• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slovenky mamičky a budúce mamičky v Prahe

27. září 2016 
@kvetinkaivanka tak som si to našla na mape a mám to od baráku 3 zástavky tramvají, to sa teda asi prehlásim tam :slight_smile:, teda ak sa moc neplatí :slight_smile:
18. srp 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ingolka je to súkromná ambulancia,ročný poplatok je 990 kč,ale nie je to povinné.Ak chodíš len dva krát za rok klasicky na prehliadku,tak sa to nevyplatí.Stačí si zaplatiť len za tie zrkadla a to je nejak okolo 50 kč.Ja som mala ročný poplatok,keď som bola těhu.Pre mňa je tiež výhodnejší Hloubětín.Nemám to tak blízko,ale električkou som tam za 12 minút :grinning:
19. srp 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som sa rozhodla tiež pre ten Hloubětín.. dúfam, že čoskoro sa mi podarí objednať :slight_smile:
21. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbra určite sa ti podarí objednať :wink:
21. srp 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka ahoj, tak som sa objednala v gyncentre, ale nie k p. doktorke Bollardt, ale k p. doktorke Klimovej, pretoze p. doktorka Bollardt nema tak skoro volny termin a ja potrebujem cim skor. Nevies nahodou prosim nieco o doktorke Klimovej? Nenasla som na internete ziadne komentare k nej. Dakujem.
22. srp 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbra p. doktorku Klímovú nepoznám :frowning2: Je to teda už veľmi dávno,ale keď som tam bola pred tromi rokmi na UTZ tak tam boli dve super doktorky,len neviem ich mená :frowning2: K mojej doktorke sa vždy objednávam skoro mesiac dopredu,ešte sa mi nestalo,že by mala skor volný termín.Ak sa ti nebude pozdávať tá doktorka,tak si myslím,že nie je problém prejsť k niekomu inému :wink: Potom napíš ako sa ti pozdávala :wink: Kedy tam ideš?
22. srp 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka idem o týždeň v stredu a určite dám vedieť :slight_smile:
22. srp 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ahojte mamičky zo Slovenska :slight_smile:)
22. srp 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka tak ako sa má mamička zo Slovenska :slight_smile:)
22. srp 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela275 máme sa super a čo vy???
26. srp 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my veru tiež :slight_smile:
26. srp 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela275 jéj,pozerám,že máš doma ani nie 4-mesačného chlapčeka :wink: si užíváš,teraz,však?My už máme doma malého-veľkého chlapa :grinning: V pondelok ide do školky :slight_smile: :unamused:
28. srp 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru veru zachvílu už 4 mesačného :slight_smile:) Užívam si ale strašne rýchlo to ide len prechvilou som rodila a už je z neho veliký macko, ktorý nám robí len radost. Tak to je teda už veliký chlapák, hádam sa mu bude v školke páčit.
28. srp 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela275 presne tak,strašne rýchlo to letí :frowning2: No,aj ja dúfam,že sa nášmu drobcovi bude páčiť v školke :wink:
28. srp 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka ahoj :slight_smile: tak mám dnes vyšetrenie v gyncentre za sebou a pani doktorka Klímová je veľmi milá, príjemná.. neoľutovala som .. ďakujem za odporúčanie gyncentra
29. srp 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbra super,som rada,že si spokojná a ak by náhodou moja doktorka odišla z gyncentra,viem kto bude náhrada,dík.
29. srp 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pozývam na stretnutie Slovenských mamičiek s malými deťmi v MC Domeček (Praha, Háje).
http://mc-domecek.cz/node/973
7. říj 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky!
Chcem poprosit o malu radu. S priatelom sme cudzinci zijuci a pracujuci v CR, ja mam hlaseny prechodny pobyt v C, priatel ma ako Kubanec doplnkovu ochranu. Cakame babo a kedze sme oaja cudzinci, bude mat po mne slovenske obcianstvo.
Precitala som si zhruba vsetko o dokumetoch, co pred a po narodeni dietata musime vybavit, ale jedna vec mi stale nie je jasna. Potrebuje mat miminko nahlaseny trvaly pobyt? Planujem ho nahlasit na cudzineckej policii a dat mu prechodny pobyt, ako mam ja, avsak nebude potrebovat aj trvaly? Niekde som nasla, ze trvaly pobyt automaticky prechadza z matky na dieta, to by znamenalo mat moju adresu v SR, je to pravda? Ak ano, neviete poradit ake urady alebo kam s tym potrebujem ist?
Planovala som vsetko vybavit tu v CR (konzulat, velvyslanectvo), aby som zabranila zbytocnemu cestovaniu do SR, ale neviem, ci spominany trvaly pobyt nebudemmusiet riesit prave v SR....
Vopred dakujem za rady a zdravim vsetky maminky!
30. bře 2016 ve 12:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sháním k sobě na práci do zubní ordinace na Praze 6 sestřičku ideálně také s končící mateřskou - práce vždy na 4 hodiny - úterý dopoledne, středa odpoledne, čtvrtek odpoledne... Máme tam milé prostředí, kolegy... Možnost do budoucna navýšení úvazku. Nezubní sestřičku rádi zaučíme... Budu moc ráda za tipy příp.šíření ke kamarádkám zdr. sestřičkám, které by tuto formu přivýdělku a práce uvítaly... Moc děkuju!!!
27. zář 2016 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek