• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n to já bych zase spala pořád, teď jsem vstala a kdyby mi nebylo blbé prospat sobotu tak asi ještě spím... :grinning:
21. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Toto je zase náš malej rozmazlenec, taky mám celkem obavy, jab si zvyknul na mrně :slight_smile: Je to kokršpaněl, akorat v létě ho stříháme dohole, aby mu nebylo vedro a netahal domů různej bordel.. Býváme toti na chalupě, tak je prakticky pořád venku
21. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mihis do dávná jsem to měla taky tak :*)
21. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis
@chris_n holky, já si dnes taky pospala :slight_smile:, to je hříh vstávat brzo v sobotu :slight_smile:, chris-n jestli to nebude tím jak se těšíš na koníka, tak nemůžeš spát :grinning: , tak za 3 hoďky se mi vrací manžel, už se na něj těším...
dnes jsem 19DC a ráno jsem měla řekla bych ten správnej výtok-vodovej,ale je to divný páč jsem ho měla asi i před 23 dny, tak už fakt nevim, radši už nic sledovat nebudu, stejně se v tom nevyznám
21. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já jsem z těch výtoků taky zmatená a už nevím, kterej znamená co. Asi je vážně lepší nesledovat a užívat si :slight_smile:
21. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n asi už se připravuješ na mimouše, tělo si chce pomalu zvykat, tak tě nutí vstávat brzo :slight_smile:
21. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj přesně, ale ono je těžké nesledovat, no možná kdybych nebyla na koníkovi, tak to tak těžké neni, páč to bych ani nevěděla,že nějakej plodnej hledn je ani prostě plodné dny... :grinning:
21. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jo konik k tomu svadi, ale co tak sleduju, tak už to není jen o plánovní mimina, teda tady v té naší diskuzi. Je to tady jako pokec normálních bab, vždycky se těším až si počtu, až si tady postěžuju, nebo se podělím, když mám radost a netýká se to ani mimina.. Už jsem si tady na vás holky tak zvykla, že byste mi chyběly, i když bych byla těhotná :grinning:
21. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis jj to je fakt...jen škoda,že některá nebydlíte blíž, hned bych zašla na kafe... :slight_smile: :grinning:
21. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen To jo, samá pražanda tady skoro :grinning: ale třeba nám to jednou vyjde, že dáme někde srazík :slight_smile: a nejlépe už i s mrňatama :grinning:
21. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis to by bylo skvělé, až budeme mít všechny ty svá prťata na světě :wink:
21. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no já bych řekla, že některým zatím bude stačit otěhotnět :grinning: ale určitě bych to brala, potkat se s váma naživo :slight_smile:
21. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@janetoty jo to by bylo fajn, akorát já jsem od vás dost mimo... JČ :frowning2:
21. zář 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen A kde presne z JC? :wink:
21. zář 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek z ČB, koukám, že ty z Tábora :slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jojo :slight_smile: Původně jsem tedy s Frýdku-Místku, v Praze jsem studovala a teď pracuji a přivdala jsem se do Tábora...takže taková cestovatelka :grinning:
21. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To je fakt, že je super sem chodit i jen tak pokecat o všem možném :slight_smile: Jen občas nestíhám dočítat :wink:
21. zář 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co takhle si říct, jak jsme se poznaly se svými milými?

Já jsem se s tím svým potkala na svatbě mé sestry, neb si brala jeho bratrance :slight_smile: Původně chtěl svou účast na svatbě odřeknout, ale na poslední chvíli si to rozmyslel - naštěstí!!! :sunglasses: No a když nepočítám odchylku jednoho dne, tak za 7 let od našeho seznámení jsme se vzali na stejném zámečku :grinning:
21. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my máme (resp. rodiče) tuto slečnu :slight_smile:
21. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis
@pepetousek Holky krasny pejsky mate, je videt, ze Cesi jsou opravdu velmoc pejskaru :slight_smile:
My jsme se poprve videli, kdyz jsem jeste chodila se svym expritelem. Hazel na me ocko :slight_smile: a pak jsme se nahodne potkali v uplne jinem meste, kdyz me vzali do jedne firmy jako jeho kolegyni. Jezdivali jsme spolu domu autobusem a i ten cas straveny spolecne v praci vzal za sve .. Ale nase zacatky nebyly uplne ruzove, nakonec jsme to ale nejak prekonali a ted uz si to bez sebe nedokazeme predstavit :slight_smile:
21. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo, koukam ze mate skoro vsechny pejsany :slight_smile: Ja mam jen Leu a Lea ma krecka, ale kdybyste mooc chtely, taky hodim foto :grinning: :wink: :grinning:
Jinak jsem si dneska taky pospala pekne, od toho je vikend prece. Kazdou sobotu a nedeli si tradicne delame snidani do postele. Nejprve jsme zacli jen u vyznamnych prilezitosti, pak se tradice rozrostla na kazdou nedeli, a ted uz v posteli snidame i v sobotu :slight_smile:))
21. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pepetousek Ja jsem se s drahym seznamila v jednom baru, kde jsem byla se skupinkou kamaradu. On me pak zkontaktoval, ale nic nebylo, tenkrat byl uz dlouho sam a hledal idealni zenu - svobodnou, mladou, bezdetnou, vysokoskolacku, francouzku, a nevim uz jake mel jeste naroky, a ja byla pravy opak :grinning: Vidali jsme se dal jako kamaradi, nikde nic. A asi dva roky pote, co byl porad sam, mu to nejak docvaklo, sli jsme spolu na sklenicku jeste jako kamaradi a chvili potom uz jsme spolu bydleli ;)
21. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se vede? já dneska měla v plánu spinkat déle, ale v osm jsem byla vypuzena z postele a šlo se na houby..dobrý úlovek, mňam :slight_smile:
pejsky máte pěkné, jak už jsem psala, my jsme kočičáci, tak se u nás doma na gauči válí jedna mazlivá potvora
já se se svým mužem potkala v práci, nastoupil jako nový kolega..ze začátku jsme si do oka moc nepadli, oba jsme si o sobě mysleli svoje :unamused: :slight_smile: ale pak po pár letech jsme se začali víc bavit a zjistili, že jsme prakticky úplně stejní, no a jsme spolu..
21. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ale ne jen pražandy, já třeba ze slezska :slight_smile:
21. zář 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já taky původem z F-M :slight_smile:
21. zář 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem od Plzně a potkali jsme se 3x než jsme to spolu zkusili: 1. chodil ve 13-ti s mojí nejlepší kamarádkou, 2. jsem byla u nich ve vesnici na brigádě v hospodě, kam chodil se svojí tehdejší přítelkyní (i já byla šťastně zadaná), 3. jsme se setkali na vánoční zábavě, pak jsem si na něj sehnala číslo před kamarádku, napsala mu a večer už jsme měli rande (to už z jeho iniciativy)
21. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme spolu chodili na gympl, jen do vedlejší třídy ale stejný ročník.. Poprvé jsme spolu chodili ve druháku, pak ve třeťáku, ale zase to nějak nevyšlo, no a ve čtvrťáku na stužkováku jsem to zkusili do třetice a od té doby jsme spolu.. Teda ještě s půlroční pauzou asi před 5 lety.. V lednu spolu budeme devět let, v červenci jsme měli roční výročí svatby. Občas jsme to měli doma trošku jako Italové, ale s věkem se to lepší :grinning:
21. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twinkle a co ty? jak se daří kočko?
@janetoty a co tvoje MS? doufám, že pořád nic.. dělala jsi další testy?
21. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak Vás zase zpětně dočítám-už mám takový rituál: kafíčko do postele,pejsek po boku a koník... :slight_smile:
@mihis tak vidím,že jste se svatbou čekali dlouho...
My se brali po pěti letech a letos měli páté výročí od svatby.Letí to letí....
Psíčka máme čtyři roky a taky přidávám fotku toho mojeho mazlíka :slight_smile:
21. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis MS zatím pořád nikde... :wink: test jsem včera dělala mamatest ale duch až po limitu, což jsem teď četla, že dělá často, no mám ještě nějaký jiný testy, tak to možná zítra zkusím. i když bych nejradši počkala do toho pátku, abych se nenervovala
21. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek