• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Tak jak tak koukám, tak se moc v těhotenství nenajím :grinning:
24. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 a to třeba zrovna ten tunák nemá :slight_smile: ten smrad a pachut :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek pokud budeš vše dodržovat, tak ne :grinning:
24. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No, jako ona před těhotenstvím byla vždycky trochu oplácaná, menší bříško (naopak jsem si z ní dělala srandu, jestli mi něco netají, jestli nebudu teta)...pak zhubla pěkně a na začátku těhotenství ještě necelý dvě kila kvůli nevolnostem, takže teď v pátém měsíci teprve začíná trochu nabírat. Na naší svatbě byla myslím 18. týden a kdo by to nevěděl (jako že to věděli skoro všichni), tak by to skoro nepoznal - měla tak bříško asi jak normálně předtím. Kamarádka těsně po šestinedělí měla teda větší. Takže teprve teďka na začátku září si konečně už musela jít koupit těhotenský kalhoty, protože ty normální jí už fakt byly těsý.
24. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jo tuňáka v olivovém oleji jím taky, na toho jsem zapomněla :slight_smile: Toho mám docela ráda.
24. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 taky ryby nejím..prostě na to nejsme stavění, my vnitrozemci :slight_smile: ale zvykli jsme si jezdit pravidelně k Baltu a tam je rybí eldorádo..miluju ty jejich smažalně ryb a tam se vždycky totálně předávkujeme
24. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 já právě jím mořské a kvůli pachu nesnáším sladkovodní :slight_smile: Jinak já jsem se vdávala ve 20tt a sice všichni věděli, že jsem těhotná, ale nebylo to absolutně vidět, měla jsem na břiše mini-špek asi jako kamarádka normálně - ta mi nadávala, co to jako má být v půlce těhotenství, že je na tom ona hůř :slight_smile:
@chris_n já právě dřela od ledna, vymakala si konečně břicho a teď taková čára přes rozpočet :( Už tam teda ta plošinka co min. týden není, tak jsem přemýšlela co to jako má být - lehla jsem si na záda a na břiše takový jakoby špek co nejde zatáhnout :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska já si taky pěstuju "six-pack" jsem na něj docela pyšná, jak se mi to hezky podařilo vymakat, ale klidně ho obětuju :grinning:
v těhotenství na mě nebylo tak do 20týdne nic vidět...jen hrbolek :slight_smile:
24. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska hele ono je to, jak kdyz se přejím nebo si nedojdu na záchod. Jak naplněný střeva. Prostě trochu vystouplejší to spodní břicho, než jsem zvyklá. Uvidím no.
24. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak ten já rozhodně nemám :grinning:
24. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no, tak to je to stejný - do 22tt nic, ale pak se to teda rozjelo :slight_smile:
@chris_n jj, hrbolek, jakoby špek dole :slight_smile:
24. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no ale přijde mi to divný, vždyt to škvrně je tam strašně mrňavý, ještě by nic být vidět nemělo ne
24. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Škvrně je milimetrový, ale děloha se prokrvuje a nafukuje :wink: Jsou holky, co jim naskočí břicho na začátku 6tt (jakože už viditelně, ne že jen ony samy mají pocit ale okolí to nepozná)
24. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 hmm, tak to bude asi brzo můj případ :grinning:
24. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak jestli tam fakt nejsou ty dvě bublinky :-P
24. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 my si z toho furt deláme doma prču a v pondělí nás klepne, jestli to bude pravda :grinning:
24. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zabzulka tak dnešní negativní test nic neznamená, vydrž a zkus otestovat za pár dní, pravděpodobně byla ovulace pozdeji :slight_smile:
24. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska vás vůbec nestíhám, už se těším až přijdu domů a v klidu si vás dočtu.. za dopoledne jste už popsaly snad dvě stránky, tak až přijdu domů, tak budu mít určitě co dělat :grinning:
24. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mne bylo vcera nejak divne vecer, rano taky takovy jakoby hlad az skoro na zvraceni, ani nevim jak to popsat, ale udelala jsem si test a bilej jak snih. Tak asi se blizi ms.

Jinak ryby u nas doktori behem tehotenstvi vylozene doporucuji. Akorat teda ne syrovy. To bude pro mne trosku problem si zvyknout ze zacatku. Ja bych vsechno jedla syrovy, maso ryby...
24. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis je to jen o jídle :slight_smile:
24. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak ja ryby syrový fakt neeee :-/
24. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Ryby nedávám moc ani tak, natož syrové! Ani syrové maso, dvakrát jsem ochutnala kousek tataráku, jako byl docela dobrej, ale měla jsem prostě u toho blok, že je to ze syrového masa.
24. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Taky jsem to driv nejedla. Ale tady jsem si po par letech zvykla, tatarak z cerstvyho lososa, ustrice, nebo sushi treba... S masem taky, pokud steak tak jedine krvavy. Jasne ze behem tehotenstvi riskovat nebudu. Prejdu asi na ceskou klasiku no.
24. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jo krvavý steaky a tatarák, to miluju.... ale bohužel no :frowning2:
24. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n aspoň budeš mít dvě najednou :wink:
@mihis ani se mi do toho dnes moc nechtělo, po ránu bývám vyřízená, tak jsem to nechala na umyvadle ležet a lítala po bytě, dělala malému snídani a pak až jsem tam zašla

@lucija76 stejně Ti v tomhle závidím, u moře je čistý vzduch, máte plno čerstvých ryb, to je super.. a vidím, že už taky testuješ :slight_smile:
24. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tak asi bylo na test stejne brzo.. ale divne mi bylo rano :sweat_smile:
No mit kousek od baraku plaz neni uplne k zahozeni ... to jsem trefila docela dobre. Ale ma to i svoje nevyhody, kdyz uz jsem tu dlouho, zacina se mi styskat po rodne hroude, a na dovolenou pak jezdime vetsinou do Havirova :grinning:
24. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka chápu, ale pokud ms nedojde, tak stejně budeš testovat znovu, moc přeju, ať to klapne, i když vím, že to zrovna nějak neprožíváš :grinning:
@chris_n jo o jídle hmmm, tak to si přečtu raději až po obědě, ať si tady nenaslintám do klávesnice :grinning:
@lucija76 už jsi testovala? Nebo ještě čekáš?
24. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no spíš je to o tom, co nesmíš v těhu :grinning:
24. zář 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to jsi hodná, díky :slight_smile: uvidíme všechny koncem týdne

@lucija76 tak na dovolenou do Havířova..to je fakt lahůdka :grinning: :grinning: ale chápu..já moře miluju, jsme si s mužem říkali, že na důchod musíme pořídit nějaký baráček nebo byteček u moře..budeme tam mít pak vnoučata na turnusy :wink:
24. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n Už se na to těším, až budu v těhu zjišťovat, co nemůžu a co můžu :slight_smile: Ale o to to bude horší to udržet v tajnosti před rodinou, když budu ještě víc vybíravá, než jsem! :grinning:
24. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek