• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
Ahoj Andri :slight_smile:
Tý brďo, takový leháro v bazéně, já chci taky :slight_smile: O prázdninách bude klid od školy, ale zase nebude klid od dětí :grinning: I když vy máte zahradu, to je lepší než v bytě :slight_smile: Já už se tak těším na našeho prcka, na druhou stranu si říkám, že to už nebude spaní do jedenácti a podobně :grinning:
Edith, taky bych nechtěla... Já se pořád modlím, aby Filípek vylez o týden dva dřív. to už bude krásně dopečený. Mohl by třeba na moje narozky, to jest 14. srpna :grinning: Variantu, že budu přenášet, si nějak nepřipouštím. Na druhou stranu vím, že dnes už se dá domluvit, že ti porov v termínu vyvolají, když chceš, a tři týdny dneska už nenechají přenášet nikoho..
17. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andri pekne fotky! Jak pise Anie, tay bych si bazen dala rict :slight_smile: Zrovna dneska to tu pece :slight_smile:

Moje kamaradka k doktorum nesla (je prdla, ja to o ni verejne prohlasuju :wink: ) a prenasela 24 dnu :sweat_smile: , pry je to tak prirozenejsi... Ale my rozumne to tak dlouho resit nebudeme, co? :wink:
17. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
24 dnů ? Ta holka je magor... :astonished:
17. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky kdepak se touláte :slight_smile:
Máme za sebou dovolenou,bylo to super. Pár aktuálních foteček v albíčkách, tak mužete kouknout.
Našemu malému byly v sobotu tři roky :wink: :wink: už je to velkej kluk :wink:
14. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
Hned se mrknu, to je dobře, že jste si ji užili :slight_smile: To my se letos nikam nedostaneme... Ale nevadí, pojedeme příští rok i s prckem.
14. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kdepak jste všechny užíváte léta.
Aničko tak co jak ti je? Za chvilku už budeš mít bobíška u sebe :wink:
Já se začínám psichycky připravovat na to že nám za chvilku zase začne škola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
psychicky
16. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chodí jsem i nějaké maminky čekatelky? Koukám, že poslední diskuze ze srpna to už je nějaký ten pátek :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
stěhuji se z Benešovska ke Slanému.Koncem května mám termín a budu rodit ve Slánské nemocnici,slyšela jsem,že je dobrá.Jinak gynekologa mám ve Slaném, Mudr.Koláře a jsem spokojená.Budu ráda,když se některá z vás ozve.Zatím se mějte všechny fajn. :slight_smile:
11. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky koukám tady nikdo moc není :unamused:

@rozruch ahoj vítám tě i když se to tady pomalu rozpadlo ,ale třeba se to tu ještě rozjede .
Také chodím k mudr. Kolářovi a jsem s ním spokojená .
Porodnice nevím ,ale na gyn. oddělení jsem byla spokojená :wink:
22. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinda85 ahoj :wink: čekatelka nejsem ( i když bych ráda) :wink:
Vítám tě tu :wink: :slight_smile: :wink:
22. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozruch Zdravím, ja som z Kralup ale v dubnu rodim v Slanom, čiže som mamina čakatelka. Je tu aj diskusia porodnice Slaný tak tiež odporúčams a pozrieť aj tam.
25. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky zdravím :slight_smile: @andrissek
dnes bylo venku nádherně,tak jsem si užívala sluníčka.Už se těším až to budu mít za sebou :slight_smile: ještě musím vydržet 8 týdnů.Jak se máš? :slight_smile:
29. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky Tě moc zdravím :slight_smile: @ciernavila
přeju Ti ať vše dobře dopadne :wink: já musím ještě 8 týdnů vydržet,podle ultrazvuku by to měl být chlapeček :slight_smile: budu ráda,když mi pak dáš vědět,jak jsi byla spokojená s porodnicí ve Slaném.Zatím se měj hezky.
29. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný slunečný den, já mám nemocné děti :frowning2:. S Deniskou jsem musela včera na pohotovost má angínu a ATB. :cry: :unamused: a Péťa už taky kašle a má rýmu . Takže nejméně dva týdny si mužeme nechat jen zdát o sluníčku :unamused:

@rozruch To už uteče jako voda uvidíš :wink: a za chvilku budeš mít mimi v náručí :wink:

@ciernavila ahoj vítám tě tady a držím palečky ať to máš brzo za sebou a mužeš se už radovat z miminka :wink:
30. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozruch Zatial fajn, este si trufam na cestovanie do Prahy, chybaju mi kolegovci v praci tak ich chodim navstevovat :slight_smile: a bolasom na poslednej hodine cvicenia, aby som stale necestovala uz. Ja musim mat vela pohybu inak blbo spim. Jej aj my cakame chlapceka, tiez sa tesim ze to buem mat uz za sebou, potom ti poviem ako to tam prebehlo.

@andrissek dakujem a prajem vam vsetkym skore uzdravenie
31. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: @ciernavila
já taky ještě občas jezdím do Prahy.Už mě to docela namáhá,brzy se unavím.Taky se potřebuju hýbat,jinak když dlouho odpočívám,tak mě všechno bolí.A to jsem přibrala jen 10 kg.Hodně mi pomáhá na uvolnění gymnastický míč.Věcičky na mimčo už mám připravené.Chybí mi jen pár drobností,nosní odsávačka a papírové plenky.Pořád ještě nejsem 100% rozhodnutá,jestli papírové pleny,nebo látkovky.Hodně maminek se vrací k látkovým plenám.Tak zatím pa :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: @andrissek
tak ať se malí brzy uzdraví! :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek chci se zeptat,jaké plenky si používala,s kterými jsi byla spokojená?
31. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozruch no ja mam nakupene papierove do nemocnice a baliky dva rezervne aj na doma, inak mam ale celu vybavu latkovych, cize ja budem urcite latkovat aspon doma najprv, jednorazovky si necham na cesty a tak. Uvidim ako to budem zvladat, rozhodne sa na to tesim. Nosna odsavacka je super ta Vacum na vysavac, si pozri dake videa na youtube je to sranda, deti to tak nestresuje ako klasicka odsavacka, ja som si ju kupila cez internetovu lekaren.
31. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozruch Já používala pleny Pampers, byla jsem snima nejvíce spokojená . Chce to ale vlastní zkušenost třeba vám bude vyhovovat něco jiného. S látkováním nemám zkušenost. Odsávačka na vysavač je super DOPORUČUJI :wink:
Dětem už je o něco lépe ,ale je hrozné že nemužeme ven . Už nevím jak je zabavit . Dnes jsem jim koupila stolní hru a pexeso tak budeme hrát :slight_smile:
1. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni, nějakou dobu jsem tu nebyla, a jak se to tu rozjelo :slight_smile: Můžu se zase přidat ? :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Aničko , no chtělo by to osvědčené tváře ať se to rozjede pořádně :wink: :wink: :wink:

Všechny vás mooooc zdravím :wink: :slight_smile:
4. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako ste travili vikend?
Bolo tak nadherne a teplo..ako stvorene na prechadzky.
4. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ciernavila bylo nádherně .Já mám sice nemocné děti ,ale už jim je mnohem lépe tak jsem byla s nima na dvorku.
V sobotu jsem se je snažila zabavit malováním,stříháním,lepením atd . Pár foteček je v albu :wink: . Zítra jdu s Deniskou na kontrolu ,ale ještě má do konce týdne atb.
4. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek No tak drzim palce nech ste cim skor zdravi :slight_smile:
4. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ciernavila děkuji moc ,nějak se nás to drží . Od Nového roku má Denda už podruhé angínu :unamused:
Jak je tobě ,jak se cítíš?
4. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Nazdáááár :slight_smile: No trochu jsem to tu zanedbávala, přiznávám :grinning: Jinak ty nemoce jsou teď mor, Filda už víc jak týden chrchle a rýmuje... :unamused:
4. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anieanne No já sem taky moc nechodila. Filípkovi přeji brzké uzdravení. Už musí být velký kluk co :slight_smile: Jak se vám líbí ve Zl.
4. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek