Slané a okolí

Ahoj nenajde se maminka,nebo nastavající maminka z okolí Slaného? Budu moc ráda když se ozvete. 🙂 🙂
ciernavila
24. dub 2011
@rozruch
@anieanne
Ahojte, tak ja uz som mamina, od 12.4. Uff to je zmena, tak sa pomaly zaucam 🙂)) Nas Danielko nam ale pekne pribera a je zdravy tak je vbsetko ako ma byt.
anieanne
24. dub 2011
@ciernavila Paráda, moc moc gratuluji, ať jste zdraví a malý krásně roste a dělá jen a jen radost x-)
ciernavila
25. dub 2011
@anieanne Dakujeme velmi pekne a zelam krasne Velkoncne sviatky
rozruch
26. dub 2011
@ciernavila
Ahojky,taky gratuluji,ať malý dobře prospívá a je v pořádku 🙂
anieanne
27. dub 2011
@rozruch A co ty, jak se cítíš ? 🙂
andrissekautor
20. led 2012
Ahojky chtěla bych se pokusit to tu trošku obnovit.
Byla bych moc ráda kdybych se tu scházely maminky ze Slaného a okolí.
Moc ráda bych poznala někoho s kým bych mohla pokecat po netu a i na živo a chodit třeba na procházky 😉 😉
andrissekautor
20. led 2012
To tady opravdu není nikdo ze Slaného a okolí 😢 😞 😞 😞 😞
andrissekautor
20. led 2012
😢 😢 😢 😢 😢 😢
andrissekautor
18. únor 2012
Tak ještě jednou zkouším ,přece není možné že by tu nebyla jediná maminka z okolí Slaného 😞
mamka77
14. bře 2012
Ahojky,bydlím kousek od Slaného a také zkouším najít nějakou maminu s prckem. Bydlíme tady pár měsíců a skoro nikoho neznáme.Ráda bych s malým někam vyrazila a také ráda popovídala.Děkuji
mamka77
15. bře 2012
@andrissek Ahojky, jsem mamina dvouletého chlapečka,bydlím kousek od Slaného a jak tady koukám, tak z toho našeho okolí je nás tady nějak málo.
andrissekautor
15. bře 2012
@mamka77 Jé ahojky to jsem moooc ráda že se někdo ozval 😉 🙂 . Také je mi divné že by tu z okolí nikdo nebyl. Já mám děti tři 9 let 4.5 roku a 4 měsíce 😉
Kde bydlíte?
mamka77
15. bře 2012
Ahoj a hezký večer.To centrum je ve Slaném u kasáren, byla jsem tam také dnes poprvé,ale dá se tam popovídat ,můžeš si tam udělat kafčo nebo čaj a děti se tam vydovádí.Tak kdyby si chtěla můžeme se tam setkat a popovídat .S pozdravem Jitka
mamka77
15. bře 2012
@andrissekmy se tam chystáme zase příští čtvrtek
andrissekautor
19. bře 2012
@mamka77 Ahoj já mám nemocné děti ,tak až se vykurýrují tak bychom třeba šly 😉
mamka77
21. bře 2012
Ahojky,zrovna jsem ti chtěla psát,že zítra vyrážíme do Slaného jestli se nechcete sejít,no to se nedá nic dělat ,hlavně at jsou zase fit.Tak se budeme těšit příště.Děkuji a hezký den
andrissekautor
21. bře 2012
@mamka77 už to celkem jde , Péťu mám do konce týdne doma ze školky . Tak doufám že v pondělí pomažou starší děti do školky a do školy 😉 . Od začátku března mám jednoho nebo druhého doma.
Dnes jsem byla taky ve Slaném ,musela jsem dokoupit dětem nějaké věci 😉
mamka77
21. bře 2012
No tak se asi vůbec nenudíš vid 😉My jedeme zítra do Slaného na hřiště má být zase krásně ,tak toho musíme využít 🙂
andrissekautor
22. bře 2012
Třeba příští týden ,by jsme se mohly sejít . Třeba taky na hřišti ,vzala bych Péťu sebou aspoň by se tam vyblbnul.
Odkud jste?
Já jsem z málé vesnice asi 13km od Slaného směrem na Louny . Klobuky- Kokovice
radka_h
1. dub 2012
Ahoj maminky našla jsem vás náhodou.. může se přidat bydlím v menším městě asi 5 km od Slaného a mám 3letého syna Jiřika 🙂
andrissekautor
2. dub 2012
@radka_h Ahoj a vítej . To je dobře že jsi se přidala 😉 ,moc nás tu bohužel není.

Já ted přijela se synem od doktorky a znovu se objevil AE :-p takže zase je celý týden doma ze školky :-p
radka_h
2. dub 2012
@andrissek Ahoj děkuju. No koukala jsem, že žádná hojná účast.. třeba se to časem zlepší 🙂 Ke komu chodíte? Tak to je mi líto. at se brzy syn vymarodí a může jít ven mezi kamarády. Nám ve školce začli neštovice a příušnice. Tak jsem zvěda, kdý je chytneme a taky bůhví jestli....
mamka77
3. dub 2012
Ahoj holky 🙂 mám radost ,jak jsme se tady pěkně sešly 😉 Koukám,že dětičky pořád marodí 😞 u nás ted také řádí neštovice ,malý si hrál s dětma a u nich už propukly,tak čekáme jestli se to u nás také neukáže,no uvidíme 😉 Přeji krásný den 🙂
andrissekautor
4. dub 2012
@mamka77
@radka_h
Ahojky hezký den .
Neštovice už máme u starších naštěstí za sebou 😉
Ted pokukuji po nějakém plavání miminek,ráda bych chodila s Marečkem ,ale nemůžu nic najít.
Nechodily jste někam s dětma?
radka_h
4. dub 2012
@andrissek Na plavání jsem chtěla chodit,ale malej je listopadovej a nechtěla jsem s malym chodit po vykoupání ven do auta... ale kamarádka chodila do Tuchlovic. I děti z naší školky jezděj na plavání tam. Je tam teplá voda a posuvný dno 🙂 Jinak chodíme s Jiřikem na Kladno do auqaparku. Zrovna zejtra tam jedeme 🙂
mamka77
7. dub 2012
Ahojky 🙂 ty Tuchlovice jsou super 🙂 bydleli jsme tam pět let.Chodí tam i dost dětí 🙂
andrissekautor
11. dub 2012
@mamka77
@radka_h
Ahojky 😉
koukala jse na to plavčo,vypadá to super,ale pro mě je to dost z ruky :-p
radka_h
11. dub 2012
@andrissek Tak my to máme kousek. Bydlíme kousek od Prahy kousek od Kladna kousek od Slanýho... 😃 A kde přesně bydlíš?
mamka77
14. dub 2012
A ve Slaném žádné plavání není?Vždyt je tam také bazén. 🙂
marquett86
14. dub 2012
Ahoj všem,
mohu se k vám taky přidat? Jsem ze Slaného - přestěhovali jsem se sem před pěti lety. Ale jsem pořád v práci v Praze nebo ve škole na Kladně :-N Takže pořádně nevim kam budu pak chodit na těhu cvičení (až dodělám školu v červnu), nebo který park pro děti je ve Slanym nejlepší, jestli někdo z vás chodí do mateřského Centra Rybička....Zkrátka doufám, že zde všechny informace najdu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli