• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis nestresuj,ono to výjde,uvidíš :wink:
24. zář 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle Ne nestresuju :slight_smile: Jen že se to tak hezky vyvíjelo :slight_smile: zatím naštěstí nic, tak čekám a čekám :slight_smile: a venku je hnusně, to tak akorát přispívá k blbé náladě, v práci všichni nemocní - děcka i kolegové, tak doufám, že to nechytnu taky :rolling_eyes: už aby byl víkend a volno :grinning:
24. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 k tomu žehlení-my jsme zatím jen dva,takže já mám času dost. Při žehlení koukám na telku,takže to i rychle utíká a jak jsem psala-nevadí mi žehlit....je to takový relax.No a kalhotky žehlím hlavně proto abych se zbavila všech bakterií :wink:
24. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis U nás bylo dnes krásně-azuro a sluníčko :slight_smile:, ještě teď svítí, ale už je chladněji...
24. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis vem si psíčka na klín a relaxujte,to tě uklidní :wink:
24. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen u nás od rána prší a je kosa... klasickej podzim v horách
@twinkle jo je tady u mě schoulenej, za chvíli vyrazíme na prochajdu :slight_smile:
24. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jéva nestihám ani číst :D já mám teda dnes 27 DC.. v podbříšku mě pobolívá tak uvidíme kdy příjde :\ jinak odoedneška mám ATB k tomu ještě nějaké prášky a ještě ke všemu jse fásla 2 inhalátory... ležím v posteli zítra do práce nic moc teda... j to na prd :D
24. zář 2013 v 18:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je docela hezky, depka je z toho jak je mi zle :( blee
24. zář 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis taky si myslím, že naděje umírá poslední
24. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska To jo, ale ted by mely byt ucinejsi, kdyz je to na takove dobre ceste :slight_smile: Dekujeeeem...
24. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n to já si bez zeleného čaje neumím představit ani den... :unamused:
24. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska Řím ti můžu jedině doporučit, naprosto ho zbožňuju, je to nádherný město, kam se hrabou Benátky
24. zář 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska Maky, gratulace veliká, moc gratuluju-moc :astonished:
24. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chtěla jsem se pozeptat, jaký čaje mužu v těhu, vím, že bylinky moc nééé a černý čaj taky nedoporučují :unamused:
24. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis udělej si ten testík, třeba tam bude duch a zvedne Ti to náladu, přijjde mě, že jsi dnes stejně zklamaná...a pokud mrcha dorazí budeš i tak. Tak to zkus, odvede ti to myšlenky:D
24. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 jsou různé čaje pro těhotné. No a proč se nesmí černý? já ho tedy piju - s citronem. Ale prodává se i černý bez teinu - jestli jde o to.
25. zář 2013 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 Ahoj, je dobře, že na nás ještě přijdeš mrknout :slight_smile: test jsem nedělala, vydržím do toho pátku.. A co ty? Jak se daří? Pořád je ti tak špatně nebo už je to lepší?
25. zář 2013 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis taky se těším až dáš vědět co test, ale chápu, že chceš počkat :slight_smile:
Já mám dnes za sebou první ranní zvracení :( Ale nepomohlo, furt je mi hrozně a to se mi to následující 3 týdny fakt nehodí - ach jo ach jo
25. zář 2013 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska u mě se od včerejška nic nezměnilo... jen mam pocit, že už mi není tak zle, jak mi bylo koncem minulýho týdne. Řekla bych, že je mi celkem normálně, takový běžný stav, jako když jsem nebyla těhu.
25. zář 2013 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska Ahoj, no schválně jsem to zjišťovala, protože mě to všechno taky strašně zajímá, co se týče stravy v těhotenství: je to hlavně kvůli teinu a kofeinu, obecně se nedoporučuje moc pít, ale když si ho dáš občas, slabý (třeba šálek denně), tak určitě neublíží, v rozumné míře je povolený. Asi bych jen byla opatrná opravdu v tom prvním trimestru. Každý z toho dělá vědu, ségra když se ptala v lékárně, jaké že může pít v těhotenství čaje, tak lékárnice se zhrozila, že černé a zelené v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE!!! No ale to byla na tom začátku, první trim. Jako u všeho si myslím, že všeho s mírou. Kafe je také povolenou třeba jedno slabé a s mlékem -prostě obecně kofein se v těhotenství nedoporučuje, ale ve velmi omezené míře je možné ho pít (prostě nepít litry čaje denně, ale třeba jen čálek ráno ke snídani, pokud se ho nemůžeš vzdát). Viz: http://www.kvalitni-caje.cz/caje/cerny-caj-v-tehotenstvi.html
25. zář 2013 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 no, tak já jsem až doteď vesele pila černé i zelené čaje
25. zář 2013 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kde jste dneska všechny :grinning:
25. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj @jenyska4 vim ze LEROS dela caje pro tehotne a kojici... http://www.lekarna.cz/leros-baby-caj-pro-tehotne-zeny-20x2g-n-s/
25. zář 2013 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska V rozumné míře klidně pij dál :slight_smile: Zejména pokud na něj jsi zvyklá, tak by to ublížit nemělo, pokud bys měla normální průběh těhotenství. Někomu to třeba může pomoct zklidnit žaludek, tak je lepší dát si šálek čaje s medem, když to pomůže od nevolností, než trpět, ne? :wink: Ale litry čaje denně bych do sebe radši nelila :wink: Zejména silnějšího, pravého sypaného (v těch sáčkových není taková koncentrace, to je prostě "odpad"). Jinak do 7tt je miminko stejně vyživováno ještě ze žloutkového váčku, ne přes placentu, takže teoreticky by na něj nemělo mít vliv nic z toho, co maminka vypije a sní, pokud jí to dělá dobře a nemá problémy.
25. zář 2013 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 teda ty to máš nastudovaný :grinning:
25. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n To víš, ségra těhule, tak něco vím od ní a mimo jiné mě to taky zajímá, tak si studuju, no :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, vypínám to tu a jdu dělat!!! Než na to někdo m¨přijde, že v práci místo účtů klepu na MK...
25. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko všem přeji!!! :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, dobré ráno všem :slight_smile:
@ninive211 tak to jsme na tom stejně, taky musim potajmu,když šéf na chvíli odejde, jinak mi pěkně vidí na PC a moje ségra je taky těhule :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis A co bolesti? Pořád jsou? Spoustu holek říká, že díky bolestem čekaly MS a nakonec to bylo těhu...takže fakt není nikdy nic do zpožděné MS jisté :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek