• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n Kdy jsi to měla naposledy? Že už jsi 6 plus něco?
25. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak jsi alespon klidněější...klidná nebudeš stejně už nikdy jako :wink: my všechny :wink:
25. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4 16. srpna
25. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tomu počítání stejně nerozumím... Tak podle MS by si měla být 5 + něco ne? Takže byla ovulace asi o týden dřív než v půlce toho cyklu nebo to počítám nějak špatně? Jsem z toho jelen :confused: :slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis možná jsem to napsala obráceně :grinning: jsem zblblá. Ale ja si fakt myslím, že mi říkala 6+5..... ale podle kalkulačky na netu by to mělo být 5+5
25. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no to jsem nemyslela, že tys to napsala špatně, spíš nechápu ty počty... Ale to je jedno, stejně mi to spočítají doktoři a já už pak budu jen přičítat dny :grinning: počty mi nikdy nešly, tak se ani nedivím :slight_smile: co byteček? Jak pokračujete?
25. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě tam byla 5 a 6. ale v jakym poradí. to ví čert :grinning:
25. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis v sobotu se stěhujeme a kamarádka mi dala přísný zákaz cokoliv nosit :grinning: takže nám pomůže ona i s manželem :grinning:
25. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ještě tak přemýšlím, že pokud by to bylo opravdu 6+5 tak by to skoro odpovídalo tomu, že jsem ten digi test měla tak vysokej
25. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to je super! Takže od příštího týdne už ve svém, to je radosti, co? Kamarádka má rozum :slight_smile: No možná to je 6+5 a akorát byla ta ovulace dřív než uprostřed cyklu.. Možné je všechno :slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n 6+5, to už je skoro konec sedmého týdne..srdeční akci ještě neviděla?..když tak bych to nechala koňovi a neřešila..na jednu stranu by to odpovídalo tomu vysokému HCG, ale možná jsi spíš fakt míň, když neviděla víc
25. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ono je to fakt chvilkama na hlavu, ale jsi v 6.tt a přitom 5+5 :grinning: Já když byla u dr., tak jsem byla v 7.tt a hlásil sestře 6+5 :wink: Ted jsem 8.tt a 7+4 :grinning:
25. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka neřeším to, hlavní je, že to vypadalo dobře. Říkala mi, že na to nemá dostatečný utz, aby tam bylo něco vidět. Že sice ta srdeční akce už jako začíná, ale my to tam moc neuvidíme.
25. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest určitě vim, že u váčku bylo 6+0 :grinning: zbytek se mi vykouřil z hlavy :grinning:
25. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@zabzulka no sice je 6 plus 5 ale podle stáří z utz je 6 plus 0,jestli to dobře chápu,což nemusí být plod vůbec vidět,já podle ovulace byla minulý týden na KO 6 plus 1 a nebyl ani žloutkový váček ani plod a v 6 plus 3 už bylo vše i srdeční akce,tady dny a milimetry hrají velkou roly a hlavně kvalita utz,to totiž udělá hrozně moc
25. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jasně, záleží také na kvalitě utz..tak to dneska oslavíte? :sunglasses:
25. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest mně to příjde úplně logické 6 je ukončený týden a ty dny k tomu co jsou - plus jsou už do následujícího týdne tedy sedméno :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je super :grinning: tak hlavně nervy stranou. Já špinim už celý týden, tak jsem zvědavá, co se v pátek dozvím :confounded:
25. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino ale když jsi 6+ 2 třeba, tak si vlastně v sedmém týdnu. To je takové zmatečné.

JInak oba ty termíny jsou z UTZ, jeden je měřená bublina ve které se to děje celé. A jeden je měřený žloudkový váček. To mimčo nebylo skoro vidět.
25. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ještě, že to vůbec neřeším :grinning: Je mi to fuk, hlavně, že je vše ok a já su v pohodě :wink: Vím, že na termín neporodím, ani jednu z dcer jsem neměla a vím, že na 50% si poležím v nemocnici. Tak si zatím ten začátek užívám a neřeším v kterém co jsem :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka no ani moc ne :slight_smile: slavit se bude spíš běžným chodem domácnosti + balením.
25. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ano,proč?
Kdy jsi 6 plus 0 končíš 6 týden,ten je pryč a připočte se 1 a jsi 6 plus 1 což už je začátek sedmého týdne,ten je do 6 plus 6 pak je 7 plus O a tak pořád dokola
25. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest jistě že je to vcelku jedno,ale přece jen je občas dobré tušit kdy že se asi tak narodí :grinning:
25. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak termín porodu vím :grinning: Negramot ani natur žena nejsem :wink: Ovšem zda počítat s květnem, to asi opravdu ne... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Od počtů je zde dr. a utz, vše je napsáno v průkazce, tak co řešit :wink:
25. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest v poho nic neřešímuž mlčím :sweat_smile:
25. zář 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino To nebyl útok, jen mé konstatování :slight_smile: Holt už to těhu teď beru jinak než když mi bylo 19 a 22 :grinning:
25. zář 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n gratuluji. Hele, co doktor, to dělají něco jiného - já byla na kvalitním utz (dělá se tam i NT, vývoj vady,..., ale pan doktor neměřil ani bublinu, kde co teda měl být žloudkový váček netuším, v tě tmavé fazoli byl jen malý bílý hrášek a na ten když pak nasměroval jakési měření tak se do reproduktorů ozvalo něco podobného srdeční akci a pod obrázek se to zobrazovalo. Řekl mi jen, že to odpovídá poslední MS a přijít za 2-3 týdny na potvrzení srdeční akce. Ale neměřil teda nic. Jen mi ukázal kde je děloha, kde děložní hrdlo, kde vetřelec :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska mě ukazovala bublinu, změřila, pak ukazovala váček, měřila a pak ukazovala v jaky časti asi tak je teda vetřelec. Ale ja tam videla akorat tak nějakej flek :grinning: takže prd :grinning:
25. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n no nejlepší byl manžel - doktor byl tak pobaven naší "plodností" že mi pro něj dal fotku bubliny :slight_smile: a manžel: to jako nemohl udělat pořádnou fotku? vždyť tam skoro nic není vidět :grinning:
25. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska :grinning: to ja snad dostanu foto příště :slight_smile: kdy že ty to jdeš? já 10.10.
25. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek