• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n taky držím palce, ať je vše ok :wink:
25. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak jestli se ti hlava nemotá z burčáku :grinning: ale nízky tlak může být projev těhotenství, pokud na to netrpíš normálně :wink: kdy budeš testovat?
25. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jj :grinning: Já jsem v květnu, v červnu máme výročí a v červenci má přítel narozeniny. Tak nějak se to sešlo. :slight_smile:
Jsme během tohoto týdne slyšely v televizi asi 5x jméno Eleanor, který chceme dát naší dceři a během ovulky jsme měli v horoskopu, že zaděláme na potomstvo, tak si doma děláme srandu, že by to mohla být znamení :grinning: :sweat_smile:
25. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis přiznám se bez mučení, on to vlastně ještě burčák není..strejda ho slisoval v neděli a v pondělí mi ho dovezl..takže alkoholu nula nic, pijeme to celá rodina i s prckem, protože je to hooodně zdravé.. jako děcko jsem to pila taky, jsme původně z Jižní Moravy, máme tam ještě rodinu, takže aspoň máme dobrý zdroj
jinak s tím tlakem..já nevím, mám ho normální
jestli MS zítra nedorazí, tak v pátek otestuju
25. zář 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Ze jo? Neda se nic delat, od dvou carek je to permanentni strach na cely zivot... Snazim se to ale nedavat moc najevo. Pos..at se muze cokoliv a kdykoliv, proc to zbytecne privolavat.

@mihis @zabzulka Uz mi to taky zaclo, boleni bricha, tentokrat i hlava, divne mi je a jsem protivna, ms tu bude 100% zitra nebo v patek. Anebo ne :wink: :grinning:
25. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jo a odkud z jižní moravy? Já asi taky v pátek testnu pokud mrcha nepřijde, i když bych měla počkat aspoň do pondělí, ale v pátek budu 31DC, tak si říkám, že pokud by to vyšlo, tak by mohl být aspoň duch, pokud ne, tak aspoň budu vědět, na čem jsem... Ale už teď z toho mám nervy, mmožná vydržím do pondělí :slight_smile: ale zase v pátek nejdu do práce, tak na to budu mít ráno klid, když manžel nebude doma, protože jinak odcházíme do práce společně, takže v pondělí bych na to neměla klid :-/ no nevím, uvidím jak se to vyvine, třeba to aní nebude potřeba testovat
25. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak asi uděláme v pátek hromadné testování :grinning: i když se dost bojím sněhobílého testu, ale jak jsem psala zabzulce, jinej den na to nemám po ránu klid
25. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa To vypada dobre :slight_smile:
Mne se mala narodila 4 dny po narozeninach sveho otce, 2 dny po dedeckovi, a v den narozenin moji babicky.
25. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To by bylo super, a vsechny tri pozitivni :grinning: Ja ted mam teda spis takovy pocit, ze v patek uz u me nebude co testovat :grinning:
25. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @lucija76 ..tak domluveno holky? pokud to nepřijde, tak v pátek ráno testování? :grinning: to bude psina
jsme z jedné vesničky hned u Mikulova..rodina se pak přesunula do Ostravy za prací
25. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zabzulka Moje mamka pochází z Uherského Hradiště, taťka z Boršic u Buchlovic, pak odešli společně do Jeseníku, ale celou rodinu mám jinak na Moravě :slight_smile:

@lucija76 To by bylo super kdybysme byly všechny pozitivní :grinning: ale já se bojím, že nic.. achjo, musím to přestat tak prožívat :slight_smile: No uvidíme, ještě nevěším hlavu :slight_smile:
25. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Tak to musel být nádherný dáreček pro všechny :dizzy_face:
25. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no vidíš, tak to máme podobné:slight_smile: ale nevím proč si naši zrovna vybrali Ostravu :unamused: čím jsem starší tím víc to tu nemám ráda, no nic, přesuneme se vaším směrem
taky se mi líbí představa tří pozitivních testů :grinning: no, tak uvidíme
25. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc za rady....To máš bájo, že vše víš od sestry a ještě máš nastudováno. Je to dobře, dřív člověk věděl prd a bylo šíleně potratu, jasné, že i z těžké práce a vubec, ale hlavně z bylinek, já takhle přišla o mimi hned na začátku, bolel mě zub a dala jsem si na to 32 bylin do druhého dne silná MS a to já mívám strašně slabounkou, břicho bolelo, prostě koza, doktorka mě řekla, že to bylo asi z toho, takže ted si dávám hoodně velký pozor co s ním či vypiju...
25. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n držím ti palečky at to není nic špatného....
25. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky našla jsem výborné tyčinky třeba na silvestra nebo na nějakou oslavu :wink:
http://www.toprecepty.cz/recept/9641-tnt---tuze-navykove-tycinky-:-/
25. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se tu mějte hezky :slight_smile:
25. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n držím palce :slight_smile:
holky, mě včera tak večer bolelo břicho jako při hodně silné MS, pak to přešlo a dnes ráno jsem cítila nějaké "vlhko", tak vyděšená letím na záchod - opět se přihlásil těhotenský výtok, takže klid, asi je vše normální - nálady, hlava, bolení, myslím, že se fakt nepozná co z čeho je.
Jo a vím, že mě teda bolelo břicho celé těhotenství - prý to bolík jak se natahují svaly, úpony,... No, tak tentokrát si to asi hodně užiju, protože už přes rok docela intenzivně cvičím (až na posledních 14 dnů, když je mi zle, tak fakt nedělám nic) a poprvé za život jsem se dopracovala k pekáči buchet, který teda začíná brát za své :(
25. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska jj, taky si pamatuju, že mě hodně bolelo břicho, furt jsem lítala na záchod na kontrolu :wink:
počkej, tím chceš říct, že když je "pekáč" tak to pak víc bolí?
25. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jo, aspoň to mi říkal doktor - a to jsem u syna vůbec necvičila, ani 3měs. před otěhotněním, protože to jsem těhotná byla a bylo mi strašně zle. Doktor když jsem mu říkala, že mě bolí břicho, tak mi řekl, že ženské které cvičí mají nevýhodu - svaly jsou posílené a musí se povolit, ale zase se prý pak ty ženské dávají rychleji dokupy - mohu potvrdit - 14dnů po porodu -1.5kg oproti otěhotnění a břicho jako na začátku :slight_smile: už žádné vypouklé, ale já jsem poctivě cvičila každý den - asi od 3.dne po porodu. Tak teď už se těším až se mi bude roztahovat co sem si tam pracně vybudovala, navíc pořád dle možností cvičím a cvičit chci, takže si asi užiju.
Jo a pak jsou taky 2 teorie na porod:
1.svaly pomůžou dítěti ven, matka má co zapojit, aby dítě vytlačila
2.svaly jsou natolik pevné a odmítají povolit, že dítě nesestupuje a porod je delší a bolestivější
25. zář 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska moje kamarádka porodní asistentka říká, že ta 2 teorie je pravdivá
25. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska
@zabzulka
@jenyska4
@verunkaaa
@mihis
@lucija76
@janetoty
@eeen a ostatní. Tak jsem doma z prohlídky. Bublina tam je a vypadá v pohodě. Odpovídá 6+5. Žloudkový váček je tam taky, ten byl 6+0. Doktorka neshledala nic špatně, napsala mi utrogestan a objednali mě na za 14 dní, kdy už bude vidět víc. Takže tak.
25. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no výborně..obě teorie jsou zajímavé, ale volím variantu 1 :wink:
jinak jsem to měla jako Ty..cca měsíc po porodu jsem měla 47 kilo, (normál 53) a obrácený lavor..teď na břicho hodně cvičím, jsem spokojená jak je pevné..jestli otěhotním, tak to bude těžké loučení :sunglasses: :grinning:

@chris_n tak co? povídej, přeháněj?
25. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n takže jsi klidnější co? a je tam teda jen jeden?
25. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jj, je tam jen jedno :wink: jsem klidnější určitě :slight_smile:
25. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n Skvělé!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A vysvětlila ti nějak to krvácení?
25. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ono to nebylo uplně krvácení naštěstí, spíš špinění. A říkala, že se to stává, že to může být sníženou hladinou nějakýho hormonu, co mi ma ten utrogestan zvýšit. No a že jestli se to zhorší, tak mám přijít.
25. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak super! :slight_smile: :dizzy_face:
25. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to jsou dobre zpravy :slight_smile:
25. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak super! Dobře že jsi zašla.. Budeš teď mít klid, že je všechno jak má :slight_smile:
25. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek