• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@xdany
@fialka1122 Vás holky cestovatelky obdivuju, já teda taky ráda cestuju, ale na studium a au-pair v zahraničí jsem nikdy neměla odvahu.
1. dub 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, příhoda z dneška. Milý vzal psa do práce a zrovna začal zvracet, když tam byl americký velvyslanec :grinning: Ale i tak se líbil :slight_smile:
2. dub 2013 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany asi vyjádřil, co si o něm myslí :slight_smile:))
2. dub 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak co nového? U nás nového to, že ředitelka mi v práci smlouvu prodlouží, takže kdyby se zadařilo podle plánování hned v létě, tak bude mít velkou radost :grinning:
9. dub 2013 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misulka88 U nás je vše při starém, jen jsme se začali fyzicky připravovat na letní snažení a musím říct, že po týdnu jsme z toho oba vyřízení, nám se svišť musí zadařit na první pokus :grinning: :sweat_smile:
Jinak tu začal tát sníh, takže v květnu snad už bude jaro :sweat_smile: :rolling_eyes:
12. dub 2013 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@xdany Ted jsi mě pěkně pobavila :grinning: , u mě asi zrovna v těchto dnech probíhá ovulace, ale k čemu je mi to ted platné, když musíme počkat aspon do toho léta... :unamused:
12. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 Jo a začala jsem sledovat svůj cyklus (abych zvýšila ty šance na početí na první pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. dub 2013 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@xdany A jak sleduješ? Budu moc držet palce,at to vyjde na poprvé :slight_smile:
12. dub 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 Začala jsem tím, že jsem zjistila délku svého cyklu /nikdy mě to nezajímalo/ a pak to dala do online kalkulačky, koupila si ovulační testy a až to bude podle kalkulačky, tak je zkusím. Když v tu dobu ovulovat nebudu, tak zatím náhradní plán nemám.
12. dub 2013 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja se rozhodla se na cele ovulacni testy a podobne srandy zatim vykaslat -- trosku se zmenily okolnosti, tak jsme si s manzelem rekli, ze zacneme uz od brezna, takze uz mam za sebou prvni (pravda neuspesny) mesic. Kazdopadne, k veci: pozorovala jsem se jak silena, porad si neco merila, zkoumala, pripadala jsem si misty az sama trapne pred sebou a kdyz jsem to pak dostala, tak jsem byla uplne neumerne zklamana a rekla si, ze takhle ne, ze takhle se z toho za par mesicu zblaznim. Takze jsem dala na radu zname psycholozky, vsechny ovulacni testy jsem vyhodila do kose a proste si uzivam sex, s tim, ze jednou to prijde (jasne, ze na zacatku pristiho mesice budu zase napjate cekat, jestli to dostanu nebo ne, ale odmitam si, aspon zatim, brat na pomoc vedu :slight_smile:)
16. dub 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dora13 Tak můj první ovulační test byl negativní, tak mě to teda trochu rozhodilo :sweat_smile: , ale teď už je zase pracovní týden, milý má problémy v práci, takže na nějaký ovulace není čas myslet :pensive:
16. dub 2013 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@xdany: ja musim rict, ze po tom prvnim neuspesnem mesici jsem taky byla rozhozena, kazdy asi ocekava podvedome, ze mu to vyjde hned napoprve...ale musim rict, ze ted uz jsem se srovnala a ted se zameruju na jine veci.
16. dub 2013 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak za 2-3 měsíce to vypukne :grinning: :sunglasses: Na mě to jaro leze, já bych mohla začít už teď :pensive: :sweat_smile:
20. dub 2013 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: můžu se přidat? plánovala jsem snažení nejprve od ledna 2014, pak podzim 2013 a dneska budeme s manželem diskutovat a doufám, že se společně shodneme na tom, že bych papala ještě jeden měsíc antikoncepci a pak 1-2 měsíce chránění jinak, aby se tělo trochu pročistilo a pak :slight_smile:
22. dub 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@xdany Už se to blíží co :grinning: to už uteče ani nevíme :slight_smile:
29. dub 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pellullinka Ahoj, ano určitě se přidej :wink: ty už si oproti nám dál, my tu plánujem první, aspon tu už bude zkušená mamka :wink:
29. dub 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 Děkuju :slight_smile: Je fakt, že je to teď jiné, už trochu vím, které věci sem použila, které byly úplně k ničemu, ale tím si podle mě musí každý projít :slight_smile:
už se to pomalu chystá :slight_smile: ale snažilka jako taková jsem poprvé, syn byl plánovaně neplánovaný :slight_smile:
29. dub 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pellullinka tak se budem snažit vsechny dohromady a podporovat se;)
30. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 :slight_smile: vy už jste začali? já jsem to počítala a vychází nám to zhruba na polovinu června bez HA
30. dub 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pellullinka Nene,ještě jsme nezačali.Planujem to tak na to léto,ale uz teď se těším :slight_smile:
30. dub 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 na léto je docela široký pojem :slight_smile:
30. dub 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,přidávám se k vám holky. Zítra očekávám MS po posledním platičku antikoncepce a od pondělí na to mužeme vlítnout v plném nasazení :slight_smile:
30. dub 2013 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pellullinka asi červenec :slight_smile:
30. dub 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucy131311 ahoj,vítáme te u nás :slight_smile:.Tak to uz máte za pár dní,to se máte ;)
30. dub 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 děkuji, jj, už teď pomalu nemužu dospat, tak snad na sebe drobeček nenechá dlouho čekat :slight_smile:
30. dub 2013 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky přidávám se k vám my už teda začali minulý měsíc a zatím nic,ale ráda bych případně probrala jak tomu co nejdřív pomoct :stuck_out_tongue_winking_eye:
30. dub 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucy131311 nedivím se a snad se podaří hned ;)
30. dub 2013 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dora13 já taky začala a nic jsem zklamaná a nevím jestli tedy nezkusit ty testy
30. dub 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulka88 Snad :slight_smile: Jak tak pročítám vše starší příspěvky, narazila jsem na třídu učitelek, v tomto se sice do klubu nepřidám, ale vždy to byl muj sen a ještě jsem se ho nadobro nevzdala, já se do té školy nebo školky jednou nějak dostanu :grinning:
30. dub 2013 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jojo,samé učitelky skoro tu :grinning: já jsem ve skolce,nekdy je to náročné,ale je to krásná práce.Jen nevím pak,jak uz budu tehotna,jak dlouho tam vydržím,deti jsou furt nemocné,tak se uvidí no :slight_smile:
30. dub 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek