• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? :wink:
4. bře 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky mám v plánu :slight_smile: Jsem zvědavá, jak to výjde :slight_smile: Už teď se láduju listovkou a snažím se co nejzdravěji jíst
4. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mám dobrou zprávu, poslechněte si doktorku na http://www.cenap.cz/neplodnost-porad.php, známáí u ní otěhotněla
4. bře 2013 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87 :slight_smile: tak to je fajn. Snad nám to brzo vyjde :wink:
4. bře 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Já se pořád bojím, abych na tom nebyla jako spousta lidí z okolí, co se snaží strašně dlouho a pořád nic :slight_smile: Ale to bude spíš tím, že to moc řeší... nebudu na to radši vůbec myslet (haha) :grinning:
4. bře 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87 Jo, to je nejlepší na to nemyslet, že to nepůjde. Kdy tak plánujete začít?
4. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 ahoj, my se chceme začít snažit na přelomu jara a léta
4. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom :slight_smile: tak to máte už za chvilku, my plánujeme až to léto
4. bře 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 jo to jo, ale brala bych ještě menší chvilku :grinning:
4. bře 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom :grinning: nejlépe hned že :grinning:
4. bře 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 přesně tak :grinning: já vím, že květen je za chvilku, ale...
4. bře 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom A už se nějak připravuješ? Jestli třeba bereš listovku, atd...
4. bře 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 asi před dvěma týdny jsem začala brát obyčejnou kyselinu listovou a možná si pořídím kontryhelový čaj, ale to je tak vše. Nenapadá mě, co víc dělat..?
4. bře 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Já zatím nic :slight_smile:
4. bře 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 tak ono pokud je člověk zdravý nebo tedy pokud to tak vypadá, tak asi snad krom té kyseliny listové není nic třeba a někdy ani ta ne, když jíš zdravě
4. bře 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@moniinom A kdyby to vyšlo dřív,tak se nebudeme zlobit, že :grinning:
4. bře 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 no to ne, vůbec by to nevadilo :slight_smile: my jsme si to takhle určili jen pro určité finanční vzchopení po koupení bytu, ale rozhodně by se nic moc nestalo, kdyby to bylo dřív.. No a proč vy to odkládáte na léto?
4. bře 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom My koupili taky teď nový byt a chceme ho pořádně dozaridit než přijde mimi.A navíc v práci mi v červenci konci smlouva a potrebuju ji prodloužit a navíc tím taky potřebuju mít odpracovany rok ;)
4. bře 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 no tak to je hodně důvodů, my to s tím bytem zas až tak neřešíme, přeci jen to těhotenství chvilku trvá a vlastně nám tu nic nutného nechybí :slight_smile: ale vaše důvody naprosto chápu a pokud se to týká jen pár měsíců, tak se to dá vydržet :wink:
4. bře 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Tak to jsme na tom podobně..taky zrovna řešíme bydlení a chceme ještě rychle co nejvíc věcí dozařídit, než bude mimčo :slight_smile: Taky bych ho chtěla nejradši okamžitě :grinning: To je strašný mučení, když musí člověk takhle čekat :grinning: :grinning: No, ale zase se máme na co těšit :grinning:
4. bře 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87 Jo můžeme leda tak čekat a těšit se :slight_smile:.My jako uz bydlení naštěstí vyřešené máme, ale i tak kvůli té práci potřebujeme počkat,i když manžel uz by chtěl hned ;)
5. bře 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 ono je snad horší čekat pár měsíců než třeba vědět, že to bude za pár let, mně to tak připadá...
5. bře 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom jo někdy je to horší
5. bře 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janab87
@moniinom A holky už máte i jména, která by se vám líbila? :grinning:
5. bře 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 jojo, jména už máme dlouho Kateřina nebo Kryštof, mně se děsně líbí jména s r :grinning:
5. bře 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu k vam? my puvodne s manzelem planovali cervenec, ale podarilo se mu ukecat ho na kveten :slight_smile: minuly tyden mi moje nejlepsi kamaradka oznamila, ze je tehotna, tak doufam, ze to pujde co nejdriv, abysme mohly vozit spolu vozit kocarky :slight_smile:
5. bře 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@moniinom Nám se líbí Emma a Matyáš :slight_smile:
5. bře 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dora13 Ahoj, ahoj. Jasné, pojd za náma. Holky vy mě všechny předběhnete a budete tu už těhotné, počkejte na mě :grinning:
5. bře 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 promiň, ale čekat nehodlám ani den :grinning:
5. bře 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom Hihi :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit, ze uz se toho kvetna nedockam snad asi :slight_smile: vim, ze je to vlastne jen za dva mesice a ze jsem to odkladala dost dlouho, ale jak jsem se tak pro to nadchla, tak uz jsem hrozne nadsena. a hlavne doufam, ze vsechno pujde hladce...
5. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek