• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
cauky ja chodim k dr Voldemutovi a jsem snim moc spokojena ale chodim do nemocnice jak je gynekologicka ambulance ale on je ted primar tak uz nema tolik casu tak ho zastupujou doktorky Kusendova a Smoljakova obe jsou super :sweat_smile: a maj mensi ruce a vic citu takze sem snima vic spokojena nez s dr Voldemutem ale je to dobrej doktor
21. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo volgemut je super, na to že je primar, chodil kazdy den po porodu na vizity a vubec jsem si rikala , kdy vlastne spi, vecer trea rodil a rano uz byl zase v nemocnici, asi toho ma mooc :frowning2: ale na nej jsem slysela jen samou chvalu :wink:
simi: nevis, jestli se da preregistrovat taky do nemocnice?
22. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt jo?tak to teda potom chudak jeho zena a maj taky maly dite tak to je pak smutny ze neni doma,sice ma asi penez dost ale tema to pak nezpravy :frowning2: no myslim ze sem tam cetla ze novy pacienty uz neprijimaj ale muzes se optat cislo tam je 312575369 je tam skvela sestra
25. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky kdyby ste se o vikend nudili prijdte na detskej den mrknete http://www.klubslunicko.webnode.cz/
25. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooooooooooooooooooooooj no konečně se to tady začíná hýbat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já chodím k ženský -Fechtnerová
obvodní -Polášek
zubař -Vlček (Louny ,ale uplně bombovej doktor)
dětská - Ploranská (Louny)
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Andy ty jsi taky vsude vid? :grinning: a prijdes taky na detskej den nebo budes na ty akci co mate vy ve vesnici?co ze to tam mate? :confused:
25. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já pořádně nevím,ale hlavně tady nebudeme jedeme do Znojma.
Kuk do alba, Denda ze školky nešla ani domu hned se svlékla a skočila aspon tady do toho menšího bazénu :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdepak zase všechny jste? :wink:
29. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:cry: :cry: :cry: :cry:
1. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem tadyyyyyy :grinning:
25. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevite nahodou o cviceni pro tehotne ve Slanym? Fit studio Jitka ho od zari rusi.
25. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to nevim ale na Kaldne urcite naky najdes mrkni na net nebo na gynde je to vetsinou na nastence preju krasny tehu
30. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holčiny chodí sem někdo?
24. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky ja sem obcas mrknu
4. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, znovu prosim o radu :wink:. Muzete poradit nebo doporucit sikovnou kadernici ve Slanym za prijatelnou cenu ( strihani, melir polodlouhych vlasu - cca 500- 600 KC)? Bydlime tady kratko, moc se jeste nevyznam :unamused: . Dik.
19. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzicko ve Slaném opravdu nevím,ale já chodím do Zlonic a jsem spokojená :wink:
Chtělo by to tu trochu rozjet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla bych se k vám přidat :slight_smile: Ještě sice odtud nejsme, ale během dubna ( snad ) se stěhujeme do Zlonic. Na přelomu srpna a září čekáme chlapečka, tak bych se ráda seznámila s někým z okolí :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj anieanne vítej. snad aspoň někdo sem bude chodit :wink:
30. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile:
No ráda bych se seznámila, ale koukám, že je tu dost mrtvo...
30. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No bohužel ,také bych ráda poznala nějaké lidičky z okolí,ale ne a ne se to tady rozjed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak se těšíš do Zlonic? Budete v baráčku?
Já bydlím kousek v Kokovicích :wink:
30. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to rozjedem, ne :grinning:
Ve Zlonicích budeme v bytečku, bohužel. Ale co, zvykneme si, jen ta zahrada, na kterou bych se v létě plácla, mi bude chybět..
Kokovice netuším, budu muset kouknout do mapy :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasně a třeba se někdo chití na udičku :slight_smile:
Mužu se zeptat kde ted bydlíte ? Asi u rodičů nebo tak něco a proto jste si kupovaly byteček ve Zlonicích.
31. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme teď kousek od Berouna. Jsme v nájmu, byteček super, možnost zahrady, bazénu, grilu a podobně, ale je to jen 2kk, mimčo se sem nevejde..
31. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj anie :wink:
aha tak to jo, jen ta zahrádka už vám asi bude hodně chybět.
Já už bych zahradu a dvorek neviměnila. Celý život jsem bydlela v paneláku ve městě a ani ve snu si neuměla představit život na vesnici. Ted bych neměnila,děti jsou na čerstvém vzduchu,mužou vyběhnout na dvorek a hlavně je tu klid. V noci slišíme max. žáby z rybníka :wink: a né sobecké sousedy co vyhrávají na celé sídliště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Njn, co se dá dělat... Já několik let bydlela v Praze na Plzeňský, takže jeden z hlavních tahů. Ale člověk už pak nějak auta a tramvaje pod okny nevnímá. Potom jsme se přestěhovali právě sem na vesnici, a přesně, jak píšeš - leháro na zahradě, když je hezky, tak kafe na terase, a když už nic jinýho, tak není nad to dát si prádlo sušit ven, Ale prostě bydlet potřebujeme. Ten byteček je krásný, a zahradu nebo dvůr nemá spousta lidí, holt si budeme muset zase zvyknout. A nikdo neříká, že to je navždycky, vždycky ten byt můžeme prodat.
2. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Anie ,jak se máš ? co miminko? Jak to vypadá se stěhováním?
14. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Včera nám potvrdili chlapečka, jupík :slight_smile: A UZ ve 20. tt dopadl skvěle, vše v naprostém pořádku.
Se stěhováním to vypadá tak, že v pátek tam byl odhadce, takže teď se čeká na vypracování odhadu..
14. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to strašně moc gratuluji :wink: Už máte vybrané jméno?
Až budete přestěhovaný tak by chom se mohly třeba ve Slaném sejít :wink:
14. dub 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :slight_smile:
Mimísek bude Filip, to jsme věděli, ještě než nám to řekli :wink:
Určitě se potom sejdu moc ráda. Snad už to bude co nejdřív, no, nějak se nemůžeme dočkat... I když jsou tu z mojí strany jisté obavy, ale co,, všude žijí lidé :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek