• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis uvidíš..možná se Ti spíš zkrátí, začne se stabilizovat.. teď se dívám na svůj menst. kalendář, tak první cyklus po odstranění Mireny jsem měla 33dní, pak 31dní a potom už to bylo 28,26, 27 atd..takže se srovnal
ale Mirena je něco jiného než HA, tam vaječníky fungují normálně
20. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Je to dydrogesteron na úpravu cyklu, abych nemusela každý měsíc na vyvolávačky. Navíc jsem od začátku cyklu začla brát inofolic a je fakt, že tohle je první měsíc, kdy vím spolehlivě, že ovu byla :slight_smile: Tak proto jsem z toho teď tak u vytržení :wink:
20. zář 2013 v 11:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak já jsem to tehdy měla úplně naopak - každý měsíc delší a delší... Snad už se teď víc neprodlouží než těch 31 dní.
@lucy131311 tak to držím palce, ať to vyjde :wink: a jak dlouho už se snažíte?
20. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak víš co, stejně z toho asi nic nebude, takže mi to nějak nevadí... a kdyby to náhodou vyšlo, tak by to dostal manžel k narozkám :wink:
20. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Díky, tobě taky. Snažíme se teprve od konce dubna, což není dlouho, a s ohledem na poruchu štítné žlázy by to ještě nějaký čas mohlo zabrat, protože se mi to oprauud hodně ovlivňuje. Nejdřív se mi povedlo srovnat štítnou a pak MS díky HA, ale pak mi doktorka právě kvůli plánovanému těhotenství upravila léčbu štítné a MS zmizela úplně bez ohledu na HA. Po vyvolávačkách MS sice byla, ale bez ovu, proto na doporučení doktorky zkouším ten inofolic :slight_smile:
20. zář 2013 v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ovu test zase negativní .... Grrr, to vypadá na dlouhej cyklus :angry: A příští týden na vyšetření na gyndu .. To zas budou nervy :rolling_eyes:
20. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já mám jinak pravidelné 29 dní, no asi to zkusím, ale bojím se
20. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ono je možné, že se ti to prodlouží tento cyklus, protože jsi měla posunutou i OVU, že?
20. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek No možné to určitě je, ale to už bych měla cyklus snad dní.. zatím žádné příznaky přicházející MS tak uvidíme za týden :-/
@janetoty zkus ještě otestovat za pár dní, třeba po víkendu a uvidíš..
@lucy131311 aha, to máš teda dost komplikované, já ovulku neměřím, ale podle bolestí odhaduju kdy je... Hlavně že to máš pošéfované, doktoři určitě pomůžou :wink:
20. zář 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem přišla domů a hustej krémovej výtok jak blázen, ale kolik ho bylo :frowning2: nevíte co to může být? Snad ne nějaká infekce :frowning2:
20. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ten je většinou pří tehu :dizzy_face:
20. zář 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ja výtoky nikdy nepoznala.... :-/ nikdy jsem nevedela co je co. takze neporadim
20. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky jsem o tom cetla v souvislosti se zacatky tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pozor! :dizzy_face:
20. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky, já vám závidim :slight_smile: :dizzy_face:
20. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
@lucija76 Na těhu výtok je to asi brzo, jsem teprve 4 dny po ovulaci a ještě 8 dní do MS... Se spíš bojím té infekce, zatím mě teda nic nepálí ani nesvědí - to jsem zase vyčetla na netu, že to je s výtokem další příznak infekce. A doufám, že aní neznačne.. Stejný jsem měla i u te ovulace, ale teď ho bylo strašně moc a o dost hustší.. No zatím je klid, jdu trochu pouklízet a uvidím, co tam dole najdu za chvíli, třeba to bylo jen nějaké jednorázové :slight_smile:
20. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa co nám závidíš? My tady tak akorát můžem (v dobrém) závidět chris :slight_smile:
20. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Vidíš budeš těhulka.D
20. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis huhuhu,... to jsem na tě zvědavá :wink:
20. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak ja uz mlcim :grinning: :wink: :zipper_mouth: :grinning:
@mihis
@jenyska4 jo a jenys má vzdycky pravdu :slight_smile:
@mihis To se mimi zahnízduje...já to měla taky tak...vždyt jsem Ti písala, že budeš těhulka!!Udělej test v neděli budeš tam mít ducha nejpozději v uterý :wink:
20. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4
@mihis to by bylo supeeeer, to by jsme tu byly pár týdnů po sobě :slight_smile:
20. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis testujete, pozorujete příznaky a na některé z Vás, jako třeba na @chris se už kousek toho štěstíčka nalepilo :slight_smile: A já furt nic, protože bez ovulky to je jak střílet slepýma :grinning: Ale jinak, pokud neni zbarevný, nepálí to a ani nezapáchá, tak to nic špatného není. A pokud neměříš BT, je možné, že OVu byla dříve, než myslíš, takový výtok opravdu bývá při těhu :wink:
@chris_n vždycky néééé:slight_smile: ale většinou to tak nějak poznám, ale sobě neporadím co nosím pod srdíčkem, u druhého jsem měla pocit, že holka a byl to kluk a ted mám pocit, že zase kluk tak nevím :unamused:
@mihis může to být opravdu těhotenský příznak..
@jenyska4 ale u mě si pravdu měla :-*
20. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n u druhých ano...od mala mám předtuchy, ale u sebe samé to nějak nefunguje :unamused:
20. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mazec holky, ja chci taky :grinning:
20. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 no když jsi u těch předtuch tak co my ostatní ??? :wink:
20. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky co jste měly děti kdy vám vyšly pozitivné testy a co se narodilo? říká se, že u holek je větší hcg a proto i veliké nevolnosti. Mě teda až po MS a byl to kluk
20. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek