Slané a okolí

Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. 🙂 🙂
andrissekautor
24. zář 2012
Ahojky 😉
zupik81
24. zář 2012
Ahoj 🙂
andrissekautor
24. zář 2012
@zupik81 Jaký byl den? Co na sociálce?
My měli celke dobrý den,pobyli jsme ve školce na zahradě a děti si vyřádil 🙂
andrissekautor
24. zář 2012
Koukám ře jsme tu samy :-p :-o
zupik81
24. zář 2012
@andrissek Na sociálce mazec, byla nás tam kupa a hodně dlouho se čekalo. :-o A to jsem tam šla dát jenom dva papíry, záležitost jedné minuty.
Chtěla jsem jít ještě do města, ale neklaplo to, už bych to nestíhala.
andrissekautor
24. zář 2012
Tak já tam byla minulý týden ve středu a nebyla tam ani noha
zupik81
24. zář 2012
@andrissek Tak já doufám, že toto byla mimořádná situace. Budu nucena toto absolvovat každý měsíc, ale co člověk nadělá.
zupik81
25. zář 2012
Ahoj všem 🙂
Tak jsem dneska zavítala do města a v Rossmannovi měli v akci pasty na zuby, tak jsme jich kupu nakoupili 😃 Ve čtvrtek máme schůzku ve školce, tak doufám, že na to nezapomenu.Dcerka dneska nechtěla jít do třídy ve školce, myslela si, že se půjde převlíkat i bráška. Ten je ale teď kvůli zubům doma, tak se tam sekla a nechtěla. Nakonec situaci vyřešila paní učitelka 😉
andrissekautor
25. zář 2012
@zupik81 Také zdravím 😉
Já byla s malím v Lounech. Tak máme za sebou 10měsíční poradnu a byl pochválený jak je šikovný 🙂
Já byla zase v DM ,tam jsem sice nic nekoupila (jen kul. kartáč),ale v Daichmanu jsem si koupila boty tak mám radost.

U nás je to spíše obráceně Péťa nechce ze školky :-N :-N :-N
andrissekautor
26. zář 2012
Ahojky kdepak jste všichni =-) =-)
zupik81
7. říj 2012
@andrissek ahojte, já jsem se na chvilku odmlčela. O víkendu jsme měli návštěvu, pak jsem přes týden trénovala s jedním dítětem písemné sčítání, s druhým grafomotoriku,třetí se do toho porůznu motalo, ve školce schůzka s rodiči, k tomu naprosto nehorázně blblo auto. Takže jsem na pitomých 4 km na cestě do školy třikrát zastavovala u krajnice a "restartovala auto", v tom lepším případě jsem se plahočila padesátkou (na silnici,kde většina jezdí 110 km/h). Ale auto už by mělo být opraveno, tak uvidím zítra, proběhne zátěžová zkouška 😃
andrissekautor
27. srp 2013
Tady je to mrtvé ach jo 😢 Maminky z okolí Slaného šup sem 😉
zakovaveri
29. srp 2013
ahoj holky jsem kousek od slaného a hledám maminku na pokec a kočárkování. pocházím z Brna a bydlím ve BŘEŠŤANECH 2,5roku a žádnou kamarádku nemám.ozvěte se mi budu ráda
mimiveru
29. srp 2013
@zakovaveri Břešťany? A kde by to mělo být? 🙂 jooo, už to vidím, našla jsem to na Mapách
mimiveru
29. srp 2013
@zakovaveri Já jsem ze Slaného a teď bydlíme na Kladně x-)
zakovaveri
29. srp 2013
@mimiveru kousek od Zlonic
mimiveru
29. srp 2013
@zakovaveri Jojo, už to vím 😃
zakovaveri
29. srp 2013
@mimiveru do kladna moc nejezdím,abych se přiznala.ani to tu moc neznám na to že tu bydlíme už 2,5 roku .
andrissekautor
29. srp 2013
@mimiveru @zakovaveri Ahooooj holky to je dobře že se někdo ozval. Také tu nikoho moc neznám a ráda poznám lidičky z okolí . Také bydlíme kousek od Zlonic .
zakovaveri
29. srp 2013
@andrissek a kde přesně bydlíte?
andrissekautor
29. srp 2013
Jsme od Klobuk 😉
andrissekautor
29. srp 2013
@zakovaveri kam takhle chodíte tady? Koukala jsem že máš skoro ročního chlapečka. Našemu nejmladšímu je 21m ,potom mám 6letého a skoro 11letou puberťačku.Jak jste se dostali z Brna až do těchto končin. Já tu jsem 7 rok a přistěhovala jsem se za manželem.

@mimiveru jééé čerstvoučký miminečko 🙂
zakovaveri
29. srp 2013
@andrissek nikam nechodím, jsem skoro doma, nebo chodím na procházky okolo Břešťan a sami. někdy do Zlonic. samotnou mě to moc nebaví. přítel je pořád v práci a nebo pracuje na baráčku a teď si opravuje auto tak ho vidím jen na jídlo a pak až večer. já jsem přítele poznala na vysočině, je to kamarád mého bratra, který bydli v Litoměřicích. popravdě mě se do Čech moc nechtělo. v brně mám kamarádky a tady nikoho nemám. jinak jsem potřebovala nový start v životě a to se mi vyplnilo.
andrissekautor
29. srp 2013
To jsem na tom podobně,také nikam moc nechodíme jen po okolí a většinou samy.Manžel bývá taky do večera v práci a nebo dělá na baráku.Většinou jsem s dětma sama.Já pocházím z Mladé Boleslavi a nejraději bych se tam vrátila.Narodila jsem se a část rodiny je ve Znojmě (to je moje srdeční záležitost). A vlastně i s tím novým startem jsem na tom podobně (po rozvodu)
mimiveru
29. srp 2013
@andrissek
@zakovaveri
No tak to jsme od sebe dost daleko... všechny 🙂 Já mám teda všude příbuzné, ale jedeme tam jednou za rok :-| my jsme se na Kladno stěhovali ze Slaného a také tu nikoho nemám... Dneska jsem byla s kočárkem venku a normálně mám chuť oslovit nějakou maminu s kočárkem a dát se s ní do řeči 😃
andrissekautor
29. srp 2013
@mimiveru Také už mě to několikrát napadlo.Tady na vesnici mi příjde že mamči přistěhovalce moc mezi sebe neberou. Ve školce nebo škole se dám s nějakou mamčou do řeči ,nebo tak ,ale to je vše.Nějakou blízkou kamarádku tu nemám a moc mi to chybí.Ono ani tady se diskuze nikdy moc neudrží.Tak snad vydržíme a někdo se ještě přidá 😉
zakovaveri
29. srp 2013
@mimiveru taky jsem měla párkrát chut někoho oslovit.nějaké mamči ve vsi máme mají 4letý holky,moc se s nima nevídám už chodí do práce a holky do školky. sem tam se zakecám se sousedkama,ale už mě to začíná nebavit jak tu nemám něhoko v mém věku nebo starší maminku.chybí mi babské řeči 🙂
zakovaveri
29. srp 2013
@andrissek já mám kousek od Znojma babičku,tzv rodinu mám skoro po cel ČR. a už i ve vzteku jsem si chtěla zabalit kufry a jít zpět do brna. mám švagrovou dělá docela problémy a i stoho duvodu jsem chtěla odejit.mužskej mě nechce pustit.
andrissekautor
29. srp 2013
@zakovaveri mám to stejně ,taky bych se nejraději vrátila.
Tak ten muj mrňousek konečně usnul.Starši jsem už taky zahnala 🙂 do pokojů ,tak snad bude chvilku klídeček 🙂 🙂 🙂
Zítra jedeme ráno do Slaného ,koupit sekanou a budu plnit papriky.Tak to asi vezmeme přes cukrárnu a přes hřiště 😉 😉 😉 😉
andrissekautor
29. srp 2013
Jdu koukat na ordinaci a užívat to tiiiiiiiiiiiiiiiiiicho 😃 😃 😃 😃 😃 😃