to jsme od sebe dost daleko... všechny :slight_smile: Já mám teda všude příbuzné, ale jedeme tam jednou za rok :unamused: my jsme se na Kladno stěhovali ze Slaného a také tu nikoho nemám... Dneska jsem byla s kočárkem venku a normálně mám chuť oslovit nějakou maminu s kočárkem a dát se s ní do řeči :grinning:
29. srp 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mimiveru Také už mě to několikrát napadlo.Tady na vesnici mi příjde že mamči přistěhovalce moc mezi sebe neberou. Ve školce nebo škole se dám s nějakou mamčou do řeči ,nebo tak ,ale to je vše.Nějakou blízkou kamarádku tu nemám a moc mi to chybí.Ono ani tady se diskuze nikdy moc neudrží.Tak snad vydržíme a někdo se ještě přidá :wink:
29. srp 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimiveru taky jsem měla párkrát chut někoho oslovit.nějaké mamči ve vsi máme mají 4letý holky,moc se s nima nevídám už chodí do práce a holky do školky. sem tam se zakecám se sousedkama,ale už mě to začíná nebavit jak tu nemám něhoko v mém věku nebo starší maminku.chybí mi babské řeči :slight_smile:
29. srp 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek já mám kousek od Znojma babičku,tzv rodinu mám skoro po cel ČR. a už i ve vzteku jsem si chtěla zabalit kufry a jít zpět do brna. mám švagrovou dělá docela problémy a i stoho duvodu jsem chtěla odejit.mužskej mě nechce pustit.
29. srp 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zakovaveri mám to stejně ,taky bych se nejraději vrátila.
Tak ten muj mrňousek konečně usnul.Starši jsem už taky zahnala :slight_smile: do pokojů ,tak snad bude chvilku klídeček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zítra jedeme ráno do Slaného ,koupit sekanou a budu plnit papriky.Tak to asi vezmeme přes cukrárnu a přes hřiště :wink: :wink: :wink: :wink:
29. srp 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jdu koukat na ordinaci a užívat to tiiiiiiiiiiiiiiiiiicho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek