Slané a okolí

Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. 🙂 🙂
andrissekautor
30. srp 2013
Dobré ránko, tak já už tu mám kafčo a už tu vegatíme s Májou.Denča s Péťou ještě chrupkají 😉 .
Kolem deváté hodiny pojedeme do toho Slaného.Vypadá to že by mohlo být hezky.
Ty brďo ještě 3 dny a zase nám nastane škola-školka 🙂
zakovaveri
30. srp 2013
@andrissek ahoj já vůbec nevim co dneska vařit,mužskej mi vždycky odpoví nevím něco udělěj. a taky snad bude dneska hezký počasí potřebuju do baráčku teplo,jinak nás už čeká zatápění....
andrissekautor
30. srp 2013
@zakovaveri Já dnes vařit nebudu ,pujdeme si něco dát ve Slaném.
Zítra bude peč.kuře a v neděli řízky a obal. kapr co kdo bude chtít.
Budeme v neděli vybírat brambory,tak tu bude více lidí.
Za týden o víkendu se těšíme na dožínky na Peruci. Moc doporučuji je to super ,děti se už moc těší 🙂
zakovaveri
30. srp 2013
@andrissek za týden mě čeká uklid a pečení 2dortů, syn slaví 14.září roček. přijede babička z brna a pojedem si pro synovce tak vymýšlím co vařit dietního a taky zábavu pro děti. taky bych někam vyrazila,jenže není vůbec čas.
andrissekautor
30. srp 2013
Tak se jdeme oblékat a vyrážíme 😉
Přeji vám hezký den a odpoledne nakouknu 😉 😉 😉
andrissekautor
30. srp 2013
Ahoj tak jsme doma , docela jsme si to s dětma užily. Zašla jsem si je objednat na oční (na říjen 😮). Stihly jsme holiče tak jsou připraveni na začátek školního roku 😉
Ve čtyři hodiny jedeme do Pozdně na ryby 🙂 🙂 🙂 to bude sranda aspoň dětem ten den uteče a nebudou se nudit doma 😉 .
andrissekautor
31. srp 2013
Ahoj hezký večer koukám tady nikdo.
zakovaveri
31. srp 2013
ahoj já tu jsem,ale jen na chvili.
andrissekautor
31. srp 2013
@zakovaveri já taky jen nakukuji 😉 .Dnes jsme byli na bramborách ,tak toho mám dnes celkem dost .Asi půjdu brzo do pelechu 🙂
andrissekautor
1. zář 2013
Pusto prázdno 😞
Ahoj jaký jste měli den? My takovej odpočinkovej a zítra nám to začíná 🙂 🙂 🙂 🙂
zakovaveri
9. říj 2013
ahoj chodí sem ještě někdo? dneska budu celý den sama s prckem tak potřebuju nějaké pozvyšení. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli