• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis tak ono se to nema ventilovat do cca toho třetího měsíce.. takže tak
19. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo já vím, nějak jsem to nepočítala, když jsem plácla ten listopad :slight_smile: chtěla bych to co nejdýl utajit i před rodinou, natož abych to vykládala v práci.. :slight_smile: a co ty? Už nemůžeš dospat zítřka co? :slight_smile:
19. zář 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis covece spíš začínám mít bobky ze soboty. Jedeme k tchánovcům, tak vymýšlím nepicí strategii. jeste ze zatim netrpim nevolnosti
19. zář 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já nevím, třeba máš nějaký zánět a bereš antibiotika, na které se nesmí pít? Zánět močáku? To nejde vidět a nebude ani nápadné, když budeš chodit víc čůrat :grinning:
19. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a nebude ani nápadné, že se občas chytneš za říško nebo si ho pohladíš... protože zánět močáku přece na břiše bolí :wink:
19. zář 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa když máš lehčí konizaci tak je to v pohodě, mě dooktor nic takového neříkal, jen radil, ať si co nejdřív pořídíme mimčo
19. zář 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nebo dělej řidiče - tak to dělávám já. Já řeším jak se vykroutit z pití burčáku - jsou u nás v sobotu burčákové slavnosti - máme to asi 300m od domu, to asi autem nepojedu, že? :grinning: Jinak já včera odpoledne vyhodila oběd, pak celou dobu dobrý a dnes je mi blbě od rána :/ a to jsem včera manželovi říkala jak je super, že je mi vlastně relativně dobře :slight_smile:
@mihis já jsem to minule řekla v práci asi v 16tt, po NT a po testech. Mohla bych to říct i později, ale my jsme dobrý kolektiv, tak jsem to chtěla říct, aby to nebyla podpásovka, akorát mě teda dostal šéf - ten den odpoledne jsme měli nějakou oslavu a on to tam prostě natvrdo v rámci "mini-projevu" prásknul :( To jsem se teda cítila docela blbě, i když on to určitě špatně nemyslel.
20. zář 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mně se min. čtvrtek vrátil manžel - měl za sebou 7h letu, 3h na dálnici z Prahy, ale jak jsem mu chyběla únava-neúnava :slight_smile:
Akorát já jsem teď skoro každý večer nepoužitelná :unamused:
20. zář 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska no vidíme. ať už je večer. jinak řídit budu, ale i to bude dive, protože jsem doteď naše auto moc neridila :grinning:
20. zář 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a tchánovci ví, že se snažíte?
20. zář 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, jak se máte??? Už je pátek, hurááá :slight_smile:

@janetoty co ty? testovala jsi znovu? Nebo jsi byla na tu krev?
@marketuska tak já bych se snažila to vydržet co nejdýl, i když s tím že nebudu kouřit, to bude asi těm nejbližším kolegyním jasné brzy :slight_smile:
@chris_n tak přinejhorším to na tobě poznají :grinning:
20. zář 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen tak přímo jsme jim neřekli, že už jsme se začali snažit. Ale s "tchýní" jsem se už o tom bavila, že děti plánujeme. :grinning:
20. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele, mě je to pak asi i celkem jedno, ale nechci, aby to věděli ještě před kontrolou u dr.
20. zář 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jak tu čtu ty porody, tak je mi z toho nějak ouzko a mám hroznej strach už teď a to ani nejsem těhotná...já jsem dobrej magor :slight_smile: :grinning:
20. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen hele ja ted začínám najednou mít strach ze všecho. Že vlastně budu mít zodpovědnost za někoho dalšího, že to bude druhá hypotéka, že se to může taky šeredně po.... :grinning: :grinning: :grinning: hrůza :grinning:
20. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo, je to pekelný - víš, že jen na tobě záleží jestli bude-nebude žít. Jinak já se těším na 2.trimestr - ten byl bezva - blbě mi už nebylo, břicho skoro žádný, hýbal se, bylo to krásně cítit, ale ještě to nebylo nepříjemné - jinak začátek a konec nebyl nic moc :slight_smile:
@mihis včera za mnou přišla moje mamka a jaksi si mě prohlížela, tak se jen děsím, kdy se zeptá. Já si myslím, že jsem se změnila hodně - barvu mám jak vyblitá, samý pupínek - tak strašně jsem nevypadala ani v pubertě. :grinning:
Zkus se kolegyní zeptat jestli neví jak se zbavit zlozvyku kouření, že bys chtěla přestat - no a pak před nimi jásat: jupí, povedlo se už nekouřím...x dní :slight_smile:
20. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen to já jsem se dívala na youtubu na všechny možné porody - včetně kleští, zvonu - no hrůza - chtěla jsem být připravená předem. No, skončila jsem na císaři a to jsem jako jediné video viděla asi před 2 měsíci - mi kamarádka poslala odkaz - a to jsem říkala - no fuuj, to je teda hnusný takhle :slight_smile:
Neboj, všechny to zvládly, zvládneš to taky
20. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska mě zatím naštestí blbě není. Ale jsem ted v tom stadiu pitomýho čekání, kdy tepve k doktorce půjdu.. A hlavně, jak je to první dítě, tak prostě nevím :grinning:
20. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska to je dobrej plán :grinning:
@eeen já jsem se dívala na porody na youtube a úplně mě to uklidnilo :slight_smile: je pravda, že tam nebyly žádné komplikované, ale i tak to bylo krásné a dojemné a bulela jsem jak želva :slight_smile: Si myslím, že ten pravej strach ze všeho přijde až s těhotenstvím, přesně jako popisuje @chris_n taky budu určitě panikařit, jak vyjdeme s penězma, jak ho uživím, jak ho vychovám, no úplně se vidím :grinning: ale myslím, že s porodem se to uklidní a už bude jen celoživotní strach o prcka :slight_smile:
20. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky klid, hlavne aby bylo mimo zdrave, jinak se vsechno da zvladnout. Muj porod byl sileny, a za par mesicu, nebo mozna i tydnu jsem uz si ani nepamatovala jak to bylo, to spatne clovek rychle zapomene :wink:
20. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak jsem si zkusila ten čínskej kalendář, jak to byla u mě a u ségry a zkusila jsem i manžela (tam vím, že tchýně přenášela prý cca 10 dní, tak jsem to tak nějak odhadla)...no a všude to vyšlo. Jo a ségra je teď taky těhotná a vyšla jí holka a holku mít bude. Cože mě znervózňuje, že to v těchto všech případech fakt vychází, nám totiž na říjen vychází kluk a my chceme holčičku a chtěla jsem ráčka...i kvůli práci a porodu jsem chtěla vypadnout na MD ještě před prázdninama. No, uvidíme :slight_smile: Stejně by to asi byla spíš haluz, kdyby to vyšlo první cyklus opravdového snažení (ikdyž ségra ten případ zrovna je, asi fakt pomohla ta očista dle Mačingové před svatbou - mimochodem, u ní se vlastně potvrdila jedna z teorií na holčičku, že když žena před otehotněním hubne, je větší šance na holku a když přibírá -má kaloričtější stravu-tak větší šance na kluka),
20. zář 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dlouhé době se k vám dovoluji zase připojit. Ve snažení pokračujeme a tento měsíc poprvé proběhla ovu. Jak jsem byla v předchozích měsících vyrovnaná, že to asi nepůjde hned, tak teď díky ovu jsem v tom zase až o uši a teda, sugesce je pěkná mrcha :slight_smile: Protože ač je to velmi nepravděpodobné, 7 dní po ovu jako bych cítila první příznaky a to mám vydržet tu nedočkavost, než si budu moct udělat test? :grinning:
20. zář 2013 v 09:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky..malý dnes zůstal doma, bobek včera poblil učitelku :unamused: to se u ní asi dobře zapsal :wink: teď je doma s tatínkem a můj muž se rozhodl k revolučnímu činu..že mu uvaří hovězí vývar!! tak to jsem zvědavá, on spálí i vodu na čaj :wink:
@eeen prosímtě, nečti si takové věci..akorát se vystresneš, zbytečně :slight_smile:
20. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, holky.... tak to asi začíná. Právě jsem snědla chleba se sýrem a asi se pozvracím :-/
20. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa uvidíš, nemusí to být tak žhavé..držím palce
20. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jeeej, chudák malý :slight_smile: třeba tě taťka překvapí a ještě si ten vývar dáš k večeři :slight_smile:
@lucy131311 ahoj, ne že bych byla nepřející, ale není 7 dní po ovu brzy na příznaky? Jinak podle různých diskuzí se mi začíná čím dál víc potvrzovat, že ženská je těhotná právě ten měsíc, kdy žádné příznaky nemá :grinning:
@chris_n tak to já mám teda apetit neskutečnej, žeru jako prase, jinak se to říct nedá :grinning: tak ji ti kousek pošlu, chceš? :slight_smile:
20. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja ho měla do nedávna taky, nemysli si :D
20. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak já bych ti teď toho svého kousek dala, tobě by to pomohlo, mě taky... :grinning:
20. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis uvidíme, jestli nevyhoříme :grinning: co se týče příznaků, líbí se mi tahle stránka http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-priznaky-paid.html
jsou tam popsány různé situace a příběhy žen, jak svůj začátek těhotenství prožívaly
20. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja do včera celkem apetit měla. Normalně mam skoro co dvě až tři hodiny hlad. Ale ted mi to nějak nesedlo. Potovora!
20. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek