• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Nemluvte mi o apetitu, to je neskutecny, co jsem poslednich par dni do sebe nahazela, a furt mam hlad :sweat_smile: No, vikend pred nama, tak jsem si uz dala predsevzeti, aspon 2x jit behat nebo na kolo, jinak se neunesu.
20. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n možná to bylo jenom jednorázové, každopádně si teď radši hlídej ať jíš po menších porcích..raději uzobávat než blinkat :wink:
já teď moc nežeru, jak byl ten stres tak jsem se zasekla a jím denně jen švestky, kterých máme doma tuny a mám problém něco do sebe nasoukat..ani pivo nepiju, asi jsem nemocná :slight_smile:
20. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Ajejej, chudak maly, tak at se brzy uzdravi :dizzy_face: No a vyvar, panecku, tak se pochlapil :grinning: Muj chlap nevari nikdy, a v ramci rovnopravnosti pohlavi to sem po nem obcas chci, tak to pak jdeme vzdycky do restaurace :grinning:
20. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka a nebo těhotná :wink: (odpověď na komentář pro chris)
20. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já taky mám pocit, že furt jenom jím a stejně mám hlad...manžel si ze mě dělá srandu, že pořád jen myslím na jídlo a bez jídla se mnou nic není. Přitom to na mě není naštěstí nějak vidět (zrovna včera jsem byla na diagnostice těla y stavu lymfy a mám vše v naprostém pořádku, prý minimum vnitřních tuků, svalů dost, zato jsem nadrpůměrně zavodněná (což vím, celulitida je potvora, se kterou neúspěšně bojuju léta) a že bych s tím měla něco dělat, zejména pokud chci otěhotnět. Tak jsem se nechala zlákat a vyfasovala jsem za slušný love nějaký pití z aloe vera a kompresní punčochy...snad to bude co k čemu.
20. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to pisu? Mam tam nejaky slova navic :grinning: je videt, ze je patek :grinning:
20. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka jo ty příznaky znám, dokonce jsem tuhle stránku i četla, ale sedmý den po ovulaci mi prostě přijde na příznaky brzy.. Kdyby to bylo 14 dní, tak v poho.. ale každá to asi máme jinak, možné je všechno
20. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no ono to nebylo nic velkýho, prostě jeden menší chleba s plátkovým sýrem. A furt je mi tak nějak divno :-/
20. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele mě to taky přijde divný, když to vezmu podle sebe :grinning:
20. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to je ale dobrý.. :slight_smile: můj chlap teda věří, dokonce i uklízí (někdy to až přehání :grinning: ) a na večeři už jsme nebyli ani nepamatuju, takže to asi budem muset zrealizovat :slight_smile:
20. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Těhotenská "kocovina" je možná tu :slight_smile:
20. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 to je sakra kocovina! ráno jsem blbě spolkla prášky od tý doby furt hnusnej pocit v polykací trubce. A ted ten žaludek... sem tu pochodovala a rozdejchavala to. Ještě, že se to ted dá svést na to, že je mi pořád blbě z nachlazení :grinning:
20. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n možná to některé ženské mají, co já vím, ale vzhledm k tomu, že k uhnízdění dochází 7 - 10 den po ovulaci, tak mi přijde divné, že by měly být už nějaké příznaky - většina z nich je navíc způsobená zvýšeným hormonem hcg ne? A toho je taky málo, dokud vychází negativní testy.. Takže pokud někdo příznaky opravdu má (a nevsugerovává si je), tak bych řekla, že byla ovulace dřív než si myslí a měl by už být pozitivní těhotenský test :slight_smile:
jo a na tu nevolnost je prý dobrá cola po lžičkách a nebo zázvorové lízátka, tak vyzkoušej, třeba se ti uleví
20. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no to by bylo něco :sunglasses: příští týden uvidíme všechny
@lucija76 děkuji.. no právě vývar, takovou malou kuchařskou maturitu..jsem zvědavá, jestli to bude jedlé :grinning: Ty to máš na druhou stranu velmi dobře zařízené..já chcu taky do restaurace..čeká mě akorát tak kantýna :sunglasses:
20. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka mě má dojít mrcha až v sobotu příští týden, tak testovat budu až v pondělí, pokud nedorazí.. dřív se mi do toho asi nechce :slight_smile: ale břicho už pobolívá polehoučku, tak se moc netěším, začíná to být stejné jako předchozí dva cykly
20. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no hele kdyz sem ted zase videla, co je cola schopná vyčistit, tak nevím nevim, jestli ji budu pít :grinning:
20. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A jseš v práci dneska? Zkus tu kolu. A někdy je lepší se fakt vyzvracet, pokud je blbě, třeba i násilím, většinou se pak uleví. Může to být přiživený i tím nachlazením k tomu.
20. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jsem v práci no. A mame malej kancl, takže to bude fakt nápadný a slyšet :-/
20. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jo, je to brzy, taky proto píšu, jak je to velice nepravděpodobné a že sugesce je mrcha :slight_smile:
20. zář 2013 v 10:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja bych to popopila, kdyby to bylo dny od cca termínu nedostavené MS :grinning:
20. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis byla jsem u doktora, ale prý není nic vidět (ani cysta, který jsem se bála), mám počkat do příštího pátku na krev... :unamused:
20. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto jsem teď aktuálně přečetla na Novinkách..."skvělá" zpráva pro neplodné páry. Hm, tak doufám, že se nás to teda týkat nebude a půjde to normálně. http://www.novinky.cz/zena/zdravi/313728-za-leky-pri-umelem-oplodneni-zacaly-pary-doplacet-mnohem-vice.html
20. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak aspoň že to není cysta...
20. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jo že až příští týden ti nabere krev? Dyť to už budeš 50 dnů bez MS ne? A píchl ti aspoň vyvolávačku?
@ninive211 to je teda pěkně na prd.. taky doufám, že to nebudeme muset řešit :-/
@lucy131311 :slight_smile: je je to mrcha, já jsem měla všechny příznaky první dva cykly :grinning: teď už to naštěstí tak neprožívám a je mi mnohem líp :slight_smile: Tak vydrž ještě aspoň 5 dní a testni, prý 12 dní po ovu už některé testy něco ukáží
20. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to jo ale jestli dorazí mrcha, tak už by se opravdu mohla uráčit, ať se můžeme snažit dál :wink:
@mihis mi tak někdy ve čtvrtek..když budu mít délku 28dní..normálně je to tak 26 až 28..uvidíme
@mihis no budu 48 DC nepích mě nic, že počkáme a uvidíme. Jen mi zakázal sex, protože po něm lehce krvácím... :angry:
20. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jo, určitě mám v plánu těch 5 dnů počkat, taky by měla tehdy dorazit MS, tak uvidím :slight_smile: Beru první měsíc duphaston, tak možná i proto jinak vnímám to, že bych MS měla dostat. Dosud když jsem měla i půl roku klid, se těžko pozorovalo, kdy se blíží :grinning:
20. zář 2013 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty co? :-O No to mi teda přijde dost odfláklé vyštření, zakázat sex a čekat, to je nějaké divné teda..
@zabzulka no já mám právě v pátek 31 DC, takže v sobotu se má mrcha dostavit, ale ani bych se nedivila, kdyby se mi to zase posunulo a mrcha přišla třeba až v pondělí.. Proto ani nebudu dřív testovat. Asi před 5 rokama jsem na doporučení HA vysadila na půl roku a každý cyklus jsem taky měla delší a delší... Tak uvidíme no :rolling_eyes:
20. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy131311 na co je duphaston?
20. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no uvidíš jak to bude dál, předpokládám, že se během toho příštího týdne ještě otestuješ co? uvidíš, jestli čárka bude sílit nebo Ti MS přijde..mít tak dlouhé cykly to je blbé..
20. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek