• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n A co kdyby sis nalít nechala, ale domluvila se s manželem, aby tajně upíjel z Tvé skleničky on? :grinning:
23. zář 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já půjdu asi do auta :slight_smile: před barák se u nás chodí kouřit :(
23. zář 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n čeho se bojíš??
23. zář 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek on tam vetsinou pije neco jineho, nez ja.
@marketuska taky reseni
@mihis nevim, aby bylo vse OK
23. zář 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n neboj, všechno bude dobrý :slight_smile: dyť ti tady všechny držíme palce, takže musí! Na kontrolu jdeš v pondělí, že? Já se těším, jak kdyby to měla být moje kontrola :grinning:
23. zář 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis jj, za týden. Ale až večer
23. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek méně já jsem původem z Místku ....pak jsem se přestěhovala do komorni lhotky a teď prezident týden býváme v českém tesine a o víkendu zase komorni lhotka :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo to asi nebylo pro mě :slight_smile: I když...střelec jsem taky :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@lucija76 a co u vás holky? Zatím se doufám nic nechystá, nic nebolí, žádné náznaky MS.. Mě zatím nic nebolí, ani břicho, ani záda... Takže pohoda :slight_smile: i když vím, že do sobotu ještě daleko :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to bude dlouhý čekací týden co :grinning:
23. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ty máš dostat MS až teď v sobotu, já myslela,že jsi mnohem víc přede mnou..., já teda až v úterý...
23. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no uvidíme, zatím toho mám hodně v práci, takže mi to ubíhá rychle :slight_smile: spíš se bojím, aby mě mrcha nepřekvapila a nepřišla i bez bolestí, tak musím chodit častěji na záchod a kontrolovat, ať pak tady mezi studentama nechodím s červeným flekem :grinning:
23. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen jo v sobotu, pokud mi vydrží cyklus 31 dní a nezkrátí se nebo neprodlouží.. :-/
23. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Možná jen zná případy, kdy se radovali předčasně .. Uvidíš, až to doktorka potvrdí a bude vědět, že je vše v pořádku, radování přijde :slight_smile:

Jinak já od včera hlásím OVU, asi bude dneska znásilňování :grinning: :slight_smile: Ještě teda testnu, ale podbřišek dává jasné signály :slight_smile:
23. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis jo to je naprd,že člověk pořádně neví, kdy to vlastně dorazí...
23. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ahoj, tak já hlásím taky klid.. měla bych to dostat buď zítra nebo ve čtvrtek, ale vypadá to, že se vůbec nic nechystá. jsem bez sebemenšího náznaku PMS a je to super :grinning: :grinning:
beru teď první měsíc Vitamarin, ten je prý výborný na potlačení příznaků PMS, tak jestli je to tím, je to zázračný produkt :grinning: :grinning:
23. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no jestli to dostanu, tak taky bez PMS a budu za to asi vděčit kontryhelu, nic jiného jsem do sebe neládovala.. Každopádně je to příjemné, když nic nebolí :slight_smile:
@eeen jo to je na prd.. První měsíc 28 dní, druhý 31.. tak snad se to teď neposune na 33 a bolesti nezačnou třeba až zítra nebo ve středu :rolling_eyes:
23. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak to se musíte snažit teda, je jedno jestli dobrovolně nebo znásilněním :grinning:
23. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No já jsem na to taky zvědavá, doufám,že se mi to nešoupne a zůstane pěkně na 28, mám to pěkně vypočítaný, abych to neměla na svatební cestu, páč to by mě asi šlehlo...
23. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jé a kdy a kam jedete? Třeba už pojedete ve třech :wink:
23. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis 11.9. do Paříže..., no to by bylo fajn, teda pokud by mi nebylo špatně...
23. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no do tý Paříže jedou ne?
23. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Už včera jsme se zasnažili, akorát po 5 dnech abstinence, takže si říkám, že bůh ví, jestli tam bylo vůbec ještě něco schopný doplout tam, kam má :grinning: :grinning:
23. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ty máš pamatováka, já už pořádně nevím, kdo a co :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa aspoň tam byly pěkně nashromážděný mržky :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen počkej, 11. 10 si myslela ne? Tak to jo, ja vždycky půlku věcí zapomenu :slight_smile: jéé do Paříže, to budete mít krásnou svatební cetu, hned bych jela taky :slight_smile:
@verunkaaa no právě že jo, po 5 dnech tam muselo být šikovných spermiek, neboj :grinning:
23. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no jasně že desátý :slight_smile:
holky taky vám to tu dnes tak blbne, nejde mi skoro nic komentovat, neukazujou se mi komentáře a je to celý nějaký zaseklý :frowning2:
23. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen mě se ukazuje všechno a v pohodě zatím...
23. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože, mi se dneska tak nechce..jsem rozbitá jak cig..nské hračky..včera jsme makali na stavbě, řezali dřevo, tak jsem si do práce šla vyloženě odpočinout
23. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@mihis To teda byly, ale myslela jsem, že když je to takhle dlouho, tak že pak ta větší hustota není moc dobrá pro otěhotnění? :slight_smile: Tedy, že neobsahuje tolik pohyblivých jedinců jako třeba když je sex jednou za 2/3 dny? :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek