• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n to je jak kdyby z toho vyšla mihis :grinning:
20. zář 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no co to víš, jenyska říká, že jsi :slight_smile:
20. zář 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n holt jste s mužíčkem šikovní :slight_smile:
@eeen joo naše vědma @jenyska4 mě trošku nahlodala :slight_smile: , ale jak říkám, do MS ještě daleko, takže nedělám žádné závěry
20. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka o psovi a tolik kapesníků jsem už dlouho neposmrkala :slight_smile:
20. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis to se ti nedivim od @jenyska4 bych byla nahlodaná taky :grinning:
20. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ještě se uvidí, kdyžtak se budu snažit i dál :wink:
20. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty áha..tak to neznám..pamatuji se tak jedině Goro bíleho psa :wink:
@mihis však uvidíš..ale dokáže ta jenyska naladit co? :sunglasses:
20. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no to je jasný, když to nevyjde teď ,tak to vyjde příští cyklus no... :slight_smile: a bude z toho ráček :grinning:
20. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to jo, ještě aby to tak bylo :wink:
20. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, jsou tu mezi námi i maminy, mám dotaz. V čem jsou ty nemocniční novorozenecké postýlky tak suprové? Kamarádka má měsíc a půl starou holčičku a používá to. Jen mi to přijde takové divné.
20. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tedy teprv 18DC,ale jsem zvědavá, jak mrcha dorazí teď, minule byla ještě pěkně pravidelně,jak kdybych brala HA,ale hlavně skoro bezbolestí a taky hodně slaboučká...tak doufám,že jí to vydrží :slight_smile: :grinning:
20. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já jsem právě ráčka hrozně chtěla :wink: loni v říjnu jsem měla hodně poblázněný hormony, asi se mi snažily něco říct :grinning:
20. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to teda dokáže :slight_smile: akorát se mi do testování dřív jak za týden nechce, abych nebyla zklamaná :slight_smile: takže musím vydržet. Minulý měsíc jsem taky říkala, že musím vydržet a nakonec jsem ani netestovala, protože přišla mrcha - o dva dny později :slight_smile:
20. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n vůbec netuším..my jsme měli takové ty staré "verze" se šprušlemi, nově se používají takové plexisklové..jsou docela vysoké, tak se asi k miminu nemusíš moc ohýbat
20. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak na ráčka máš celej říjen...,tak třeba se podaří...držím pěsti :slight_smile:
20. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jestli to nebude proto, ze jsou mensi, takze tam to miminko neni ztracene jako ve velke klasicke spruslove postylce?
Ve FR se zase pouzivaji na ty prvni mesice takove kosicky, rikaji tomu "hnizdo", je to asi o velikosti korbicky hlubokeho kocarku, mozna i mensi, a pouzivaji je prave proto, ze se tam to mimco citi lip, jako v brisku. Anebo se pouzivaji specialni mantinely do klasicke postylky, aby proste to mimo nemelo vedle sebe jeste z kazde strany jeste pul metru mista.
20. zář 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám uplný babinec :grinning: ,dočítat nestíhám.
Tak folík nakonec povyrostl 20,1mm a dnes píchnutý pregnyl.tak ted už je to na přírodě a já můžu jen čekat. tulení bylo dnes ráno pár hodin před píchnutím tak snad tam nějaký permoník vydrží.
20. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hankamisa držím pěsti ať to vyjde..., ale musí, když jste tomu tak hezky pomohli :slight_smile: :wink:
20. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám asi kocovinu :grinning: :grinning: fujj :grinning:
20. zář 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky blížence jsem to i já a kdyby to ted klaplo tak datum porodu vychází +- na moje narozky i mého tatky 60 niny a pozitivní těhu test by manžel mohl mít taky k narozeninám.. :slight_smile: tak uvidím.původně jsem chtěla být těhu letos ke svým 35.narozkám. pokud to ted nevyjde nechám tomu volnost.ale nějak tuším ,že by to klapnou mohlo.
20. zář 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa do kdy je blíženec?
20. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n 22.5.-21.6. já budu rodit plánovaně císařem +-38tt pokud to vydržím být 2v1.
20. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa aha.. tak to koukam, že ja muzu mít jak býka, tak blížence
20. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - no uvidíš.porod je normálně v 40tt-42tt.a ty už jsi těhu? jestli jsem něco překoukla tak moc gratuluji.
20. zář 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa jj, dělala jsem několik testů, všechny od začátku pozitivní. Na digi bylo 3+ (ted ve středu). Podle poslední MS by idealní porod byl 23. května. K dr. jdu 30. září
20. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n -no já vás totiž nestíhám dočítat,takže toho moc nevím. tak to by byl blíženec,já jsem 25. :wink:
20. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa to vím, ale tak nepředpokládám ideální datum. Hlavně uvidíme, co teprve poví dr.
20. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa tak držím palce, ať se spermijky snaží a můžeš se radovat z pozitivního testíku :slight_smile:
20. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n vidíš, máš kocovinu a zadarmo :grinning:
20. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek