• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané a okolí

9. října 2013 
@rozruch
@anieanne
Ahojte, tak ja uz som mamina, od 12.4. Uff to je zmena, tak sa pomaly zaucam :slight_smile:)) Nas Danielko nam ale pekne pribera a je zdravy tak je vbsetko ako ma byt.
24. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Paráda, moc moc gratuluji, ať jste zdraví a malý krásně roste a dělá jen a jen radost :dizzy_face:
24. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne Dakujeme velmi pekne a zelam krasne Velkoncne sviatky
25. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
Ahojky,taky gratuluji,ať malý dobře prospívá a je v pořádku :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozruch A co ty, jak se cítíš ? :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky chtěla bych se pokusit to tu trošku obnovit.
Byla bych moc ráda kdybych se tu scházely maminky ze Slaného a okolí.
Moc ráda bych poznala někoho s kým bych mohla pokecat po netu a i na živo a chodit třeba na procházky :wink: :wink:
20. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To tady opravdu není nikdo ze Slaného a okolí :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ještě jednou zkouším ,přece není možné že by tu nebyla jediná maminka z okolí Slaného :frowning2:
18. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,bydlím kousek od Slaného a také zkouším najít nějakou maminu s prckem. Bydlíme tady pár měsíců a skoro nikoho neznáme.Ráda bych s malým někam vyrazila a také ráda popovídala.Děkuji
14. bře 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Ahojky, jsem mamina dvouletého chlapečka,bydlím kousek od Slaného a jak tady koukám, tak z toho našeho okolí je nás tady nějak málo.
15. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamka77 Jé ahojky to jsem moooc ráda že se někdo ozval :wink: :slight_smile: . Také je mi divné že by tu z okolí nikdo nebyl. Já mám děti tři 9 let 4.5 roku a 4 měsíce :wink:
Kde bydlíte?
15. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hezký večer.To centrum je ve Slaném u kasáren, byla jsem tam také dnes poprvé,ale dá se tam popovídat ,můžeš si tam udělat kafčo nebo čaj a děti se tam vydovádí.Tak kdyby si chtěla můžeme se tam setkat a popovídat .S pozdravem Jitka
15. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissekMy se tam chystáme zase příští čtvrtek
15. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamka77 Ahoj já mám nemocné děti ,tak až se vykurýrují tak bychom třeba šly :wink:
19. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zrovna jsem ti chtěla psát,že zítra vyrážíme do Slaného jestli se nechcete sejít,no to se nedá nic dělat ,hlavně at jsou zase fit.Tak se budeme těšit příště.Děkuji a hezký den
21. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamka77 už to celkem jde , Péťu mám do konce týdne doma ze školky . Tak doufám že v pondělí pomažou starší děti do školky a do školy :wink: . Od začátku března mám jednoho nebo druhého doma.
Dnes jsem byla taky ve Slaném ,musela jsem dokoupit dětem nějaké věci :wink:
21. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se asi vůbec nenudíš vid :wink:My jedeme zítra do Slaného na hřiště má být zase krásně ,tak toho musíme využít :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Třeba příští týden ,by jsme se mohly sejít . Třeba taky na hřišti ,vzala bych Péťu sebou aspoň by se tam vyblbnul.
Odkud jste?
Já jsem z málé vesnice asi 13km od Slaného směrem na Louny . Klobuky- Kokovice
22. bře 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky našla jsem vás náhodou.. může se přidat bydlím v menším městě asi 5 km od Slaného a mám 3letého syna Jiřika :slight_smile:
1. dub 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radka_h Ahoj a vítej . To je dobře že jsi se přidala :wink: ,moc nás tu bohužel není.

Já ted přijela se synem od doktorky a znovu se objevil AE :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zase je celý týden doma ze školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Ahoj děkuju. No koukala jsem, že žádná hojná účast.. třeba se to časem zlepší :slight_smile: Ke komu chodíte? Tak to je mi líto. at se brzy syn vymarodí a může jít ven mezi kamarády. Nám ve školce začli neštovice a příušnice. Tak jsem zvěda, kdý je chytneme a taky bůhví jestli....
2. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: mám radost ,jak jsme se tady pěkně sešly :wink: Koukám,že dětičky pořád marodí :frowning2: u nás ted také řádí neštovice ,malý si hrál s dětma a u nich už propukly,tak čekáme jestli se to u nás také neukáže,no uvidíme :wink: Přeji krásný den :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamka77
@radka_h
Ahojky hezký den .
Neštovice už máme u starších naštěstí za sebou :wink:
Ted pokukuji po nějakém plavání miminek,ráda bych chodila s Marečkem ,ale nemůžu nic najít.
Nechodily jste někam s dětma?
4. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Na plavání jsem chtěla chodit,ale malej je listopadovej a nechtěla jsem s malym chodit po vykoupání ven do auta... ale kamarádka chodila do Tuchlovic. I děti z naší školky jezděj na plavání tam. Je tam teplá voda a posuvný dno :slight_smile: Jinak chodíme s Jiřikem na Kladno do auqaparku. Zrovna zejtra tam jedeme :slight_smile:
4. dub 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ty Tuchlovice jsou super :slight_smile: bydleli jsme tam pět let.Chodí tam i dost dětí :slight_smile:
7. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamka77
@radka_h
Ahojky :wink:
koukala jse na to plavčo,vypadá to super,ale pro mě je to dost z ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrissek Tak my to máme kousek. Bydlíme kousek od Prahy kousek od Kladna kousek od Slanýho... :grinning: A kde přesně bydlíš?
11. dub 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ve Slaném žádné plavání není?Vždyt je tam také bazén. :slight_smile:
14. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
mohu se k vám taky přidat? Jsem ze Slaného - přestěhovali jsem se sem před pěti lety. Ale jsem pořád v práci v Praze nebo ve škole na Kladně :sweat_smile: Takže pořádně nevim kam budu pak chodit na těhu cvičení (až dodělám školu v červnu), nebo který park pro děti je ve Slanym nejlepší, jestli někdo z vás chodí do mateřského Centra Rybička....Zkrátka doufám, že zde všechny informace najdu :slight_smile:
14. dub 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek