• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@saminomimino máš pravdu já taky v těhu jedla vše naco jsem měla chut a těhu i děti byli vpoho když si tělo něco žádá tak proč mu to nedát :grinning: hlídat se co jíst a co ne je blbost nerada někomu radim ale když se mě vysloveně naněco zeptá tak ráda řeknu svuj názor.
24. zář 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 tak to nééé, to ja nejím 3x denně :D ale občas na ně prostě dostanu neuvěřitelnou chut a dát si je musím :grinning:
24. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 Viď? :grinning: Jsem si dala před chvilkou oběd, ale jak to tady čtu, dala bych si ještě něco :grinning:
24. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr přesně tak,jistě že nesním vagon tresky denně ale rybu nebo cokoliv,proč ne,jím i plýsňový sýry,mají vysoký obsah vápníku,občas si dám cokoliv,pestrá strava je základ
koukám že se snažíte,tak hodně štěstí :dizzy_face: ,ani jsem neměla tucha to s dvojčátky,to mně moc mrzí :cry:
24. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino necháváme všemu volný průběh,to s dvojčátky jsem moc neříkala bylo to promě hodně bolestivé ještě když to byli holčičky a taky co jsem si prožila když umřeli a já je musela rodit přirozeně .
24. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr my taky nechali volný proběha trvalo to 14 dní a mimi přišlo,což jsme teda nečekali
Ani omylem si neumím představit co si musela zažít,hrozné opravdu jak zlý sen,zcela chápu že o tomto se nemluví lehce :frowning2:
24. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,jsem z kontroly zpátky: v děloze 1 gestační váček (taková tmavá fazole) v ní takový světlý hrášek - plod a počínající srdeční akce - další utz za 2-3týdny (mám se objednat)-ten bude na potvrzení srdeční akce a pak už začnu chodit normálně k doktorovi
24. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@marketuska Tak gratuluji! Samé dobré zprávy, to je paráda :slight_smile:
24. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska bezva zprávy,moc gratuluji:slight_smile:
24. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Skvělé!!!! Moc moc moc gratuluji!!! :grinning: :grinning: :grinning: A teď jsi na řadě ty s pliváním těhotenských bacilů :grinning:
24. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska vidíš, a ty si se bála :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Super! Uz jsi klidnejsi? :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska super, ideální stav, gratuluji :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já jsem je už plivala, ale klidně:prsk prsk prsk :slight_smile:
holky díky, zas tak klidná nejsem, z mimouše nic moc není vidět a nastalo to co jsem nechtěla-pro srdicko si mam prijit po návratu ze služebky :(
24. zář 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska dyť ti říkali, že náznak srdeční akce už tam je, tak nestresuj... Hlavně že to není mimoděložní a všechno se vyvíjí tak, jak má. Užívej si to a těš se na příští ultrazvuk! :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis jo, jsem ráda že je v děloze a taky, že je nahoře v děloze - ukazoval mi, kde je děložní hrdlo a vetřelec je naštěstí na druhém konci :slight_smile: - tudíž mimo jizvu snad - i když doktor říkal, že je to jedno, když jsem po císaři 2 roky :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no vidíš, tak se raduj! :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ale jo, viděla jsem víc než jsem čekala, ale zase vím, že není vyhráno, stále to může prcek vzdát :(
Jo jinak super bylo, že mě vyšetřoval doktor, který mi odstraňoval tělísko - tak mu říkám, že jsem teda otěhotněla hned, že jsme s tím teda nepočítali. A on na to: no, ono to možné je, tělísko jsem Vám vyjmul, pak asi bylo milování...:slight_smile: Tak řekněte manželovi, že je dobrej a vy jste asi hodně plodná :slight_smile: Fakt mě pobavil
24. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, začíná mě bolet břicho, takže testování asi ani nebude potřeba, myslím, že podle bolestí (stejné jako minulé dva cykly) je mrcha do týdne tady.. Akorát se mi natáhne cyklus tak na 33 dní :-/ Já vím, jisté není jisté, že mrcha přijde, ale i tak je to na prd...
24. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis příznaky těhu jsou stejné jako na těhu,u Jas mně bolelo břicho dosti ale MS nepřišla,takže nic není prohrané :wink:
24. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis zatím ještě není nic ztracené...tak na to nemysli, třeba nepřijde..., no a když přijde tak pak přijde nové snažení :wink:
24. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono kolikrát ani s dvěma čárkami není vyhráno, že :/
24. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n jééé, mysli pozitivně...jakýpak chmury...
24. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen áále... prostě depka
24. zář 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n pryč s depkou, těš se z dvouch čárek :grinning: :slight_smile: :wink:
24. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen to víš, do kontroly daleko :-/
24. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to sice jo,ale určitě bude všechno v pořádku, hlavně že se podařilo, to my se pořád jen snažíme...
24. zář 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Reknu ti, ze neni vyhrano. Nejprve mas strach, jestli tam bude srdicko, pak jestli se mimco udrzi prvni trimestr, ve druhem a tretim se zas bojis predcasneho porodu, no a co teprve az se to male narodi, to mas strach permanentni! Moje ma 6 roku a porad se bojim. Ze ji prejede auto, ze se utopi na lekci plavani, ze bude nemocna... az bude vetsi, budu mit nejspis strach ze neodmaturuje, nedostane se na vejsku, ze brzy otehotni, ja uz to vidim :wink:
Ale kdyby na to mel clovek myslet a depkovat, tak uz nic jineho nedela, ze? Takze klid matko :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
24. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marketuska gratuluju :slight_smile:
24. zář 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek