• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek dobré ránko, mě se zdálo taky dnes, že budem mít holčičku, předevčírem už jsem kupovala vybavení pro prvňáčka a den předtím jsem byla těhozná a zubař mi musel vrtat zub bez umrtvení... No solidně mi hrká v hlavě :grinning:
Přeji dobré ráno všem :slight_smile:
@zabzulka tak co? Testila jsi?? Jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
24. zář 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pepetousek @mihis :slight_smile: samá snová těhule :grinning:
24. zář 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no já si spíš myslím, že tady z toho všeho už fakt blázníme :grinning:
24. zář 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes v noci jsem i rodila :slight_smile: Bylo to super, o půl desáté začaly kontrakce a o půl dvanácté byla malá na světě a vůůbec to nebolelo :grinning: Holky já fakt blázním, asi sem nebudu moct chodit :grinning:
24. zář 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis tý jo, to jsou dobrý sny :slight_smile: To si mi zdálo naposledy ve 20ti: že jsem těhotná a rodím :slight_smile: Vidíš a přitom skutečný porod jsem šla zaspat :grinning:
Jinak jsem si na tvoji radu pravě donesla coca colu - 2l balení :slight_smile: do práce a suché rohlíky
24. zář 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Kez by i realna tehuld :slight_smile:
24. zář 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska tak snad to pomůže a bude ti líp, držím palce :slight_smile:
24. zář 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek asi tak nějak, kéž by to bylo reálné :slight_smile:
24. zář 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Třeba je to jen ten správný vnitří pocit :slight_smile: Držím palce, ať se sen vyplní!
Mně se zase zdálo, že se opět stěhujeme...hledáme, bohužel zatím marně, nějaký levný, ale pěkný byteček ke koupi, zatím jsme pořád v nájmu. Ale ty ceny tady v Brně jsou fakt šílené, co si ti lidi představují za byt ve standardu s hnusnou umakartovou koupelnou :-/ Máme prostě omezený rozpočet (víc bychom totiž pravděpodobně nedostali hypo a zároveň bychom nezvládali pak splácet).
24. zář 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska hele mě není tak strašně blbě, jak mi bylo třebas v pátek, ale zase je mi furt těžko. Akutní pocity na zvracení nemám, což je dobře. Ale tohle, co mam, to taky není žádný bájo
24. zář 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@pepetousek já si včera chovala měsíc a půl starou dceru svojí kamarádky a v noci se mi zdálo, že jsem ji koupala a už udržela hlavičku sama uplně. No pak najedno na mě to malý miminkoo začalo mluvit :grinning: taky bordel v hlavě :grinning:
24. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 závidím ti tu paříz. Já už Londýn nestihnu :frowning2: chtěla jsem tam jet na výročí svatby, ale budu mít jiný starosti. Nechtěla jsem to psát pod fotku ve fotoblogu, jsou tam holky, co mě znají a zatím jsem jim o mimču neřekla.
24. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak mně je den ode dne hůř a hůř, jen doufám, že se během 1-2 týdnů nedostanu do stavu jako když jsem čekala malýho -. to mi bylo blbě celý den, kolem poledne jsem začínala zvracet a tak od půl osmé večer jsem se na 2h už ani nevzdalovala od záchodu - to jsem tam už mívala i polštář na kterým jsem klečela :( No a poté co mi takhle bylo týden a už jsem měla 3kg dole jsem byla na měsíc na neschopence :( ale pak to přešlo a 2.trimestr byl zase úplně super :slight_smile:
Počkej až budeš poprvé koupat vlastní mrně - já z toho byla docela hotová :/ nebylo to první malý mimino na který jsem sáhla, ale na tu péči teda jo a moc mi to nešlo :slight_smile:
24. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska :grinning: :grinning: teda to ti fakt nezávidím a snad do takového stádia ani nedojdu :-/ Ikdyz tech pár kil dolu by mi neškodilo :grinning:
24. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis dobré ráno kočky.. tak nic samozřejmě..ani jsem jiný výsledek neočekávala.. :slight_smile:
dneska jsem letěla do angličtiny, přišla jsem samozřejmě pozdě, tak jsem musela za trest hádat osobu, kterou mi druzí přidělili..no mordovala jsem se s tím dlouho..byla jsem James Cook :wink:
vidím, že ve snech těhotníte, rodíte ostošest, tak ať je to honem i v reálu :slight_smile: já si svůj dnešní sen splnit nechci, zdálo se mi, že jsme se museli přestěhovat a neměli jsme kam, tak jsme skončili v nějakém squatu :grinning:
24. zář 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Londýn je nádhernej, my jsme tam byli kdysi se školou a byla jsem nadšená, Tower Bridge, Tower, Buckinghamský palác, London Eye...a ještě se mi dost líbil Stradford nad Avonou. Takový tip, kdybyste jeli do Anglie. Snad to jednou vyjde, až bude mimčo větší a třeba babičky pohlídají :wink:
A tfuj tfuj, ať tě nedrží ty nevolnosti. Já z toho mám docela strach, kdyby se náhodou zadařilo ten příští měsíc (jelikož chci zkusit toho ráčka, tak abstinovat fakt nebudeme), tak bych v té Paříži byla zrovna tak na přelomu 5.-6.tt. Což ty nevolnosti můžou začínat. Ale nebudu předbíhat, třeba jsou ty moje obavy zbytečné a mimi nebude, to by byla stejně dost haluz, takhle napoprvé na ostro.
24. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 však uvidíš. Ono se to celkem dá i zvládnout u mě teda. Jen v pátek mi bylo na zvracení. ted je mi spíš tak jako při kocovině a tlačí mě žaludek. Nerozeznám, kdy mam hlad a kdy to je nevolnost :grinning:. No a s Londýnem uvidím, nechám to na manželovi, jestli se nepochlapí třeba na únor, březen (to bych to s pupikem pohla zvládnout) :D
24. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@mihis nebojte bude i reál... :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Třeba se ti taky zadaří...v té Paříži :slight_smile: Pak povyprávěj nebo dej fotky, ať se namlsám! My tam teda máme v programu i pár muzeí, které budou asi spíš fakultativní, kdo bude chtít, my na to zas tak moc nejsme, tak místo ušetřených penízků za muzea možná půjdeme spíš někde po nákupech. Cíl: sýrárna :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n pokud vím, cestování v 2.trim. je nejlepší, to můžeš i lítat - já teda absolvovala obojí Paříž i Londýn a super, nadšená z obou, ještě bych chtěla Řím, Budapešť,.... :slight_smile: vůbec ráda cestuji Jo a jestli mi je blbě z jídla nebo z hladu taky nepoznám. Dát dolů pár kg by mi neškodilo, ale takhle fakt raději nee :(
@zabzulka třeba je na to ještě brzy :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 tak pozor na brie a ostatní plísňové sýry :D
24. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No my máme program taky docela nabytej..., ale všechno záleží na domluvě, nemusíme chodit s cestovkou,když nechceme...ale asi to bude lepší..no uvidíme..., muzea nás moc nelákaj...jo nějaký dobrý sýr to taky můžu :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ja to nechci nejak hrotit, stejně bude dost výdajů okolo věcí na prcka. Ale kdyby se manžel pochlapil, vůbec bych se nezlobila :grinning:. Ale jak ho znám, nikam nepojedem :grinning: maximálně do Ženevy na autosalon.
24. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To by bylo fajn přivézt si malého francouzka :grinning:
24. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je fakt,že blísňaky by se v těhu neměli...ale tak všeho s mírou... :wink:
24. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jo ja si minulý týden dala brokolici gratinovanou s modrým sýrem a píšu to kámošce. A ta na mě, hele ale to nesmíš :grinning: tak jsem to seškrábala :grinning:
24. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska možná..kdoví, ale moc si z toho hlavu nedělám, řeším teď jiné věci.. spíš malého a jeho školu a práci a tak..
ty nevolnosti, chudáčku, úplně si to dovedu představit, to Tě lituju..teď jen ať se Ti to nerozjede v plné parádě, jak jsi psala o předchozím těhotenství.
co se týče cestování, tak já v těhotenství seděla doma na zadku, jen v 16tt jsme byli v Rumunsku na okružní jízdě po Dráculových hradech :wink: a bylo to super
24. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Vím, že by se neměly :slight_smile: Ale sýry nejsou jen hermelíny a nivy...ale ty teda zrovna obojí strašně miluju, tak jsem zvědavá, jak to přežiju těch x měsíců (pak ještě nějakou dobu při kojení, to je prý "dieta" ještě horší, než v těhotenství, protože to jde do mléka)
24. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak jo, už to vím. Uzený sýr fakt nemůžu :grinning: už je mě zase blbě :-/
24. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já myslim,že by se nic nestalo,kdybys to snědla...,ale chápu jistota je jistota :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek