• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Holky, my žehlíme taky jen vyjímečně...prostě se to musí pořádně natřepat a pak dát nejlépe uschnout ven a hlavně dnešní materiály se moc nemačkaj... :slight_smile:, ale taky nenosíme nic společenského-teda každý den, nějaký košile apod., to bych asi žehlit musela...
23. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To tu bude příští týden samá těhu :slight_smile: a samá fotka testu :grinning:
23. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jé holky,tak to můj když vysaje,tak jásám....a poprvé(a zatím naposled) mi uvařil až letos-v den našeho pátého výročí svatby...
K žehlení bych ho v žádném případě nepustila-to jsem zas moc pečlivá,jedině kdyby si měl vyžehlit něco svého :grinning:

A jinak všem "čekatelkám" fandím a přeju // :wink:
A chris_n : vydrž děvčátko,ono to přejde :wink:
23. zář 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dnes jsem se dozvěděla,že jedna kamarádka je těhu...oni nejdříve miminko hrozně chtěli-teda hlavně ona, byla tím úplně posedlá, tak se snažili a snažili a nic, no a teď když se domluvili,že ho radši mít nebudou (ona má jedno a on dvě z minulých vztahů) a nejsou na tom úplně finančně dobře a taky kvůli práci, tak najednou šup a na testu dvě čárky, takže něco na tom bude, že nejlepší je na to nemyslet... Jo ale kdyby to šlo...
23. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Koukám, že se tu rozjela diskuze o žehlení,tak taky přispěju: u nás žehlím (bohužel) jenom já, i když o tom, že by můj miláček žehlit dokázal, je dokonce důkaz v podobě FOTKY (co na tom, že je tak 15 let stará :grinning:) Sám tvrdí,že by žehlit dokázal, ale když mu nabídnu, ať teda si zkusí vyžehlit, tak rychle couvá a vymlouvá se, že to neumí. Já žehlení teda nesnáším, odkládám to jak to jde a co nemusím žehlit (90% mých triček,pyžama,ručníky...), tak prostě nežehlím, už vůbec ne jeho spodní prádlo,které jeho maminka teda žehlívala - to jsem zatrhla hned ze začátku, že to teda nee, je to nesmysl zabírající čas a jestli je bude chtít mít vyžehlené,tak si je bude žehlit sám, že to odmítám. Tak se radši smířil s tím, že má nevyžehlené trenky, než aby tu žehličku sáhl:grinning: Co kdyby mu upadla ruka třeba :grinning: Ale zase dělá jiný věci, od té doby, co spolu bydlíme, tak snad nevím, co je to vysavač a nádobí tak z 80% je taky jeho práce.
23. zář 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen To samé moje známá. Už byla i na IVF a pořád se nedařilo, tak to nechali být s tím, že si udělají hezký prázdniny a co myslíte? Byly tam!! :grinning:
23. zář 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen No je to fakt pravda, můžu taky potvrdit hned z několika zdrojů. A začínám se obávat, že pokud nám to nepůjde tak do dvou, tří měsíců, že bude taky problém v tomto...poslední dobou o tom totiž pořád přemýšlím a jsem tady na diskuzích a podobně. Možná by jen stačilo vysadit na chvíli modrého koníka :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Moje kolegyně to stejný. Měli prvního kluka, potom chtěli brzy druhý (měla MD jen do 2 let věku dítěte), nedařilo se, zkusili i IVF, protože se mužovi zhoršil spermiogram, nevyšlo to, mezitím skončila MD, musela si začít hledat práci, po půl roce konečně našla (u nás) a po třech měsících otěhotněla přirozeně...prostě na to přestala myslet a soustředila se na něco jinýho.
23. zář 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vy jste toho tady zase naplkaly :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Jo jenže s koníkem je těžké na to nemyslet... :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen To mi povídej :slight_smile: Teď po svatbě jsem do toho spadla taky...a to jsem původně měla záměr jen se inspirovat a tak..pak člověk začne přispívat, diskutovat,poznávat ostatní čekatelky...a pak najednou zjistí, že je v tom až po uši (kdyby aspoň i V TOM:wink: )
23. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ninive211 Jo přesně, začalo to beremese a pokračuju koníkem, normální závislost :slight_smile: :grinning:
23. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas je to s domacima pracema bida... rozmazlila jsem si ho, ted toho lituju. Zrovna vcera jsme se kvuli tomu trochu chytli. On teda udela cokoliv, ale musim ho o to s usmevem pozadat, a to ja zrovna moc neumim :grinning: Vcera jsem po nem chtela naprosto jednoduchou vec, sundat suche pradlo ze susaku, a on mi sundal i to mokre :sweat_smile: :angry: :grinning: Tak jsem ho sprdla a byl nastvanej :grinning:

Jinak ja jsem maniak, ja zehlim vse, krom ponozek :slight_smile:))
23. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 jsem na tom úplně stejně,vím o tom a snažím se neřešit,no nejde to....
teď jsme měli měsíc pauzu a byla jsem úplně v pohodě,ale je mi jasné co bude následovat tento měsíc před MS... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 taky mi žehlení(a vůbec všeobecně domácí práce) vůbec nevadí...
já žehlím i kalhotky a trenýrky :wink:
23. zář 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Fakt i krajkový kalhotky, třeba tanga?:-O No ty brďo...jedna moje kolegyně taky žehlívala i ponožky, ještě než byla na MD (teď je na RD s druhým dítětem, tak se nevídáme, tak nevím, zda nezměnila praxi)...to jsem na ni taky koukala jak puk. Osobně mi to přijde naprosto zbytečné a ten čas,který bych strávila každý týden žehlením navíc, raději věnuji na příjemnější aktivity O:slight_smile: Ale tak jak je kdo zvyklej...někdo je hold "úchyl" na absolutní hygienu a perfektní úklid ( třeba moje tchýně :grinning:, ale ta už taky naštěstí ubrala)

Jinak mně se strašně líbila hláška, kterou prohlásila zase jiná kolegyně: " Bordel v bytě, šťastné dítě!" - ne ve smyslu žít jako čuňátka, ale v tom smyslu, že když se ženská vyprdne na perfektně složený prádlo do komínků, setříděný pomalu podle barev, potraviny v kredenci podle abecedy, na utírání prachu co druhý den a vyprdne se na žehlení ponožek a všeho, co se žehlit nepotřebuje, bo to není zmačkaný...tak jí zbývá spoooousta času, který může místo úklidu věnovat tomu dítěti :slight_smile: A není-li ještě dítě, tak třeba partnerovi (anebo prostě jen sobecky SOBĚ)
23. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 :grinning: :grinning: Je to s těma chlapama možný? Já jsem mu tudle vyžehlila košili na meeting, nutně se potřeboval předvést v nové, takže zbytek, které tam čekaly k vyžehlení jsem nechala a vzala jsem tuto přednostně.Povídám mu "Tu vyžehlenou košili máš v ložnici zavěšenou na skříni." "Jo, jo!" Ráno se probudím, chlap už v práci, košile stále zavěšená na úchytu. Na otázku, v čem jako jel do práce jsem dostala odpověď, že bafnul jednu z těch co byly u prkna a šel. Tak na co se já s tím žehlim, když ani nepozná, že to je zmačkaný jako to prase a v klidu si s tim vyrazí na schůzku s klientem? :grinning:
23. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak a já teda jdu sesbírat to prádlo ze sušáku a protřídit, co má z toho smysl žehlit :grinning: Pěkný večer :slight_smile:
23. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já Vás pobavím - Moje tchýně s tchánem mají známé, kde žena muži dokonce ty trenýrky i každé ráno nahřívá, aby náhodou neměl přistydlýho pinďu. :grinning: :confused: :sweat_smile:
23. zář 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@verunkaaa Ta paní už asi neví, co by roupama...:grinning::grinning::grinning::grinning:
23. zář 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No ono tam to teda funguje dost hrůzostrašně, ona je jeho takovým otrokem. Je z toho chudák už uplně celá zblblá, jednou byli u nás na návštěvě a já pobídla přítele, aby mi šel pomoct s nádobím. Na to jsem od ní obdržela spoustu výčitek, že to přeci není mužská práce a že s takovou mi rychle zdrhne. :grinning:
23. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak to je drsný :slight_smile: :grinning: nebo možná i smutný :frowning2:
23. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Tak když by zdrhnul kvůli tomu, že musí občas umýt nádobí, tak žádná škoda, nebyl by to stejně asi ten pravý :wink: A ti manželé jsou věkově jak?Hádám, že starší...nedokážu si představit,jak že by mladá ženská měla takový názor a byla takovým otrokem chlapa
23. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepsi je jak mi nekdo tvrdi ze se nemam bat kontroly a sam se boji udelat si test.Jinak ja jsem taky dukaz toho ze psychika je mocna-reknou mi ze od pristiho cyklu a ja jim na to skocim
23. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska zítra budu držet palce, ať vidíš to, co chceš
23. zář 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jsou starší, okolo 50 :wink: a pozorovat je docela mazec .. Představ si, že ona třeba jí, ale když on přijde do místnosti, praští s vidličkou a začnou padat věty jako: "Péťo, promiň, proboha odpusť, já Ti hned taky nandám, chceš? Nebo chceš si lehnout? Já Ti naklepu polštářek, chceš? Nebo mám Ti něco podat/přinést/připravit?" a takhle to jede celý den a běda, když ona něco opomene :confounded: :rolling_eyes:
23. zář 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Ty jo, ta paní se předním vyloženě ponižuje! A zároveň dělá z chlapa nesamostatného idiota...
23. zář 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 asi to tak panovi vyhovuje a citi se jako Pan tvorstva :grinning:
@marketuska tak co, tak co?
24. zář 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n kliid, jdu až v 1, ale je mi strašně blbě
24. zář 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, holky! :slight_smile: Tak dneska se mi zdalo, ze jsem tehotna - zacina mi z toho slusne hrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek