• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
autor
@petruska_rs ahoj,tak vy uz se snažíte,urco se brzo zadari.Já přemýšlím nad tema ovulacnima testama,abych věděla zda probíhá nebo ne ;)
30. dub 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petruska_rs: ja to prave udelala presne naopak, protoze jsem si rekla, ze jinak se z toho zblaznim :slight_smile: takze zadne testy, zadne mereni, proste jsme s manzelem meli casto sex. ale pravda je, ze ted, jak uz se mi pomalu zase blizi dalsi menstruace, tak se zacinam pozorovat :slight_smile:
30. dub 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 já to právě asi taky zkusím a uvidíme,aspoň budu vědět co a jak
30. dub 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 no já z toho blázním,ale chtělo by to mít jistotu že to co považuji za ovulaci je fakt ovulace.My nějak nemáme kdy mít te častý sex,protože manžel je furt v čudu a není čas
30. dub 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petruska_rs Jojo s tím časem to znám,někdy je to taky u nás na štíru
30. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs @misulka88: ja s tim prave tenhle mesic moc nepocitam, protoze zrovna v dobe, kdy jsem mela mit "papirove" ovulaci jsem byla v Anglii, takze nic nebylo. Na druhou stranu, neco co mohla byt ovulace probehlo i o tyden driv, tak cekam na vysledek. U me moc nema smysl pozorovat pichani v podbrisku a podobne veci, protoze jsem stary hypochondr a cely zivot me nekde picha :grinning: mozna trosinku citim prsa, ale taky to muze byt jen sugesce a jedine, ceho jsem si dneska vsimla je, ze mam porad hrozny hlad, coz u me neni uplne zvykem. A ted kdyz to pisu, tak si uvedomuju, ze jsem svemu predsevzeti nedostala a ze uz to zase resim uplne maximalne :grinning: ale testovat se budu nejdriv pristi ctvrtek, at nejsem zbytecne zklamana predem.
30. dub 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já minulý měsíc testovala ovulaci a zdá se, že jsem neovulovala...pak menstruace přišla o týden dřív a byla nějaká divná :confounded: Takže tolik k měsíci, kdy jsem se začala pozorovat :sweat_smile:
Jinak mám pocit, že u nás snažení začne probíhat na podzim/zima :angry: , protože milý chce mít hotovou rekonstrukci a já bych ráda už nechodila do práce ve školním roce 2014/15 - takže takový kompromis - do podzimu ten byt určitě hotovej nebude, jde nám to pomalu, protože jsme rezignovali na řemeslníky, ale ty hlavní, prašný práce by měly být hotové.

Nicméně jsme se ale rozhodli, že se v létě budem učit německy :grinning: Konečně nějaká společná aktivita :dizzy_face:
30. dub 2013 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
my teď taky rekonstruujeme,já ale doufám,že do konce června bude vše hotovo a miminko může přijít :slight_smile:
dnes sem počítala,že kdyby se zadarilo hned na poprvé na konci června,tak bychom čekali druhe breznatko...
30. dub 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka: a jak dlouho jste se snazili o prvni?
jinak, s tou rekonstrukci, my se budeme do noveho bytu stehovat v breznu pristiho roku, tak manzel navrhoval, ze bysme mohli pockat, kdyby to nahodou vyslo hned, at se nestehujeme s malym miminkem, ale udolala jsem ho :slight_smile: hlavne byl klicovy argument, ze to co mame ted, je sice maly, ale v pohode byt :slight_smile:
30. dub 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 první přišlo samo,to byla výhoda :slight_smile: teď budu ofiko snazilka poprvé :slight_smile:
30. dub 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka: tak kdyz slo prvni, tak urcite pujde i druhe :slight_smile:
30. dub 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Já se snažila argumentovat, že se nám svišť napoprvé pravděpodobně nepovede a i když, tak je pořád šance potratu... :sweat_smile: On je ale přesvědčen, že vše půjde hladce...tak snad jo, i když si na to asi budu muset počkat...
1. kvě 2013 v 07:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 doufám v to :D ale realita může být jiná,na to,ale zatím nemyslím.
1. kvě 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? My chceme začít buď už příští měsíc nebo v červnu. Loni v říjnu jsem potratila v 6tt, tak jsme si dali pauzu. Tenkrát se podařilo snad napodruhé, doufám, že to teď půjde taky rychle. :slight_smile:
1. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ahoj veru :slight_smile: držím palce ať se povede brzo
1. kvě 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Takže nakonec až na podzim nebo zimu? Tak co víš, kdy to nakonec přijde :wink:
1. kvě 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 Ahoj, snad se brzo povede, budem držet palce :wink:
1. kvě 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Rozhodla jsem se to pár měsíců nechat být....a pak znova téma sviště nadhodit...a mezitím uhánět rekonstrukci..beztak bych ráda jarní/letní dítko.
2. kvě 2013 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala....mám profil na beremese (měla jsem jen malou svatbu, celkem rychle naplánovanou, s krátkými šaty, do jedné diskuse jsem tam nevěstě pro inspiraci sebe v šatech postla a holky to tam tehdy nadchlo a přesvědčily mě, ať dám fotek víc...a najednou z toho byl profil), tady jsem nová, ale líbí se mi tu...je to takové zvláštní, najednou se rozhodnout pro dítě, když vlastně ještě nevíme, jestli nám to půjde a jak rychle, žejo? Já teda rozhodně nebudu nic dlouho dopředu testovat, myslím ovulační testy, mám celkem pravidelný cyklus, tuším, kdy mám ovulaci, někdy ji i cítím, ale nerada bych z toho nějak bláznila, myslím, že psychika zmůže hrozně moc a někdy je mi úzko z holek, které se stresují z každé maličkosti. Je to ale stejné, jako na tom beremku - nevím, jestli sem patřím :slight_smile: Jen jsem začala brát na radu doktorky obden jeden femibion 800, ten na přípravu na těhotenství a první měsíce, ten je myslím ok, co se týče vitamínu a listovky. S manželem jsme necelý rok svoji, dva roky ve vztahu, ale známe se dvanáct let (spolužáci z kruhu z vysoké, oba novináři, několik let kolegové z práce, až pak to najednou přeskočilo). Dítě si přejeme oba (i když z toho teda oba máme respekt, vím, mám na dítě věk, ale občas mě dokáže vykolejit i nutnost zavolat opraváře ke kapajícímu kohoutku, tak si říkám, jak zvládnu miminko?), asi to nebudeme hrotit, když to třeba rok nepůjde....a až se zadaří, já budu pracovat, dokud to půjde, mám práci, která mě moc baví a i velmi brzy se po porodu dá dělat i při dítěti. Stačí mi notebook a psací stůl :slight_smile: Jinak jednu zkušenost s těhotenstvím mám, loni jsem víceméně omylem otěhotněla jako nic, bohužel v 7tt samovolný potrat. Žádné další komplikace, na revizi jsem nemusela, ale zkušenost to byla, víc nás to s manželem stmelilo. Tak co, vezmete mě mezi sebe? Jak jste na tom s plánováním vy? Co byl spouštěcí moment, kdy jste si řekly - ano, chci dítě?
2. kvě 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha Ahoj, vítej :slight_smile:
Spouštěcí moment? To, že milý konečně našel stabilní práci, koupili jsme si byt a že vidím, že dítě bude mít rád/postará se. Jinak proč já chci dítě? protože mi přijde, že na to už mám věk - nerozplývám se nad každým miminkem a asi ani nikdy nebudu....prostě mi přijde, že s dítkem (a štěnětem samojeda, kt. si milý děsně moc přeje) už budem úplná rodina :slight_smile:
2. kvě 2013 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany máme to podobně. Ta první zkušenost přišla nečekaně, tehdy můj ještě nastávající muž byl první den trochu v šoku (jak to zvládnem, co práce, co naše podzimní plánovaná cesta atd atd), ale pak se začal strašně těšit (dělá do koní, jak budem malýho brát na dostihy - od počátku byl přesvědčenej, že budem mít kluka)....no, pak to nedopadlo, kupodivu já to brala s klidem, že příroda ví, co dělá, ale jeho to rozhasilo strašně. Pak se všechno uklidnilo, ale řekli jsme si, že nebudem tlačit na pilu, že zorganizujem svatbu, uskutečníme plánované cesty....a popravdě, vlastně tomu necháváme zcela volný průběh, antikoncepci neberu pět let a poslední rok se nechráníme nijak, prostě jen počítám plodné dny. Ovšem teď jsme se rozhodli, že to zkusíme plodné dny neplodné dny - prostě pořád. A uvidíme, jak to půjde. Navíc se konečně rozrodily první kamarádky, já pro ně začala kupovat ty roztomilé malinké dupačky, (jo, vím, že nejsme nejmladší, všem nám je přes třicet, ale holt když člověk do 25 studuje a už taky pracuje a trochu si vytváří zázemí, myšlenka na děti ho nenapadne, a já navíc dobrých pět let žila svobodně, naprosto single životem, chodila s muži, o nichž jsem tušila, že nejsou na celý život, a soustředila se hlavně na tu práci...to se teď změnilo a na prvním místě je ve všem můj manžel. Proto si myslím, že bude skvělý otec a budeme krásná, šťastná rodina, můj manžel je můj nejbližší člověk, nejmilejší přítel, největší opora. Pokud mám mít děti, pak jedině s ním.
2. kvě 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@zarucha u nás to bylo asi nasledovne.Jsme spolu 6 let,v září jsme se vzali,po svatbě jsme koupili byt a jsme ve svojem.Oba máme stabilní práci,na miminko uz máme oba věk a tak to touha po dítěti prisla nějak potom všem sama ;) tož tak u nás.
2. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarucha: my takhle -- jsme spolu 6 let, z toho dva roky manzele. Nas puvodni plan byl zacit v lete, protoze v zari mi meli prodlouzit pracovni smlouvu, ale nakonec mi ji prodlouzili uz od kvetna, takze od brezna jsme tomu dali volny prubeh. co se tyce ovulacnich testu, bazalnich teplot, tak se tomu nasili branim, protoze jsem takovy premyslivy typ, co se na veci hodne upina a kdybych to delala (a nerikam, ze me to k tomu nesvadi), tak bych se tim akorat hrozne stresovala. Snazim se na to neupinat, navic ted mame nove stenatko, plus mam docela narocnou praci, takze mam celkem hodne veci, ktere by me rozptylovaly :slight_smile: Byt svuj jsme koupili ted, stehovat se ale budeme az pristi rok na jare, ale ted momentalne mame taky fajn bydleni, takze bych se nebranila. A co se touhy po miminku tyce, je to u me v takovych vlnach, nekdy mam dny, kdy hrozne moc chci a jindy me to uprimne desi, je to tak 50 na 50 :slight_smile:
2. kvě 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 - přesně tak to mám i já. jeden den si živě představuju, co a jak si pro dítě zařídíme, jak přestavíme pokoj, v němž chci věci na dítě mít, pokukuju po všelijakejch věcech (strašně se mi líbí košíky, kamarádka ho má, je strašně praktickej, její dcerka je v něm klidnější než v postýlce), koukám po kočárech (mám vysněnej velkej, hlubokej, žádný chrastítko na třech kolečkách)...no a další den, když je záhul v práci, si říkám, jak to všechno s dítětem zvládnu, jak to bude, když třeba nebude spát a mám tisíce infantilních důvodů, proč mít strach....ale je fakt, že na dítě asi člověk, kterej po něm vysloveně deset let netouží, asi nikdy není připravenej, co?
3. kvě 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha: jsem si vzpomnela, jak v sexu ve meste miranda ceka dite a ostatni jsou prekvapeni, ze si ho chce nechat, ze vzdycky rikala, ze neni pripravena a ona rekne, ze neni, ale ze to nebude nikdy. takze asi tak :slight_smile:
3. kvě 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zarucha taky to mám podobně. My jsme spolu 6 let, o mimču jsem začla uvažovat loni začátkem roku, že možná v létě...povedlo na podzim, za měsíc bohužel taky spont.potrat. Pak jsme to nechali být, že až se nějak vzpamatujeme. Spouštěcí moment? Asi chvíle, kdy jsem zjistila, že se na to fakt těším, že budem mít prcka, že všechny výlety a akce budou zase jiný, ale příjemně jiný...Dlouho jsem si vůbec nedokázala představit, že děti budu mít, ani teď moc nevyhledávám společnost jiných maminek a nad kočárkama se nerozplývám, ale už si umím představit to mít svou rodinu. jo a připravená asi taky nebudu nikdy :D
3. kvě 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, hlásím, že jsem nakoupila kyselinu listovou, tak můžu začít zobat :slight_smile:
6. kvě 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 já někdy minulý týden :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka
@misulka88 Já už asi přes měsíc, protože jsem myslela, že se na to vrhnem v červnu...ale i když už teď vím, že ne, tak si občas zobnu, neb si myslím, že stejně tý kyseliny mám nedostatek a ničemu to neuškodí :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Tak snad nám to pomůže, že :wink:
6. kvě 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek