• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka abys nakonec ještě nebyla těhule :slight_smile:
@chris_n tak já jsem si hezky plánovala, jak se objednám tak ideálně na 4.10. a ejhle, jdu zítra :/
23. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska tak to jsem zvedaváááá. Kolikátý že jsi týden?
23. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já ani nejsem, spíš vystresovaná, protože tam nic nebude a poženou mě za 14 dnů znovu a to tu nebudu, takže se budu stresovat tak 3 týdny, ach jo, přesně to co jsem nechtěla :(
23. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska proč myslíš, že tam nic nebude? Já bych měla v té době být v sedmém týdnu, tak snad už vidět něco bude.
23. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no, to by bylo docela vtipné, zrovna v období kdy s tím příliš nepočítám (malá četnost styku, stres, pěkně hnusná nálada) ale náhoda je blbec co? :wink: uvidíme
každopádně se těšíme s čím zítra přijdeš..samé dobré zprávy očekáváme :grinning:
23. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska podle kalkulačky jsem den před tebou= 6tt (5+4) dnes, takže jestli něco bude tak max. bublina :( proto, jsem chtěla až na konci příštího týdne, aby v bublině bylo něco, kde by měla být i srdeční akce, ach jo :(
23. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak to vezmi, že se potvrdí těhotenství, správné umístění a kontrola příště :wink:
23. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jsem po vytažení nitroděložního tělíska s tím, že "od příštího cyklu je možné otěhotnět", pro jistotu 4dny uprostřed cyklu klasic. sex nebyl a těhotná jsem - takže asi tak
jenže to já jsem právě moc nechtěla, protože vím, že se budu akorát stresovat, jestli něco bude nebo nebude a vzhledem k tomu, že za 14 dnů tu týden nebudu, tak si budu muset na to potvrzení srdeční akce počkat o týden déle a já právě před tou cestou do zahraničí chtěla mít jistotu. ach jo, no, ale co už :(
23. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
@mihis Mne je fajn zatim, tak nevim co si o tom mam myslet :wink: Akorat jsem hrozne nafoukla, ale to je z toho prezirani :grinning: Kazdopadne na konci tydne se uvidi. Mela bych to dostat asi v patek plus minus den dva.
23. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska hmm, tak to se tam asi už taky teda moc netěším :-/
23. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Tak se s nima zkusis domluvit, ze pujdes k doktorovi jeste pred tou cestou, at muzes pak odjet v klidu, ne? To urcite dopadne, uvidis :dizzy_face: A kam jedes?
23. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no, na Tobě vidím, že je možné fakt všechno :slight_smile: já jsem si tělísko nechala vytáhnout v únoru, ale chránila jsem se pesarem, teď už jsme naostro..tak to si na další kontrolu ještě počkáš..už chápu ty nervy
23. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Cesky tesin, tam jsem chodila do skoly :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa já nevím, nikdy jsem to neslyšela, ale myslím, že to nebude mít vliv..
23. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak spolu otestujem v pátek??? :grinning: néé, já chci vydržet až do pondělka, ať jsem raději zklamaná z případné mrchy než z negativního testu :slight_smile:
@marketuska jak píše lucija, zkus si další kontorlu domluvit těsně před tím něž pojedeš ne?
@zabzulka to tak většinou bývá, v době kdy s tím nepočítáš, to vyjde :slight_smile:
23. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Ja jsem zase presvedcena o tom, ze to chce poslat par dni pred ovulaci, pac nez tam ty potvory doplavou...
23. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky bych chtela vydrzet, no ale to rikam dneska :grinning: Mam totiz jeste celkem slusnou zasobu testu, pac mi drahy objednal balicek kde bylo 35 ovulacnich a 10 tehotenskych myslim :grinning:
23. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já mám taky zásobu, ještě tak 5 jich doma určitě mám :slight_smile: no uvidím, zase si říkám, že kdyby tam byl aspoň duch, tak mám celý víkend na to, abych to vstřebala než půjdu do práce, popřípadě se psychicky vzpamatovala z toho, že to zase nevyšlo.. :slight_smile: nevím jak zvládnu testovat v pondělí a pak jet do práce, ať bude výsledek jakýkoli (smutná nebo vyděšená, tak i tak to asi nukryju :grinning: )
23. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Jak vlastne dopadl ten vyvar? :wink: A co maly, uz je ok?
@mihis tak to bude v pátek hromadné testování? :wink: asi nee..co? uvažuju, že bych se testla pro srandu zítra nebo pozítří...
@lucija76 Český Těšín mám v paměti jen kvůli nákupům v Polsku :wink: ale vidím, že Severomoravaček tu je docela dost :slight_smile:
@lucija76 V tom případě mám smolíka :slight_smile: Uvidíme ... :slight_smile:

Holky, kdo mi poslal zase srdíčko? :slight_smile: Děkuji :dizzy_face: Až se zadaří, pošlu těm, co jej taky potřebují :slight_smile:
23. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 díky za optání, vývar byl naprosto božský, chválila jsem a chválila a můj muž byl spokojený :grinning: ale fakt se mu povedl, ani jsme nevyhořeli :slight_smile:
malý je ok, o víkendu byl u mojí mamky, dnes jsem ho vypravila do školy a vypadal normálně, tak uvidíme
23. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka jak jsem teď psala Luciji, možná v pátek testnu, uvidím jak se budu cítit, abych měla čas to přes víkend vstřebat a v práci nikdo nic nepoznal, nebo se mě neptal, proč jsem tak smutná.. Ale pokud se dostaví bolesti, tak na to prdím.. Ty můžeš testovat už dřív, ne? Ms máš dostat ve čtvrtek, tak myslím, že zítra klidně můžeš vyzkoušet :slight_smile: nebo počkej na nás do pátku :grinning:
23. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak ja moc zklamana nebyvam, par minut maximalne. Pak si reknu, ze to tak proste ma byt, a ze bude mimi priste. Vubec si treba nepripoustim, ze by uz byt nemelo, nebo ruzne kriticke scenare. Nikdy nevidim veci cerne, spis naopak :wink:
23. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já to taky nevídím nějak kriticky do budoucna, ale prostě jsem taková posmutnělá ten den.. No uvidím, teď mě trošku pobolívá levý podbříšek, tak jsem to možná zakřikla a testování ani nebude potřeba :rolling_eyes:
23. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaaa Neeeeee, to jsem nechtela rict!!! Jen to pekne zkousejte!!! Drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka No teda, klobouk dolu, to by muj chlap nezvladnul! Ani ja vyvary nedelam, varim jen zeleninove polivky pro malou.
Jdu vyrabet palacinky, slibila jsem zabce, ze nemusi jist v jidelne dneska, kdyz mam volno, tak at to do 12h stihnu :wink:
23. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 mňam palačinky, ty miluju, malý taky..tak dobrou chuť :slight_smile: já su polívková, takže vývary často..dnes bude na večeři zeleninová s hříbky
23. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 MŃaaaam, to jsme neměli ani nepamatuji, tak mám zase typ, co vařit o víkendu :slight_smile:
23. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka @lucija76 taky jsem palačinkový typ třeba takové s nutellou a banánem ... :grinning: Můj chlap taky docela umí vařit, žil několik let na koleji, takže se naučil. Ale raději to přenechává mně. Alespoň vím, že kdyby něco, hlady mě umřít nenechá :slight_smile: Ale třeba můj táta neumí vůbec a ani se nesnaží. Když tenkrát maminka musela na pár dní odjet, prosila mě, abych přijela k nim a starala se o něj, že by jinak jedl celý týden utopence :grinning:
23. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek