• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis jsem 22DC, takže den za Tebou, cyklus mívám 26-28 dní, docela pravidelný, takže příští týden to jistí.. taky mám pohodu, až je to divné :slight_smile:
stěhovat se budeme až tak na jaře, pokud všechno půjde dobře..nevím jak to s malým je, spíš mi to připadalo, že je nervozní a z toho to má, tak mi z toho není dvakrát nejlíp :unamused:
19. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka @mihis Holky me tento mesic taky nic zvlastniho, sem tam me pichne v brise, prsa neboli, akorat mam teda nejakou megazravost :sweat_smile: jsem kolem 20dc, uz to nepocitam presne, ms nekdy koncem pristiho tydne.

@zabzulka To je teda blbe, a rekl ti, proc se mu tam nelibi? Co budete delat? Vim, ze vcera jsi psala ze ucitelka navrhuje odklad, ale to podle mne asi neni reseni, kdyz jsi rikala ze je naopak hodne popredu... Vubec nevim jak bych takovouto situaci resila...
19. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele, ale vezmi si mě. Vždyť mě kolem a kolem taky nic nebylo :grinning: jen ten opar a bolení hlavy v době, kdy měla přijít MS.
19. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo Vydrz jeste, to je fakt moc brzo, skoda testu. A ty divne pocity mozna souvisi s ovulaci. Jinak ti to samozrejme moc preju, ale testovat v teto chvili asi fakt nema cenu. Trpelivost :slight_smile:
@lucija76 neřekl, on je strašný, mlčí a mlčí :confounded: ale znám ho, někdy to chce čas, budu ho pozorovat, a kdyby se nelepšil, promluvím si s učitelkou a zkusím ho přeložit do jiné třídy..doufám, že mi nebude dělat problémy :frowning2:
@sluniiickooo souhlasím s @lucija76 mě se nic na testu neukazalo ani 26 DC a to už jsem byla těhotná.
19. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Mozna to chce opravdu jenom cas. Kdyby to i po case fakt neslo, obratila bych se na detskeho psychologa. A ma Viky v te skole nejake kamarady, treba jeste ze skolky?
19. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nene, bohužel, všichni jsou v jiné třídě, možná to by právě mohlo pomoci..dám tomu čas a uvidím
19. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Já jsem měla první cyklus 28, druhý 31, takže počítám těch 31 + - a ms má dorazit příští víkend, tak uvidíme, je to ještě daleko :slight_smile: A malého zkus přeložit, to by určitě mohlo pomoct, když tam bude mít kamarády..
@lucija76 Tak příští týden budeme očekávat všechny.. :slight_smile: aspoň v tom budeme společně. Ale tenhle měsíc vážně bez bolestí, sem tam taky zabolí břicho, ale oproti minulým dvou je to pohoda, to mě bolelo břicho skoro 10 dní před MS, ale možná to ještě přijde :slight_smile:
@chris_n No jo, ale tak ty jsi nikdy nemívala nějaké bolesti ne? A hlava tě bolela stejně jako vždycky ne?
19. zář 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj,bolest hlavy byla jedina věc, co jsem mela při MS
19. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Já jsem v tomhle čím dál horší. Cokoliv, co mi připomíná nepříjemné zážitky, tak mě rozbulí. Třeba jeden čas jsme s mým tatínkem dost bojovali a kdykoliv vidím, třeba v kresleným filmu, jak táta říká dětem, že je na ně hrdý, tak mě to rozpláče :unamused: A ještě takhle trpím na psy. Jakmile by snad hrozilo, že se jim něco stane, nebo umřou, propadám v amok :confused: Naštěstí mám doma taky citlivku, takže občas si pobrečíme pospolu :grinning:
19. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa :grinning: jsem si představila jak pláčete oba u televize :grinning:
tak v tomhle jsem mimo, ono je těžké přiznávat vlastní nedostatky :wink: ale jak jsem líná, tak jsem také ignorant, moc u tv nebrečím..včera jsem byla tak vystresovaná, špatná nálada atd..tak jsem si říkala kurňa jak by mi možná pomohlo, kdybych si pobrečela,ale nějak to ze mě nelezlo. lepší je to odplavit slzami než to mít v sobě.
19. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to máš super, já jsem šťastná, že tenhle měsíc mám tak v klidu, doufám, že to tak bude i dál, protože být nepoužitělná skoro dva týdny z měsíce je fakt peklo :-/
@verunkaaa můj manžel teda nebrečí, ale vždycky mi utírá slzy, usmívá se a říká: nebul :slight_smile:
@zabzulka jo někdy je lepší vybrečet se a je klid, ale kolikrát mám takovej vztek, že slzy nepomůžou :grinning:
19. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis dneska jsme vůbec nešpinila, tak jsme testla. Hořejší je dnešní odpolední a spodní ten včerejší ranní
19. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak ovu nebyla.byt se tělo chystalo, bolest a napětí prsou, špinění, břicho pobolívá jako bych měla dostat ms, bt stoupla, ovut zeslábl, folík tam stále je asi 19,8mm. u mě je to vždy blbě vidět. zítra ráno naposled přeměří a když bude nad 20mm tak píchne pregnyl. k čemu mi je když manža už o sexu nechce ani slyšet. takže to ty od uterního večera -měla jsem co dělat ukecávat, stejně nevydrží. dříve to nemá cenu píchat.bud bude dozrálý a ovu proběhne, nebo jen praskne aby z něj nebyla cysta.ach jo. jo a do toho přišly výsleky citologie označené známkou 3– takže bezva.
19. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no já tam vidím proužek :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa to jsou starosti :unamused: tu cytologii musíš pořešit, co dr. navrhuje?
19. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no teeeeeda, tak potichounku gratulujiii :slight_smile: hlavně klid a žádný stres, ať se mimčo udrží... :wink: Budeš testovat dál nebo se objednáš na gyndu? Ještě jednou gratuluji, mám z tebe radost :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa jeeeej, to jsou starosti teda :frowning2: a na co se dělá ty cytologie?? tak teď nech manžřela odpočívat a pak ho musíš svést po tom pregnylu :wink:
19. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka - zatá´ím nic,ko bude za tři měsíce.
@mihis - to nemůžu. sex musí být dnes večer.zítra večer už by to mohlo být do ovulace.ta nastává cca 24-36h po píchnutí.a já ji dostanu okolo 8h ráno.
citologií se zjištuje zda je dole vše ok,dělá se to jednou ročně. no u mě není.
19. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis cytologický stěr je odběr malého množství tkáně, dá se to na sklíčko a pod mikroskopem se prohlížejí buňky, jestli jsou v pořádku a nedochází k jejich změnám.. předpokládám, že tady jde o čípek..
19. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty mmch, který jsi DC? jsem asi přehlédla
19. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@hankamisa jo já jsem blbá, dyť mi to dělá na gyndě taky... Tak přeji ať je to za 3 měsíce v pořádku, nejlépe s prckem uvnitř :slight_smile: Tak manžel musíš svést ještě dnes a zítra a pak může odpočívat, ne? :wink:
19. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis děkuju ale ještě tomu nevěřím... budu testovat dál, to krvácení asi bylo ze cvičení, takže budu muset dávat pozor,co dělám. Uvidíme, jak to bude pokračovat :slight_smile:
19. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to je právě to divný, dneska už 40., normálně mám 29, tak mi to přijde dost slabá čárka...
19. zář 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no to je fakt divné..radši bych zašla k MUDrovi na utz ..
19. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa a co znamená známka 3? mě vzdycky dr jen psala OK, přijde za rok nebo ok, přijde za půl roku
19. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jsou různé stupně cytologických změn ..1,2 normální nález, 3 jsou tam změny, ale nemusí to být nic hrozného, 4a 5 je to špatné :unamused:
19. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já jsme byla na konizaci děložního čípku a vůbec nic to není, nakonec byly ty změny jen 1-2. určitě se neboj
19. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka možná si tam zítra skočím :wink:
19. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek