Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
moniinom
1. dub 2013
@xdany
@fialka1122 Vás holky cestovatelky obdivuju, já teda taky ráda cestuju, ale na studium a au-pair v zahraničí jsem nikdy neměla odvahu.
xdany
2. dub 2013
Holky, příhoda z dneška. Milý vzal psa do práce a zrovna začal zvracet, když tam byl americký velvyslanec 😃 Ale i tak se líbil 🙂
fialka1122
2. dub 2013
@xdany asi vyjádřil, co si o něm myslí 🙂))
misulka88autor
9. dub 2013
Ahoj holky, tak co nového? U nás nového to, že ředitelka mi v práci smlouvu prodlouží, takže kdyby se zadařilo podle plánování hned v létě, tak bude mít velkou radost 😃
xdany
12. dub 2013
@misulka88 U nás je vše při starém, jen jsme se začali fyzicky připravovat na letní snažení a musím říct, že po týdnu jsme z toho oba vyřízení, nám se svišť musí zadařit na první pokus 😃 :-N
Jinak tu začal tát sníh, takže v květnu snad už bude jaro :-N 8-(
misulka88autor
12. dub 2013
@xdany Ted jsi mě pěkně pobavila 😃 , u mě asi zrovna v těchto dnech probíhá ovulace, ale k čemu je mi to ted platné, když musíme počkat aspon do toho léta... :-|
xdany
12. dub 2013
@misulka88 Jo a začala jsem sledovat svůj cyklus (abych zvýšila ty šance na početí na první pokus :-p )
misulka88autor
12. dub 2013
@xdany A jak sleduješ? Budu moc držet palce,at to vyjde na poprvé 🙂
xdany
12. dub 2013
@misulka88 Začala jsem tím, že jsem zjistila délku svého cyklu /nikdy mě to nezajímalo/ a pak to dala do online kalkulačky, koupila si ovulační testy a až to bude podle kalkulačky, tak je zkusím. Když v tu dobu ovulovat nebudu, tak zatím náhradní plán nemám.
dora13
16. dub 2013
Ja se rozhodla se na cele ovulacni testy a podobne srandy zatim vykaslat -- trosku se zmenily okolnosti, tak jsme si s manzelem rekli, ze zacneme uz od brezna, takze uz mam za sebou prvni (pravda neuspesny) mesic. Kazdopadne, k veci: pozorovala jsem se jak silena, porad si neco merila, zkoumala, pripadala jsem si misty az sama trapne pred sebou a kdyz jsem to pak dostala, tak jsem byla uplne neumerne zklamana a rekla si, ze takhle ne, ze takhle se z toho za par mesicu zblaznim. Takze jsem dala na radu zname psycholozky, vsechny ovulacni testy jsem vyhodila do kose a proste si uzivam sex, s tim, ze jednou to prijde (jasne, ze na zacatku pristiho mesice budu zase napjate cekat, jestli to dostanu nebo ne, ale odmitam si, aspon zatim, brat na pomoc vedu 🙂)
xdany
16. dub 2013
@dora13 Tak můj první ovulační test byl negativní, tak mě to teda trochu rozhodilo :-N , ale teď už je zase pracovní týden, milý má problémy v práci, takže na nějaký ovulace není čas myslet |-|
dora13
16. dub 2013
@xdany: ja musim rict, ze po tom prvnim neuspesnem mesici jsem taky byla rozhozena, kazdy asi ocekava podvedome, ze mu to vyjde hned napoprve...ale musim rict, ze ted uz jsem se srovnala a ted se zameruju na jine veci.
xdany
20. dub 2013
Holky, tak za 2-3 měsíce to vypukne 😃 😎 Na mě to jaro leze, já bych mohla začít už teď |-| :-N
pellullinka
22. dub 2013
Ahoj holky 🙂 můžu se přidat? plánovala jsem snažení nejprve od ledna 2014, pak podzim 2013 a dneska budeme s manželem diskutovat a doufám, že se společně shodneme na tom, že bych papala ještě jeden měsíc antikoncepci a pak 1-2 měsíce chránění jinak, aby se tělo trochu pročistilo a pak 🙂
misulka88autor
29. dub 2013
@xdany Už se to blíží co 😃 to už uteče ani nevíme 🙂
misulka88autor
29. dub 2013
@pellullinka Ahoj, ano určitě se přidej 😉 ty už si oproti nám dál, my tu plánujem první, aspon tu už bude zkušená mamka 😉
pellullinka
29. dub 2013
@misulka88 Děkuju 🙂 Je fakt, že je to teď jiné, už trochu vím, které věci sem použila, které byly úplně k ničemu, ale tím si podle mě musí každý projít 🙂
už se to pomalu chystá 🙂 ale snažilka jako taková jsem poprvé, syn byl plánovaně neplánovaný 🙂
misulka88autor
30. dub 2013
@pellullinka tak se budem snažit vsechny dohromady a podporovat se😉
pellullinka
30. dub 2013
@misulka88 🙂 vy už jste začali? já jsem to počítala a vychází nám to zhruba na polovinu června bez HA
misulka88autor
30. dub 2013
@pellullinka Nene,ještě jsme nezačali.Planujem to tak na to léto,ale uz teď se těším 🙂
pellullinka
30. dub 2013
@misulka88 na léto je docela široký pojem 🙂
lucy131311
30. dub 2013
Ahoj,přidávám se k vám holky. Zítra očekávám MS po posledním platičku antikoncepce a od pondělí na to mužeme vlítnout v plném nasazení 🙂
misulka88autor
30. dub 2013
@pellullinka asi červenec 🙂
misulka88autor
30. dub 2013
@lucy131311 ahoj,vítáme te u nás 🙂.Tak to uz máte za pár dní,to se máte 😉
lucy131311
30. dub 2013
@misulka88 děkuji, jj, už teď pomalu nemužu dospat, tak snad na sebe drobeček nenechá dlouho čekat 🙂
petruska_rs
30. dub 2013
Holky přidávám se k vám my už teda začali minulý měsíc a zatím nic,ale ráda bych případně probrala jak tomu co nejdřív pomoct 😜
misulka88autor
30. dub 2013
@lucy131311 nedivím se a snad se podaří hned 😉
petruska_rs
30. dub 2013
@dora13 já taky začala a nic jsem zklamaná a nevím jestli tedy nezkusit ty testy
lucy131311
30. dub 2013
@misulka88 Snad 🙂 Jak tak pročítám vše starší příspěvky, narazila jsem na třídu učitelek, v tomto se sice do klubu nepřidám, ale vždy to byl muj sen a ještě jsem se ho nadobro nevzdala, já se do té školy nebo školky jednou nějak dostanu 😃
misulka88autor
30. dub 2013
Jojo,samé učitelky skoro tu 😃 já jsem ve skolce,nekdy je to náročné,ale je to krásná práce.Jen nevím pak,jak uz budu tehotna,jak dlouho tam vydržím,deti jsou furt nemocné,tak se uvidí no 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli