• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa No muj zil taky leta na koleji a pak asi dalsich 5 let sam, a celou tu dobu se zrejme zivil jen testovinama a parkama, nic jineho totiz uvarit neumi :grinning:
23. zář 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dělala palačinky ke snídani v sobotu :slight_smile:
chris: pokud vím, záleží na kvalitě utz, doktorovi, jak je to uhnízděné, jaké je skutečné stáří (pokud vím, tak se počítá s cyklem 28dnů - mám 30 - takže mímo bude o 2 dny mladší + jsme měli právě sex pauzu, aby z toho nic být nemohlo, takže počítám další 1-2 dny dolů= 3-4dny mladší dle utz), takže si myslím, že mi zítra utz ukáže max. 5+0 a to může být fakt jen bublina, takže mě jen bude zajímat, zda je/není na jizvě po císaři :(
@lucija76 Jedu služebně jen na Slovensko - ale hezky si těch asi 460km odřídím tam a zpátky :confounded: A pokud vím, tak je problém s pojištěním těhotných, budu muset vysledovat nějakou pojišťovnu, zda by mi to pojistili - v případě, že by byl problém a já musela na pohotovost :(
A uvidím, podle zítřka se teda zkusím domluvit co dál - aspoň s tím mě dnes objednávala sestra: Jak dlouho jste od vynechané MS? To miminko chcete? Zatím příjdete na utz, který potvrdí/vyvrátí, zda jste těhotná a až podle výsledků Vás objednají na kontrolu k vašemu lékaři. No a bylo pak mi nadiktovala spoustu termínů, kdy můžu na utz přijít (se mi teda nehodí žádný, protože mám moc práce, ale nakonec je časově nejmenší zlo ten zítřek - to aspoň vím, že můžu zařídit, abych tam v tu dobu byla) :(
23. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak mě začíná fest bolet břicho, chjo..nevidím to moc pozitivně :unamused: ale co :sunglasses:
23. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Tak uvidis zitra, treba tam uz neco videt pujde, hlavne zadny stres, to by pro mimco nebylo idealni, i kdyz chapu, ze z toho mas trochu nervy. Tfuj tfuj pro stesti, budeme zitra na tebe s holkama myslet :slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem vás po víkendu dočeta.
Byli jsme o víkendu ve sklípku, tak se pilo vínečko a burčák. Včera a dnes mám žaludek jak na vodě, snad to bude brzy ok. Já jsem dnes 31 DC a asi se přidám k víkendové testovací mánii :grinning: Podle ovu testů byla cca v pondělí minutý týden, takže pokud nedojde MS tak o víkendu nebo v pondělí budu také testovat :slight_smile:
Jinak já také nejsem z Prahy, ale z karvinska. :slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka třeba to nic neznamená, mě bolelo dopoledne trochu a teď mám zase klid, taky jsem z toho taková nesvá, ale třeba to vážně nic není.. :frowning2:
@jajik.h já myslím, že už můžeš otestovat dřív ne? I když pokud byla ovulace před týdnem, tak to je asi brzo, to máš pravdu.. Tak jsem zvědavá, jak to tenhle týden s náma dopadne, je nás hodně v očekávání :slight_smile:
Jinak se musím pochlubit, můj manžel vaří výborně - sice takové jednodušší jídla a především smažená, ale vaří :slight_smile: taky doma uklízí, žehlí a vše na co si vzpomenu. Teď jsme to o víkendu řešily s holkama a když jsem slyšela jak někteří chlapi absolutně s ničím nepomůžou, tak jsem hleděla jak puk.
23. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska mě právě rovnou obědnávala, aby bylo něco vidět. Ptala se mě na to samé a řekla ty 2 týdny po vynechané MS.
23. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No minulý cyklus jsem měla 51 dní. Takže dřív testovat nebudu. Proto jsem začala dělat i ty ovu testy, abych měla alespoň "trochu" přehled. :grinning: Jestli to teď nevyjde, tak se chytám pít kontryhel a jestli to cyklus neupraví, tak půjdu navštívit doktorku. Ale doufám, že to nakonec nebude potřeba.

Teď se mě manžel o víkendu ptal, jestli mi náhodou není špatně a jestli se mi nechce zvracet. Prvně mi to nedocvalko na co naráží, ale potom jsme se nasmáli.
23. zář 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h já jsem pila kontryhel tenhle měsíc a zatím teda je pozitivní, že nemám žádný premenstruační syndrom - poprvé, tak je to asi tím. Ale ovulaci jsem měla tak bolestivou, že jsem myslela, že pojedu do špitálu se slepákem (teda doufám, že to byla ovulace :grinning: )
23. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky řeknu vám, je to hnus. Když už mi není vyloženě na zvracení, tak je mi tak nějak těžko, nemůžu si pořádně dojít na velkou a začíná mě bolet hlava :frowning2: a to se snažím pít mnohem víc, než obvykle.
23. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nebo za to, že nemáš PMS, nemůže kontryhel, ale miminko!!!! :grinning:

Jinak můj manžel taky pomáhá...uklízí, pere...jen žehlení se vyhýbá, jako čert kříží :grinning:
23. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek tak můj manžel je ten jediný, kdo u nás žehlí :grinning: ale my žehlíme minimálně.
23. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek no kéž by to tak bylo, ale zatím si nedávám plané naděje :slight_smile:
@chris_n a jak to děláte, že nemusíte žehlit?? Dej info, já chci taky nežehlit :grinning:
23. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já mám pět dnů divné chození na záchod, jeden den vůbec, pak třeba dvakrát, ale to bude asi tím, jak pořád žeru, respektive celý víkend jsem jen žrala :grinning:
23. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis všechno vytřepu a rozvěsim :slight_smile: ale my ani jeden nemusíme nosit společenské kalhoty a košile :slight_smile:
23. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak to je super, že žehlí manžel a ještě malinko. Žehlení nemám ráda, strašně pomalu to ubývá. Ale brácha má sušičku a už také nežehlí. Ty taky? Nebou máš jinou fintu? :slight_smile:
23. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no uvidíme..tak pro srandu se zítra testnu..bude to sice 27DC, ale proč ne :wink:
tak celý víkend se jedlo jo? vy se máte :slight_smile: já zase celý víkend makala a cpala švestky, mňam
a zítra mi kolega doveze burčák, to zase bude :grinning: můj muž má na něj zákaz, protože mu bylo minulý týden doost blbě :grinning:
23. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h jak jsem psala výše. Zatím žehlit nepořebujeme, protože to všechno vyvěsíme na ramínkách. Až bude mimčo, tak budu muset začít :-/
23. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h to vám závidím žehlící mužíčky :slight_smile: já to nesnáším!!! a teď už je to v pohodě, ale žehlení pro miminko, to je vždycky kopa!!!
23. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka tak to jsem na tebe zítra zvědavá :slight_smile: já jsem teda dnes 27DC, ale jak říkám, minule se mi natáhla ž na 31 a podle mě byla ovulace minulé pondělí (20DC) takže u mě to asi nemá cenu dřív jak v to pondělí, ale možná zkusím už ten pátek, jsem koza nedočkavá :slight_smile: i když se bojím zklamání, takže ten strach nakonec možná tu nedočkavost přebije.. No uvidíme :slight_smile:
23. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tak můj muž nežehlí. Resp. v případě nouze, že někam jdeme a nestíháme, tak vyžehlí ty 2 kousky co si berem na sebe. Jinak to čeká na mě :grinning:
23. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já mám cyklus pravidelný 28 DC, pamatuji si snad jen dvakrát, že se mi prodloužil na 30 dní..ovulace podle příznaků byla tak 11-12. září, takže su asi 11-12 DPO..no nic, zkusíme, aspoň bude trochu sranda :slight_smile: i když tento měsíc to nevypadalo na nějaké efektivní snažení..
23. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Myslím, že nám tento týden bude utíkat hooodně pomalu :confounded: :grinning:
23. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ale 27 DC by už mohlo být něco vidět. Ikdyž, je fakt že u mě 26 DC taky byl test prázdný :grinning:
23. zář 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h ty brďo a já si se svým 35 denním cyklem stěžuji, jo? :grinning: Taky jsem o víkendu pár takových narážek zase slyšela. Jestli prý už s tím trošku neotálím :grinning: Kdyby věděl, každá MS mě naštve :rolling_eyes: :grinning:
23. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jo to by mohlo být, kdyby byla ovulace v půlce cyklu, ale podle mě byla až ten 20 den, to znamená, že bych teď byla teprve 7 dní po případném oplodnění, to je na test ještě brzy... :slight_smile:
@jajik.h no já se toho testování tak bojím, že mi uteče rychle :slight_smile: bojím se totiž i pozitivního i negativního výsledku :grinning:
@zabzulka jo ty to zkus, u tebe už by mohl být minimálně duch :slight_smile:
Jinak já si na sebe s žehlením upletla bič. žehlila jsem mu v začátku našeho vztahu a on si na to navykl a teď už na to ani nesáhne :wink: Když se o tom pak dohadujem, jeho argument je, že on přece občas pere (nebo-li vezme roztříděné prádlo ode mě a dá ho do pračky) :rolling_eyes:
23. zář 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak ohledně toho bojení jsme na tom stejně. Taky mám obavy z obou verzí výsledku. Ale nějak to dopadne :grinning:
23. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jj, už jsem byla letos i na vyvolávačce a to MS přišla po 60 dnech. Ale od začátku roku neberu HA, tak to ještě pořád svádím na to, že se tělo vzpamatovává. Snad to tak doopravdy je.
23. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek