• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
Andri, to je mi moc líto... :fearful:
21. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Andri ja na tebe zrovna dneska myslela a mela jsem takovy divny pocit, to je mi fakt hrozne lito! Pekne si odpocin a kdyz budes mit chut tak zase napis, podari se napriste. Ja vim, ze to zni hrozne, ale to priste bude urcite stat za to...Ja jsem o mimi taky jednou prisla tak vim jake to je, hlavu vzhuru, drz se!
22. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ,je to děs a pomalu se s tím srovnávám ,ale je to těžký :pensive:
Jak se jinak máte ,snad lépe než já.
Dneska jsem byla s malím na kontrole ,má už měsíc šílený kašel a vypadá to na nějakou alergii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andri ja jsem o.k., jsem v praci, i kdyz bych radeji byla venku, je tady ted porad krasne. Vcera jsem na veceri delala bramboraky, ale nedala jsem tam dost cesneku a vubec mi to nejak nesedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted se prevazne tesim na vikend, i kdyz nemam nic extra naplanovano, hlavne ale ze budu s malou. Trha mi to srdce nebyt s ni.

Delali malemu nejake testy na alergii nebo ho nekam poslali?

Ja myslim ze vam to vyjde priste, ted to jen musis preckat s neprijemnym pocitem...
:pensive:
23. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju pěkný slunečný den :slight_smile:
My jsme včera byli u babičky na pouti, pojali jsme to jako takovou rodinou sešlost, takže asi deset lidí - super :wink:
Andri, tak ať je v pořádku. Já asi taky nějakou mám, už měsíc smrkám, pčíkám, občas mě pálí oči...
25. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
máme tu nějak mrtvo... Jak se máte takhle při sobotě ? Svěřím vám sladké tajemství - příští víkend se stěhujeme :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky , po delší době nakukuji. Nějak se ted koníku vyhejbám.
jinak se máme celkem dobře,děti jsou zdravé.
anie tak to je super,už aby to bylo přestěhované co :wink: . Tak dej potom vědět a těším se na nějaké fotečky bytečku :wink:
Edit a co ty co nového ? Miminko určitě roste jako z vody. Kdy se budete stěhovat ,aby jsme mohly uskutečnit nějaký ten babinec :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andri, no momentálně se nám to zprominutím nějak sere... Problémy s bankou, víš... :frowning2:
11. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pisu z Moravy, jsem u babicky na vykrmeni :wink: :slight_smile: Omlouvam se, ze jsem tady taky dlouho nebyla, je mi docela spatne, pres den na konika nemam cas a vecer mysl jen na postel..

Anie, snad uz jste prestehovani! O preblemech s bankou mi povidej...jenom na nas vydelavaji a vubec nevychazi vstric kdyz potrebujeme.

Andri my jsme teda ted v CR, ale uz jenom tyden, babinec slezinec muzeme udelat az v srpnu, stehujeme se hned prvni tyden takze se budu moc tesit! Fakt, nikoho tady v okoli neznam a bude fajn pokecat.

Tak zatim kocky, opatrujte se a kdyz vam vyjde chvilka tak napiste co zrovna delate nebo co varite, at mam inspiraci :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Edit,
tak hezky papej, ať návštěva splní účel :slight_smile:
Přestěhovaní už sice jsme, ale pořád to ještě s bankou není dořešené, tak se trochu klepu, aby se nakonec ještě něco nepodělalo...
Na babinec už se taky těším, zatím znám jen sousedy - důchodce :grinning:
24. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no u nas to se sousedy neni o nic lepsi, vsadim se ze te pretroufnu: jedna ma "kamaradka" sousedka ma 64 a druha 87 :grinning: , ale jsou mile :slight_smile:

Tak drzim palce at vam vsechno dobre dopadne.. Ja se jinak mas?
26. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak to máš pravdu, troufla jsi mě :grinning:
Jinak se mám dobře, pupík pěkně roste ( viz album ), až na občasný bolesti zad mi nic není. Už se těším na mateřskou, jen mě děsí, jak to letí - přijde mi, že před chvílí jsem měla do mateřské pět měsíců, a teď už jen šest týdnů...
27. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky hezký den, holky taky vás to počasí už tak štve?
Anie tak hlavně ať to máte brzo dořešené. Včera jsem byla ve Zlonicích na sociálce :wink:
Edit tak pořádně vykrmit ať má mrňous z čeho brát :slight_smile:.
Sousedé teda dobrý :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andri,
my máme ve Zlonicích sociálku ? :grinning:
No teď zrovna mě to počasí vyloženě dostalo - celý den celkem pěkně, občas i sluníčko, a teď se spustila taková průtrž... A to nám má dneska přijet opravář na televize ( kvůli anténě ), no to zase nepřijede, v pondělí to kvůli dešti taky odvolal...
27. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anie jojojo máte a vyhovuje mi to tam mnohem více než ve Slaným.
Budeš to mít aspoň kousek :wink:
To počasí je šílené :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,.jen doufám že nebude pršet o víkendu. To by bylo na palici s dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu má být hezky, ale v neděli zase nějaké přeháňky hlásí...
Jinak jsem taky koukala na stránky Zlonic, že je tam pediatr - nemáš na něj nějaké reference ? Bylo by fajn mít mudra takhle kousek..
A na sociálce si vlastně budu zařizovat co ? Žádat o mateřskou, porodný a tak ?
28. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je ten doktor http://www.firmy.cz/detail/372086-mudr-stanislav-bures-zlonice.html chválej si ho
Na sociálce mateřskou,porodný,přídavky atd.
Příští týden je tady na Třebízy pouť ,bývá to tady pěkné tak si mužete udělat výlet :wink:
28. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, díky, zkusím se k němu mrknout, jak se mi bude zdát, a když se bude líbit, zeptám se, jestli bere nový pacienty, abych měla pro prcka pediatra.
S poutí se ještě ozvu, navrhnu to doma a uvidím odezvu :slight_smile: Vy půjdete ?
29. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pujdeme určitě,hlavně s Deniskou. Ráda bych večer na zábavu,ale nevím jestli bude hlídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme, jak o víkendu bude, a kdyžtak se zastavíme. Teda jestli manža stačí vymalovat, od rozmalovaného nebude chtít odejít...
1. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak hlasim ze jsme zpet v Uk, to pocasi v CR me teda ale taky pekne stvalo, kveten a takova zima porad dest..

Ja bych na pout moc rada, skoda ze tam uz nejsme, ale aspon se budu mit na co tesit na pristi rok! :dizzy_face: A to je primo v Trebizi?

S tou socialkou ve Zlonicich to je taky dobry, diky za tip :wink:

Je mi uz o neco lip, myslim ze nevolnosti uz me pomalu opousteji tak to jsem fakt rada, ale s tim jidlem se ne a ne uhlidat! Ja fakt jim za dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to budu vypadat...
2. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, lepší jíst za dva, než jako já ani za jednoho... Co jsem těhu, dělají mi problém i poloviční porce, taky mám jen + 4 kg... Ale prcek roste jak má, tak alespoň nebude co shazovat.
Počasí je na draka i dnes, 2. června, a venku leje jako z konve... A prý má být hnusně celý červen, no to potěš koště teda..
2. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Annie jenom 4 Kg nahore? No to ja uz aspon ty 4 urcite na sobe mam, nechutna ti?

Taky jsem si vsimla ze jsem napsala slovo porat s d nakonci, to je ostuda! Kdo vi kolika chyb jste si vsimly vy

Co to je s tim destem ze nas ne ane opustit? Psalo se o tom nekde?

2. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, čtyři.. Teda to jsem měla na minulé kontrole, ale stabilně přibírám od nějakýho třetího měsíce kilo za měsíc, takže teď budu mít tak těch + 5.. Dám vědět v úterý, to jdu na kontrolu.

Ten déšť je prý kvůli popelu z té islandské sopky, ale nevím, nezdá se mi, že by sopka mohla až tak moc ovlivnit počasí.. Ale o víkendu má být až skoro 25 a sluníčko, a příští týden polojasno s občasnými přeháňkami..
3. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak aspon ze tak s tim pocasim! Aby nam na zahrade dozraly tresne :slight_smile: Sice je budou obirat sousedi a ptaci, ale i tak.. Na merunce mame jeden plod :confounded:

V utery hodne stesti u te kontroly! Chodis taky do Slanyho?
3. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, já chodím do Prahy, k jednomu známému na soukromou kliniku...

Jinak nám včera doschválili vše, co bylo potřeba, tak třikrát hurá :slight_smile:

A dneska je krásně, to třešně budou zrát jedna báseň :slight_smile: Už v půl sedmé ráno bylo u nás ve Zlonicích 12,5 stupňů.
4. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky
Anie to je dobře že vám vše schválili :wink: . Jak se vám líbí v novém?
Edit ahoj ,jak si užíváš těhulkování?
Váhu v tomto stavu holky neřešte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak konečně vykouklo sluníčko a hned se ráno lépe vztávalo. denulka odjela do školy a Pé´ta ještě spinká tak užívám klídku.
Na pouť nakonec jdeme jen s Péťou ,Denda jede k tátovi. Přijede ale ségra s dětma ,tak bude veselo :wink:
4. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andri :slight_smile:
To je škoda, Deni se těšila, a nakonec nepůjde...
V novém se nám líbí moc, akorát si to tam moc neužijeme, odjíždíme ráno před půl sedmou, a nevracíme se dřív jak v šest...
4. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no za chvili si to tam uzijes Anie mnohem vic, do kdy jsi v praci? Od nas taky hura ze uz mate vse schvaleno, to je vyborne!

Andri ahoj, konecne mi prestalo byt tak ukrutne spatne, takze na tehulkovani pomalu zapominam, s tou nasi prdolkou se to ani jenak neda. Jak prijdu z prace, skoci mi do naruce a uz se nepusti :grinning: I veceri pripravuju jednou rukou
Ty jsi Andri rozvedena ? Ze jsi psala ze Deniska jede k tatinkovi..
Pout vam holky zavidim, dala bych si pekne vypecenou klobasu a i usrkla stdeneho piva :sweat_smile:
4. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, nástup mám mezi 1.-21.7. .. A nevím, do kdy zůstanu. Na jednu stranu bych chtěla prchnout co nejdřív, na druhou stranu zůstat tu o čtrnáct dní dýl by znamenlo penízky navíc, tak nevím...
4. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek