• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
autor
Já se budu stěhovat asi v létě.Až nastoupim na mateřskou tak to začneme stěhovat a po porodu už tady budeme nastálo. Ted jsme malovali ložnici,příští týden nás čeká obyvák :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,vy jste se nák stratily. :slight_smile:
30. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nestratili ja se vzdy prubezne divam sem akurat se mi nechce vest monolog.tak jsem vic v kvetnu kde je tech holek vic.a ted co je venku celkem hezky tak u pocitace moc casu netravim,to bych asi nic neudelala :slight_smile:
31. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všichni,já jsem taky víc na červenci.
Jak jste prožily velikonoce mamči?Já super.
V pátek jdeme do Slaného pro kočárek už se těším.Potřebovala bych poradit ve Slaném dobré kadeřnictví,vubec to tam neznám,prosím,prosím :slight_smile:
10. dub 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrisku
s kadernikem ti neporadim.ja jsem si to obesla v centru na namesti je salon,pak tam je kadernictvi Eva na Wilsonovej ulici ale nakonec jsem si radsi dosla na Melnik k moji osvedcene kadernici.tak nevim.svatky v pohode.manzel byl doma tak jsme si to uzili na zahradce. :sunglasses:
11. dub 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj a díky,Tak jsem nakonec na doporučení objednaná naproti spořitelně,tak jsem zvědavá :slight_smile: .
14. dub 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andoro moc ti gratuluji k chlapečkovi,je krásnej :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se vám sem vetřít? Jsem bývalá Slaňanda, před rokem jsme se odstěhovali, ale pořád tu mám práci. Teď už mám teda rizikové těhotenství, tak už do práce nechodím, ale jsem kadeřnice, tak vám můžu doporučit kolegyni :slight_smile: Kadeřnictví Jana na Dolíkách ...
25. kvě 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj to víš že se mužeš přidat.Ted jsem zrovna koukala na Louny a okolí,já bydlím mezi Lounama a Slaným. :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
T AK KOUKÁM SEM ANI NIKDO NECHODÍ :unamused:
6. čer 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tu někdo? Potřebuji poradit :wink:
10. říj 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrisku a co potrebujes?
10. říj 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,ani jsem nedoufala že se někdo ozve :sweat_smile:
Potřebovala bych poradit doktory ve Slaném (gynekologa, zubaře a praktika). To se nedá dojíždět do Bolky.Děti mám v Lounech, ale do toho Slaného mám aspon nějaké spojení (než si udělám řidičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:)
Jak se jinak máte?Co malej?Náš Peťulka roste jako z vody jeho plnej kočár :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sa mame fajn mame uz 9kg.no a asi ti neporadim.ja mam tychto doktorov v Prahe.zatial.ja mam v Slanem akurat tu detsku doktorku.a som casto v diskusii Kladno. :sunglasses:
11. říj 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady nikdo :wink:
5. únor 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrissek • 2d • 4. listopad 2008 v 10:10
Ahoj nenajde se tu pár maminek,nemaminek ,nebo těhulek?
Mužeme pokecet,nebo i zajít na kafčo :wink:

andrissek • 2d • Včera v 16:31
To tady opravdu není žádná mamča od Slaného :cry:
9. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co nenajde se někdo.
Slaný tady :grinning:
13. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a taky ty andrissku :wink: teda dalo mi to fusku si vzpomenout pod jakym jmenem sem tady zaregistrovana,ale nakonec sem na to prisla.Ja bydlim o dve vesnice dal, vedle andrisska,nase deti spolu chodej do skolky a pujdou spolu i do skoly a taky se k vam hlasim kdyby ste meli zajem se nekde sejit
13. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Simčo to jsem ráda že si se přihlásila :wink: .
Nikdo sem už dlouho nechodí,ale snad se někdo chytne :wink:
S tou oslavou ,děkujeme za pozvání zkusím to nějak udělat nevím jestli nebude denda u táty.
Jinak snad už budeme zdraví :-
Jinak máte moc hezké fotky ze sluníčka :wink:
13. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak přeji hezký slunečný den :wink:
14. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:cry: :cry: :cry:
15. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:07 • radus.b.
autor
Díky ale bohužel ne :wink:
16. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky proc sem nikdo nechodi :cry:
20. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Simčo,nevím :cry: :cry: :cry: :cry:
Jak je?
27. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
codyrose • 1d • 12. květen 2009 ve 22:52
Ahojky, moc ráda bych se seznámila s maminkama ze Slaného, nebo z okolí Slaného :slight_smile: bydlím tu teprve rok a zatím jsem moc neměla příležitost se s někým seznámit.. :cry:

valentovasasa • 1d, 23tt • 13. květen 2009 ve 12:08
ahojky, sice už ze Slaného nejsem, ale původně pocházím kousek od něj, ale dám vědět kamarádce, která tam bydlí jestli se sem nejukne a dál uvidíte sami...
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja bydlim kousek od Slaneho :sweat_smile: taky sem se sem pristehovala mam 13mesicni holcicku
20. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to jsem moooc rada, ze se konecne nasel nekdo, kdo je ze Slaneho, nebi bude :grinning: ja tady bydlim rok,ale jezdila jsem sem uz predtim 2 roky, docela uz jsem si hodne zvykla,akorat porad nikoho neznam, pac jsem byla tehotna a nikam nechodila a ted chodim na prochazky s Maxikem a chodim na cviceni pro kojence, tak snad treba tam nekoho potkame :wink: jinak mam take Dr. Sircovou, je super, muzu doporucit !!! :wink:
20. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do sLaneho jezdim prevazne na nakupy na urady a ke tchyni :grinning: chodili sme k dr Havlove do polikliniky ale po okrikovani meho syna sme ji vymenili za dr.Burese ve Zlonicich a jsem snim moc spokojena nic nezanedba :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se nejdriv zaregistrovala k Dr. Opatova,ale vic lidi mi reklo, ze je to stara skola a ze pristup nic moc, naopak mi byla doporucena Dr. Sircova a Peterkova a ty hodne lidi chvali :slight_smile:
Jinak k zubari chodim do Audacia clinic v Hemerkove statku, je to sice trochu drazsi,ale jsou tam moc dobri, super pristup, profesionalni, jsme tam oba s manzelem, jinak byl docela boj se nekam dostat, objeli jsme snad vsechny "lepsi "zubare ve Slanym a nikdo nebral... :rolling_eyes:
no a na gyndu chodi teda k Dr. Hamouzove a ke Dr. Kolarovi....na ty spousta lidi nadava, ja jsem tam odbyla tehotenstvi a myslim, ze je to v pohode, sice jsem byla zvykla na neco jineho, na Morave jsem chodila k soukromemu Dr., nadherna cekarna , ordinnace, pristup :slight_smile: no a tady, cekate nejdriv 2 hodiny nez vubec dorazi doktor, pak vas nazenou dovnitr tolik, ze si nemate kam stoupnoput no a ve finale lezite na koze a sestravam vidi az do krku :unamused: chtela jsem se preregistrovat k Dr. Volghemutovi (nebo jak se to pise :grinning: ),ale ten sice bere, ale musela bych jezdit na Smecno...
20. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek