• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
Ahoh holky,hlasim ze jsem se chytla na udicku :slight_smile: Sice jeste ve Slanym nejsme, ale domek uz mame a na kompletni prestehovani se chystame na konci cervence. Takze se pak rada sejdu taky, kdyz me vezmete.
15. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
editahlb moc tě vítám,to je dobře že jsi se chytla. Čím nás bude víc tak to bude super. Kde máte baráček? Určitě budeme rádi když se přidáš na srazík :wink:
Anie to je moc hezké jméno :wink: . Proč máš obavy,uvidíš určitě se vám bude nový domov líbit :wink: :wink: :wink:
Já jdu v pondělí na utz tak mi prosím držte palečky. Byla jsem 26.3 a potom 12.4 a pokaždé u jiné doktorky(jsou dvě v jedné ordinaci) a každá mi řekla uplně něco jiného a neměla jsem z nich dobrý pocit ( také jsem tu krátce a vzala jsem doktorku která mě přijala). Tak mi kamarádka doporučila jiného doktora a v pondělí k němu jdu. Tak snad bude vše v pořádku
15. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítej :slight_smile:
Konečně další dušička na pokec, docela to tu umírá. A kde máte domeček, přímo ve Slaném ? Koukám, že malá se jmenuje Eira, to je zajímavé jméno, nikdy jsem ho neslyšela :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andri, no tak to držím palečky, aby bylo vše ok. Já si nechám svého doktora. Sice to pak bude pomalu celodenní výlet, ale miluju ho ( tedy samozřejmě jako doktora :grinning: ) a nedám na něj dopustit.
No byteček se mi určitě líbit bude, ale trochu se bojím toho, že prý do Zlonic Kladno stěhuje všechny, ehm, tmavší tváře, které nechce v Kladně. Toho se bojím, nemám s nimi moc dobré zkušenosti. Sice mě každý uklidňuje, že dneska už se nenajde místo, kde by nebyli, ale stejně, bojim bojim...
15. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anie něco jsem už taky slyšela ,ale nevím. Tady u nás v Klobukách jich je bohužel taky plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokuď si mě nebudou všímat, tak jsou mi šumák. Bohužel s nimi mám takové zkušenosti, že si právě všímají.. Manžel už plánuje, jak pořídíme nějakého pittbula nebo staforda - prostě psa, který budí respekt...
15. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě je to nepříjemný hlavně ve škole. Naštěstí u Denisky ve třídě to není tak hrozný.
15. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted tady s Deninkou čekáme až se vzbudí malej a pujdeme ke švagrovce :wink:
15. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno tak zrovna v tý škole bych řekla, že jich moc nebude :grinning: Tak uvidíme, do školy půjdeme až za dlouho, za tu dobu může být situace úplně jiná - lepší, ale i horší. Když to bude hodně špatný, bude holt prcek chodit do školy do Slaného..
15. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za privitani holky!

My mame domek v prtave vesnici Nabdin, je to kousek od Slaneho, Zlonice i Klobuky znam (parkrat jsme jimi projizdeli).

Omlouvam se, fotka v pase neni moje, taky jsem si jeste neobnovila status s tim, ze v prosinci cekame dalsi miminko, nejak nemam cas a chci to obnovit spolecne s fotkou. Manza je Velsan, E se nam narodila tady ve Walesu proto to jmeno... Jeste jsme teda v zahranici, (proto pisu bez diakritiky), ale v kvetnu a pak nastalo od srpna jsme hrdi Slanaci :wink:

Andrisku ty jsi taky tehu? Ze jdes na UTZ. A k nejakemu doktoru se budu muset prihlasit, tak uvidim, jak jsi dopadla a kam se jit registrovat :slight_smile:

Annie gratuluju k chlapeckovi, Filip je fakt moc pekne jmeno, jake jste meli pro holcicku?
15. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
edit tak to budeme mít miminko tak nějak na stejno :wink:
15. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, hned jsem si to našla na mapě :slight_smile:
K dalšímu miminku moc gratuluji :wink: Prosinec - takže jsi nějak hodně zkraje, že ?
Wales - tam teď asi není moc hezké počasí, co ? Kamarádka bydlí kousek od Londýna, a pořád brečí, tak je tam hnusně... Ale příroda tam musí být nádherná :slight_smile:
Pro holčičku jsme měli vybráno Nela - tak uvidíme, já doufám, že na druhý pokus to holka bude :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite! :slight_smile: (s tou holcickou na druhy pokus)

Nela je taky moc pekne jmeno, mela jsem Nelu panenku, kdyz jsem byla mala :slight_smile:

Ted je tady (prekvapipe) hodne hezky a jarne, drzi se to uz od Velikonoc, sice ne moc teplo, ale slunicko sviti a to vzdycky povzbudi. Jinak mas pravdu, tady jak jsou to ostrovy obklicene morem tak docela dost mrholi nebo prsi.

Ze jsem tehu jsem teprve ted zjistila, tento tyden, nejak jsme to neplanovali, ale nebranili se moznosti, no a je to tady, jenom mam ted docela strachz toho jak to v Cechach zvladneme, asi vas holky budu otravovat otazkama, protoze jsem rodila tady a vubec netusim jak to s tehotenstvim a porodem chodi doma.

Andri to je teda dobra nahoda ze i termin mame podobny, super :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě otravuj - já zase otravuju jinde :grinning:
Já zase měla jako malá miminko Filípka, takže tady to taky byla jasná volba :slight_smile: Ještě jsme přemýšleli o Matyášovi, ale Filip vyhrát. Pokuď by byl druhý kluk, tak asi Matýsek - i když se mi teda taky dost líbí David. No uvidíme, ještě není na světě ani to první :slight_smile:
No tak to máte jako skorovelikonoční dáreček :slight_smile: To je super, moc gratuluju :slight_smile:
15. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
edit mě to vychází někdy listopad-prosinec ještě přesně nevím :wink:
Rada odpovím když budu vědět :wink:
Vařím gulášovku na zítra :wink: Dětátka pujdou chrupkat ,to bude klídek :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, gulášovku, taky bych si dala :slight_smile: Já dělala k večeři penne s kuřecím masem, špenátem a nivou. A zítra nevím, co bude... Možná nějaká rychlovka, párky nebo tak... Tím, že se vracím denně pozdě z práce, tak se mi přes týden moc vařit nechce...
15. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si pamatuju zminuleho tehotenstvi jak jsem prahla po necem ryze ceskem, myslim tim jidle, strasne mi to tady chybelo, takze ted jsem natesena ze se nabazim dozytosti treba te gulasovky, mnam! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Tak holky zacinam s otazkama - po prijezdu se mam jit zaregistrovat kam? Ke gynekologovi? Meli by jste nekoho na doporuceni? Ja jsem si vsimla, ze jste tady uz doktory probiraly, tak ja se zkusim mrknout par stranek nazpet, co jste psaly..

My si asi pohlavi nenechame rict, jako pri prvnim miminku, bylo to krasne prekvapeni, i kdyz musim rict ze umiram touhou vedet, jestli je to kluk nebo zase holcicka. Ale ta napjatost se mi jako pocit docela libi, tak to tak asi necham :grinning: Co ty Andri? Nechate se prekvapit?

Promin Anie, kdy jsi rikala ze se budete stehovat vy?

Jake mate plany na vikend?
16. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste se vracim, Andri mas moc pekne fotky v albech, libi se mi, jak si hrajes s ostrosti a vubec. foceni te asi bavi, co? Ta fotka ze skolky - ci skolka to je? Deniska uz je na skolku velka v 7 letech a Tomik jeste maly, neno je to starsiho data?
16. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: Ahojky hezký den :wink:
edit zevšeho nejdříve budeš muset ke gynekologovi to ano. Mě byl právě ve Slaném doporučen mudr. Kolář :wink:
Jdu v pondělí ,tak dám potom vědět :wink:
Děkuji moc za pochvalu fotek :wink: . Fotka ze školky je ted nedávno chodíme tam s Péťou do mateřského centra a Deninka jde občas s náma. denda je v první třídě a Péťulka jde od září do školky :wink: .
Pohlaví nevím jestli vydržím si nenechat říct :wink: :wink: :wink:
16. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
Teda, edit, obdivuju tě, že si nenecháš říct pohlaví :slight_smile: Já jsem o tom teda ze začátku taky uvažovala, ale pak mě začalo štvát, že nevím, jak bříšku říkat, a taky kvůli nákupům...
Přesný termín stěhování nevím... Původně to mělo být teď v dubnu, ale to se pravděpodobně nestíhá... Tak snad v první půlce května..
Jinak už se hrozně těším domů, představa, že tady budu do pěti - tfuj... Dneska mě od rána nějak pne bříško, mám pocit, že asi prasknu.. Za chvilku jdeme s kolegyní na oběd, tak alespoň nějaká změna bude :slight_smile:
Andri, koukala jsem, že máš v profilu fotku Camarela - uvažuješ o něm ? My jsme pro něj stopro rozhodnutí, budeme ho cca za měsíc, dva nejpozději objednávat. Moc se mi líbí v černé barvě - je elegantní, a zároveň se dá doplnit různými barevnými doplňky.
16. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anie je to moc hezký kočárek. Zatím se mi jich líbí víc,moc to ještě neřeším.
Také se mi líbí černý kočárek :wink:
Ať ti to rychle utíká a mužeš brzo domů :wink:
Já pojedu za chvilku do školy pro Denisku :wink:
16. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
domu se uz tesim taky, navic jeste venku sviti krasne slunicko tak to fakt rve srdce sedet tady v praci, ale co, vikend je prede dvermi

to materske centrum me zajima, E je strasne rada mezi detmi a u nas na vesnici skoro zadne nejsou, tak ji budu muset nekam vodit. Chodily jsme spolu vloni na cviceni do Jitky ve Slanym, ale ted jak uz beha toho bude potrebovat vic. Co v materskem centru delate? A budu se tesit na zpravy o dr Kolarovi :wink:

Annie uz citis pohyby maleho?
16. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po obídku, ještě si ze mě servírka dělala srandu :slight_smile:
Teď už to uteče, už JEN čtyři hodiny :grinning: Jinak malého už cítím nějaké dva týdny. Ze začátku třeba jednou za dva tři dny, ale posledních pár dní tam asi tancuje, protože ho cítím skoro pořád :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie jak to budes mit s praci, kdyz se stehujete?
16. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálka, jako do teď - budu dojíždět do Prahy. Manžel si nechá posunout pracovní dobu, aby měl od osmi, a budeme do Prahy jezdit spolu. Stejně se bude jednat o nějaké dva měsíce, možná ani ne, než nastoupím na mateřskou..
16. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, ja jsem netusila, ze stejne dojizdis, ja jsem mela za to, ze lidem se dojizdet za praci moc nechce, ale u mladych lidi je to asi jinak. Me osobne dojizdeni nijak nevadi, ted stejne dojizdim i kdyz bydlim a pracuju v 1 meste.

Tak vam preju holky pekny vikend!
16. dub 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dojíždím. Denně to mám něco přes hodinku. Bydlíme kousek od Berouna, takže půl hodiny na Zličín, pak dvacet minut metrem, a ještě patnáct minut tramvají. Ale zvykla jsem si.

Taky přeju hezký víkend :slight_smile: My možná zítra pojedeme do aquaparku, ale ještě uvidíme.
16. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaky byl vikend holky? Byli jste v aquaparku? Kde to je, v Praze? Beroune? Stoji za navstevu?

Andi ty jdes dneska na kontrolu, co? Tak drzim palce at je vse o.k. a dej vedet, jak jsi dopadla.

zatim ahoj!
19. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Edit, koukám, nový profilek :slight_smile: V aquaparku jsme byli, a to v Kladně. A bylo to super, určitě dopručuju :slight_smile: Dokonce jsem byla na tobogánu :slight_smile: Mají tam dva, prudší a "klidnější". Tak jsem vyslala manžela, ať je oba vyzkouší, a řekne, jestli můžu jezdit. A bylo mi to dovoleno, tak jsem jezdila :slight_smile: Není tam na konci dopad do bazénu, ale rovný dojezd s cca půl mětrem vody, takže žádná rána. A super :slight_smile:
K možné kontrole taky držím palce, nebo spíš už gratuluji k určitě dobrému výsledku :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky nám to bohužel nevyšlo a miminko to vzdalo :cry: :cry: :cry: :cry: ,dnes mě pustili z nemocnice je mi bídně :cry:
Až mi bude líp tak kouknu zatím páááá.
21. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek