• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis a co ty? už si zkoušela testovat? kdy to máš dostat?
21. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já to mám dostat až příští sobotu, takže budu testovat až ten den, kdyby mrcha náhodou nepřišla, tak možná zkusím vydržet i do pondělka, ale to nevím, jestli dám :slight_smile: zatím nemám žádné bolesti, takže je to dobrý :slight_smile: minulý měsíc jsem střídavě trpěla už od ovulace až do MS, tak uvidíme...
21. zář 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle to je hezoun :slight_smile: A jak jsi na tom s ms? A jak se vůbec máš? Vždycky se ozveš po takové době, a já mezitím všechno zapomenu v tom kvantu informací tady :grinning:
21. zář 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to je,já ho zbožňuju :slight_smile:
Já mám teď krátce po MS,takže se pomalu blíží náš čas :slight_smile: Minulý měsíc jsem věděla ,že nic,páč muže jsem skoro neviděla :sweat_smile:

A tobě držím palečky aby to dopadlo jako u chris :wink:
21. zář 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle já jsem z toho našeho psa taky úplně hotová, pořád se bojím, aby se mu něco nestalo, no jak s děckem.. :dizzy_face: tak se pilně snažte, budu džet palce :slight_smile:
22. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko holky..dneska jsem se opět nemohla vyhrabat z postele, je nádherně..jdu na houby..jinak mi nic není, docela mě to překvapuje, žádné známky blížící se MS, jen trochu citlivější prsa po stranách, ani je nemám tak nalitá jako obvykle..přisuzuji to tomu, že jsem začala brát Vitamarin a ten je na snížení příznaků PMS, tak to funguje..akorát se mi udělal na puse takový boláček, myslela jsem si, že je to opar :unamused: ale jen to bolí, nerozšiřuje se to..jsme na baráku, chlapi vedle bourají příčku, bordel tu je jak svi..a, tak raději vypadnu..
22. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka dobré ránko, to jsme na tom dost podobně.. Mě se posledních asi 5 dní zdají dokonce sny... Což znamená, že spím celkem tvrdě, včera se mi zrovna zdálo, že jsem těhotná a zubař mi musí vyvrtat zub a nemůže mi ho umrtvit, ráno jsem vzbudila úplně spocená :grinning: jinák příznaky zatím taky žádné, občas mě píchne v podbříšku, většinou když vstávám ze sedu, nebo při chůzi, ale je to pohoda a bradavky občas štípnou, což jsem taky nikdy nezažila, ale oproti minulému měsíci, jsem v podstatě bez bolestí :slight_smile: Užij si houby, já jdu vařit a odpoledne asi na mužův fobal, ať se na chvíli vyvětrám :slight_smile:
22. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, me tento mesic taky absolutne nic neni, oproti minulemu, kdy me touto dobou uz bolelo vsechno. Jen teda zeru jak prase :sweat_smile: No a k tomu sportu jsem se tento vikend jeste nedostala... :unamused:
22. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já jsem byla jen v pátek volejbale, ale včera jsme byli u našich a mamka zase nachystala samé mnamky, tak jsem celý den jen seděla a žvýkala :grinning:
22. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis buduna tebe myslet a držet palce :wink: já si počkám do toho pátku :unamused: ,ale neva aspoň to budu vědět jistě
22. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to já pokud to jde, tak jsem raději venku, začínají mi docela solidní nevolnosti :( Ted jsem je teda trochu zajedla slanýma chipsama :slight_smile: a oběd dělá manžel, protože já bych to asi nedala. No, s takovou to moc dlouho neutajím, snad aspoň dnešek přežijeme, zítra si zavolám doktorovi a už se konečně objednám
@mihis ty jsi tu myslím chris radila zázvorová lízátka na nevolnost, že? Tak já mám žaludek otočený jen při vzpomínce na ně - zkoušela jsem, když jsem čekala malýho "gravi-pop" - no hrozný - pak jsem zvracela jen jsem je uviděla :slight_smile: no a taky zázvorový čaj, mátový čaj, mateřídouškový čaj,...prostě všw co mi bylo doporučeno a ze všeho mi bylo zle - jen možná hnusný hořký žaludeční čaj zabíral
22. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty děkuji, já taky nebudu testovat dřív něž v pátek a tobě budu u doktora držet palečky, ať pro nás máš samé pozitivní zprávičky :wink:
@marketuska tak já jsem radila jen to, co jsem slyšela z doslechu :slight_smile: a ještě prý pomáhá vychlazená cola po lžičkách, to mi pomáhalo i při běžných žaludečních nevolnostech, tak to zkus..
22. zář 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jéé vidíš, coca-colu musíme pořídit - jo, to by mohlo pomoct :slight_smile:
22. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,člověk odjede na víkend na chatu a hned je tu co číst. Taky jsem si nějak zvykla sem chodit a sledovat ty vaše osudy :slight_smile: Tak doufám, že to tu nebloknete a nepřejdete do nějaké soukromé diskuze, aniž byste všechny pozvaly :wink:

Na chatě jsme slavili narozeniny manžela a jeho svědka (mají narozky 11 dní po sobě,tak jsme to slavili zároveň), tak samozřejmě nám bylo přáno,aby nás bylo do roka o jednoho víc a my jsme zase jemu přáli,aby se u nás inspirovali s tou svatbou :slight_smile: Jsou spolu dýl než my o 9 měsíců (skoro 7 let) a zatím o tom moc neuvažují....tak uvidíme,třeba jsme je přece jen nakazili, jenom to ještě neví :slight_smile:
22. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáááár holky.... musím si vás dočíst :slight_smile:
22. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ahoooj tak jak dopadlo přivítání? :wink:
22. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v pátek a v sobotu mi bylo faaakt nevolno. Vcera jsem řídila a musela jsem to předat manželovi, protože to byl hnus. Takže sebou nosím pišoty, abych měla co do žaludku. Dneska ale překvapivě nic. Možná je to tím, že jsem nemela čas na to myslet. Ale přiznám se, ža jak mi blbě není jeden den, tak si říkám... sakra co se deje? :grinning:
22. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty možná o trochu chladněji, než jsem čekala. Ale jinak fajnově :slight_smile: je nám dobře a jsme spolu :wink: jen muž se snaží být víc při zemi (nejak to moc neprožívá :grinning:), než přijdu s nějakou zprávou od Dr. Ale máme ted jiné starosti okolo bytu, tak pak to bude taky určitě jiný :slight_smile:
22. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jasný, až ubyde starostí, tak se začne pořádně radovat :grinning:
22. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n ahojky, tak jak dopadla kamufláž před tchánovcema? :grinning: Uvidíš jak manžlek roztaje, jak uvidí první ultrazvuk, pak mu to teprve vsechno dejde :slight_smile:
22. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis snad dobre :grinning: no a uvidim zbytek, jak dopadne. nejak se bojiiim
22. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaky byl víkend holky ??? Ja ještě 4 dny a huraaa dovca s kámoškou :slight_smile:
22. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a tak prozradila jsi to tchýni? Já včera mamce ano, 1. mi je strašně blbě (jak píšeš-celý den a do toho výkyvy, že mám co dělat udržet se a nezvracet :( ), 2. mi říkala jak se tak s taťkou bavili, že by bylo nejlepší kdybychom do roka, nejpozději do roka a půl měli druhé. Tak jsem jí to řekla - no hleděla teda pěkně :slight_smile: Ale jsem ráda - mám teď spojence v maskování nevolností před rodinou :slight_smile:
Mně ty piškoty nepomáhají - stačí 2 dny a už se mi hnusí :( Ale konečně musím někam zajít pro tu colu jak radila
@mihis
23. zář 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska hele on byl frmol, takze se to dalo. na o, ze jsem nepila mi rekla, ze jsem fakt nejaka prejeta :grinning: rikala jsem, ze mi jeste neni uplne dobre z toho, jak jsem byla nemocna. Ale paradoxne se pozastavovala spis nad tim, ze jsem usnula u televize u promitani fotek. a to kamufloval manzel.
23. zář 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ale pred pravou tchyni uz to asi neschovam. kde jdeme 13. rijna a to budu mit i po vysetreni. tam mi taky urcite budou chtit nalivat. jsem zvedava, jak mi dnes bude. vcera mi fakt nic nebylo. asi i tim, ze jsem toho snedla celkem malo.
23. zář 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n hele, já teď pokud to jde, chodím po obědě spát se synem - dám spát dítě, lehnu k televizi a jsem do 2min tuháč :slight_smile: Na jednu stranu mi to přijde legrační na druhou ani trochu, taková se vůbec neznám :(
Jinak mě teda mamka včera nadala, že jsem si ještě nezavolala doktorovi a že jsem tak klidná, tak to pak zase vynervačilo manžela, aby bylo všechno ok.
23. zář 2013 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska hele ja si zavolala a stejne me objednala az za dva tydny , resp. ted uz za tyden. ja to stejne asi nevydrzim tajit tak dlouho, jak by bylo dobre. uvidim, co dr. a dle toho se zaridim.
23. zář 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já chci jít právě ideálně ke konci příštího týdne, ale nechtěla jsem se stresovat tím termínem kontroly, ale už si tam zavolám jak to půjde, blbý je, že musím volat z práce a máme tu docela frmol a fakt nepotřebuji, aby ten telefonát někdo slyšel :(
23. zář 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ja sla pred barak kvuli tomu :D ale je fakt, ze jsem nervozni, jak ten termin mam. ale ted bude tyden frmol, tak to snad rychle utece.
23. zář 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka A kde bydlíš teď? Psala jsi slezsko..tam ses přivdala? Jinak jsem koukala na tvé svatební fotečky a nádhera! Fakticky sis s přípravou vyhrála :slight_smile:
23. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek