• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Tak to já jsem už čtyřnásobná teta :grinning: Když bych počítala i ségru manžela, tak šestinásobná :wink: Akorát všechny tři sestry mají jedno dítě ve škole, druhé už ve školce, takže těhu byly dávno a to mě to vůbec nebralo :wink: Teď, když bych se začala zajímat, tak bych byla moc podezřelá :grinning: (moc to neříkáme, že se snažíme, aby se nás pořád všichni neptali..tak co? Už?) Jen s jednou ségrou to řeším, ale ta si už na spoustu věcí nepamatuje, takže prd platné!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já jsem tady v průběhu pracovní doby taky tajně, taky mi jde vidět do PC...ale kolegyně je mimo kancl, tak jsem vás včera parádně stíhala! A paradoxně jsem toho stihla skoro udělat mnohem víc, než když fakt poctivě na netu nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucija76 Přesně tak, dvěma čárkami ten strach jen začíná a už nikdy v životě to nebude lepší, tak se nestresuj, @chris_n a užívej si to :dizzy_face:

@mihis nesejčkuj, ještě není nic ztraceno, držím palečky :dizzy_face:

No, já jsem dnes 22DC a zatím je teplota pořád nízko, tak doufám, že to nebude anoovulační, ale snad ne, bříško v pondělí bolelo fest a i jsme se snažili, tak mi držte palce, ať to zítra stoupne :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa dneska jdu k dr. na nečekanou prohlídku, pro jistotu. Možná že není vše uplně tak, jak by mělo být.
25. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n jako že ses rozhodla tam jít sama od sebe dřív než jsi objednaná? Neboj, určitě je vše úplně v pohodě a jen plašíš, držím pěstičky, pak dej vědět...
25. zář 2013 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Já dnes 23DC, jak dlouhé máš cykly? Já počítám,že mrcha přijde tak nějak v úterý...no doufám, že přijde, jestli má přijít... nebo ať už nechodí vůbec :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n Jak to, že je nečekaná? Proč si myslíš, že by nemělo být vše ok?
25. zář 2013 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen ne volala jsem tam a řekli mi, že mám přijít dneska na ambulanci.
@pepetousek já budu tetou poprvý :slight_smile:, teda od manžela máme dva raubíře-8 a 3 :slight_smile:
@pepetousek nechtěla jsem to tu včera moc ventilovat, ale začala jsem špinit trochu a dneska to nepřestalo, jak jsem doufala. Tak jsem volala k dr. a sestřička mi řekla, že by mě asi teda dr. měla vidět a at přijdu.
25. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n to jsem tu četla často, že holky špinili, ale všechno ok, tak neboj určitě to bude i u tebe...
25. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Jeeej...teda nevím, jestli to nevadí, nebo vadí, to by ti řekly tady maminky...ale je to dobře, že tam jdeš!!! Budeš aspoň vědět, na čem jsi. Ať ti to dobře dopadne!!! Držím pěsti! :slight_smile: A kdy tam jdeš?
25. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen
@pepetousek vím, že to nemusí nic znamenat, ale taky může a může to být špatný. Jdu na dvanáctou, tak vám pak napíšu.
25. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Jsem nervózní za tebe!
25. zář 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Já jsem v práci a mám jen hoďku volna za chvíli jinak učím, takže moc nestíhám už druhý den :slight_smile: To je dobře, že je ti dobře...
25. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek bolesti dnes zatím ani ne, jen tak obšas... Vím, že těhu a ms má velmi podobné příznaky, tak zatím nehážu flintu do žita, ale snažím se to vnímat tak nějak reálně :slight_smile:
@chris_n kočko tak budu držet pěsti, ale neboj, nic to nebude.. Dej nám vědět ju? Myslím na tebe :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa nesejčkuju, jen jsem realista :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Jejda, proc jsi to nerekla vcera? Neboj, budeme drzet palce. Pak dej vedet! :dizzy_face:
25. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak to držím palce, ať je vše ok!
25. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen Jak kdy, právě, že se mi to střída na krátký a dlouhý cyklus. Takže mezi 29-35DC :wink: Ale kromě minulého cyklu, který mi zkreslila cysta, mám luteálku 13 dní, takže pokud byla OVU včera, jak mi tělo napovídalo, tak bych MS měla přijít příští neděli :slight_smile: Takže na nějaký doufání a testování mám ještě dost času :grinning: Ale nevydržela jsem a koukala jsem, kdy by se to případně narodilo. A bylo by to přesně na pomezí blíženec/rak, to by bylo skvělé - já chci blíženečka a partner ráčka :grinning: Budu Ti moc držet palečky, ať už to je poslední tvůj cyklus! :slight_smile:

@chris_n Také jsem slyšela o tom, že se to stává takhle v raném těhotenství, ale jistota je jistota. :unamused: Budu na Vás dva myslet :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Jasný, raději být mile překvapena, než zklamána...taky se to snažím dodržovat :slight_smile: Tak ať děti nezlobí! :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Taky ti budu držet pěstičky...no já bych taky brala blížence-jako jsem já, nebo klidně i ráčka-jako je manžel a mamka, no a taky v červenci máme výročí svatby :slight_smile:, ale jinak mi na znamení vůbec nesejde...nikdy jsem o tom nepřemýšlela...
25. zář 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si dočetla co jste naplkaly
@chris_n držím palce, ať je to všechno ok..jak už holky psaly, špinění nemusí znamenat nic hrozného, ale pro jistotu ať Tě Mudra zkontroluje, dej vědět

@lucija76 o tom strachu jsi to napsala přesně, mluvíš mi z duše..v těhotenství to jsou nervy od kontroly ke kontrole, pak se bojíš porodu, ať vše klapne jak má, pak aby dítě bylo zdravé a už se toho strachu nikdy nezbavíš..Viki už je taky velký chlap, ale pořád se o něj tak moc bojím..už vidím, jak ho to moje starání se bude v pubertě otravovat :wink:
25. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis mě už bolí břicho tak, že to čekám každou chvíli..chjo :unamused:
25. zář 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen A tak to víš, že mě taky ne, ale bylo by fajn to pozorovat, jak se bude blížit pak porod a budeme se doma hecovat, jestli se k nám přidá další stoupenec maminky anebo tatínka :grinning:
25. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka ty to máš dostat zítra, že? Tak držím pěsti, ať nic není.. Já až v sobotu, popřípadě v pondělí, uvidíme jak se mi prodlouží nebo neprodlouží cyklus :-/ Teď mě zrovna nebolí nic, ale pak zase chvíli jo a pak zase nic, takže se tam asi něco chystá, ještě uvidíme co :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis
@lucija76
@koada
@verunkaaa až budu něco vědět, dám vám echo.
25. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@chris_n držím palec!
25. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis ano, dneska nebo zítra..tak uvidíme..včera jsem málem "pochcípala" jak mě to večer bolelo, dneska zatím nic, ale ráno je člověk odpočatý, vyspinkaný, tak to na mě vleze zase až večer počítám..každopádně je mi divně, motá se mi hlava, takový pocit při nízkém tlaku, ale to může být čímkoli..
včera jsem si dala dva litry burčáku, jupíí..říká se, že se ho má vypít tolik, kolik má člověk krve, tak už mám splněno
25. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa jééé ty jsi taky blíženec a manžel taky rak? :grinning: :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek