• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@janetoty To moc dobře znám. Vždy, když padne OVU konečně tak buď přítel jede někam školit, nebo je alespoň do 10 v práci, takže nemá několik dní náladu na sex anebo pro změnu musím pracovat já ... :angry:
19. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa to je asi nejlepší, říct si, je mě to jedno :wink:. Ikdyž ja to taky neuměla... a ani ted si to říct neumím
19. zář 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si na tehotenskakalkulacka.cz dělala nějakej rádoby výpočet pohlaví dle čínského kalendáře... a vyšel mi kluk :grinning: když jsem zkoušela mě a segru, tak vždycky vyšla holka. Zkuste to taky :wink:
19. zář 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mne to napoprve taky ukazovala kluka :grinning: ale nechci ti kazit radost :grinning:
19. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mne to napoprve taky ukazovalo kluka :wink: ale nechci ti kazit radost :grinning:
19. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ja tomu stejnak moc nevěřím :grinning: takže v pohodě .D
19. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa když o tom tak přemýšlím.,tak na tom něco bude...taky mi přijde,že se najdou lidi,který mě nemaj rádi i když mě vlastně ani moc neznaj... tak nevim...ale nezdá se mi,že bych byla rozdvojená osobnost... :slight_smile:
19. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa No já to mám teď taky dost složitý vychytat ty správný dny...za prvé ani nepoznám,kdy nebo jestli vůbec ovu je a za další mám v září manžela doma tak jeden den, dva večery v týdnu...takže se opravdu ovu řídit nemůžem :frowning2:
19. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že od října dostanu smlouvu na neurčito!! Mám z toho velkou radost a už se těším až za hoďku přijedu domů a řeknu to manželovi, určitě bude chtít oslavovat sexem, jak ho znám :grinning: Tak mi držte palce, ať se nic nepo*ere a šéf si to nerozmyslí :slight_smile:
19. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mihis držím všech....no 4 :grinning:
19. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no za chvíli už budeš moct držet 8, tak ne že to budeš flákat :grinning: a děkuji :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis dneska mi muž psal, že nám posílá pusu.. fnuk fnuk :grinning:
19. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n jééé to je hezkýýý :slight_smile: ja už chci takyyyy, fnuuuuuk :slight_smile: Už se těším, až pustím slzu v sobotu nebo někdy až nám sem popíšeš, co bylo, když tvůj drahý přijel :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis víš co, ja myslím že moc nebude. Bude za sebou mít šestihodinovou cestu autem a tak maximalne se přitulíme a budeme chrnet.
19. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No vidíš to a ty si měla strach, že budeš bez práce... :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jj, občas si dělám srandu, že naše dítě se nebude jmenovat ani Patrik ani Eleanor, ale náhoda :grinning: A co se týká té povahy - většinou mě nemusí ti,co me bud právě moc neznají a nebo znají, ale nesedí jim, že se neumím přetvařovat a bohužel je na mě vždy moc dobře vidět, co si myslím :grinning: Ale takové já okolo sebe nepotřebuji ... :slight_smile: A prcka nebudu vychovávat jinak, přijde mi moc smutné, když vidím, jak si lidé jsou zvyklí neustále lhát ...
19. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka - mám dvě kámošky co měly nejprve 3 a pak se zhoršily. do roka prodělaly operaci čípku,takže už nemůžou mít děti ,protože by mimi neudržely. jedna přišla o větší část,jedna o celý . a toho já se bojím,protož chci ještě jedno.
19. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa V dnešní době je to bohužel tak, a to je fakt smutný...
19. zář 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - vzhledem k věku,zdravotního stavu a rodinných důvodů.takže nemám moc času. :unamused:
19. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa a jedno dítě už máš? Neboj, to bude dobrééé, budem ti držet palce, ale kdyby to bylo nějak moc vážné, tak by si tě nezval na kontrolu až za tři měsíce.. no ne? Musíš myslet pozitivně :wink:
@eeen No měla, protože jsem zástup za mateřskou, máme nadstav a paní z mateřské se bude vracet v dubnu, ale naštěstí pro mě bude asi propouštět někoho jiného :slight_smile: i když teda toho někoho je mi líto :unamused:
19. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - no kdyby to nebylo nic hrozného tak si mě pozve až za půl roku jako vždy,když něco bylo.ale ted prý at přijdu už raději za tři.

@verunkaaa - taky dělá dvanáctky skoro každý den.někdy nemá ani neděli volnou.takže kolikrát přijde domů a usne dřív než ohřeju večeři.
19. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa ale kdyby to bylo úplně važné, tak s tím něco dělá hned, pozval tě za tři měsíce, tak je možnost, že se to ještě spraví samo bez nějakých následků... Hlavně nepropadej nějakým chmurám, to vám ve snažení nepomůže :frowning2: budem tady na tebe všechny myslet a držet ti palečky :wink:
19. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak to je supeeeer, gratuluju :slight_smile: I kdyz teda podle mne v rijnu uz budes tehu :dizzy_face:

Holky ja normalne na tyhle vlivy mesice, astrologii, cinsky blbosti atd neverim ani se tim neridim... akorat mi teda deti blbe spi, kdyz je uplnek, coz je zrovna dneska. Ted hlidam dve 8mi mesicni holcicky a jednoho triletyho kluka, normalne jsou to velci spavci. A dneska vsichni jen knourali, spali po pulhodkach a vic ani tuk. Jsem uplne vyrizena dneska vecer :sweat_smile: At uz je ten vikend :grinning:
19. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa Jee, tak snad to bude dobry, nesmis to videt cerne. A manzel uz dalsi mimi nechce? Nebo se mu jen nechce? :wink:
19. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 no kéž by, i když to by byla taky sranda, kdyby mi v říjnu dal smlouvu a já bych v listopadu přišla s tím, že jsem těhotná :grinning: no co, tak aspoň nevyhodil nikoho, dokud bych se nevrátila z mateřské :slight_smile: to musí být záhul, dvě takové mimča a ještě tříleťák do toho, to tě obdivuju, asi jsi hodně trpělivá, co? :slight_smile:
19. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ty ani ne, da se to. Tyhle mrnata jeste pres den hodne spi (pokud neni zrovna uplnek :grinning:), holky spi hodku a pul nebo dve hodky dopoledne, to stejne odpoledne, a kdyz nahodou spi kratsi dobu, tak jeste daji siestu kolem 17h. A triletak spi dokonce 3 hodky kazde odpo. Vetsinou musim nekoho z nich budit, abysme se vubec dostali ven :wink:
19. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a to je máš celý den jo? to si nedokážu představit, že bych tak malé dítě dávala někam na celý den na hlídání... ale já vím, že jsi psala, že u vas to tak je... tak jenom dobře pro tebe :slight_smile:
19. zář 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis v listopadu by si nepřišla, ale až v prosinci či lednu :wink:
19. zář 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n bych jim to v práci taky mohla dát jako vánoční dáreček :grinning:
19. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek