• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
@andrissek Hele, a docela dobrý :slight_smile: Fajn je, že tu mám vše základní po ruce - krámy, doktora, lékárnu... Co mi chybí je papírnictví :grinning: Jj, Fí už je velikej, už dva měsíce se plazí, a posledních pár dní zkouší lézt - vždy posune ruku, posune nohu, zakymácí se a radši zalehne a použije známé plazení :grinning:
4. dub 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anieanne to je dobře že se vám líbí . Takovej kousek od sebe a ještě jsme se nesešly :slight_smile:
Zítra jde Péťa už do školky a Denda v pondělí do školy tak už se těším . Bude klid a mužu si doma něco udělat ,s těma tornádama to nejde :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrissek Tak můžeme dát nějakýho spicha :slight_smile: Akorát já jsem nepojízdná, manža jezdí autem do práce a druhý se bude pořizovat až příští rok...
6. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Ještě jsem dočetla zpět o nerozhodnosti o plenkách - jak píšeš, že spousta mamin se vracík k látkovým. Tak mého manži bratranec má o měsíc mladší mimčo než my, a jeho přítelkyně taky chtěla látkovat. A když se malá narodila a ona zjistila, kolik je okolo mimina lítání, a do toho že by se ještě měla starat o pleny, tak hodně rychle od nápadu upustila, používá papírovky a látkovky jen na utírání pusiny.. Jinak za sebe můžu doporučit Pampers Active Baby.
6. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,všechny vás zdravím :slight_smile:
@anieanne Dnes jsem si koupila papírovky Huggies newborn.Postupně vyzkouším více značek a uvidím,které budou nejvíc vyhovovat.Četla jsem předchozí diskusi a chci se zeptat,Ty jsi ze Zlonic?Já jen,že od května tam budu bydlet už nastálo. :slight_smile:
@ciernavila Jak se daří?Dívala jsem se na Youtube na ty videa ohledně odsávaček na vysavač,trochu jsem brouzdala po internetu a hledala informace.Hodně si je maminy chválí,tak už mám jasno :slight_smile: Jinak určitě budu ráda až se pak ozveš,až to budeš mít za sebou,jak jsi psala
:slight_smile:
6. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Fakt ? No tak paráda, další mamina na kočárkování :slight_smile: Jinak z toho jsi asi pochopila, že ze Zlonic jsem :grinning: Kde tu budete bydlet ? My jsme u kostela v bytovkách, a v květnu to bude rok :slight_smile:
Jinak určitě to chce vyzkoušet víc, nám nejvíc vyhovují ty Pampers, potom Tesco zelené nejsou špatné, jediné mínus ( pro mě ) je, že nemají pružné pásky, ale jinak mi nikdy neprotekl. Do porodky jsem měla Háppy 1, nemohla jsem si je vynachválit, ale 2 už mi nevyhovovaly. Jinak Huggies u nás propadly, ale třeba u vás budou ok :slight_smile: A odsávačku na vysavač máme taky, a ten, kdo ji vymyslel, by měl dostat metál :grinning:
6. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrissek Tak to je fajn,že už jsou děti v pohodě,aspoň si trochu oddechneš :slight_smile: Jinak Pampersky zkusím taky.
6. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@anieanne Konečně někdo ze Zlonic :slight_smile: My bydlíme v domečku u trati. Super :grinning: budu mít s kým jezdit :slight_smile: Pampers jsem zatím nekupovala,protože mě od nich odrazovala moje švagrová a říkala,že všechny kromě Pampers,protože protékají :frowning2: Má 2 děti a tak má nějaké zkušenosti.Ale co člověk,to názor.Moje kamarádka má půlroční holčičku a používá jen Pampers. Takže není nad vlastní zkušenost. :slight_smile:
6. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch V domečku u trati, hmmm :grinning: No napadá mě ten úplně vzadu u nádraží ? Nebo ta novostavba u přejezdu ? Poraď :grinning: A nám teda Pampers neprotekly nikdy, takže fakt je to o vyzkoušení :slight_smile:
6. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@anieanne
ta novostavba u přejezdu :slight_smile:
6. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jop, tak to máme k sobě kousíček :slight_smile: Tuhle jsme tam s kamrádkou jely, a právě říkali "Jé, oni už mají fasádu" :grinning:
6. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anieanne
@rozruch
No vida tak mužeme udělat spicha společně :wink: . Já to mám do Zl. 10km ,ale autem jsem tam za chvilku .
Jinak Péťa je dnes už konečně ve školce (dnes se fotí)´tak jsem zvědavá :wink:
7. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch No dari sa fajn, uz aby to bolo este cca 10 dni do konca tak sa neviem dockat
8. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila To Ti věřím,že už se nemůžeš dočkat :slight_smile: Mě už to taky připadá nekonečný.Ještě mám 7 týdnů do konce.
8. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Hlavně aby bylo vše v pořádku Ty i mimčo :wink:
8. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Vdaka,, aj vy sa drzte...ja si myslim ze mu je tam dobre, podla mna sa narodi nie buducu nedelu ale az potom
8. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
@anieanne,@andrissek
Příští týden budu ve Slaném a ve Zl.,tak se můžeme sejít,jestli budete mít čas.Dejte vědět :wink:
13. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Super, já můžu určitě - ach ta dovolená :grinning: Akorát ve čtvrtek jedu do Prahy, jinak kdykoli. Uvidíme, co @andrissek :slight_smile:
13. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anieanne @rozruch Ahoj hezké ránko , já tu budu mít asi v pondělí ,úterý mamku . V pátek musím k doktorovi ,ale středa ,čtvrtek zatím nic nemám :wink: .
13. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrissek Já nemůžu ten čtvrtek, tak bych řekla, že se nám termín omezil na středu :grinning:
13. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: POKUD BUDE VYHOVOVAT VŠEM NENÍ PROBLÉM :wink:
13. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrissek,@anieanne
takže já můžu po,út nebo v pátek.Ve st jdu na přednášku pro těhotné do nemocnice a ve čt.jdu k doktorovi.Nejlepší by byl ten pátek :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já se přidám až příště :wink:
13. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Oky, pátek super :slight_smile:
15. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@anieanne ok, můžeme se projít po Zlonicích :slight_smile: Nebo se chceš sejít ve Slaném?
15. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Určitě ve Zlo, když už tu budeš, tak proč jezdit do Slanýho :slight_smile:
15. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@anieanne ok,tak někdy odpoledne,navrhni hodinu :slight_smile:
15. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Tak my vyrážíme na procházku v jednu, tak třeba v tu jednu ? Ale jestli později, tak nevadí :slight_smile:
15. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@anieanne Tak v pátek v jednu.Počkám u bytovek,tam jak je budova knihovny.ok?
15. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozruch Oky, těším se :slight_smile:
16. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek