Slané a okolí

Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. 🙂 🙂
anieanne
21. dub 2010
Andri, to je mi moc líto... 😕
editahlb
22. dub 2010
Ahoj holky, Andri ja na tebe zrovna dneska myslela a mela jsem takovy divny pocit, to je mi fakt hrozne lito! Pekne si odpocin a kdyz budes mit chut tak zase napis, podari se napriste. Ja vim, ze to zni hrozne, ale to priste bude urcite stat za to...Ja jsem o mimi taky jednou prisla tak vim jake to je, hlavu vzhuru, drz se!
andrissekautor
23. dub 2010
Ahoj holky ,je to děs a pomalu se s tím srovnávám ,ale je to těžký |-|
Jak se jinak máte ,snad lépe než já.
Dneska jsem byla s malím na kontrole ,má už měsíc šílený kašel a vypadá to na nějakou alergii :-p
editahlb
23. dub 2010
Andri ja jsem o.k., jsem v praci, i kdyz bych radeji byla venku, je tady ted porad krasne. Vcera jsem na veceri delala bramboraky, ale nedala jsem tam dost cesneku a vubec mi to nejak nesedlo :-p Ted se prevazne tesim na vikend, i kdyz nemam nic extra naplanovano, hlavne ale ze budu s malou. Trha mi to srdce nebyt s ni.

Delali malemu nejake testy na alergii nebo ho nekam poslali?

Ja myslim ze vam to vyjde priste, ted to jen musis preckat s neprijemnym pocitem...
|-|
anieanne
25. dub 2010
Ahoj holky, přeju pěkný slunečný den 🙂
My jsme včera byli u babičky na pouti, pojali jsme to jako takovou rodinou sešlost, takže asi deset lidí - super 😉
Andri, tak ať je v pořádku. Já asi taky nějakou mám, už měsíc smrkám, pčíkám, občas mě pálí oči...
anieanne
8. kvě 2010
Ahoj holčiny,
máme tu nějak mrtvo... Jak se máte takhle při sobotě ? Svěřím vám sladké tajemství - příští víkend se stěhujeme 🙂
andrissekautor
11. kvě 2010
Ahoj holky , po delší době nakukuji. Nějak se ted koníku vyhejbám.
jinak se máme celkem dobře,děti jsou zdravé.
anie tak to je super,už aby to bylo přestěhované co 😉 . Tak dej potom vědět a těším se na nějaké fotečky bytečku 😉
Edit a co ty co nového ? Miminko určitě roste jako z vody. Kdy se budete stěhovat ,aby jsme mohly uskutečnit nějaký ten babinec :-N
anieanne
11. kvě 2010
Ahoj Andri, no momentálně se nám to zprominutím nějak sere... Problémy s bankou, víš... 😞
editahlb
21. kvě 2010
Ahoj holky, pisu z Moravy, jsem u babicky na vykrmeni 😉 🙂 Omlouvam se, ze jsem tady taky dlouho nebyla, je mi docela spatne, pres den na konika nemam cas a vecer mysl jen na postel..

Anie, snad uz jste prestehovani! O preblemech s bankou mi povidej...jenom na nas vydelavaji a vubec nevychazi vstric kdyz potrebujeme.

Andri my jsme teda ted v CR, ale uz jenom tyden, babinec slezinec muzeme udelat az v srpnu, stehujeme se hned prvni tyden takze se budu moc tesit! Fakt, nikoho tady v okoli neznam a bude fajn pokecat.

Tak zatim kocky, opatrujte se a kdyz vam vyjde chvilka tak napiste co zrovna delate nebo co varite, at mam inspiraci 🙂
anieanne
24. kvě 2010
Ahoj Edit,
tak hezky papej, ať návštěva splní účel 🙂
Přestěhovaní už sice jsme, ale pořád to ještě s bankou není dořešené, tak se trochu klepu, aby se nakonec ještě něco nepodělalo...
Na babinec už se taky těším, zatím znám jen sousedy - důchodce 😃
editahlb
26. kvě 2010
Ahoj, no u nas to se sousedy neni o nic lepsi, vsadim se ze te pretroufnu: jedna ma "kamaradka" sousedka ma 64 a druha 87 😃 , ale jsou mile 🙂

Tak drzim palce at vam vsechno dobre dopadne.. Ja se jinak mas?
anieanne
27. kvě 2010
Ahoj,
tak to máš pravdu, troufla jsi mě 😃
Jinak se mám dobře, pupík pěkně roste ( viz album ), až na občasný bolesti zad mi nic není. Už se těším na mateřskou, jen mě děsí, jak to letí - přijde mi, že před chvílí jsem měla do mateřské pět měsíců, a teď už jen šest týdnů...
andrissekautor
27. kvě 2010
Ahojky hezký den, holky taky vás to počasí už tak štve?
Anie tak hlavně ať to máte brzo dořešené. Včera jsem byla ve Zlonicích na sociálce 😉
Edit tak pořádně vykrmit ať má mrňous z čeho brát 🙂.
Sousedé teda dobrý 🙂
anieanne
27. kvě 2010
Ahoj andri,
my máme ve Zlonicích sociálku ? 😃
No teď zrovna mě to počasí vyloženě dostalo - celý den celkem pěkně, občas i sluníčko, a teď se spustila taková průtrž... A to nám má dneska přijet opravář na televize ( kvůli anténě ), no to zase nepřijede, v pondělí to kvůli dešti taky odvolal...
andrissekautor
28. kvě 2010
Anie jojojo máte a vyhovuje mi to tam mnohem více než ve Slaným.
Budeš to mít aspoň kousek 😉
To počasí je šílené ]-( :-p ,.jen doufám že nebude pršet o víkendu. To by bylo na palici s dětma :-p
anieanne
28. kvě 2010
V sobotu má být hezky, ale v neděli zase nějaké přeháňky hlásí...
Jinak jsem taky koukala na stránky Zlonic, že je tam pediatr - nemáš na něj nějaké reference ? Bylo by fajn mít mudra takhle kousek..
A na sociálce si vlastně budu zařizovat co ? Žádat o mateřskou, porodný a tak ?
andrissekautor
28. kvě 2010
Tady je ten doktor http://www.firmy.cz/detail/372086-mudr-stanisla... chválej si ho
Na sociálce mateřskou,porodný,přídavky atd.
Příští týden je tady na Třebízy pouť ,bývá to tady pěkné tak si mužete udělat výlet 😉
anieanne
29. kvě 2010
Ok, díky, zkusím se k němu mrknout, jak se mi bude zdát, a když se bude líbit, zeptám se, jestli bere nový pacienty, abych měla pro prcka pediatra.
S poutí se ještě ozvu, navrhnu to doma a uvidím odezvu 🙂 Vy půjdete ?
andrissekautor
29. kvě 2010
Pujdeme určitě,hlavně s Deniskou. Ráda bych večer na zábavu,ale nevím jestli bude hlídání :-p
anieanne
1. čer 2010
Tak uvidíme, jak o víkendu bude, a kdyžtak se zastavíme. Teda jestli manža stačí vymalovat, od rozmalovaného nebude chtít odejít...
editahlb
2. čer 2010
Ahoj, tak hlasim ze jsme zpet v Uk, to pocasi v CR me teda ale taky pekne stvalo, kveten a takova zima porad dest..

Ja bych na pout moc rada, skoda ze tam uz nejsme, ale aspon se budu mit na co tesit na pristi rok! x-) A to je primo v Trebizi?

S tou socialkou ve Zlonicich to je taky dobry, diky za tip 😉

Je mi uz o neco lip, myslim ze nevolnosti uz me pomalu opousteji tak to jsem fakt rada, ale s tim jidlem se ne a ne uhlidat! Ja fakt jim za dva :-p No to budu vypadat...
anieanne
2. čer 2010
Edit, lepší jíst za dva, než jako já ani za jednoho... Co jsem těhu, dělají mi problém i poloviční porce, taky mám jen + 4 kg... Ale prcek roste jak má, tak alespoň nebude co shazovat.
Počasí je na draka i dnes, 2. června, a venku leje jako z konve... A prý má být hnusně celý červen, no to potěš koště teda..
editahlb
2. čer 2010
Jee Annie jenom 4 Kg nahore? No to ja uz aspon ty 4 urcite na sobe mam, nechutna ti?

Taky jsem si vsimla ze jsem napsala slovo porat s d nakonci, to je ostuda! Kdo vi kolika chyb jste si vsimly vy

Co to je s tim destem ze nas ne ane opustit? Psalo se o tom nekde?

anieanne
3. čer 2010
Jj, čtyři.. Teda to jsem měla na minulé kontrole, ale stabilně přibírám od nějakýho třetího měsíce kilo za měsíc, takže teď budu mít tak těch + 5.. Dám vědět v úterý, to jdu na kontrolu.

Ten déšť je prý kvůli popelu z té islandské sopky, ale nevím, nezdá se mi, že by sopka mohla až tak moc ovlivnit počasí.. Ale o víkendu má být až skoro 25 a sluníčko, a příští týden polojasno s občasnými přeháňkami..
editahlb
3. čer 2010
No tak aspon ze tak s tim pocasim! Aby nam na zahrade dozraly tresne 🙂 Sice je budou obirat sousedi a ptaci, ale i tak.. Na merunce mame jeden plod :-S

V utery hodne stesti u te kontroly! Chodis taky do Slanyho?
anieanne
4. čer 2010
Nene, já chodím do Prahy, k jednomu známému na soukromou kliniku...

Jinak nám včera doschválili vše, co bylo potřeba, tak třikrát hurá 🙂

A dneska je krásně, to třešně budou zrát jedna báseň 🙂 Už v půl sedmé ráno bylo u nás ve Zlonicích 12,5 stupňů.
andrissekautor
4. čer 2010
Ahojky
Anie to je dobře že vám vše schválili 😉 . Jak se vám líbí v novém?
Edit ahoj ,jak si užíváš těhulkování?
Váhu v tomto stavu holky neřešte :-p :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Tak konečně vykouklo sluníčko a hned se ráno lépe vztávalo. denulka odjela do školy a Pé´ta ještě spinká tak užívám klídku.
Na pouť nakonec jdeme jen s Péťou ,Denda jede k tátovi. Přijede ale ségra s dětma ,tak bude veselo 😉
anieanne
4. čer 2010
Ahoj Andri 🙂
To je škoda, Deni se těšila, a nakonec nepůjde...
V novém se nám líbí moc, akorát si to tam moc neužijeme, odjíždíme ráno před půl sedmou, a nevracíme se dřív jak v šest...
editahlb
4. čer 2010
Ahoj, no za chvili si to tam uzijes Anie mnohem vic, do kdy jsi v praci? Od nas taky hura ze uz mate vse schvaleno, to je vyborne!

Andri ahoj, konecne mi prestalo byt tak ukrutne spatne, takze na tehulkovani pomalu zapominam, s tou nasi prdolkou se to ani jenak neda. Jak prijdu z prace, skoci mi do naruce a uz se nepusti 😃 I veceri pripravuju jednou rukou
Ty jsi Andri rozvedena ? Ze jsi psala ze Deniska jede k tatinkovi..
Pout vam holky zavidim, dala bych si pekne vypecenou klobasu a i usrkla stdeneho piva :-N
anieanne
4. čer 2010
Edit, nástup mám mezi 1.-21.7. .. A nevím, do kdy zůstanu. Na jednu stranu bych chtěla prchnout co nejdřív, na druhou stranu zůstat tu o čtrnáct dní dýl by znamenlo penízky navíc, tak nevím...

Začni psát odpověď...

Odešli