• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@janetoty já jsem byla taky :slight_smile: naštěstí od té doby problémy nemám, ťuk ťuk..jen jsem odpovídala
@hankamisa
19. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jo zajdi si, on ti nabere krev a hned bude vědět a ty budeš víc v pohodě :slight_smile:
19. zář 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - že to není dobré. že jsou nějaké patologické změny na vnější straně čípku. ale prý se to může stratit samo ale také nemusí. no uvidím na ko.

@mihis -svést ale jak? to víš ,má za sebou 3 sexy a má toho plné zuby. podle utz měla být ovu už v uterý tak jsme se tak zařídily, jenže nebyla.když jsem ted řekla,že ještě dnes naposled tak mi naznačil ,že jsem se zbláznila. to víš on je zvyklý na 4* do měsíce a ted to má dělat 4* za týden.
19. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa tyyy jo, tak takového chlapa jsem jště nepotkala :slight_smile: nic ve zlém, chápu, že každý to má jinak.. Ten můj je zase opačný extrém, nejradši by 4* denně, zvlášť když mám plodné dny, strašně touží po miminku. Ale i mimo plodné máme sex skoro každý den a pořád je mu to málo :confused: Zkus udělat nějakou dobrou večeři, masáž apod. to vždycky zabere na mě, když nemám chuť :grinning:
19. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa ja vím, že si to tu asi už říkala. Ale můžu se znovu zeptat, proč to máte takhle kontrolovaně? Už se snažíte dlouho nebo proč? Promin, že se ptám, mám tu v tom občas guláš
19. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis teda já jsme asi jako tvůj manžel, taky bych nejradši pořád, ale ten můj je tak línej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no já teda každý den nemusím, ale jak den vynecháme, tak mi to chybí. Ale je pravda, že se vždycky nechám svést, manžel je na tohle expert a vždycky dostane co chce :wink: :grinning:
19. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@janetoty :grinning: :grinning: holky nam oběma vzrostla chut, jak jsme se vrhli na tvoření potomka. Jen jsem zvedava, jak to bude ted :frowning2:
19. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nám vzrostla chuť po svatbě (a to já měla chuť na miminko), ale musela jsem si počkat :wink:
19. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no u nás je to obojí dohromady. Svatba = začali jsme se snažit :grinning:
19. zář 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to já právě taky musím svádět a už mě to nebaví, jenže když to necham na něm, tak třeba taky týden nic není... :confounded:
19. zář 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to my se brali loni v září a v říjnu jsem měla splašený hormony, normálně mi tikaly biologický hodiny :zipper_mouth:
19. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak mě vzrostla chuť po tom, co jsem vysadila HA.. U manžela to je pořád stejné. Ale když je takovej náruživej, tak se taky trošku bojím jak to bude v těhotenství a hlavně po porodu :-/ Doufám, že to vydrží, teda jako bude muset, ale většinou je dost protivnej, když nesexujem dlouho :rolling_eyes:
19. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis u nás se to nastřádalo všechno - svatba - vysazení prášků - mimčo :grinning:
19. zář 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak já bych týden určitě nevydžela, tak max dva dny :grinning:
19. zář 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n hlavně že jste se dočkali :slight_smile: a co teď u tebe sexuální apetit??? Vlastně asi dobrý, když ti manžel přijede zítra po týdnu :grinning:
19. zář 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky že já už pak mám špatnou náladu :wink: ale musí se snažit i on, ne pořád já, pak mi říká, že jsem nymfomanka
19. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis co já vím... ale už mi tu chybí. Tak pak poreferuju :grinning:
19. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem tu den a půl nebyla a teď dočítám hafo stránek..., už jste toho stačily rozebrat, že už ani nevim co... :slight_smile:, proč nechcete blížence-já jsem blíženec a nemyslim si,že bych měla nějakou špatnou povahu :frowning2: :unamused:
19. zář 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen mě je to šumák, hlavně, že bude a bude zdravej :grinning:
19. zář 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eeen mě by blíženes nevadil, jen že třeba tchán je blíženec a toho bych doma nechtěla :grinning: ale jak říká chris, je to jedno, hlavně aby bylo vůbec a bylo zdravé.. :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to jsem zvědavá co nám tady v sobotu po páteční noci budeš referovat :grinning:
19. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty já mu to taky říkám :grinning: ale je pravda, že u nás nezačíná jenom on, máme to tak na střídačku, mě přemlouvat musí opravdu vyjímečně :grinning:
19. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no mně taky přijde,že na mě blíženec vůbec nesedí, když si někde přečtu jakej by měl být
19. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes 17DC a přišlo mi,že dnes jsem možná teprv měla ten plodnej hlen...teda dle toho jak vy to popisujete :slight_smile:, páč já jsem v tom úplně ztracená :grinning:
19. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já jsem blíženec a v čínském hor. opice a myslím že to na mě sedí uplně na 100 procent.... :grinning: :grinning: .....já myslím že na každém znamení je něco dobrého i špatného...tak jako na lidech :unamused: :unamused: ...takže bych se určitě podle znamení neřídila kdy dítě mít nebo nemít...
19. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka No, takhle naposledy u Hachika. Začala jsem brečet už asi od desáté minuty filmu. Ten můj ťunťa za mnou seděl o objímal mne a když jsem se natahovala pro kapesník, za mými zády se ozvalo lámaným hlasem a s popotahováním "Podej mi taky jedeeeen!" :grinning:
@janetoty Mohlo se Ti to jen posunout a OVU byla třeba později, ale pro jistotu tak raději skoč :confused:
19. zář 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa
@mihis Já to chápu, můj kolikrát pracuje 12ky 5x týdně a je z toho uplně vyštavenej, takže taky se mu do sexu moc nechce a těší se jen až půjde spát. :rolling_eyes: Já si to občas beru nesmyslně dost osobně, když už to je delší dobu po sobě ..
@eeen Já taky, naše povaha je zkrátka pro někoho jen moc komplikovaná :slight_smile: Přesně takhle mám i lidi okolo sebe. Jedni mě milují, druzí mi nemohou přijít na jméno ... :grinning:
19. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Já mívám ovulku normálně někdy dýl, ale tohle by skoro muselo být v době, kdy ani žádný sex nebyl :grinning: stěhovali jsme se a já začala chodit do školy, měli jsme takový ten sdružovací sportovní kurz ...
19. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem, dnes jsem 16 DC, ovu nikde .. ani příznaky ani ovu test nic neukázal, alespoň teplota se furt drží nízko, takže snad milostivá dorazí, nebudu se pak přece tahat s bubnem přes léto ... :grinning: Dělám si srandu, už je mi to jedno co to bude, kdy to bude i to, že moje plíce to tak tak udýchají kvůli alergii, hlavně ať mám //. :dizzy_face: :grinning:
19. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek