• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis no a nic si neuziju :grinning:
20. zář 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to já ti taky držím palce. Pořád si říkám kamarádky heslo: až to bude mít přijít, tak se to povede :wink:
20. zář 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n ale užiješ neboj.. akorát je trochu naopak oproti alkoholu - nejdřív zábava pak je hned blbě, u těhu je to - blbě, blbě, blbě a za 9 měsíců zábava :grinning:
20. zář 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis zábava samozřejmě s rezervou, taky pěkné starosti, ale ty za to stojí :slight_smile:
20. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janetoty je to krásný film, že? :dizzy_face: my máme toho pejska doma, o to víc to bylo pro mne :slight_smile:
20. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n kdy dorazí manža? už se nemůžeš dočkat co? :slight_smile:
20. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já mám taky 3,5 letou fenku křížence ohaře a labradora. Všechny filmy, kde se něco děje psům, tak obrečím. :wink:
20. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jupiii, vikend... :slight_smile:
20. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to je klasika - sníš něco, co si myslíš, že na to máš chuť a pak to chce ven a to "divno v puse" mám celý den. Jo a měla jsem super nápad - jít do řeznictví - no tak tam jsem po 30s nechala manžela a vypotácela se ven. :slight_smile:
Postýlka pro novorozence - v nemocnici mi přišla super- byla jsem po císaři, nemusela jsem se ohýbat, jezdili jsme s tím po chodbě,... ale nevím asi to myslíš jako pořídit si ji domů? Vím, že se to dá i půjčit, ale to mi popravdě přijde jako blbost, já jsem si malýho naučila od narození, že postýlka v které bude přes noc spát je na jednom místě - přes den jsem ho mívala různě - košík, lehátko, deka, sedačka, cestovní postýlka, ...
@mihis no, nevím, já teda ten "výtok" měla tak cca od 20dc a že jsem těhotná vím asi od 23dc - to už mi bylo 2 dny "kocovinově" :slight_smile: a opravdu to nebylo vsugerované, protože my jsme se ještě ani nesnažili - chtěli jsme začít teď
20. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak cca do hodiny čekám, že dorazí
20. zář 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no kamarádka ji má vypůjčenou právě. a přijde mi to divný to děcko tam
20. zář 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no, já bych ji nechtěla, ale věřím, že to někomu vyhovovat může. Já jsem třeba ani monitor dechu neměla a vím, že je to dnes taky "standard" a jsem v tomto asi "nenormální" :slight_smile:
20. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marketuska tak já uz radsi nic neodsuzuju. Vzdycky jsem si rikala, co je tohle a tamto za kravinu.... a kdyz jsem se dostala do té situace, tak najednou jsem to taky chtela nebo potřebovala :-d
20. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no právě, ale je fakt, že každému vyhovuje něco jiného - nejdůležitější je, aby to vyhovovalo miminu a mamince
My sice máme prostoru dost, ale nedovedu si představit, že bych měla ještě další postýlku a dle mého názoru je ta pidi-postýlka z plexiskla na měsíc, možná 6 týdnů? Já spíš doufám, že budu moct mít od švagrové půjčený zase košík, i když nevím, s tím rarachem co máme doma, aby s miminem nelítal po bytě, nebo ho nevyklopil, jak za ním poleze :slight_smile:
20. zář 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska hele tezko rict, videla jsem fotku a mala uz v mesíci a půl a místa asi bude mít dost. Ale mě to přijde takove divné no. uvidím
20. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n co je asi dobré je, že je jakoby nakloněná - že mimino neblije, že je dokopce :slight_smile: Ale kamarádka mi poradila - dej v postýlce pod matraci pod hlavu petku nebo šanon a super - ušetřili jsme za klíny apod. :slight_smile:
20. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n @marketuska Ja jsem holky taky nic nemela, mala mela normalka postylku, ale je fakt ze v ni dost rvala, tak jsem pak "vyrobila" mantinely z velkych zamotanych osusek, a bylo to lepsi. Urcite bych nekupovala pro zdrave, donosene dite ani ten monitor dechu.
20. zář 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty My zrzka nechali našim a doma máme tudle princeznu. V psoeldních měsících jí víc necháme zvykat na děti, aby pak nebyl problém. :slight_smile: Ale co si budem povídat, ona už takové naše malé chlupáté mímo je :grinning:

Jinak dnes mám slíbeno snažení, tak doufám, že nepřijde domu, nezabrousí do pelechu a neuvidim jen záda :grinning:
20. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marketuska Já jsem pro monitor dechu, mám okolo sebe dětičky, kterým to zachránilo život :unamused:
20. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska já jsem ten výtok měla jen ráno, odpoledne už nic.. Asi je to moje tělo nějaké zblbé nebo co, nechám to koňovi.. :slight_smile:
20. zář 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa nevím, nevěřím tomu, že to "zachrání" život, ale je pravda, že je to můj názor
@mihis taky to ze mě "neteče" pořád :slight_smile: a nech to "koníkovi" :slight_smile:
20. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík. no uvidím ono to nějak dopadne a třeba z toho bude 3násobný dárek. :wink:
20. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa @janetoty mě moc filmy o zvířatech neba..mám raději jiný žánr..právě teď si pouštím Ostrov s Ewanem McGregorem, toho žeru:slight_smile: jinak sjíždím všechny tři série Game of Thrones a celkově fantasy se mi líbí
@verunkaaa máš pěkného pejska..my jsme kočičí lidé, máme Evelínku :wink:
monitor dechu jsem měla, pro jistotu, postýlku klasickou, jen jsem podle věku snižovala výšku matrace..ještě jsem ji naklonila, podložila jsem ji knížkami, aby měl mírnou nakloněnou rovinu :slight_smile:
20. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa držím palce, ať to vyjde
20. zář 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Ewan je, jak to napsat ... ACH :dizzy_face: :grinning: Můj chlap nechápe, co na něm vidím, jelikož ten si ho pořádně pamatuje jen z trainspottingu .. Ale myslím, že tobě to nemusím vysvětlovat. Viděla jsi film Nic nás nerozdělí? Doporučuji. I když se tam prakticky jen mihne, je to výborný film ... Ewan je jen takový bonus :slight_smile:
20. zář 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jé, Ty jsi taky fanda ? :wink: mám ho moc ráda, ten film, o kterém mluvíš jsem neviděla, díky za tip.. jinak se mi strašně líbí v Moulin Rouge, překvapilo mě jak skvěle zpívá..má výbornou techniku a pěkný tenor.. a taky se mi líbil jeho dokument z cesty kolem světa na motorkách
20. zář 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak nevim, jestli je to tim, ze chodim spat driv, nebo ne. ale nejak nemuzu spat. vcera jsem se vzbudila v pet, snes tsky za tmy a uz jsem mela problem zabrat. naštěstí se to povedlo, takže jsem spala do sedmi a konec :unamused:
21. zář 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pregnyl-holky za jak dlouho jste poznaly, že se něco děje po vpichu?
na to, že jsem 23h po vpichu mi nic není, tak nevím…začínám mít obavy, že nic. včera mě cca po 4h začaly nepatrně bolet záda a nohy jako bych měla dostat ms nebo chřipajznu a do večera to přešlo. ted vůbec nic ani břicho. :(
21. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa to já mám takovýhleho mazla :wink:
21. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa na děti byla zvyklá, když byla malá. Pak, když jsme se přestěhovali, tak jí starší děti zlobily, takže u nás to bude asi boj i z toho důvodu, že je hroznej rozmazlenec :grinning:
21. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek