Slané a okolí

Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. 🙂 🙂
simculik
21. kvě 2009
cauky ja chodim k dr Voldemutovi a jsem snim moc spokojena ale chodim do nemocnice jak je gynekologicka ambulance ale on je ted primar tak uz nema tolik casu tak ho zastupujou doktorky Kusendova a Smoljakova obe jsou super :-N a maj mensi ruce a vic citu takze sem snima vic spokojena nez s dr Voldemutem ale je to dobrej doktor
codyrose
22. kvě 2009
jojo volgemut je super, na to že je primar, chodil kazdy den po porodu na vizity a vubec jsem si rikala , kdy vlastne spi, vecer trea rodil a rano uz byl zase v nemocnici, asi toho ma mooc 😞 ale na nej jsem slysela jen samou chvalu 😉
simi: nevis, jestli se da preregistrovat taky do nemocnice?
simculik
25. kvě 2009
je fakt jo?tak to teda potom chudak jeho zena a maj taky maly dite tak to je pak smutny ze neni doma,sice ma asi penez dost ale tema to pak nezpravy 😞 no myslim ze sem tam cetla ze novy pacienty uz neprijimaj ale muzes se optat cislo tam je 312575369 je tam skvela sestra
simculik
25. kvě 2009
jo a holky kdyby ste se o vikend nudili prijdte na detskej den mrknete http://www.klubslunicko.webnode.cz/
andrissekautor
25. kvě 2009
Ahoooooooooooooooooooooooooj no konečně se to tady začíná hýbat :-N :-N :-N :-N :-N
andrissekautor
25. kvě 2009
Jinak já chodím k ženský -Fechtnerová
obvodní -Polášek
zubař -Vlček (Louny ,ale uplně bombovej doktor)
dětská - Ploranská (Louny)
simculik
25. kvě 2009
je Andy ty jsi taky vsude vid? 😃 a prijdes taky na detskej den nebo budes na ty akci co mate vy ve vesnici?co ze to tam mate? =-)
andrissekautor
25. kvě 2009
Já pořádně nevím,ale hlavně tady nebudeme jedeme do Znojma.
Kuk do alba, Denda ze školky nešla ani domu hned se svlékla a skočila aspon tady do toho menšího bazénu 🙂
andrissekautor
29. kvě 2009
Tak kdepak zase všechny jste? 😉
andrissekautor
1. čer 2009
😢 😢 😢 😢
simculik
25. čer 2009
ja sem tadyyyyyy 😃
zuzicka26
25. srp 2009
Ahoj holky, nevite nahodou o cviceni pro tehotne ve Slanym? Fit studio Jitka ho od zari rusi.
simculik
30. srp 2009
ahojky tak to nevim ale na Kaldne urcite naky najdes mrkni na net nebo na gynde je to vetsinou na nastence preju krasny tehu
andrissekautor
24. zář 2009
Ahojky holčiny chodí sem někdo?
simculik
4. říj 2009
cauky ja sem obcas mrknu
zuzicka26
19. říj 2009
Ahojky, znovu prosim o radu 😉. Muzete poradit nebo doporucit sikovnou kadernici ve Slanym za prijatelnou cenu ( strihani, melir polodlouhych vlasu - cca 500- 600 KC)? Bydlime tady kratko, moc se jeste nevyznam :-| . Dik.
andrissekautor
8. pro 2009
zuzicko ve Slaném opravdu nevím,ale já chodím do Zlonic a jsem spokojená 😉
Chtělo by to tu trochu rozjet :-p
anieanne
25. bře 2010
Ahoj holky,
chtěla bych se k vám přidat 🙂 Ještě sice odtud nejsme, ale během dubna ( snad ) se stěhujeme do Zlonic. Na přelomu srpna a září čekáme chlapečka, tak bych se ráda seznámila s někým z okolí 🙂
andrissekautor
30. bře 2010
Ahoj anieanne vítej. snad aspoň někdo sem bude chodit 😉
anieanne
30. bře 2010
Ahoj ahoj 🙂
No ráda bych se seznámila, ale koukám, že je tu dost mrtvo...
andrissekautor
30. bře 2010
No bohužel ,také bych ráda poznala nějaké lidičky z okolí,ale ne a ne se to tady rozjed :-p
Jak se těšíš do Zlonic? Budete v baráčku?
Já bydlím kousek v Kokovicích 😉
anieanne
31. bře 2010
Tak to rozjedem, ne 😃
Ve Zlonicích budeme v bytečku, bohužel. Ale co, zvykneme si, jen ta zahrada, na kterou bych se v létě plácla, mi bude chybět..
Kokovice netuším, budu muset kouknout do mapy 🙂
andrissekautor
31. bře 2010
No jasně a třeba se někdo chití na udičku 🙂
Mužu se zeptat kde ted bydlíte ? Asi u rodičů nebo tak něco a proto jste si kupovaly byteček ve Zlonicích.
anieanne
31. bře 2010
Jsme teď kousek od Berouna. Jsme v nájmu, byteček super, možnost zahrady, bazénu, grilu a podobně, ale je to jen 2kk, mimčo se sem nevejde..
andrissekautor
2. dub 2010
Ahoj anie 😉
aha tak to jo, jen ta zahrádka už vám asi bude hodně chybět.
Já už bych zahradu a dvorek neviměnila. Celý život jsem bydlela v paneláku ve městě a ani ve snu si neuměla představit život na vesnici. Ted bych neměnila,děti jsou na čerstvém vzduchu,mužou vyběhnout na dvorek a hlavně je tu klid. V noci slišíme max. žáby z rybníka 😉 a né sobecké sousedy co vyhrávají na celé sídliště :-p ]-(
anieanne
2. dub 2010
Ahoj 🙂
Njn, co se dá dělat... Já několik let bydlela v Praze na Plzeňský, takže jeden z hlavních tahů. Ale člověk už pak nějak auta a tramvaje pod okny nevnímá. Potom jsme se přestěhovali právě sem na vesnici, a přesně, jak píšeš - leháro na zahradě, když je hezky, tak kafe na terase, a když už nic jinýho, tak není nad to dát si prádlo sušit ven, Ale prostě bydlet potřebujeme. Ten byteček je krásný, a zahradu nebo dvůr nemá spousta lidí, holt si budeme muset zase zvyknout. A nikdo neříká, že to je navždycky, vždycky ten byt můžeme prodat.
andrissekautor
14. dub 2010
Ahoj Anie ,jak se máš ? co miminko? Jak to vypadá se stěhováním?
anieanne
14. dub 2010
Ahoj 🙂
Včera nám potvrdili chlapečka, jupík 🙂 A UZ ve 20. tt dopadl skvěle, vše v naprostém pořádku.
Se stěhováním to vypadá tak, že v pátek tam byl odhadce, takže teď se čeká na vypracování odhadu..
andrissekautor
14. dub 2010
Tak to strašně moc gratuluji 😉 Už máte vybrané jméno?
Až budete přestěhovaný tak by chom se mohly třeba ve Slaném sejít 😉
anieanne
15. dub 2010
Děkujeme 🙂
Mimísek bude Filip, to jsme věděli, ještě než nám to řekli 😉
Určitě se potom sejdu moc ráda. Snad už to bude co nejdřív, no, nějak se nemůžeme dočkat... I když jsou tu z mojí strany jisté obavy, ale co,, všude žijí lidé 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli